Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość kiara1_2006
robiłam pinky test jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara1_2006
niby cholernie wiarygodny ale tak pisza wszedzie he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale tylko na chwilunie zeby sprawdzic co tam u was:D i juz znikam.kinia dzwon do meza,niech przyjezdza:D ale mi sie zrymowalo heheh.ide,ale wroce pozniej prawdopodobnie.buzi buzi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez narazie chwilowo, ale tez bede pozniej. A tu juz 16-ta stronka;) Kiniusia jakby maz sie nie zjawil to my wpadamy na salatke, haha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz chyba nikogo nie ma:( To i ja uciekam, do uslyszenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
czesc dziewczynki:) ale sie rozpisalyscie:P teraz musze nadrobic zaleglosci w czytaniu ale juz widze ze dolaczaja do nas nowe staraczki:) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
chyba sie spoznilam:( wszyscy sobie poszli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jaaaa :D co tam dziewczynki?:) wiecie co wam powiem - ze odkrylam lekarstwo na moje bole glowy:D zimne piwko i czuje sie jak nowo narodzona hehehe.no dobra moze jestem troche senna,ale glowa nie boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj uklad No tak nie ma to jak piwko -najlepsze lekarstwo na wszystko:) Ja dzis sie natomiast jakos slabo czuje i szybko sie mecze:( Oczywiscie juz sobie wkrecalam, ze moze to objawy....Nie ma to jak chora glowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak celuje,celuje i chyba i tak z mezem nie wceluje w tym miesiacu w dni plodne,chyba nawet go nie bedzie w polsce w tym czasie:/ i co tu zrobic z takim fantem? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy masz dni plodne? no moze sie uda.. Tak czy tak wykorzystuj kazda okazje:) Mi jak tym razem znow nie wyjdzie to akurat w kolejne bedziemy na urlopie, to moze sloneczko i relaks pomoze troche:) bo czuje ze teraz to nic z tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknij na moj link w stopce,znajdziesz tam moj suwaczek,wskazujacy kiedy mam dni plodne:) i powiedz czy nie jest super?:) nie trafimy na 100%,bo on w niedziele bedzie,w poniedzialek juz jedzie z powrotem a moje dni plodne beda dopiero za prawie 2 tygodnie:( czemu czujesz ze nic z tego? nie mysl tak bo zycie lubi zaskakiwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam widzialam juz, super jest:)) bomba kochana to moze bedzie akurat przerwa i pozniej od razu sie uda:) Czasem tak jest:) a nie wiem jakos tak mi sie wydaje, do tego nic nie czuje, ale w sumie co mam czuc tak wczesnie. Moze z jednej strony wole sie mile zaskoczyc, niz znow rozczarowac, ju zwczensiej sie kilka razy tak nastawialam, i mowilam ze wydaje mi sie ze teraz to napewno a potem przychodzila @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to niestety:/ w sumie masz racje mila,lepsze mile zaskoczenie:) tak szczerze mowiac to my z mezem probujemy zajsc w ciaze ale nie robilismy zadnych badan,a chyba powinnismy,nawet nie wiem gdzie sie udac,o co pytac,chcialabym zeby moj maz tez sie przebadal,moze zaczelibysmy jakies leki przyjmowac,ale czuje sie taka jakas zielona w tym wszystkim,dziewczyny na forum pisza o jakichs lekach o ktorych nigdy nawet nie slyszalam,przerasta mnie to momentami wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja w sumie z mezem tez nie, no po tym poronieniu zrobilam tylko czy u mnie w porzadku, ale czasami si emartwie, bo wtedy udalo sie za pierwszym razem, a teraz tyle prob i nic!!I czasem sobie mysle ze jednak moze cos nie tak oby nie! Ale dziwczyny niektore biora luteine, moze i ja powinnam, niby cykle mam jak w zegarku,ale korcze nic! Ale pocieszmy sie kochana, ze czasem tak jest, moja kolezanka strala sie rok! I wkoncu jest w 3 m-cu:) Moze teraz jak jestesmy wszystki na tym forum pozytywnie sie nastroimy i sie uda, podobno nastawienie tez jest wazne bardzo i czasem trzeba wyluzowac troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie pociesza moja kolezanka ktora starala sie z mezem jakies 4 lata:) jest w 6-tym miesiacu.jak uslyszalam o tym to normalnie mialam wrazenie ze to znak od Boga ze trzeba byc wytrwalym:) i tego nam zycze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co nic sie nie leczyla, nic nie brala? To nie pocieszylas. A przyznam Ci sie szczerze, ze jakis taki jest teraz okres, ze jest wiele ciaz i wiekszosc moich znajomych, i w rodzinei w ciazy, i ja sie ciesze bardzo,lae czasem tez odczuwam taki smutek zemu ja jeszcze nie:( Ale tak jak mowisz bedzie dobrze dla nas wszystkich juz niedlugo, juz niedlugo nasze forum zmieni charakter, bedziemy opisywac jak przechodizmy ciaze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja Ci powiem ze juz padam na pyszczek, to kolorowych snow i do jutra 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki, przeczytałam te strony z dni w których mnie nie było, naprawde idziemy jak burza! i ciesze sie, ze dołączają do nas nowe staraczki:) i co sie dzieje z wisienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszsystkim :) Czesc Bella, jak sie czujesz? dlaczego jeszcze do tabelki sie nie wpisałas? oczywiscie mam na mysli tabelke numer 2 :) :) :) No własnie wiesienka sie nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestescie? ja juz nie wiem co mam myslec, zaczą mnie pobolewac jeden jajnik a konkretnie prawy :( normalnie juz nie wiem... brązowych plam juz nie ma.... juz mnie korciło zeby dzis test zxrobic ale poczekam do jutra rana... co to sie dzieje? bądz tu mądra kobieto!!! jakies anomalie normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyne, od godzinki nadrabialam zaleglosci ;) fajnie ze tak sprawnie przybywa stronek ;) bella gratuluje z calego serca !! ;);) u mnie wreszcie dzien wolny, wyleguje sie w lozeczku jeszce, ale niedługo wstaje, mam umowiona randke z amamuska na skypie - to nasz sposob na pogadani i wypicie kawki razem - ach ta odleglosc - uk - polska. do @ jeszcze tydzien, od kilku dni mam pobolewania w dole brzucha, takie krotkie, ciagnace... no ale to moze byc tez na @ wiec sie nie nakrecam.. a co u Was ? jakie plany na dzisiejszy dzien ? u mnie pada wiec raczej caly dzien w domku sie zapowiada, moj drogi mezczyzna w pracy wiec mam dzien dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, nie wpisałam się bo chce poczekać do tej wizyty u gin, czyli do poniedziałku:) chce miec pewność:) Kiniusia77 zrób teściiiiik! aniu, dziekuje za gratulacje, ja nigdy przed @ nie miałam ciągnących bóli w dole brzucha, a teraz miałam, takie delikatne, ale były, może to właśnie oznaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×