Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Ukladzik jekie Ty masz dobre serduszko, przygarnelas kotka:) a powem Ci ze takie zwierzaka potrafia byc wdzieczne, ja kiedys psiaka przygarnelam:) ukladzik tez uwazam, ze te dziewczynki niestety nie worca:( Super ukladzik ze Twoj maz trafi na Twoj cykl!!!!trzymam kciuki:) Witam nowa staraczke Maje:) Ja podobnie jak Ty mialam jedno poronienie rok temu:( i tez z dala od rodziny, bo mieszkamy aktualnie w Szkocji, ale teraz kochana jest to forum i jest wsparcie super dziewczyn, zreszta teraz to juz beda tylko zdrowe ciaze!!!!! co do pregnylu to ja z checia bym odebala i wyslala go dla Kati ale aktualnie nie przebywam niestety w Warszawie a w Szkocji:(ale juz widze ze katia znalazla:) Jak juz bedziecie gotowe to ja tez jestem na NK , duzo znajomy starych tam odnalazlam:)to moze kiedys podolaczamy do znajomosci:) wredniak, poznanianka jeszcze nie mam waszych zdjec, przeslecie? poznanianka wsyzskto bedzie dobrze, wazne ze rosnie!i wujek powiedzial zebys sie nie denerowala dobra to nadrobilma;) ale sie napisalam:))teraz ide z mezemna basen, pzoniej sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
naprawde same gwiazdy na tym forum same slicznotki a jakie dzieci beda slodziutkie :) bettinka juz wyslalam musialam wyskoczyc na chwile temu mnie nie bylo a teraz chyba was nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, Kasieńka wyslalam fotki i licze na Wasze ;-) Wygadałam sie dzisiaj kolezance i jakos mi lepiej. Ja wiem ze nawet jakby sie etraz nie udalo to widocznie tak mailo byc i moz eto i lepiej ze słaby zarodek sie nie rozwija ,ale nadal mamy nadzieję ze wsystko będzie dobrze! Ukochanego wyslalam na tenisa, sama dokonczylam naukę i zajęłam się kolacją - czyli zamowiłam pizze ;-) Miłego wieczorku dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
bedzie dobrze zobaczysz dzidzia bedzie rosla i bedzie ok mam nadzieje ze niedlugo wszystkie zobaczymy te 2 krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku wiem,że za pierwszym razem zapomniałam wrzucić foteczkę ale już później dorzuciałam. Doszła?? jesteście dziubaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcę jeszcze foteczek. Mam od kiniusi, układzika i kasi:) wszystkie piękności. Dziewuszki ślijcie jeszcze na asia21@op.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sama sobie siedzę i piszę do siebie, no nic idę kolację przygotować i wsunąć szkoda że samotnie:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kasieńka, mam nadzieję ze się nie mylicie i wysztsko bedzie ok! Śliczna z Ciebie dziewczyna i wydaje mi się ze jestesmy do siebie podobne ;-) Widze,ze tez dosyc wysoka jestes ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ojej dzieki :) czy ja wiem czy wysoka mam 170 cm wzrostu tak ani malo ani duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianko ja też poproszę o foteczkę przyszłej mamusi, w sumie to już mamusi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja jakos nie moge spac za duzo mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witaj Kasiu w klubie ja myśle czy by jutro nie zatestować. dziś 25dc , a u ciebie który ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
u mnie dopiero 16 dc dopiero co byly staranka i niewiem czy nie za pozno :( ehhh chyba najlepiej na to nie patrzec i sie nie dobijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to już bliżej niż dalej, ja też się zastanawiam czy ni eza późno riki tiki :) było, bo dopiero pierwszego dnia wyższej tempki, a dziś 13 dzień wyższej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
oj marny nasz los.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak:( no ale cóż poradzimy... tylko seksior nam zostaje. Uciekam już laleczki, wskakuję do wyrka papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja chyba tez powoli bede zmykac dobranoc slicznotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianko modelka z Ciebie, ale masz adres email fajny, nie do zapamiętania..:) doszła Ci fotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układzik się pojawił:)) jak fajnie, a ja już miałam w kimonko uderzać, ale poczytam Was jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe asia poczytasz nas:D to jak juz czytasz to powiedz co mam z kotem zrobic bo wyskakuje z kartonika a pies sie na niego czaji:P cala noc przede mna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem czy ja dobrze te fotki odsyłam, naciskam odpowiedz się wysyła dobrze robię?? informatyk jestem pierwsza klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×