Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość kasienka221487
mila mnie np na tydzien przed @ strasznie bolal jajnik z ktorego byla owulacja i ogolnie zle sie czulam jakas slaba i tak blllle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczynki szalejecie ;-) Dawno mnie tu nie bylo bo i oczym pisac :p @ Przyszła, skonczyla sie i staramy sie dalej - jak na zlosc moj chlop znow wyjechal na szczescie na 3 dni tylko teraz wiec dopadne go w sobote na pewno bo akurat mi sie dni plodne zaczely :P Nie robie w tym cyklu testow, to byla jakas sciema z owulacja ;-) Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusia77
Witam dziewczynki w ten mroźny zimowy dzien :/ u mnie przynajmniej sypie śnieg :/ Mila kiedy robisz tescik? bo cos czuje ze nam sie tabelka powiekszy o kolejna mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam juz porawiam :) wiec: Witam dziewczynki w ten mroźny zimowy dzien :/ u mnie przynajmniej sypie śnieg :/ Mila kiedy robisz tescik? bo cos czuje ze nam sie tabelka powiekszy o kolejna mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Mam pytanko do Pań w ciąży, bo mnie to normalnie wszystko niepokoi. Miałyście czasem taki żółty śluz, to są chyba upławy, miałam coś takiego 3 dni temu i dzisiaj rano znowu. Czasem troszke boli mnie brzusio, nie wiem czy to wszystko jest normalne???? Pozdrawiam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej ja mialam cos takiego w 5 tyg takie zolte troche w braz wpadajace.powiedzieli mi ze to z nadzerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kasiu nie wiem czy się martwić. Wizyte mam dopiero za 1,5 tyg. Cytologie robiłam miesiąc temu i mam 1 grupę więc to chyba nie nadżerka. Kasiu jak to wyleczyłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asienka taka wydzielina to normalne ja do tej mam cos takiego chociaz juz mniej. Ona ma swoja nazwe specalna ale nie pamietam tego. Nic se nie martw wszystko ok :) a to pobolwania to takie w dole troche podobne do tych miesiaczkowych? mnie meczyło do 14-15 tyg i to tez normalne bo wszystko rosnie i sie rozciaga :) no chyba ze te bóle by były bardzo dotkiliwe to lepiej zapytac lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kiniu panikara ze mnie, brzuszek pobolewa mnie malutko, także tym się nie martwie, ale tą wydzieliną tak, może to przez nystaynę bo ona rozpuszcza się na żółto, nie wiem sama. Dzisiaj wzięłąm ostatanią zobaczymy co bedzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
mi lekarz powiedzial ze samo minie i minelo teraz to moj sluz bardziej przypomina ten z dni plodnych i tez go sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) Asiu wcale sie nie dziwie ze panikujesz, ja pewnie bym robila to samo. Czasm mysle ze kiedy zajde w ciaze wreszcie to chyba usiade w domu na lozku i nie rusze sie cale 9 miesiecy zeby tylko nic sie nie stalo ;) a pozatym to u mnie troszke lepiej, dzis sobota i dosc ladna pogoda i zastanawiam sie co by tu zrobić sensownego ;) Dziewczyny jak to jest z ta temperatura ? powiedzcie mi bo ja troche sie gubie, czy patrzac na caly wykres temp owulacja była w tych dniach kiedy tmperatura byla najnizsza ? czy jesli byl wzrost pozniej i temp znowu spadla ale nie juz tak nisko - a pozniej znowu wzrosla to czy mogla byc owulacja pozniej przy tych kolejnych spadkach ? Ogolnie mam bardzo niska temp ciala - przy pierwszym spadku najnizsza temp przed skokiem mialam 35.5 a w nastepny dzien 36. dwa kolejne spadki byly do temp 35.8 i skok w nastepny dzien do 36.3 .. mam nadzieje ze nie namieszalam za duzo ;) Doradzcie mi ktory spadek powinnam uznac za owulacje ? Dzis mam 23 dc, i jesli faktycznie owulka byla przy pierwszym najnizszym spadku to jest 15 dni po owulacji juz... i niewiem co myslec dalej... od kilku dni bardzo bala mnie sutki- tylko sutki. Jeszcze przez 3 dni mam brac luteine, wiec to moze ona spowodowala te bole sutkow... wczoraj przez mysl przeszlo mi zeby zrobic test ciazowy ale szybko przeszlo, i tak nie wierze zeby sie udalo.. nie wiem co myslec. Jest spora rozbierznosc miedzy pierwszym spadkiem a ostatnim - prawie 2 tyg ... Ale mi sie pokrecil tan cykl ale sie rozpisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)Aniu ja chyba ci nic sensownego nie napiszę,bo kiedy ja mierzyłam temperaturę to moje wykresy były dopiero komiczne,za cholerę nie wiedziałam kiedy co i jak,bo była to linia,która co chwilę falowała,raz w górę,za chwilę w dół....i dlatego mi nigdy nie wydawało się,żeby mierzenie temperatury było dobrym sposobem na określenie owulacji.Nie rozumiem do dziś jak to działa,ale wiem że w moim przypadku jest beznadziejne,wolę zainwestować w testy owulacyjne,które dla mnie są niezawodne i zamawiając je z neta płacę po 2,50zł za sztukę.Aniu najlepiej to zapytaj lekarza albo pokaż mu swój wykres niech ci wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam lekarza kiedy tylko do niego dotre ;) Narazie czekam na @ i po niej ide do lekarza. Tylko tak wlasnie pytałam Was o ta tempke bo nie wiem kiedy się go spodziewac ;) Ja zawsze mialam idealne wykresy, na pocatku tez robilam testy owul i zawsze sie pokrywaly z wykresem, w tym cyklu nie robilam testow i oczywiscie wyszla niespodzianka ;) No nic, pozostaje mi czekanie i zobaczymy kiedy przyjdzie, narazie nic nie czuje oprocz tych sutkow, wiec chyba bedzie spore spoznienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
wszystkiego naj z okazji naszego swieta :* kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki no niestety w weekend przyszla ta nieszczesna @ wiec nici z ciazy w tym miesiacu:( Jutro mam urodzinki to wiecie czego bede sobie zyczyc;) A tymczasem spoznione wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet, spoznione bo przez ostatni 3 dni bylam nieprzytomna, mialam atak migreny:( wczoraj nawet zwolnilam sie z pracy ale dzis wrocilam do zywych:) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze uaktualniam tabelke: Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 18.03.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10......2 po przerwie......01.04.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............2...........25.03.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........35tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......24 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........13tc..............15.09.2010........... . .....????........ Kasienka221487.......10tc...........30.09.2010.....?????? ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Mila kurcze szkoda.... ale juz nie długo wskoczysz do nas do drugiej tabelki :) Ja dzis ide n wizyte kontrolna, i Mezus sie w koncu ze mna wybiera :) Statrasznie jest tym podniecony :) ile razy chciał isc to mu cos wypadło a dzis sie chyba w końcu uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) Mila przykro mi, ze przyszla... moj termin za 2 dni, nie wiem czy sie zmiesci dokladnie, ale juz czuje ze nadchodzi. Sutki boja mnie juz od ponad tygodnia a brzuszek juz od wczoraj daje o sobie znac - a wiec... wiadomo ;/ a i tak juz sie nie nastawialm ze sie uda ... moja wiara jeszcze nie wrocila, ostatnio zajelam sie innymi sprawami takimi jak ogrodek ;) i staram sie nie myslec . Kiniusia czekamy na wiesci po wizycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my juz po :) Młody ma cok ok 27 cm :) wiec rosnie pięknie :) po za tym sie strasznie wiercił na badaniu i nie chciał sie dac zbadac :) Męzus oczywiscie łzy w oczach jak syna widział nie mógł sie napatrzec dostał zdjecie i nosi w portfelu oczywiscie :) po za tym wszystko dobrze kolejna wizyta za 4 tygodnie :) ciekawe jak tam nasz Kingap, bo to juz tuz tuz :) a moze juz jest mamusia po raz kolejny kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
czesc dziewczynki mila wielka szkoda ze przyszla.... kiniusia super wiadomosci faktycznie ciekawe co tam u kingap ja ostatnio objadam sie papryka kiwi i pomaranczami to jedyne po czym dobrze sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, Aniu a ja wierzę, że wraz z wiosną przyjdą nowe nadzieje :)) My w tym miesiącu nie odpuszczamy, równo co dwa dni co by plemniki zdołaly sił nabrać ;-) W tym tygodniu się przeprowadzamy ( w weekennd) wiec szykuje sie pracowity tydzien :) Buziaczki dziewczyneczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki:) Nie poddaje sie bede dalej walczyc;)haha Dzis mam urodzinki i okragla rocznica;) wiec wicie jaki mam zyczonko:) Kiniusia super nowinki!!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do powyższej kartki z życzeniami dla Mili:)Oby już niebawem spełniło się twoje największe marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
milus wszystkiego naj i spelnienia marzen :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam dziewczynki kochane:) Dzis 30-tka wiec okragle urodzinki. dobra uciekam z pracy i pedze do domku do meza:) Dzis idizemy na kolacje, a w sobote przyjecie dla przyjaciol:)buziaki i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze miło spedziliscie urodzinki a i w sobote przyjatko sie uda :)Ja wczoraj miałam owulke na 100% jajniki mnie bolały i lewa nerka czyli tradycyjnie. Ciekawa jestem czy w drugiej ciazy tez beda mi sie tak nerki odzwyac (wczesniej nie mialam problemow z nerkami dopiero w ciazy...). Moj pierwszy porod (jeszcze w Polsce) zakomczyl sie CC - tak bardzo chcialabym za drugim razem urodzic naturalnie :) Ale o czym ja juz gadam... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×