Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

mowisz grzane piwko z cytryna;) musze zaraz naprwde wziasc cos na to gardlo!! Mi sie takie plamienia przed @zaczely po poronieniu wiec sie stresowalam, co jest!! ale podobno to wlasnie normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
nie, nic nie biore. a te plamienia pojawily sie dopiero od jakiegos czasu dlatego mnie to zaniopokoilo. ale moze macie racje dziewczynki, no bo skoro nie tylko ja je mam to moze rzeczywiscie to nic groznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
no a co do grzanego piwka... jasne, ze jest dobre na gardlo. a jak sie wieczorkiem wypije, zwlaszcza po calym, ciezkim dniu to jak sie po tym fajnie spi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) jakas wpompowana dzis jestem, Rano sie postresowałam nie na żarty... JaMajka, mówisz zebym zrobiła test? ale nie wiem czy jest sens... raczej nie mam szans na dodatni wynik. Teraz mam chyba @, chociaz bardzo dziwna, bo brązowa z domieszką czerwonego... Katia mnie czeka wizyta u mojej kolezanki która kilka dni temu miała cesarke i urodziła dziewczynke, bardzo chce jechac ale, mam stresa i to strasznego - ze sie rozkleje :( Madzikowo jutro z ranka melduj co wyszło, trzymamy kciuki ;) Majaaa nie martw sie w nastepnym miesiącu nam sie uda i wskoczymy do drugiej tabelki ;) układ ja sobie juz amówiłam testy, i w nastepnym miesiacu bierzemy sie ostro ;) mój mężus mi dzis powiedział ze jak trzeba bedzie to nawet 7 razy dziennie :) taaa.... chojrak z niego:)Układ wiesz jak ja miałam cykl bezowulacyjby tez miałam bardzo skąpą @, wiec moze rzeczywiscie to to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga ja tez tego nie mialam zawsze,wiek jednak robi swoje kochana :) mi sie cykl wydluzyl przez ostatni rok i zaczelam miec takie plamienia,ale gin mowil ze wsio w porzadku,wiec sie tego trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
wiem wiem, do najmlodszych to ja juz nie naleze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,teraz to ja sie zmyje bo rano sie nie obudze.potrzebuje duuuzo snu,jestem takim spiochem ze maz na mnie mowi susełek hehe.nie wiem co to bedzie jak zajde w ciaze,przespie chyba te 9 miesiecy :D do jutra dziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak tak kochane polecacie to chyba ide zaraz sobie to piwko zrobie, i mam nadzieje, ze jutro si eobudze jak nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
ja tez spadam, jutro do pracki a tez jestem strasznym spiochem. nie lubie wczesnie wstawac:( ale dziewczynki, jeszcze jutro i weekend:) trzymajcie sie, kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie uciekaja, to i ja lece. Dobranoc dziewczynki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Cisza jak makiem zasiał, ale pewnie jeszcze śpicie! Życzę udanego dnia🌻 Ps @ nie ma, czyżby nasza wróżka coś fajnego mi przepowiedziała :-) Odezwę się wieczorem, a tym czasem lecę do pracy Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
czesc dziewczynki:-) jak mi sie dzis nie chcialo wstac... masakra, nie moglam sie obudzic:P wisienka, trzymam kciuki!!! mila, jak tam twoje gardlo? jest jakas poprawa? zycze wszystkim milego dnia i zmykam do pracki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! No to prawie mamy juz weekend;-) Mnie został tylko egzamin i stomatolog dzisiaj do odfajkowania a wieczorkiem mam nadzieje rowerek z moim narzeczonym ;-) Wraca dzisiaj z podrozy wiec juz sie nei moge go doczekac. Ahhh wczoraj sie wreszcie wygadalam mojej przyjaciolce e staramy sie o dzidziusia.Zdziwila sie ale i ucieszyla.Poza nia nikomu nei mowimy. Jak juz Wam mowilam jestesmy 12 miesiecy przed slubem dlatego ajk eni uda nam sie teraz ani w czerwcu to odpuszczamy na po slubie :/ Tak straaaasznie pragne tego malenstwa:((( Dziewczyny a ta luteina jest na recepte? Ja biore tylko kwas foliowy i to wszytsko. Nie wiem moze powinnam pojsc do gine i pow ze chce zajsc w ciaze? Tylko co ona mi teraz niby doradzi skoro dop zaczynamy starania? Bella strasznie mi sie ten pomysl z bucikami spodobal-chyba go od Ciebie przechwycę ;-) buziulki laski i milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doby dziewczynki :) Niestety smutne wieści od rana..... obudziłam się na siusianie o 2:30, zrobiłam test i JEDNA kreska :(:(:(: zostało 3 dni do @. zerwalam się po przed 9:00 z firmy na badanie z krwi.. choc Pani z rejestracji powiedziala, ze moze nic jeszce nie wykazac. Ale i tak sie dałam nakłuć. Wynik o 18. Kurcze niech bedzie powyżej 1ptk!! :( Moj mąz ma anielską cierpliwość, że znosi moje huśtawki nastroju i gadanie o bobasie...Och dziewczynki, powinno byc tak, ze wszytskie razem szczęsliwie zakonczymy nasze starania. :) I że razem będziemy się cieszyć z rosnących brzuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) Wczoraj niestety nie znalazlam piwka w domu wiec wypilam gorace mleko z miodem i czosnkiem, i powiem Wam, ze dzis si ejuz lepiej czuje no i w koncu weekend!!:) Wisienka trzymam mocno kciuki!!:) madzikowo jeszcze jest nadzieja, a jak nie to juz niedlugo napewno wszystkie bedziemy szczesliwe! ale rozumiem Cie bo ja juz tez tak bardzo chce, oboje chcemy, ale ja wariuje. Jeszcze mi tydzien zostal do testu, tylko czy wytrzymam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×