Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Hej dziewczynki! Kingap , Kasieńka jak ja Wam zazdroszcze!!! Kingap zaczekaj rzeczywiscie do następnego badania chociaż skoro juz widac sliczny pęcherzyk na pewno będzie wszystko dobrze! Kasieńka wspaniala wiadomość! Ja tez pamiętam jeszcze swoją ekscytacje jak zobaczyłam 2 kreseczki.Tego uczucia nie da się w zaden sposob opisać! Co u mnie... Juz sie jakos pozbieralam i nawet za czesto o tym nie msyle. Teraz tylko przykro mi się zrobiło jak weszlam na nasz temacik, ale to chyba normalne? Boję się strasznie czy wszytko jest ze mna w porzadku. Boje się ze mam jakies wirusy, bakterie, toksoplazmoze niewiadomo co... Dzisiaj ide na wymaz badany jakąś super metodą.Wyniki za jakis miesiac. Poza tym chce sie zbadac pod kątem tej toksoplazmozy cholernej bo moi rodzice maja kota z kt sie wychowywalam. Chyba nie będziemy się starac w najblizszym czasie. Po pierwsze wesele za 10 miesięcy, po drugie najpierw musze znalezc prace i uporac sie ze swoja przyszloscia zawodowa, po trzecie boje sie.Na przyszlosc lepiej sie przygotuje do zachodzenia w ciązę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) kasienka GRATULUUUJEEE ;););) cudna wiadomosc, to musi byc naprawde cudne zobaczyc te dwie kreski ;) ale super ;) poznanianka = fajnie ze wrocilas, brakowalo nam ciebie. Wiesz, nie poddawaj sie. wszystko sie ulozy Ja ostatnio jestem zwolenniczka zrobienia sobie wszystkich baran wiec tez ci radze. Takie podstawowe hormony, toskoplazmoze, rozyczke itp.. Moze masz jakiegos hormonu troszke za malo.. porob sobie badania. Nie dziwie sie ze sie bojisz, ale pomysl sobie ze nastepnym razem bedzie wszystko dobrze i warto sie starac zeby miec tego maluszka ;) trzymaj sie i nie poddawaj, bedzie dobrze ;) wreszcie wszystkie zobaczymy nasze maluszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianka - wiesz tak naprawde, to nigdy nikt nie przygotuje sie w 100% na ciąże, to jest niestety życie, nie uciekniemy od przeznaczenia. Ja zycze tobie, zeby niedlugo sie pojawily 2 kreseczki, mimo wszystko :) ja czekam na zurek z jajeczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Kochane :) Kingap,Kasieńka ogromne gratulacje!! A ja naszczescie (jak to dziwnie brzmi) dzisiaj dostałam @. Mam jeszcze zrobic badanie na prolaktyne,ale nie zdąże isc przed urlopem do gin, jak wróce to pójde i mam nadzieje ze wtedy juz bede wiedziec co i jak ze mna. Kingap,Kasieńka jeszcze raz ogromne gratulacje!! :):):):):) Zmykam sie połozycz bo tak mnie brzuch i krzyże bolą, że ledwo żyje. PApa Układziku wracaj!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki kasienka i kingap jakie super wieści!!!!!!!!!!ja też wam zazdroszcze:) kurcze jak tu sie wszystko zmienia w szybkim tempie:D niedługo ukaże się nam druga tabelka:P może i kiedyś ja ja zaliczę:( :)idę ok 20-ej do ginekologa,jak ja mam z nią dobrze:),zawsze potrafi się do mnie dostosować,takiego lekarza to z lupą szukać:) musze się dowiedzieć czy z mojego niepękniętego pęcherzyka nie robi się torbiel:/ odezwe się później,pozdrawiam i zyczę wszystkim WPADEK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec bylam u ginekologa juz, usg wykazalo ze mam lukowta macice. Lekarka poiedziala zebym narazie sie tym ne przejmowala a jak sie nie bedzie udawalo do roku to wtedy tz na to sie zwroci uwage.. hmm nie uspokoilo mnie to.. pozatym dobrze, jajeczko jz plo- spodziewalam sie juto a ono juz pekniete- moglo juz wczoraj moglo dzis.. jakos szybo ale wazne ze peka. Hormoy mamvw normie tylko prolaktyna ciut wsoka, niby w normie ale przy gornej granicy. Mam pic jakis preparat ziolowy na obnizenie... a wiec w sumie wszystko dobrze, tylko czuje jakis niedosyt.. matrwi mnie ta macica i prolaktyna. Za tydzien mam jeszcze zbadc prgestero i jeszcze raz ta prolaktyne... kiedy robila mi to usg, to najpierw wyliczala co jest ok i nagle zamilkla i badala ta macice, pozniej szukala jajnika dominujacego i najpierw powiedziala ze brak a pozniej znalazla jaki i ze to oze byc "ten" ale juz pekniety.. jakos bez przekonania.. powiem wam ze czuje sie nie do konca zadwolona i uspokojonapo tej wizycie... hmmm przepraszam za brak polskich znakow ale mam problem z klawiatura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za zjadanie literek, chyba zaraz ta klawiature wywale przez okno... wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczynki narazie nie dziekuje za gratulacje. strasznie jestem zmeczona i brzuch mnie boli. powiedzialam dzis mamie nie moglam wytrzymac :) uciekam spac do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Kinga p super wiadomosc Kasienka GRATULACJE!!! ale super Poznaniank, wiem ze si eboisz, ja tez tak na poczatku mialam ale teraz juz sie staram i czekam:) Ja myslalam ze moze cos jest nie tak, ale podobno to bardzo czesto sie zdaz, czesto kobiety nawet nie wiedza, i lekar zmi powiedzial, zeby sie tym nie przejmowac! Anna jak ci powiedziala lekarka ze wszyskto w porzadku to napewno tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczynki :) Poznanianka ja cie bardzo dobrze rozumiem, ale powiem ci ze co 3 kobieta tak ma - tak mi lekarz powiedział nie jest to pocieszenie ja wiem :( Nie miałas zabiegu prawda? tylko wszystko samo sie oczysciło? i tu masz szczescie w nie szczesciu, bo duzo lepiej jest dla twojego organizmu, zabiegi nie sa dobre. Widzisz ja teraz juz 4 cykl nie moge zajsc w ciaze a wczesniej nie miałam z tym problemu i prawdopodobnie to własnie nastepstwo dwóch zabiegów :( Tak wiec odpoczywaj, nie bede ci pisac "nie mysl" bo sie tak nie da, ale po jakims czasie uporasz sie, śłub nie długo tak wiec dzien najwarzniejszy w twoim zyciu, a potem juz przyjdzie czas na staranak i bedzies sie cieszyc z maleńkiego człowieczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki cos nam słabo idzie pisanie ostatnio... Układzik sie złamie ja wróci ze jeszcze 100 nie przekroczylismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kolejny cykl mam zmarnowany i następny chyba też nie będzie należał do udanych,bo okazało się że najprawdopodobniej miałam przez 3 m-ce przestymulowane cykle tabletkami clo,tzn,że wczesniej kiedy ich nie brałam miałam normalnie owulację i jajeczkowanie z obu jajników ale dla pewności dostałam clo i teraz wszystko mi przerasta ,objawy typowo owulacyjne mam około 14dc a biorąc clo pęcherzyki w 7 dc już były za duże,natomiast w 14dc dopiero pojawiał się śluz i zmieniała sie szyjka macicy:)ile to trzeba obserwacji żeby cokolwiek stwierdzić-masakra!!! postanowiłam w przyszłym cyklu odstawić clo i zobaczuyć czy będa rosły i pękały bez stymulacji,jeśli też przerosną to w październiku dostanę ten zastrzyk z pregnylu-jeśli oczywiście się nie pojawią kolejne komplikacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINIAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie jesteśss?????? chyba zaraz sama dojde do tej 100 stronki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia a skad wiesz ze to przez clo? gin ci powiedział? to skoro miałas owulki normalnie to po co gin dawał ci wspomagacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coby układzik się nie martwił,żę tak mało naskrobałyśmy:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie układzik miała sie zmyc tylko na kilka dni a tu juz prawie 2 tygodnie cisza :( co oona sobie wyobraza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna czy to przez clo,ale naczytałam się dzisiaj w necie i jest coś takiego jak własnie przestymulowanie,ogólnie po tych tabletkach są skutki uboczne typu torbieli,cysty lub ciąży mnogiej,powiedziałam jej że biorę od 3 cykli clo i że wcześniej nie miałam problemów z owulką tylko jeden raz nie miałam pęcherzyka w żadnym jajniku i dlatego wspomogła mnie clo-jak mi się zdaje przez to jestem o 3 miesiące w tył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie lekarka mi powiedziała że jak brałam 3 cykle clo to żebym odstawiła bo najwyraźniej mi nie służy-no to odstawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia maiałm ci juz kiedys napisac ze masz sliczna kuchnie połaczona z pokoikiem :) moje marzenie jest miec taka otwarta kuchnie ale u nas sie nie dało przebic sciany, bo nosna czy jakos tak... ale moze kiedys w przyszłosci sie uda :)i masz pomaranczowy kolor na scianach chyba? ja tez mam taki w kuchni i w przedpokoju :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he zgadza się mam pomarańczowy w dużym pokoju a w korytarzu czerwony-ogólnie mam małe mieszkanko i dlatego ta otwarta kuchnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy nie duze mieszkanko :) dwa pokoiki i tak mi sie marzyło zeby wybic sciane :) ale... sie nie dało - strasznie żałowałam, ale... trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kazała brać nadal luteinę nie wiem czy mi pomaga czy szkodzi ale jakby nie było to mam z nią cykle 31 dniowe a nie 48:) więc własnie mam dzisiaj 16 dc i zaczęłam ja brać ale chyba mam tylko na 9 dni więc pewnie nic sie nie stanie jak jeden pominę,bo nie chce mi się leciec do niej po recepte,zresztą idzie teraz na urlop to nie będę jej du... zawracała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×