Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Poznanianka ja ci napisze tak... posłuchaj swojego serduszka ❤️ co ci podpowiada? to ze nie masz stałej pracy, to sie moze zmienic w kazdej chwili... a co do slubu...hmmm... tu musiasz juz sama zdecydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wlasnie sobei twoje sliczne foty oglądam ;-) Ja teraz uciekam z kafe i lece do miasta i do kosmetyczki bo w sob na wesele wiec trzeba sie odpowiednio odpicowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to sie bedziesz bawic ;) ja robie pranie ale co jakis czas bede tu kukac i moze któras kolezanka sie zjawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słonka a ja byłam w sobote na weselu i teraz w sobote znowu idę. Dzisiaj w nocy miałąm owulkę, czułąm to jak nic, monitoring potwierdził, ale historia z zeszłego miesiąca się powtórzyła znowu mój mąż wyjechał :( i z kim miałam się kochać :( ach to życie... kochaliśmy się w poniedziałek wieczorem, więc wątpie żeby plemniory poczekały, no cóż kolejny miesiąc przede mną, a teraz czekam na @ do 10.09... Buziaki Wam ślę:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianko więc zrobisz jak uważasz ale moi znajomi mieli termin wesela już zaklepany i wpadli sobie, termin porodu mieli na termin wesela wiec wesele musieli przełożyć i w końcu 3 dni temu się rozeszli ona została z dzieckim a on no cóż o nim to by dużo pisać, facet jakby to napisać nieciekawy... ale oni nie pasowali do siebie wcale. Może poczekaj ze starankami ze 3 miesiące, z brzuszkiem tego rozmiaru można już do ołtarza zasuwać. 3mam kciuki za właściwą decyzję jakaby ona nie była:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, długo mnie nie było,miałam troche zajęć. Szukam pracy ale jak narazie nic nie moge znaleźć. teraz oddaje sie domowym zajęciom :) a moj facet to straszny bałaganiarz także mam co robic. oczywiscie staramy sie o dzidzie, ale wątpie zeby cos wyszlo w tym miesiącu bo wogóle nie czuje dni plodnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) asia i bettinka :) no w koncu cos sie zaczyna dziac :) asia z tymi plemniczkami nigdy nic nie wiadomo, a ty wiesz dokładnie kidy masz owulke? co do dnia? hm... ja nigdy ak nie miałam.... owszemk sluz, delikatne pobolewanie w podbrzuszu ale co do dnia... bettinka to tak jak ja tez robie pozadki. mój nie jest bałaganiarz co prawda ale byłam w pracy od poniedziałku i sie mieszkanko zapusciło :) bettinka jak to nie czujesz??? a tempke sobie mierzysz? bo ja ten cykl to mój drugi z mierzeniem... ciekawe czy cos wyjdzie :) ale testy tez zamówiłam i bede testowac... znów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie podpisuje pod tym że też dzisiaj sprzątam i też szukam pracy. A owulke czuje. Zawsze mam 13dc i monitoring to potwierdza, z tym mam dobrze że wiem, ale ciągle nie mam męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusiu co do dnia wiem ale teraz to nawet czułam co do godziny o 23 w nocy tak mnie ścisnęło że się aż ruszać niemogłam chwilka i już komóreczka się uwolniła i szuka plemnika ale gdzieś go zanleść nie może... bo właściciel plemnika daleko jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się tak tym Asiu. Nic na to nie poradzisz dlatego nie ma się co truć. Ja o 19ej jestem umowiona z kolezanką, ktora mieszka w Irlandii z mężem i jest w ciąży z bliźniętami ;-) Spodziewają sie chłopca i dziewczynki więc już w ogóle cudownie! Nie moge sie doczekać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo.... :) dzieczynki jestescie? cathlen obiecałas o ile dobrze pamietam ze po południu dzis bedziesz i co? gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... bliźniaki... podwujne szczescie ;) poznanianka a ty bys chciała bliźniaki? bo ja to sama nie wiem... chociaz u mnie to duze prawdopodobienstwo ;) bo dziedziczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... chyba juz sie nikt nie pojawi :( to ja zmykam... jutro mnie nie bedzie, ale w sobote sie pojawie napewno ;) dobrej nocki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,niestety nie będzie mnie przez dłuższy czas,ponieważ znowu rypnął mi komputer:( jestem u koleżanki i wykożystuje jej neta:P u mnie narazie jest wszystko bez zmian czekam na @,mam nadzieję że się nie pojawi:Ppozdrawiam,papa.trzymajcie się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższy weekend 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się targi MOJE DZIECKO - sport, edukacja, zabawa. Targi przeznaczone są dla mam oczekujących potomstwa oraz rodziców dzieci w wieku do ok. 10 lat. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Można tez będzie nabyć wiele produktów w promocyjnych cenach. Wśród gości targów będzie m. in. Dorota Zawadzka – popularna Superniania. Więcej informacji o targach można znaleźć na tej stronie: http://www.targimojedziecko.pl/index.php ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dziewczynki na chwilke jestem. Niestety tydzien chorowalam bylam dosc mocno przeziebiona na szczescie bez goraczki. No i zaczynam prace we wtorek, do szkoly trzeba isc :( Oliwia do przedszkola i z gory przepraszam, ze malo mnie bedzie na topiku. Domyslam sie, ze wieczorem o tej porze juz bede spacznie spac zeby o 6 robic "dzien dobry":) Trzymajcie sie dziewczyny i zycze Wam szybkiego zafasolkowania. Ja bede pisac jak tylko znajde chwile. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki ja dzis w biegu jestem :) sprzatam gotuje i jeszcze na zakupy sie wybieramy ;) jutro mam gosci na obiedzie ;) kingap to całe szczescie ze nie miałas goraczki bo to dla dzidziusia było by nie dobrze... dbaj o siebie i odzywaj sie jak najczesciej :) katia to naprawiaj tego neta i wracaj do nas jak najszybciej !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku a gdzie byłas na urlopiku? ja jeszcze przed :) halo halo dziewczynki, weekend sie konczy wiec meldowac sie tu w pełnym składzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja sie w ten weekend fantastycznie wybawiłam na weselu ;-) Od kiedy jestem zareczona i planuje wlasne zaczęłam uwielbiac wesela i śluby!!! ;-) Poza tym kochalismy się bez zabezpieczenia w pt czyli wg moich obliczeń dzien przed albo dokładnie dzień owulacji i teraz sie boje! Tzn. mam starsznie mieszane uczucia - boje się tego ale chce strasznie! Mam jakies dziwne przypuszczenia ,ze mogło się udać ;-) Buziolki i miłego poniedziałku przyszłe mamuśki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy nad jeziorkiem :) a potem na slasku u mojej siostry. bylo super/. szkoda, ze juz po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianka to pragnienie jest silniejsze... wiem cos o tym :) ale super bybyło mimo twoich watpliwości :) wredniaczku kazdy urlopik musi sie kiedys skonczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×