Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Dziewczyny jestescie wszystkie sliczne!!!!!! nie wiedzialam, ze na naszym topiku takie sexy laseczki siedza!!!! teraz jak juz wiem jak wygladacie (nie wszystkie) to czuje z wami wielka więź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap , Katia, wredniak sliczne z Was kobietki! no same laski na tym forum normalnie:) Katia z checia Cie znajde zna NK, jak wroce do domku, bedzies zmogla i mnie podejrzec;) Jak inne dziewcyzny tez beda gotowe na NK to zapraszam:) Kingap dostyalas moje fotki bo cos mi nieszlo, dostaje mail zwrotny ze masz skrzynke zapelniona Kiniusia trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak, no po prostu jestem pod wrazeniem!! Dzięki za ponownego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja tez jestem gotowa na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, tak dostalam foteczki, dzieki. A skrzynke juz powiekszylam, powinno byc ok :) Pozdrawiam. Lece po wyniki Oliwci, trzymajcie kciuki, zeby bylo ok. Na posiew musze jednak poczekac jeszcze ok 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap a mojego maila dostalas, bo mi cos nie chcialo sie wyslac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja wam chyba wysłałam swoje nazwisko??? wredniak znalazłąm cie na nk ale masz zablokowaną galerię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap rowno wyslalysmy wiadomosc:) trzymam kciuczki! Kasienka to wyslij mi tez na maila jak mam cie znalezc na NK, ja w pracy nie mam dostepu ale w domu Was odszukam i zaprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, Wredniak wyslalam Wam na maila swoje dane do NK, ja was znajde w domku jak bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie fajnie, ze tak sie nam znajomosc umacnia:)ja sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze was:P ale jestescie szprychy:D a mezowie ciacha:D no juz nie mowiac o oliwce ktora mnie rozbroila taka slodziutka :D:D juz wam wysylam moje foto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
uciekam dziewczynki musze dom ogarnac bede zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia🌻:) dzieki:) piekne jestescie wszystkie,mezow macie super przystojnych,bedzie taki wysyp pieknych dzieci ze szok:D:D kinia daj znac po monitoringu🌻 wredniak mamy ten sam termin @ hehe.ja stawiam na to ze nie dostaniemy a ty?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku ja juz sama nie wiem, narazie nie mysle o niczym, zamówilam sobie termomter na allegro, tylko tyle w tym kierunku, nie licze dni plodnych, testy owu mi sie prawie skonczyly (zostaly mi tylko dwa) nie zamierzam kupowac, mam zamiar kochac sie z moim M. co dwa dni i co ma byc to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniczku i tak chyba najlepiej, beze testow i wariactwa, sama przyjemnosc i spontan! ja tez tak zamierzam w kolejnym cyklu!!!Ile jest takich przypadkow, ze ludzie mysla, kombinuja a jak luzuja to bach i ciaza:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila ja w tym cyklu bez tego wszystkiego, bo poprzedni cykl to byla masakra, niby sie nie przejmowalam, ale testy owu latałam robic, pobudzały mnie i nakrecały. kurde pierdziele nie bede sie przejmować, fakt, że jak przyjdzie @ to znów przykro bedzie, ale mysle, ze na wszystko jest czas i miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez nie licze w tym miesiacu,juz wczesniej pisala,ze wiem tak mniej wiecej kiedy mam owulacje,nie musze liczyc bo po prostu to wiem i czuje,ale nie bede specjalnie nic w tym kierunku robic,jak nam sie zachce przytulac to bedziemy szli na żywioł:P ale bedzie fajnie:D juz sie nie moge doczekac,jeszcze 2 dni i mezus wraca!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kochane tak trzymac, bo moze wlasnie za bardzo wriujejemy, a nic na sile! Oglaszam ten miesiac staran - miesiacem spontana:)) Sama czysta przyjemnosc bez myslenia i zapolodnieniu;) Powiem wam jeszcze ze rok temu jak zaszlam w ciaze( niesetyt ta poroniona) to bylo tak ze z mezem stwierdizlismy, a w tym miesiacu sie nie zabezpieczamy, co ma byc to bedzie i nie wiedzialam czy mam dni plodne czy nie i za pierwszym razem sie udalo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram mila:) miesiac bez obliczen i wyliczen hehe.podpisuje sie pod tym obiema rekami:) w koncu to jest chyba najlepsza metoda na dzidziusia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×