Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

9 wrezenia :) na jedenaście dni :) cathlen ja uciekam bo mi dziekanat zamkan a te papiery musze złozyc dzis, odezwe sie po południu moze któras dziewczynka do nas dołaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............4..........20.08.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............6...........3-6.09.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............4.........04.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........13........16.08.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............13..........24.08.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........6tc..................31.03.2010.......... ....???...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, dawno mnie tu nie byo. Uaktalnilam tabelke. Urlopik juz zlecial, mialam czas pomyslec troszke i odpoczac. Postanowilam odpuscic sobie wszelkie testy owul, pomiary temp. i czytanie czegokolwiek na temat ciazy i dzieci. Mozliwe ze nie za czesto bede tu zagladac tez bo wzielam wiecej pracy i postanowilam zajac sie paroma zaleglymi sprawami. Poprost chce jak naj mniej myslec o ciazy i zapladnianiu ;) bo niestety nie wychodzi mi to na dobre. W tym miesiacu nawet dobrze sie sklada bo nie wiem kiedy bede miala owul, bo ostatni cykl mialam tylko 24 dniowy wiec teraz albo znowu krotki, albo bardzo dlugi.. w kazdym razie co ma byc to bedzie ;) wierze ze sie uda iczasem dam znac ;) pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj anna ;) czasem taki luz duzo daje pozytywnego :) masz racje... ale zagladaj do nas jak czesto beziesz mogła:) a gdzie byłas na urlopiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba vsama bede pisac ze soba tylko o czym.... ;) to moze kwiatuszki porobie moze któras Starczke złapie telepatycznie :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.... :( nikt sie dzisiaj nie pojawi? nikogo nie sciagne telepatycznie? moze jednak? :) ja bedze czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! Ja dzis wreszcie jakos zyje :) Wieczorem bylo najgozej, ale juz ranek wiec nawet, nawet. Bylamw pracy, ale pocalowalm klamke,nie bylo dyr. Musial gdzies wyjsc, pogadalam sobie z sekretarka, bylam sie tez upewnic co i jak z przedszkolem Oliwci. Od wrzesnia bedzie przedszkolakiem, ciekawa bylam kiedy rozpoczecie, co mam kupic itd. No ale pani dyr tez nie bylo mam przyjsc po 24, ehhh Pozdrawiam Was!!! Zaraz jedziemy odwiedzic moja przyjaciolke, ktora tydzien temu urodzila coreczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kingap, Olivcia do przedszkola? :) duza dziewczynka :) super ze sie odezwałas bo ja tu juz w depresje wpadam :) a jak sie czujesz? mdłosci meczą? ciekawe jak tam kasienka nasza... przygotowania do slubu ja pewnie całkiem pochłaniaja :) kingap to miłego dzionka zycze u przyjaciółki i odezwij sie jak wrócisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!!! jestem :D kiniusia ja wczoraj już nie miałam jak zaglądnąć bo po południu przyjechała znajoma z płytą z wesela i zdjęciami i tak oglądałyśmy. To z tego wesela co byliśmy tydzień temu. Ale teraz jestem !!! Opowiadaj jak tam złożenie papierków na studia:D:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............4..........20.08.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............6...........3-6.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak.............4.........04.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............13..........24.08.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........6tc..................31.03.2010.......... ....???...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen asia witam :) Cathlen złozyłam papierki ale troszke sie załamałam bo nie maja zbyt duzo chetnych i jezeli nie utworzy sie grupa to moz to nie ruszyc :( tak wiec jeszcze nie wpłacałam pieniazków tylko do poczatku wrzenia mam czekac :) fotki z wesela? no i jak? podobały sie? asia dawno cie tu nie było, napisz co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusiu dokładnie dawno mnie nie było. Byłam za granicami kraju:) wróciłam a tu @ 3 dni przed terminem, chociaż mi nadziei nie robiła. Wiec jeden lekarz (prywtny) kaze mi zrobić hormony a drugi (NFZ) mówi że nie ma po co, bo już 2 razy miałąm monitoring i owulacja jest i uważa że hormonów mam nie robić, bo to po stronie męża leży problem,(słaba ruchliwość ) i ja nie wiem co robić... Wczoraj była u mnie koloeżanka z 2miesiecznym synkiem, pytam się jej ile się starali, a ona na to: "OJ bardzo długo od czerwca do sierpnia" aż 2 miesi,ące normalnie jej tekst mnie dobił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki super no a płyta szalejemy z moim M jak nastolatki hehe:D:D no chociaż stara się nie czuję tylko właśnie jak nastka:D:D:D:D:D my na weselu znaliśmy tylko parę młodą a cała rodzina była nami zachwycona jak my tańczymy i jacy zgrani kochający się i ble ble... muszę uważać bo wpadne w samozachwyt Błachaaaaaaa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia19855 ja bym ci radziła zrobić te hormony i mieć wszystko pewne, bo czasami po owulacji też może brakować jakiegoś hormonu i może nie dojść do zapłodnienia więc dla pewności zrób może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz według mnie nie koniecznie problem musi byc po stronie meza - chociaz badanie na żołnezyki nie zaszkodzi zrobic, ale to zalezy od twojego mezusia jak sie na to zapatruje? Za granica byłas na urlopiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia nie martw się jeszcze dużo osób po urlopach pomyśli o szkole i grupa się złoży. a dużo tych osób brakuje???? 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha sama pisze i walnęłam kolejną stronkę:D:D:D:D:D:D:D ale zaraz mi kochane dziewczynki odpiszą i się kręci:D:D:D:D:D:D kawkę piję sobie teraz....znowu kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×