Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

JESTTTTTTTT!!!!!!!!!!1 widzisz udało się-jesteśmy wielkie:D no to teraz mogę spokojnie jechać na zakupy:P to do potem-idę sie szykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hura hura hura hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz szampana????bo ja nie mam ale powiedzmy,że mamy więc zdrówko wszystkich staraczek w tej wyjątkowej chwili życzę wszystkim oby się udało nak najszybciej zaciążyć:) ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam ale sama nie bede go pic poczekam na meza :) Wszystki życze zaciązenia i sobie tez ;) no teraz to juz z górki :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ serce] ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia uciekłas juz ;) to 2 swietujemy tylko... hmmmm... moze któras wskoczy sie przywitac :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dosc tej zabawy ;) moze sie któras zjawi i tez sie dołozy do kwaituszków i serduszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobiłąm zaległośći poczytałam i stwierdzam fakty: kingap i kasieńko gratuluję Wam:) mocniusio i poznaninko droga przykro mi, że takie coś Ci się przytrafiło, ale 3majmy się razem i się każdej uda. U mnie niestety też najlepiej nie jest. M ma słabe wyniki nasienia, ide jutro do gin zobaczymy co mi powie i czy cocś da się zrobić. Boję się jak cholerka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap a ja właśnie przyczytałąm ze masz mężusia tylko na weekend i się wam udało, ja też ma tylko na niedzielę iczasem pon. a dziś mam owulkę i siędze sam. CHŁOPA MI SIĘ CHCE:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka nic sie nie martw na zapas, a nawet jezli nasienie jest osłabione to przeciez jest mnóstwo leków które podnosza jakoś i ruchliwośc rzołnierzyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem kiniusiu zaaplikowałam m androvit i salfazin, teraz już mi jakoś lepiejk jest ale te badanka robiliśmy jakieś 2 tyg temu więc już jako tako sie z nimi oswoiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............4..........20.08.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........13.08.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................3..........08.08.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............5...........12.08.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............3.........04.08.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........13........16.08.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu...... Wredniaczku przypominam tabelke dl aciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że mam w tym cyklu szaleństwo temperaturowe. 7dc: 36,8 8dc: 36,5 9dc 36,8 10dc 36,3 11dc 36,5 pokręcone jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :D a oto moje tempki: 15dc - 36,41 16dc - 36,58 17dc - 36,54 18dc - 36,67 19dc - 36,77 20dc - 36,80 21dc - 36,71 22dc - 36,79 uf uf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no dzieki wielkie, jak mnie nie ma to se gadacie, a jak tylko przyjde to nikogo nie ma :P to se kwiatuszki wkleje 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej widze ze to juz100 super. brzuch mnie boli :( pijecie szampana? hmmm ja nie moge juz :) ale musicie wypic za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku jestem :) mozemy gadac :) ale cibie pewnie juz nie ma... :( Kasienka kiedy wybierasz sie do gin? no i kiedy narzeczonemu powiesz? no chyba ze juz wie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×