Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

Gość butka
Twarz goi się przynajmniej 4 dni, może się nawet przeciągnąć do około tygodnia, w zależności od intensywności zabiegu. Mówię o fraxelu repair, bo takim miałam 2 razy wykonywany zabieg. Na początku na skórze robią się strupki i rzeczywiście może to kiepsko wyglądać, schodzą najwcześniej 4. dnia po zabiegu. Potem skóra jest jasno różowa i da się wyjść z domu, chociaż przez pierwsze kilka dni po zejściu strupków nie da się raczej ukryc, że z twarzą coś się działo. Ale 2 tygodnie po zabiegu nie powinno być już nic widać, szczególnie po nałożeniu makijażu. Przy pierwszym zabiegu długo mi się goiło i byłam zaczerwieniona jeszcze długo po zabiegu, ale to przez wyjście na słońce, czego nie wolno robić, niestety trafiły się upały w kwietniu. Na szczęscie wszystko się wygoiło, chociaż trwało to dłużej. Po pierwszym zabiegu widziałam juz różnicę, a po drugim widzę dwa razy taką, więc jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to może tak działać. Chociaż trzeba wziąć pod uwagę, że u każdego to może wyglądać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNO
ALE NIESTETY POLEGŁAM.wydałam ostatnie pieniadze na re store w łodzi.miałam 5 zabiegów,minęły dwa lata a efektu zero.jestem wściekła.a najgorsze jest to,iże nawet gdym zdecydowała się zrobić serię znowu,to bardzo boję się,ze to nie da efektu.ja nie wiem czy fraxel to sciema,czy nie dziala na moja buzie czy poprostu w esetico mnie wykorzystali.obiecywali złote góry.ja tam spełniałam swoje marzenie a oni nabijali swój portfel...myśłałam zeby teraz odkładać na porządny laser gdzies w porzadnej klinice ,ale co jesli znowu utopię kasę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNO
lepiej chyba isc na dwa re pair niz na 4 re store.jest jeszcze jakis dual czym on sie rozni wiecie moze>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzn
Czekam na relacje;d wiadomo że blizny nie znikną całkowicie, od razu, ale stopniowo mają się spłycać, do jakiegoś akceptowalnego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka364a
a mial ktos robiony zabieg laserem SCITION? bo chyba sie zdecyduje.. zalezy mi na pozbyciu sie blizn potradzikowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNO
Unmei a ile płaciłaś za zabieg??ja większe efekty widzę po 1 tca niż po fraxelach.najbardziej żałuję,ze zdecydowałam się na re store a nie na re pair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te lasery to ściema
moje kochane, zostaniecie bez kasy i bez efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka**
kurcze skora goi się tydzien wiec chyba nie dam rady nie chciala bym zeby nikt w pracy wiedział ze byłam na takim zabiegu mam wprawdzie 5 dni urlopu ale przez te 5 dni skóra sie nei wygoi chyba bede musiała odłozyc zabieg na lato jak bede miala 2 tyg urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka**
a jeszcze jedno pytanie jak długo utrzymuje sie opuchlizna czy zejdzie w ciągu 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila031030
Witam... Ja zdecydowalam sie na zabiegi w laser-medica w szczecinie laserem FRAXEL emitującym światło o długości 1550nm. Zabieg dość kosztowny bo 900zł na same policzki a ja planuje 3-5 takich zabiegów... zaczynam za tydzień, mam nadzieje że to mi pomoże. Mam pytanie, czy ktoś posiada zdjęcia przed i po zabiegach bo chciałabym zobaczyć efekty (BARDZO bym prosiła jeśli ktoś ma to żeby mi przesłał na maila: kamila0310@wp.pl) , oczywiście ja też będę robić zdjęcia dla porównania. Naprawdę, bardzo proszę bo chciałabym mniej więcej zobaczyć na co mam się nastawić:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
hej, więć uporałam sie juz z wypryskami, wydaje mi sie , że blizny się trochę spłycają.., a jestem po 1 zabiegu..27 października następny..ale naprawdę mam wrażenie, że chyba sie spłycają..:) bede pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka**
No i nie ide na fraxel mama mnie znziecheciła eh jednym słowem wysmiała powiedziala ze przesadzam z tymi przebarwieniami a ja je widze wszedzie ale wyczytałam na necie o masci Pigmanorm podobno rewelacyjna same dobre opinie ktos tam pisał ze nawet lepsza od fraxela ta masc jest na recepte i nie jest do kupienia w Polsce mozna ja w Niemczech kupic no i oczywiscie na necie kosztuje ok 160zl zainteresowanych prosze o poczytanie na neci o tej masci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleXXia322
unmei84 pisz:) ja bylam 3 tyg temu na laserze co2 i wydaje mi sie ze juz mam troche plytsza blizne, ale to jest blizna po ranie cietej wiec jeszcze gorzej usunac mi doktor kazal odczekac 6 tyg i dopiero przyjsc na nastepny zabieg, ja za mala blizne placilam u niego 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila0310
Witam. No jestem właśnie po pierwszym zabiegu. Powiem wam szczerze że myslalam ze będzie mniej bolalo, no ale nie mialam wyjścia, dałam rade... skóra czerwona i obrzęknięta... piecze... ale już coraz mniej... następny zabieg za miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem właśnie po zabiegu fraxelem (w Katowicach u dr Merkle). Strasznie bałam się bólu, bo w większości wpisów na forach właśnie o tym mowa. Przed zabiegiem otrzymałam znieczulenie kremem Emla. Mimo to "ukłucie" laserem było odczuwalne i raczej nieprzyjemnne, ale po kilku chwilach, o dziwo, znośne. Zabieg trwał ok. 10 min. Zaraz po skóra pachniała spalenizną. Skóra jest mocno zaczerwieniona, ale nie odczuwam bólu. Mam nadzieję, że przebarwienia, z którymi walczę, znikną po tym zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butka
Ja po pierwszym zabiegu miałam problem ze skórą, trądzik mi się uaktywnił i udałam się do dermatologa. Po drugim zabiegu jest ok. Jeśli chodzi o efekty, to nie zgadzam się, że laser nic nie daje, w moim przypadku są zmiany na lepsze, tak jak pisałam gdzieś wyżej, mogę ze spokojem przeglądac się w lustrach, w które nigdy nie patrzyłam, bo blizny był zbyt widoczne. Nie wiem na ile to zależy od lasera a na ile od skóry pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila0310
Mam pytanie... długo wam się utrzymywały te malutkie strupki które sie robią po zabiegu... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem po 4 laserach
i żadnej poprawy, a na dodtaek zrobiła mi się taka dziwna tekstura skóry i nie chce wrócić do tego co było dawniej i się wszyscy mnie pytają co się stało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
hej, dziewczęta ! zdaję relację dalej. wczoraj miałam robiony 2 zabieg laserem fraxelem restore. Zabieg tym razem był mocniej odczuwalny dla mnie, no nie powiem -bolało, ale każda kobieta wytrzyma:) Teraz jak po pierwszym, mam opuchnięta i zaczerwienioną troche buzię..ale to już pisałam. Mam nadzieje, tylko , że trądzik tym razem mi się nie uaktywni :( I tak jak pisałam, słyszałam , że na efekty trzeba czekać.. i najbardziej widoczne są po 3 zabiegu. Więc czekam. następny zabieg za miesiąc. Będę pisać na pewno, żebyście wiedziały. A mam pytanie do tych , co miały robione i są już po min 3 zabiegach jak efekty?Ja sama nie moge się doczekać...to jedyny ratunek dla mnie.. pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziwia mnie fakt wykonywania zabiegu laserowego po miesiącu. Przecież fibroblasty produkują kolagen po 3-tygodniu od zabiegu. Zatem tak krótki odstęp w czasie tak naprawdę zniszczy to, co skóra dopiero wyprodukowała. Po 6-ciu miesiącach jeszcze rozumiem, ale po miesiącu.... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głośna.fama
źle rozumiesz. Ja czytałam na blogu specjalisty medycyny estetycznej, że: "cykl regeneracyjny komórek trwa 28 dni, na kolejny zabieg laserem frakcyjnym można przyjść najwcześniej po tym okresie. Pełen cykl regeneracji tkanki to trzy miesiące, więc w pełni ocenić efekt zabiegu można dopiero po takim czasie" zresztą tutaj sobie przeczytaj http://www.marekwasiluk.pl/laser-frakcyjny-odmladzanie-efekty/ Czyli kolejny zabieg można wykonać po wymianie komórek, czyli po miesiącu, a pełna regeneracja tkanki nastepuje 3 miesiącach i wtedy widać najlepsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona z Fraxel
Miałam wykonaną serię trzech zabiegów Fraxel re: store i ku mojemu zaskoczeniu okazało się, ze metoda naprawdę działa, przynajmniej na mnie. Chciałam uzyskać efekt spłycenia blizn, porów ogólnie wygładzić i odmłodzić skórę. Po pierwszym zabiegu właściwie nie wdziałam dużej róznicy ale już po drugim zabiegu efekt był wyraźny a po trzecim naprawdę spektakularny. Polecam z czystym sumieniem metodę i lekarza, który mi to doradził i wykonał zabieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmei84
Dalsza relacja. Wydaje mi się , że blizny spłycają się trochę, to dopiero drugi zabieg, albo aż drugi. Czeka mnie jeszcze 3. Po drugim zabiegu nie miałam probemów z trądzikiem;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gdzie robiłyście fraxel? ja jestem po pierwszym zabiegu, robiłam w Warszawie ale nie wiem czy zdecyduje sie na drugi w tym samym miejscu.Czy ktos moze polecic salon w warszawie chodzi mi o laser co2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona z Fraxel
Ja mogę polecić Klinikę Medi - Derm. Miałam tam wykonywany zabieg i mam naprawdę wyraźny efekt, wiem że mają ta też laser CO2. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnym zabiegiem jest Laser Fraxel,którego zastosowanie daje efekt gładkiej i świeżej cery,poprawia koloryt i struktury skóry,redukuje zmarszczki wokół oczu,plamy barwnikowe związane z wiekiem lub działaniem promieni słonecznych,brązowe przebarwienia oraz powoduje ,że blizny potrądzikowe i pooperacyjne są mniej widoczne. Przed zabiegiem stosuje się znieczulenie miejscowe.Zabieg Fraxel pobudza fizjologiczne procesy regeneracji,stymulując tworzenie nowych komórek,co prowadzi do uzyskania świeżej i promiennej skóry.Zabieg wykonany w kilku seriach daje skuteczne i widoczne efekty.Polecam sprawdzony gabinet ELMED Ul.Haffnera6 SOPOT.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlecznakraina
kochana, tutaj to norma, o cokolwiek nie zapytasz, to dostaniesz tysiąc pińcet odpiwiedzi...ale w kazdej będzie reklama :/ żenujące, podobnie jak ty szukam info o fraxelu, dziś byłam w tak zwanym "ekskluzywnym gabinecie" kosmetyczka mało nie wyszła zsiebie tak chwaliła fraxel...a przyszła włascicielka salonu i zaczęła od tego, ze fraxel jest be i fe...a tylko kremiki które ona sprzedaje coś pomogą (jeżu jaka ściema! aż słów brak) mam wrażenie ze jak się człowiek nie przekona sam ii nie zaryzykuje to nikt prawdy nie powie, tylko będzie wciskał kit aby jak najwiecej zarobić na głupim kliencie :( straszne to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
podobne mam doświadczenia z gsbinetów w jednym pielegniarka próbowała mnie wciągnąć w biznes i pokazy czyścików /ja tu przychodzę z twarzą,, a ona ze ścierami do sprzątania/no szlag... w drugim, p. sama namawiała mnie na mikrodermabrazję, twierdząc,że dla mnie lepszy zabieg./.pewnie po nikłych efektach zrobiłabym jednak laser/oraz próbowała mi wcisnąć kosmetyki ja przerywałam jej wywody i w efekcie , tak jak się umówiłam był laser na efekty musze czekać, ale widzę lekką poprawę nie był to fraxel, a fotoodmładzanie ipl fr i tu zonk! w cenniku i ofercie długa lista zastosowania, a p. twierdzi,żena przebarwienia tylko kwasy spróbowałam , zobaczę ...może jeszcze powtórzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×