Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

to ja się dopisuję :) STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........2.....................01.07.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009............26.......Zielo na Góra poznanianka84...1..................11.06.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009............ .29................Łódź Mila10..............1...............12.06.2009.......... ....29...........Warszawa madzikowo...........1...............08.06.2009..... ...26......Katowice/Pń JaMajka^24.......1.................21.06.2009........... 24.............Łódź anna.s.1........3. ..................14.06.2009.........30......d olnoślaskie/uk sękata...........1............12.06.2009...........24.........Tarnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Układ ten clo to jest skrót od nazwy clostyrbegyt.Są to tabletki,które bierze się od 2 do 6 dc.One wywołują owulację,tzn dzięki nim rosną pęcherzyki.ja co prawda nie musiałam ich brac ale dostałam na wszelki wypadek:)to tez dlatego jak wyżej pisałam w poprzednim cyklu miałam owulację w 25dc a w tym cyklu po tabletkach clo miałam ją w 7dc,także i @się wyreguluje,przynajmniej dostanę w 28dc a nie w 50 jak ostatnio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu wyjaśnię, że cykle mam różne, przeważnie 32, 34 dniowe więc ta planowana @ może przyjść różnie ale poniewaz ostatnio mam tak, że dzień w którym mi się kończy @ jest tym pierwszym dla niej w nastepnym miesiącu a poniewaz ostatnio miałam @ od 8-12 maja to teraz podejrzewam, że jesli by miała być to około 12 czerwca ale może być też i 8 czerwca, kto to ją wie :P staramy się z mężem po raz pierwszy bo ślub braliśmy 9.08.2008r :) "Zapłodnienie" było starannie zaplanowane, poprzedzone testami owulacyjnymi i staraliśmy się dokładnie w określonych dniach (pomiędzy 26 a 29 maja) więc kurcze mam nadzieje, że może się uda? trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
sękata trzymamy kciuki,ale jak sie nie uda to się nie przejmuj,jak widać niektóre z nas maja już za sobą kilkanaście cykli i nadal się trzymamy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia czyli ten lek mozna zazywac tak na wszelki wypadek? kurcze glupia jestem,szperam w necie zamiast normalnie isc do gina i wszystko dokladnie zbadac i omowic.ale to wszystko przez te wyjazdy mojego meza,chcialabym to z nim omowic,ewentualnie isc do lekarza razem,a tu nie ma jak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam dlaczego miało by się nie udać...oboje z mężem jesteśmy zdrowi, ja nigdy nie mialam problemu z okresami ani innymi kobiecymi dolegliwościami...chyba że będą to jakieś sprawy natury nie zaleznej ode mnie pt. jakiś zły śluz czy brak czegośtam....heh..moja koleżanka dobra niemalże 'wpadła' ze swoim mężme, w ogóle się nie starali i ta ciąza byla dla niej zaskoczeniem...tkaim to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to moj ginekolog zalatwia wszystkie pacjentki na sztuke,byle szybciej i tylko spławic i nastepna.szukam nowego lekarza,ale mamy male klopoty z przeprowadzka teraz,zmieniamy miasto,cala procedura z zameldowaniem,zmiana lekarza rodzinnego itd. A sama tego wszystkiego nie zalatwie:( prywatne leczenie odpada jak na razie,oczywiscie z powodu kasy.i to wszystko sie tak strasznie opoznia i wlecze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale tu się dzieje! hoho! witam nowa staraczkę :) maj to bardzo popularny miesiąc starań ;P ...Niestety od razu mówię wszytskim: dobranoc kochane! Padam dziś na twarz.... Proszę trzymac kciuki za jutro.... ROBIĘ TEST :) ....a potem BETE. Dam znać co wyszło :) Buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikowo czekamy na dwie krechy:) dziewczyny jak mam tu wstawic suwak? ale jestem ciemna :P kopiuje ten kod czy cos tam i wkleilam to w mojej stopce i nic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane przyszle mamusie. Ja dopiero po pracy zasiadlam bo gardlo boli coraz bardziej i temperaturka:( Jeszcze mi teraz choroby potrzeba... Witaj Sekata widze podobny termin 12/06 . Majaa22 przykro mi, okropne jest zawsze to rozczarowanie po tak dlugim wyczekiwaniu, ale glowa do gory niedlugo sie napewno uda!! 🌼 madzikowo trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczynki, oj ale mam zaległosci, a to tylko kilka godzin :) Witam nowe kolezanki :) nasz topik robi sie bardzo popularny :) bardzo mnie to cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
ja tez sie melduje! ale nas duzo:-) madzikowo trzymam kciuki za jutro!!! co porabiacie dziewczynki? w lodzi leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie kazda pojawia sie i znika;) Ale i tak konwersacja mknie do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz troche usiadlam prze dkompem, i niedlugo sie chyba poloze, bo jak wspomnialam zle sie czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
przydaloby sie grzne piwko z miodem i cytrynka:P mi pomaga na gardlo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilke mnie nie bylo,ale mezuś dzwonil no wiec same rozumiecie:) trzeba bylo sobie pogruchac chwilke:P u nas padalo caly dzien ale teraz troche sie poprawilo,tylko strasznie zimno,stopy mi marzna,bo siedze w pizamie i na bosaka hehe.tak sobie mysle,wracajac do naszego tematu,ze w tym miesiacu mam wyjatkowo skąpą @.nie wiem co to moze oznaczac,nie znam sie:/ brak owulacji w poprzednim cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009............26.........Zie lona Góra poznanianka84...1..................11.06.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009............ .29................Łódź Mila10..............1...............12.06.2009.......... ....29............Warszawa madzikowo...........1...............08.06.2009.......... ...26............Katowice/Pń JaMajka^24.......1.................21.06.2009........... 24.............Łódź anna.s.1........3. ..................14.06.2009...............30..............d olnoślaskie/uk ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek......... miejsce zam. mila - skopiowalam jeszcze raz bo znowu cie nie bylo :D ja nie wiem o co chodzi z ta tabelka hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
ja mam dokladnie tak samo; poza tym przed @ dostalam takie dziwne plamienie brazowe:( a nigdy mi sie to nie zdarzalo wczesniej. i troche mi to stracha napedzilo bo moze jest ze mna cos nie tak? i moze dlatego sie nie udaje? sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uklad dzieki, mam nadzieje ze to nie jakies fatum, ze tak znikam;) ja tez od jakiegos czasu zawsze przed miesiaczka ze dwa dni najpierw mam takie plamienie, podobno niektore kobiety tak maja ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........2.....................01.07.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009............26.........Zie lona Góra poznanianka84...1..................11.06.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009............ .29................Łódź Mila10..............1...............12.06.2009.......... ....29............Warszawa madzikowo...........1...............08.06.2009.......... ...26............Katowice/Pń JaMajka^24.......1.................21.06.2009........... 24.............Łódź anna.s.1........3. ..................14.06.2009...............30..............d olnoślaskie/uk ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek......... miejsce zam. teraz dopiero dobrze,bo jeszcze kiniusi musialam poprawic dane:) iga - a bierzesz jakies leki,typu luteina czy cos? kinia pisala i jeszcze ktos,chyba kata,ze mialy po tym takie brazowe uplawy.a tak poza tym to brazowe plamienia przed @ to calkowicie normalne jest,ja i wiele wiele innych dziewczyn tez tak mamy:) nie stresuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×