Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gentelmann21

Zakochałem się w Prostytutce

Polecane posty

Gość do gentelmana 21
Otworz oczy! Jestes mlody. Wez sie rozejrzyj dookola. Naprawde nie musisz placic kobiecie zeby ci dobrze obciagnela. To w czym ty sie tak strasznie zakochales skoro znasz ja tylko z jednej strony. Jest mila, ciepla itd. Jest taka jaka ty chcesz zeby byla. Jest mila bo jak nie bedzie to nie zarobi. Ty nawet nie wiesz jaka to jest naprawde osoba . Nie znasz jej wcale. To ponownie pytam? W czym ty sie zakochales? Wiesz o nie tylko czy potrafi laske zrobic i juz straciles glowe. Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
W każdym związku jest tam jakiś seks,lepszy czy gorszy ,żadziej czy częściej ale jest.Mi wogole nie chodzi oseks czy tez jak to mówisz"obciąganie". Ja wiem,że czuje do mnie sympatię,nie dla wszystkich jest miła,i dla mnie na początku nie była aż tak czuła. Ale jest ona dla mnie lekarstwem na wszelkie zło:na stres,zmęczenie,na wszystkie problemy.Pomimo ze ma mało czasu w międzyczasie byłem na paru tzw.zwykłych randkach,bo też się zastanawiałem czy ja sobie tego anioła nie uroiłem. A le wszystkie kontakty były straszną stratą czasu i kompletnym fiaskiem. Na świecie nie ma miliona "tych jedynych" Jest tylko ta jedna,,,nie dwie,nie trzy ,a już na pewno nie jest ich pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algido
Te Gentelmann21 frajerze,ty w ogole miałes do czynienia z normalnymi kobietami ,nie prostytutkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:39 [zgłoś do usunięcia] Gentelmann21 Większość dziewczyn po np. 25 roku życia ma za sobą 100 stukających je facetów. ?? w jakim ty sie towarzystwie obracasz?? tak samo jak stwierdzenie że 95 % facetów było już w agencji towarzyskiej... nie no brak słow ... najwidoczniej większa częśc populacji to sami puszczalscy tak by wynikało z niektórych twoich wypowiedzi..... i to "uczepienie" się do mojej stopki to ma być jakaś ironia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gentelmana 21
A skad ty mozesz wiedziec jaka ona jest dla innych klientow? Chodzicie do niej z kumplami na zmiane, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego gentelmana całego : stopka nie jest skierowana do ciebie i za przeproszeniem odwal się od niej... nie wiem jaka faceta może pociągać laska która dziennie zalicza X facetów :O i którzy zapewne traktują ją jak tylko chcą.... to jest wg mnie PATOLOGIA !! tak samo jak stwierdzenie, że 95 % facetów wg ciebie zaliczyło już agencję towarzyską a kobiety w ok. 25 roku życia zaliczyły około 100 facetów :O szkoda się wypowiadać naprawdę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
Za stwierdzenie o kobietach po 25 roku życia już przeprosiłem i jeszcze raz przepraszam wszystkie panie ktore to moglo urazić. A jęsli chodzi o facetów to nie było w tym rzadnej przesady.To są badania socjologiczne,i szczerze mówiąć łatwo w to uwierzyć.W weekend w agencjach przewijają się tłumy jak w hipermarkecie przed świętami.Skąd tam taki ruch skoro żaden facet nigdy nie byl w agencji? I to nie są ludzie z tzw.nizin społecznych,tylko meżczyżni często z tzw." wysoką pozycją społeczną". A twój cytat czekoladka poprostu mi się podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są różne zboczenia i patologie, on prezentuje jedną z nich. Prawdopodobnie istnieje nazwa dla takiego zboczenia seksualnego, a my sie rozczulamy nad chłoptasiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i taka prawda, większość prostytutek UDAJE jak to super cacy jest z klientem, żeby temu zamydlić oczy a ten oczywiście zachwycony będzie przychodził coraz częsciej i częsciej i tak sie zarabia właśnie na takich... Facet wielce oczarowany, potem może się nieźle przejechać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
ostatnio prostytutka dal mi zniżki to chyba dowód miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
21:10 [zgłoś do usunięcia] Gentelmann21 ostatnio prostytutka dal mi zniżki to chyba dowód miłości ......... nie podszywaj się pode mnie dziadzie jeden!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
odezwali się oburzeni mężczyżni,moralizatorzy ,którzy nie chodzą do agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
powiedz bmblondyn jak byś zaklasyfikował moje rzekome zboczenie seksualne,czym się objawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gentelmana 21
Powiedz prosze w jakim wieku po praz pierwszy i z jakiego powodu poszedles do agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
po raz pierwszy zamówiłem sobie dziewczynę do towarzystwa,ponieważ mieszkałem i pracowalem od pól roku za granicą i nie miałem doslownie czasu na nic.Miałem wtedy 19 lat.Pracując 7 dniw tygodniu od rana do nocy nie miałem czasu,ochoty,ani na tyle zdolności językowych żeby nawiązać jakieś kontakty.Poza tym w kraju wielokulturowym mogłem spełnić swoje egzotyczne fantazje i spotkać się z murzynką i azjatką. Dla zabawy i odprężenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:29 [zgłoś do usunięcia] Gentelmann21 odezwali się oburzeni mężczyżni,moralizatorzy ,którzy nie chodzą do agencji :O:O:O serio ci chyba brakuje rozumu w głowie.... NIE KAŻDY FACET CHODZI DO AGENCJI NA DZIWKI I UŚWIADOM TO SOBIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wg ciebie każdy facet ma takie myślenie jak TY??!! popatrz tylko, że nikt inny tu się nawet nie wypowiada, większość to twoje posty, nawet nie dziwię się czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
ty się dośc często wypowiadasz czekoladka, a wypowiadam się często,bo przeczytałem bardzo dużo złośliwych postow..,a lubie zeby do mnie należało ostatnie słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpi gaj
Gentelmann21 a ty masz znajomych,kolegow,bo siedzisz tu wiedze od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
dzisiaj mam wolny dzień akurat,a ze na okrągło myśle o swojej ukochanej to pisanie o moich uczuciach do niej sprawia mi przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tak wypowiadam się ostatnio, ale i tak nie zmienię faktu że to chory temat i chore myślenie twoje. : "lubie zeby do mnie należało ostatnie słowo" to skoro wiesz jakie jest twoje ostatnie słowo to czego tu jeszcze szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i będę złośliwa : 21:58 [zgłoś do usunięcia] Gentelmann21 dzisiaj mam wolny dzień akurat,a ze na okrągło myśle o swojej ukochanej to pisanie o moich uczuciach do niej sprawia mi przyjemność może napisz do niej, żeby ci napisała ilu facetów ją dziś przerżnęło i na jakie sposoby może sprawi ci to jeszcze więcej radości .. :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
A jak obciąga... Hmmm... rozpływam się po prostu. Wczoraj dymałem ją w kakaowe oczko... jak ją lizałem najpierw to cos bialego wylecialo z jej tyleczka, czyzby to byla sperma poprzedniego klienta? jestem troche zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gentelmana 21
ok, a nie miales potrzeby nawiazania normalnej relacji emocjonalno-erotycznej z kobieta? Nie wierze ze jest to niemozliwe z powodu pracy, nawet w systemie 7/7. Moze ty sie po prostu uzalezniles od takiej formy zaspokajania swoich potrzeb jaka jest placenie komus za uwage? moze jestes zbyt malo pewny siebie, a moze boisz sie kobiet albo masz kompleksy. A tu mozesz zaplacic i rzadzisz. Tyle ze pomyliles ten swiat udawanych gestow z prawdziwym zyciem. Nie mozesz oczekiwac od prostututki ze cie pokocha. Nie uwierze ze od 17 roku zycia, czyli przez 4 lata, nie miales czasu poszukac sobie normalnej kobiety. Wyglada na to ze sobie odpusciles poszukiwania normalna droga. Cos chyba nie jest do konca w porzadku z twoim rozwojem emocjonalnym. I to nie jest uwaga zlosliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
a ilu cibie dzis przerżnęło?,bo ja żaden,jest na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
25.05.2009] 22:01 [zgłoś do usunięcia] Gentelmann21 A jak obciąga... Hmmm... rozpływam się po prostu. Wczoraj dymałem ją w kakaowe oczko... jak ją lizałem najpierw to cos bialego wylecialo z jej tyleczka, czyzby to byla sperma poprzedniego klienta? jestem troche zazdr Nie podszywaj się pod mój nick... chyba masz rację jestem uzależniony,ale najważniejsze jest to że teraz tylko jedna dziewczyna się dla mnie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:03 [zgłoś do usunięcia] Gentelmann21 a ilu cibie dzis przerżnęło?,bo ja żaden,jest na urlopie żałosne.... i nadzieja taka, że ten zjebany topik zniknie z tego kafe tak jak ten podjeb co sie za gentelmana uważa... czy wg ciebie każdy żyje jebaniem i rżnięciem się ?? nie ma co sie wypowiadać, LUDZIE NORMALNI NIE TRACCIE CZASU NA TEGO ZJEBA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nic faktu nie zmienia, że obiekt twoich uczuć to KURWA JEBANA PRZEZ KOGO POPADNIE :) widać facet, że masz kompleksy niższości a wszelakie robienie mi na złość uwierz, że mnie nie rusza :) bo i tak większość myśli tak jak ja a ciebie to może po prostu boleć, że jesteś mniejszością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmann21
czekoladka odpowiedzialem ci pieknym za nadobne.ty chcialas byc zlośliwa,ja też potrafię. W każdym razie miło było i żegnam się z Państwem Nie spodziewałem się szczerze mówiąc,że zostane tak obryzgany z powodu wyznania niewinnej młodzieńczej milości na tym miłym forum. Pozdrawiam Za wszystkie wypowiedzi z nicku Gentelmann21 od tej pory nie biorę odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×