Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

dziewczynki - zostawcie te okna do Bozego Narodzenia:D albo poczekajcie na deszcz:P katia milo mi ze jeszcze ze mna kawke dokonczysz:D bo ja wlasnie tez mam ze dwa łyki jeszcze :) a kinia spioch sie pojawila w koncu:P opowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcele nie spioch :) po prostu dzis sobie dalismy pół godzinku dłuzej w łóżeczku niz zwykle :) wrócilismy po 22 , bylismy w naszj ulubionej sprawdzonej knajbie:) kolacyjka pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam bukiet rózyczek długich czerwonych pachnacych :) a po kolacji...hmm..... zasnełismy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nas zcieło :) ale za to poranne pół godzinki dłuzej....hm.... zawze to mozna wykorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tylko poszlam cos zrobic do jedzenia bo jestem jak na razie tylko po kawce:) no to super romantikos,słitos uczucios bylo:P ciekawe co moj misiu wymysli w moje urodziny bo sie zblizaja wielkimi krokami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! strona 28dni.pl jest przez miesiac darmowa. potem sie placi, ale nieduzo, ja juz wplacilam wczoraj na 3 miesiace:D ta strona uzaleznia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... patrze na ta stronke 28 dni, i strasznie duzo informcji tam trzeba podac :) układzik ty umiesz sobie bada szyjke? czy jest otwarta czy zamknieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!! hehehe,ciagle sie spozniam z odpisywaniem,sorki:P nie umiem tego badac kinia,ja w ogole nie wiem jak gleboko trzeba sobie wepchnac palec zeby tam dosiegnac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys chcialam sie zarejestrowac na tym 28 dni,ale wlasnie strasznie zagmatwane to jest no i platne.i tym sposobem trafilam na kafeterie,bo bez rejestracji i wpisujesz posty kiedy chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ten topik to jest twój pierwszy ? :) no własnie ja juz kiedys patrzyłam na ta stronke ale z duzo wiadomosci i obserwacji... nie dla mnie :) A tak wogóle to wydaje mi sie ze ten cykl miałam bezowulacyjny bo z temperatury nic nie wynika :( nie wzrasta a juz powinna... tak wiec lipa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki, ja wlasnie zaczynam prace i zaczynam ja od kawki;)wiec zagladam tu do was! Ukladziku w tkaim razie wybaczam ze mnei wczoraj opuscilas;) Kinusia ja tez lubi ejesc w Sphinx-ie:) Ale mi sie dzis nie chce pracowac!!!!!:(Za oknem sloneczko, a ja w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mila :) moze ty mi cos powiesz na temat badania szyjki? wiesz jak to mozna wyczuc i czym sie rózni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi kochana nie mam bladego pojecia na ten temat:( nie wspomoge Cie w tym temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kinia,pierwszy. cos tam w miedzyczasie pisalam na innych ale to tak sporadycznie,ze mozna uznac ze prawie wcale. mila milej pracy zycze i zazdroszcze,tez chce juz ja miec:) wlasnie przegladam ogloszenia w internecie ale jakas lipa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie co znów dostałam upławy takie jak po braniu luteiny, a teraz biore duphason czyli taka sama reakcja... czyli brak owulacji jest mozliwy :( do dupy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×