Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotek_motek

co z tym można zrobić?

Polecane posty

Temat: krosty na udach.... Nie wiem, może to co napisze wyda Wam się głupie. Ale nie mam się kogo w tej chwili poradzić, a może Wy miałyście coś podobnego. Zauważyłam niedawno, że kilka włosków na udach wrosło mi w nie. Bardzo mnie to denerwowało, nie wiedziałam co zrobić. Spróbowałam pozbyć się ich \"wyciskając je\". No i się udało. Włoski wyszły... Tylko niestety, w tych miejscach zrobilo mi się teraz coś takiego jak pryszcze \"z czubem\". Myślałam, że to może wyschnie i odpadnie, ale jakoś się nie zapowiada. Po wyciśnięciu, odnawia się. Przed chwilą jedną wycisnęłam i zrobiła się ciemna, czarna w tamtym miejscu. Nie wiem, z czego to wynika. Czy z dopływu krwi...? Nie mam pojęcia. Boję się, że sobie zrobiłam coś złego. Ten post może czyta się śmiesznie, ale naprawdę jestem zmartwiona. Miałyście kiedyś coś podobnego? Nie wiem, czy czekać, czy od razu iść do... no właśnie - lekarza czy kosmatyczki? Proszę Was bardzo, pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie ładnie
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaajjjjj, tak jest z tym kafe-forum... wszystko zawalone postami-pierdołami, a jak ktoś ma problem, rzadko kto umie doradzić. Szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 168
taka stara a taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×