Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

katia oby Ci sie udlao z tym pecherzykiem:) wredniczku koniecnzie do lekarza, przykro ze Cie boli clay czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz ja jetsem sama hehe:D:D coś nam nie idzie to internetowe korespondowanie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam dziewczyny! Ja juz nie spie, o 7 30 mam wizyte Oliwci u okulisty, kontrolna wiec ok. Kiedy wyznaczalm termin i godzine byl jeszcze rok szkolny :) Jak sobie uswiadomilam, ze sa wakacje to juz bylo za pozno odwolywac, czy zmieniac godzine. Chociaz tyle, ze szybko zalatwimy i z glowy. Dzis nie moglam w ogole spac, czuje sie na ogol ok. Powiem Wam szczerze, ze boje sie tej wizyty poniedzialkowej u gina. Tyle sie dzieje teraz z ciazami, a mi w tym cyklu tak szybko i niespodziewanie sie udalo...martwie sie. Katia...no to zycze Ci udanego pekania pecherzyka i do dziela :) Cos nie mozemy dobrnac do 100 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniaczku mam nadzieje, ze wszytsko bedzie ok i jak najszybciej niecc przestaie bolec! Bettinka, to niezle juz czekasz, oby wreszcie sie to uregulowalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki, chwilke mnie nie było, i myslałam ze juz tu bedzie 100stronka atu dopiero 93... ej... dziewczynki do roboty :) :) :) Wredniaczku to koniecznie sie badaj i lecz bo tak jak cathlen napisała z głowa nie ma żartów... Katia ja tez zycze udanego pękania pecherzyka ;) Kingap to musiałas córeczke bidulke tak wczesnie budzic - oj pewnie sie jej nie podobało?:) no alecóz jak mós to mus :) Ja w piatek i w poniedziałek byłam na pobraniu krwi na progesteron i we czwartek idę do gin z wynikami i opracowywac nowa strategie :) ciekawe jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam i witam!!! u mnie dzisiaj upał będzie że hej. kiniusia to super nowa strategia to zawsze nowe szanse. Ja miałam w domu test ciążowy już go sobie przygotowałam a tu patrze a on przeterminowany:o ale go dzisiaj rano zrobiłam i jedna kreska wyszła:o:o:o do @ jeszcze co prawda 4 dni ale w tym cyklu chyba nici:o:okingap ty raniutki ptaszku:D no ale jak trzeba to trzeba napisz mi ile dni przed @ robiłaś test i czy miałaś bóle brzucha bo ja mam takie jak na @ temp. 37,1;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja własnie wstałam i robie sobie kawusie a potem muszę lecieć na zakupy na miasto,kupić sobie jakieś sandałki tylko sie zastanawiam czy warto????bo pogoda do du.. własnie u mnie leje:( a o 13-ej lecę do ginekologa na usg,mój mąż jak zwykle jest w pracy i będę musiałą iśc na nogach a to w drugim końcu miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia u ciebie leje a u mnie jest 25 stopni w cieniu :) upał sie zapowiada :) a ja dzis mam fuche - odbieram z przedszkola moje dawne podopieczne bliźniaczki ;) i troszke z nimi posiedze i jutro tez ;) w taki upał to bedzie ciezko.... ale dam rade ;) cathlen 4 dni przed @ masz taka wysoka temp???? :) oj kochana ja temp. nie mierze ale na moje oko... :) cos tam moze byc :) :) :) bóole brzucha to normalny objaw ciazy :) takie ciagnicie w dół... oj.... tabelka sie musi zapełnic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia chciałabym żeby tam coś było:D:D ale temp. taką mam zawsze potem dwa dni spada na 36,7 a potem na 36,5 i @:o:o a to z bliźniaczkami sie pobawisz super bo ja też mam siostre bliźniaczke podobną do mnie że hej:D jak nas ktoś widzi osobno to myli :D jak razem to troszeczke jest różnica :D ona jest nieco szczuplejsza haha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a "moje bliźniaczki" sa dwujajowe i nie podobne do siebie kompletnie - jedna pblondi a druga czarna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............3..........29.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........13.08.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................3..........08.08.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............5...........12.08.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............3.........04.08.2009..........23... ....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu...... Przypominam tebelke - bo gdzies została z tyłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty :D juz od dawna w pracy jestem :) kurde głowa mnie boli i nie mam nic do roboty, a w dodatku szefo dzis przyjedzie, i tak siedze jak na szpilkach hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............3..........29.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........13.08.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................3..........08.08.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............5...........12.08.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............3.........04.08.2009..........23... ....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL 🌼 🌼 🌼 🌼 ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu...... Troszke ja upiekszyłam :) ale to z nudów... chyba sobie kawke zrobie i wypije sama :( albo z jakims pluszakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek jak dobrze ze jestes :) a piłas kawke? a co to twój szefo taki postrach sieje? ojej go :D i sie nie stresuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie cos brzuszek pobolewa :-o troche wczesnie bo planowana @ dopiero we wtorek... ale jakas siaca jestem a tu taki upał. Wredniaczku a uciebie tez słoneczko swieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
czesc dziewczynki a ja z samego rana bylam u ksiedza zapowiedzi i te sprawy a ze mna siedzialy dwie pary zalatwiac slub i obie z brzuszkami i wez tu czlowieku miej dobry humor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia ja już niestety po kawce zaraz muszę zmykać na miasto:D:D ale upał to ciężko będzie:o kasienka221487 no to miałaś spotkanie.ale my też tak niedługo będziemy wyglądały ....brzuszaste :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kinusia :D ja juz wypiłam kawke, zjadłam jogurcik z platkami i wtrabilam pomidorka;) moj szef nie jest postrachem, jest przystojnym mlodym czlowiekiem ":P hehe ale dzisiaj nudy i wlaczylabym sobie jakis film hehe ale sie boje, ze zaraz wpadnie, nie wiadomo w jakim humorze, :O jako zwykła osobe to go lubie, ale jako szefa nie trawie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×