Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

Jestem po trzech zabiegach laserem frakcyjnym co2 .Jest to laser ablacyjny o długości fal 10600 mikronów ,częstotliwość tybu ULTRAPULSE.Nazywa się FLAMING FRAX.Od ostatniego zabiegu minęły 2 tygodnie.Teraz czekam na efekty ,daję na to pól roku -do roku.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetamde
nie zgadzam sie z opinia ze dopiero po trzecim zabiegu mozna powiedziec o efekcie koncowym niektorry nie potrzebuja ich az tyle na pewno po trzecim zabiegu efekty sa nieporownywalne niz za pierwszym razem ale sa tacy ktorzy finansowo nie moga sobie na to pozwolic wiec warto zrobic nawet jeden zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetamde
ja robilam zabieg laserem ablacyjnym MOSAIC CO2 w tarnowie cena zabiegu 1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto sie zna
ja tez robilam mosaic CO2. Jestem juz po drugim zabiegudopiero kilka dni.. mam pytanie bo nastepny zrobie chyba dopiero w okolicach jesieni, czy moge zrobic sobie mikrodermabrazję bo mam kupon i chce wykorzystac ale nie wiem czy jest sens a jesli tak to kiedy moge zrobic. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisiia
nie ma co się sprzeczać czy komuś pomoże jeden zabieg czy trzy bo nie wieci kto jakie ma tu blizny. Jedni mają nierówną skórę, a inni głębokie dziury po trądziku, więc wiadomo że nie ma co tu porównywać. Poza tym każda skóra inaczej zareaguje na laser. Ja jestem 11 dzień po laserze frakcyjnym i widzę poprawę (zresztą nie tylko ja ją widzę), opuchlizny już nie mam, a skóra jest bardziej napięta i wygląda lepiej niż "przed" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest gorzej niz bylo
jedna dziewczyna pisala ze szorowala przez miesiac gabka tylko ta szorstką czescia i jej sie splycily blizenki. no to sprobowalam i dzisiaj mam cala gebe czerwona i obdart naskorek na policzku czy to sie zagoi? czy zostana mi jakies blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale nikt nie mówi ,że efekty maja być po 3 zabiegu!!!napisałam ,że ja czekam -czyli mój indywidualny przypadek-w porozumieniu z opinia lekarza wykonującego zabieg.nie mam na myśli nikogo innego przecież nie mnie oceniać -kazdy zmierza sie ze swoim problemem.wszystko zalezy od rodaju blizn i podatności na takie akurat leczenie.prosze czytać z uwaga.dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem 1 zabieg laserem frakcjonujacym co2 na blizny potradzikowe to stanowczo za mało.EWENTUALNIE NA PRZEBARWIENIA.Nie oszukujmy się gdyby laser działał za pierwszym razem to nie byłoby nas na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisiia
też uważam że 1 zabieg w życiu nie pomoże :) gdyby tak było to laser bylby dużo droższy według mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEPIEJ ZACZEKAĆ NA PROMOCJĘ I ZROBIĆ DWA ZABIEGI NIŻ TYLKO JEDEN -JEŻELI NIE MA SIĘ FUNDUSZY .MÓWIE NA MOIM PRZYKŁADZIE U MNIE JEDEN ZABIEG MIAŁ KOSZTOWAĆ 1500ZŁ.NIE BYŁO SENSU GO ROBIĆ NA BLIZNY,WIĘC DOKTOR POLECIŁA ZACZEKAĆ DO PROMOCJI I ZA DWA ZAPŁACIŁAM 1500(BYŁA PROMOCJA 50%).KAZDY ZABIEG BYŁ W ODSTEPACH MIESIĘCZNYCH.ŁĄCZNIE ZROBIŁAM TRZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolagen nie przebudowuje sie w ciągu jednej nocy lub tygodnia to znacznie bardziej złozony proces ,racja w tym ze stan skóry i jej wygląd polepsza się ale wyrównanie blizn potrwa znacznie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisiia
ja płaciłam tylko 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetamde
oczywiscie ja tez sie zgadzam z tym ze 3 zabiegi zrobic na glebsze blizny efekt bedzie na pewno super ale po 1 tez jest efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetamde
a mozna wiedziec gdzie tyle kosztuje bo ja myslalam ze ponizej 1000 to nie ma szans a moze robilas ten slabszy nie frakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisiia
robiłam w Krakowie i miałam laser frakcyjny SmartXide Dot, nie robiłam całej twarzy tylko policzki+ czoło i na tyle wyceniła mi dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetamde
acha to cena jest ok ja robilam cala twarz za 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisiia
anetamde robisz zdjęcia żeby mieć jakieś porównanie? Ile już jesteś po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisiia
tak tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetamde
jestem11 dzien po zabiegu robilam zdjecia przed i po i uwierzcie dziewczyny ze z kazdym dniem jest lepiej poczekam jeszcze z tydzien i moge przeslac zdjecia dla porownania ocenicie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniah13
Witam! Ja jestem właśnie po 2 zabiegu . Mam na policzkach dosc głebokie blizny i musze miec min 3 zabiegi . Po lewej stronie gdzie mam płytkie blizny juz po pierwszym zabiegu widac było poprawe . Dzisiaj przed 2 zabiegiem rozmawiam z lekarzem ze prawa strona nadal wyglada gorzej tam gdzie mam głebokie blizny ,wiec zrobił mi tam mocniejszy laser i powiedział ze na koncowy efekt chcac nie chcac musze czekac przynajmniej 3 miesiace od ostatecznego zbiegu. Plusem w moim przypadku jest jezscze to ze skóra nabiera normalnego zdrowego koloru a to widac gołym okiem. Ktos wyzej pisał ze scierał ostra czescia gabki twarz i traz ma czerwone slady ja tylko odpowien masz kobieta odwage bo j=nigdy przenigdy bym tego z twarza nie zrobiła przeciez to uszkadza naskóra i nic wiecej nie daje ,mozesz sobie narobic wiecej szkod . Ja po laserze mam uzywac antybiotyków i specialnych płynów do przemywanie twarzy i dopiero po 7 dniach codzienne kosmetyki ale tez nie jakies scierajace czy bardzo wysuszajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisiia
anetamde możemy się wymienić fotkami :) ja też robiłam zdjęcia przed zabiegiem, w trakcie i po i uważam że widać efekty, to dopiero mój pierwszy laser i cieszę się że widać poprawę :) moniah13 jaki miałaś laser? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniah13
fraxel co2 SmartXide DOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisiia
to ten sam co ja :) a gdzie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniah13
w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac33
Tydzień temu miałem fraxel repair - 2 zabieg. Teraz czekam na efekty. Za miesiąc napiszę co i jak. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniah13
witam ! mam takie pytanie do wszystkich którzy mieli laser co2 , ja jestem własnie przed 3 ostatnim zabiegiem i zauwazyłam ze odkad zaczełam stosowac krem wybielajacy i laser mam bardziej wrazliwa skóre a dokładnie bardzo czesto sie czerwienie ,wystarczy niewielka zmiana temperatury albo lekkie zdenerwowanie a ja mam twarz bordowa wrecz . Czy ktos ma podobny problem, bo tak naprawde to juz nie wiem czy to krem czy laser i przyznam ze troche sie denerwuje . z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal---
Miałem 2 zabiegi fraxelem ponad prawie rok temu. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Owszem, nie jest tak kolorowo, jak to opisują gdzieniegdzie - że zabieg bezbolesny prawie, że można od razu podjąć normalną aktywność itd. Zabieg boli (to zależy od mocy lasera i naturalnie indywidualnej wrażliwości na ból), a na drugi czy trzeci dzień nie specjalnie pokazywałbym się ludziom:) skora jest opuchnięta trochę, mocno zaczerwieniona (zabrązowiona). Za to po trzech dniach się złuszcza, pojawia się spod spodu różowawa zdrowa skóra. Pewien efekt jest od razu, potem w miare upływu czasu pogłębia się. Jedyna wada zabiegów to cena. Niestety fraxel jest drogi. Ale efekt niezaprzeczalny, przynajmniej w moim wypadku. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem jeden zabieg w styczniu, efekty raczej marne niewielka ledwo zauważalna różnica, nie był robiony na pełnej mocy lasera, dodam że blizn nie mam dużo ale jedna jest taka dość głęboka pewnie z nią będzie największy problem, reszta raczej płytka i nie powinno być z nimi problemów z usunięciem. Wczoraj miałem drugi zabieg plus usuwanie naskórka, tym razem na pełnej mocy lasera jaką może przyjąć człowiek zobaczymy co wyjdzie, mimo iż miałem znieczulenie ból był choć do zniesienia, po zabiegu na pełnej mocy o wiele gorzej się czułem cały wieczór głowa mnie bolała i czułem się jak bym mnie ktoś pobił wręcz skołowany, skóra podobnie jak po pierwszym czerwona trochę poraniona ale o wiele bardziej niż przedtem i jak ruszam czołem to czuję ból (robione miałem czoło plus skronie) mam nadzieje że się w miarę szybko zagoi, na efekty trzeba niestety czekać z 2 miesiące heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×