Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gentelmann21

Zakochałem się w Prostytutce

Polecane posty

Gość Gentelmann21
Nie myśl o tym co mówią inni, najważniejsze jest twoje szczęście...` a po drugie jakie to ma znaczenie,mam szukać dziewic,czy dziewczynek z liceum 15 lat,które nie mają o tym pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meladia
Blondyn,proszę nie obrażać normalnych kobiet.One tez potrafią być obeznane w seksie i do tego nie są kurwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssss
18:39 [zgłoś do usunięcia] Gentelmann21 Większość dziewczyn po np. 25 roku życia ma za sobą 100 stukających je facetów. :D:D:D nie ma jak mądrości z kafe:D ja mam dwóch,muszę jeszcze 98 zaliczyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
No może trochę przesadziłem, z tym 100 niechciałem nikogo obrazić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssss
jasne,odrobinkę:D:D zapoewniam cię że dziewczyna która miała 100 facetów to jest patologia-są takie pewnie,ale to 0.001 % :O to że twoja laska miała pewnie kilka tysięcy facetów to nie znaczy że wszystkie takie są:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza234
mysle ze ona mysli o samej sobie w tych kategoriach ze to co robi nie jest normalne ze chcialaby zyc jak inne kobiety nie wiem nigdy nie bylam prostytutka pisze to co ona MOZE myslec. wiesz jak są postrzegane takie kobiety dające się za kasę wiec ona moze myslec własnie ze nie takiego zycia chciała ale .. no sytuacja zmusiła zwłaszcza jak pisales ma male dziecko jakos musi je utrzymac bo wychodzi na to ze ojciec dziecka zwial inaczej nie musialaby w ten sposob zarabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
Blondyn,muszę przyznać ze ona jest nieziemską kochanką,ale to nie jest żaden powód.Wiele naprawdę duzo dziewczyn do towarzystwa jest "dobrych w te klocki".Ale dla mnie jest ona tą jedyną.Gdyby mi zależalo tylko na seksie to bym codzien eksperymentowal z inną. A ja od kiedy ją poznałem stałem sie fanatycznym monogamistą. Poprostu inne kobiety nie istnieją,nie ma innych kobiet. P.s. Domu publicznego nie zamierzam otwierać,wbrew pozorom to niejst to dzisiaj taki dobry biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
zostawmy ten temat dziecka,powiedziałem tylko ze jest wspaniałą mamą.Nie zamierzam snuć domysłów,ani mieszać sie do jej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemmmmm
no,wspaniałą mamą-jakbym się dowiedziala że moja matka jest (była) prostytutką to bym się zabiła nie wiem jak można żyć z takim wstydem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
Tak jest wspaniała mamą,prosiłem o zostawienie tego tematu proszę trzymajmy się pewnych granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemmmmm
to po co o tym piszesz jak nie chcesz żeby ktos poruszał ten temat?:O sam napisał a teraz pretensje:O jak się nei chce o czyms pisac to się nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
zrobiłem błąd ,że o tym wspomniałem,przepraszam wymienilem to jako zaletę,niespodziewałem się ze ktoś będzie zlośliwie drążył ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemmmmm
wiesz-dla dziecka to raczej nie zaleta ze mamusia daje za kasę:O nie spodziewałęś się ze ktoś to będzie drążył-a czego się spodziwewałes w ogóle zakładając taki temat?:D że ludzie zachwycą się piękną historią miłosną? nie wiem czy wiesz-ale prostytutek się nie szanuje:O mężów ani dzieci prostytutek też nie-więc jej dziecko jest od urodzenia skazane na potępienie społeczne:) może znajdziesz tu rozmówce na jakiego czekasz-ale wątpie,po prostu takich ludzi nikt nie szanuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
Tak spodziewałem że ludzie zachwycą się piękną historią miłosną!!! Jak już mówiłem STATYSTYCZNIE 95 PROCENT mężczyzn w Polsce przynajmniej raz była w agencji towarzyskiej.Dlatego uważam że ta pogarda spoleczna to czysta hipokryzja. A i zachowanie wielu tzw.poprawnych politycznie kobiet jest baaardzo dalekie od tzw.społecznego ideału gospodyni domowej,ktora zgorszona wszystkim kocha się ze swoim mężem pod kołdrą w niedzielę po nabożeństwie. AHA no i nie używają prezerwatyw Dajcie spokój,ta wydumana pogarda społeczna i stereotypy pożądnej kobiety są śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
niedawno podrywala mnie koleżanka mojej matki o 20 lat starsza,matka trójki dzieci,bo mąż nie potrafił jej wsadzić. Uslyszałem od niej że "chciałaby poczuć się jak dziwka" Z zawodu nauczycielka,szanowana społecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
Nie sądzcie,abyście nie byli sądzeni....powiedział 2009 lat taemu pewien bardzo mądry czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza234
poczułam sie urażona pewnymi słowami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
eliza przepraszam cię jeśli ciebie urazilem.Miałem na myśli osobę pod psudonimem"nie wieeeeeeeeeeeeemm" rozwścieczyly mnie jej złośliwośc i tzw.szacunek społeczny. Po twoich wypowiedziach widać ,że jesteś osobą miłą,nowoczesną i tolerancyjną. Jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
Zresztą podkreślilem zachowanie WIELU Kobiet,nie wszystkich. Niestety większośc stanowią ludzie zacofani,złośliwi i nieżyczliwi,myślący skrótami myślowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza234
a nie mozesz tak po prostu olać tego co ludzie tu wypisują? prawda jest taka ze ludzie będą na kogoś najeżdżać obrażać ale do czasu dopóki nie spotka ich podobna sytuacja. mam koleżankę która spotyka sie żigolakiem zakochała sie i już co ma dziewczyna zrobić? to jest silniejsze od Niej samej więc w tym tkwi ktoś napisał ze tacy ludzie się nie zmieniają .. bzdura.. każdy ma szansę by się zmienić, każdy człowiek dostaje taką mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gentelmana 21
A ty myslisz ze ona pracujac jako prostytutka nigdy nie zauroczyla sie w zadnym ze swoim klientow? Na pewno nie raz trafil sie jej taki ktorego by chciala zostawic na dluzej, jako partnera. Bo moze przystojny, bogaty czy cokolwiek innego. Ale ona tak zarabia na zycie. Kobieta decydujac sie na zostanie prostytutka przekracza pewna bariere psychiczna, a do tego przekroczenia moze ja sklonic tylko przeogromna chec posiadania pieniedzy, i wierz mi ze ona nie zrezygnuje z tego dla jakiegos tam kochasia. Gdyby ona odwzajemniala twoje uczucia to juz bys o tym wiedzial. Jednak ona woli sobie na tobie zarobic. To chyba tez o czyms swiadczy, ze woli kase niz ciebie na prawde. I nie jestescie w tym samym wieku. Roznica 2 lat na korzysc kobiety w waszym wieku to bardzo duzo. Ty jestes i jeszcze przez pare lat bedziesz chlopcem, ona juz od kilku lat jest prawdopodobnie dojrzala kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
Tak większość się nie przyzna,że spotkala ich podobna sytuacja,chociaż napewno większość facetów która weszla na ten temat zainteresowala się nim,z powodu wlasnych przygód w agencjach. A każdy się zażeka że to takie obrzydliwe i że nigdy nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gentelmana 21
A poza tym to to jest naprawde chore. Nie chcesz jej wyznac swoich uczuc bo nie chcesz stworzys niezrecznej sytuacji. Ale przeciez dopoki jej nie powiesz to nie dowiesz sie czy macie szanse na normalny zwiazek. Ona sama z tym raczej nie wyjdzie. Tak dlugo bedzie dla ciebie mila jak dlugo bedzie miec z ciebie kase. Jesli jej wyznasz a ona tez cos czuje, to pojdzie na to. A jesli traktuje cie tylko jako klienta, to po takiej informacji bedzie cie miala w garsci i bedzie wiedziala ze oto otworzyla sie dla niej zyla zlota. Moze nawet bawic sie toba i podpuszczac cie tak zebys myslal ze masz jakies szanse. Ale ty jej nie powiesz bo boisz sie ze sie skonczy, i wolisz zyc w swiecie zludzen, potajemnie zakochany w dziwce. I co? Do konca zycia bedziesz jej placil? A najgorsze w tym jest chyba to ze ty masz 21 (!!!!) lat. To nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza234
2 lata róznicy to niewiele, moj facet jest mlodszy ode mnie o rok jestesmy mlodzi i wydaje mi sie ze swoją dojrzalościa mozemy przebic nie jednego 40latka gentelman - moj nigdy nie był w agencji ;) ufam mu pod tym wzgledem i wierze ze nie byl, takich facetów jest niewiele jak i tych porzadnych kobiet o ktorych wspomniales tylko wiesz.. nigdy niewiadomo co mu odbije za pare lat.. ludzie sie zmieniaja, gorsi na lepsze i na odwrot i każdy ma szanse na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
właśnie,marze żeby się mna zauroczyła.żeby czasem ktoś nie pomyślał,że żałuje pieniędzy.Chciałbym żeby ona też się we mnie zakochała poprostu.. A to że będę placił to mi wogole nie przeszkadza.Wiadomo,że nie zechce zbankrutować z miłości to głupkowate. Dla każdej kobiety mężczyzna ktory może dać coś od siebie (finansowo)jest bardziej atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza234
moze w Twoim środowisku tak jest, to zalezy od kobiet charakteru i tego czym sie kierują. ja na przykład nie patrze na to ile kasy ma moj facet, jest biedny jak mysz koscielna ja tak samo a co mnie przy nim trzyma? milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gentelmana 21
tak, ale jest roznica miedzy kobieta ktora liczy na to ze jej partner dolozy sie do rachunkow i zakupow ze swojej miesiecznej wyplaty, a tak ktora oczekuje 500 zlotych w gotowce za jedno spotkanie z "ukochanym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PVD
niestety Twoja sytuacja jest przykra i trudno będzie Ci wyjść z niej. Zrób coś takiego, zapytaj się co do Ciebie czuje, następnie wyznaj miłość, zobacz jak zareaguje. Zaproponuj wspólne mieszkanie może, powiedz żeby przestała być prostytutką bo jest więcej warta. Bacznie ją obserwuj. Jeśli się nie zgodzi na Twoje warunki to zakończ to. Mówię Ci, doprowadzisz się do ruiny. Człowieku jest tyle wspaniałych kobiet, rozejrzyj się. Pomyśl na co mógłbyś przeznaczyć wszystkie pieniądze które wydajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
ona nie jest interesowna., po prostu robi swoje i zarabia normalnie.Napewno nie potraktowałaby mnie perfidnie jako żyłę zlota. Ostatnio chcialem jej dać w prezencie pieniądze,i inną drogą rzecz i nie chciala przyjąć. Po prostu płace wg.stawki,ona nie chce mnie wykorzystać.Jest normalną miłą,ciepłą dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PVD
widzisz tylko to co chcesz widzieć, przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×