Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiammmm

po ile u Was truskawki?

Polecane posty

Gość uwielbiammmm

Ja wczoraj płaciłam w Radomiu po 4,5 za kg czyli 9 zł łubianka, drogo jeszcze trochę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mamamama pytanko
u nas 6 zeta, wczoraj widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznanego
ja dzi dalam za lubianke 8 zl a kilo kosztowalo 4.50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khdlnhkflnhklfhnk
W poniedziałek i wtorek 8 zł/kg, dzisiaj 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznanego
brzydlula gdzie Ty mieszkasz ze truskawki sa po 10zl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
u mnie wczoraj po 5 zł robicie jakies przetwory n zime z truskawek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieznanego
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józio
kurwa 9 zl za 2 kg truskawek to drogo?golasy jebane to idzcie zrywać na kolanach te truskawki. drogi jest koszt ich wyprodukowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
u mnie wczoraj były po 8 zł za kg ale sezon jeszcze na dobre się nie zaczął ...poczekam jak stanieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiammmm
kurde u Was jeszcze drożej ale ja w tamtym roku kupowałam po 2,5 za kg :o a kiedy się kończą truskawki, będą jeszcze z miesiąc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
gniezno po 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxa252
Kraków- 4,5 zł za kilogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 5 zł za kg w tym samym
kurorcie kupuje co brzydula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Olsztynie
po 4.50 wczoraj kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiłe rozczarowanie tv4
4,50-5 zł w woj.podlaskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakow...
na malym placyku po 6.5 a po hiper pewnie 2 zl taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiammmm
ja to ile bym ich nie kupiła, czy kg czy dwa to zjem wszystkie jednego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizi17
Kurde, to przyślijcie trochę. U nas w Zgorzelcu cały czas po 8 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4.80 u chlopa
przy stacji metra pole mokotowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×