Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Dzien dobry dziewczynki 🌼 🌼 🌼 Maja witaj :) jak sie czujesz? bo ja mam problem ze snem jakos sie nie moge porzadnie wyspac i przespac cała noc :/ A macie już imie dla małego? pochwal sie :) ciekawe jak tam kingap bo ona juz blisko konca jest :) kingap odezwij sie !!!! Kasienka ty tez pisz jak tam twoje maleństwo, jak po usg byłas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
witam bylam na usg w sobote na izbie przyjec ale wtedy to byl dopiero 5 tydz i 2 dni wiec widzialam tylko pecherzyk. mam skierowanie na usg 17 lutego wiec wtedy mam nadzieje uslyszec serducho. skonczylam juz 6 tydz i po za mdlosciami i plamieniem z nadrzerki nic mi nie dolega. a jak tam nasze ciezaroweczki sie czuja? kiniusia jak tam niunio rosnie,a wy macie juz imiona? a dziewczynkom starajacym sie z calego serca zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;)) fajnie jak sie czyta jak opisujecie swoje doswiadczenia juz zaciazonych, zwlaszcza ze kazda na innym etapie ciazy ;) hmmm az nadzieji sie nabiera ze to juz u nas niedlugo tez ;) mam pytanko do dziewczyn ktore braly luteine, jak wygladalo u Was napiecie przedmiesiaczkowe ? bo zastanwaialam sie czy ona czasem nie przystopowuje tych objawow. Oczywiscie nie nakrecam sie, ze brak objawow to moze ciaza. Ale nie bralam nigdy takiego leku i nie wiem jak dziala. Biore tez ostatni miesiac castagnus wiec to moze on zadzialal ;) aj zostaje zastanawianie sie ;) dajcie znac jakie mialyscie odczucia przed @ przy tej luteinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
hej hej weekendowo;) nareszcie! co do przesypiania nocki to u mnie Kinia też nie zaciekawie;( ciężko mi przespać całą noc w spokoju, łapią mnie czasem skurcze, wyskakuję wtedy z łożka z bolu a moj mąż mysli ,że juz sie zaczyna i gotowy jest wieźć mnie do szpitala;)- komedia normalnie... Nasz mały będzie miał na imię Pawełek - prawie wojna się odbyła, nic nie pasowało mojemu A., wszystkie mu się źle kojarzyly- masakra przez kilka tygodni, co do córeczki to byloby bez problemu bo juz dawno mielismy ustalona Ninkę, ale z chlopcem byla batalia...no ale jest juz Pawełek i chyba mu się podoba bo sobie podskakuje w brzuchu jak do niego mówię po imieniu:) a jak Wasze maleństwo Kinia będzie sioę nazywać? postanowione juz? oj sie rozpisalam....pozdrawiam wszystkie serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze jedno pytanie, bo nie dopytalam lekarza. czy bralyscie luteine do momentu kiedy dostawalyscie @ czy konczylyscie wczesniej - kilka dni przed ? zastanaawia mnie to bo wyczytalam ze jesli przerwie sie branie to w przypadku ciazy mozna poronic, ale co jesli ciazy nie ma, czy mimo brania jej @ przyjdzie normalnie ? nie wiem co mam robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja brałam luteinę od 16 do 25 dc a dzieki niej moje cykle były 28 dniowe.Więc jeśli kończyłam ja brać w 25 dniu to za trzy dni pojawiała się @.Ogólnie biorąc luteinę pół roku miałam zawsze regularna miesiączkę co 28 dni a objawy były mniej intensywne przed @ niz teraz kiedy juz jej nie biorę. Jeśli chodzi o luteinę to podtrzymuje ciążę ale nie prawda jest że gdy ją odstawisz to poronisz.jeśli dochodzi do zapłodnienia to luteina podtrzymuje ciążę a jeśli nie doszło do zapłodnienia to ona wywoła miesiączkę. według mnie logiczne jest że jeśli w 25 dc bierzesz ostatnią tabletkę luteiny to tak czy owak odstawisz ją do momentu przyjścia @,także się nie martw tym czy poronisz,to lekarz decyduje czy dalej brac czy nie.Przynajmniej tak mi się wydaje.Może ktos jest bardziej zorientowany niz ja,ale moim zdaniem jesli nie ma zagrożenia w ciąży to luteina jest niepotrzebna.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie problem w tym ze lekarka nie powiedziala mi kiedy mam ja odstawic ;/ kurcze. musze do niej zadzwonic ;/ katia dzieki za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Podczytuje Was kochane i sledzę "poczynania", ja od tygodnia jestem na L4 do konca juz. Popracowałam do 31 tyg, wiec i tak ok:) Moja córeczke odwrociła się nareszcie głowka w dół wiec jestem cała szczęśliwa. Waży juz 2 kg, wszystko juz przygotowane i czekamy. Jutro zaczynam 32 tydzień. Przy drugim dzieciatku to wszystko wydaje sie łatwiejsze, bo jeszcze niedawno pakowałam sie do szpitala zOliwcia:) A przez to, ze czekam na drugą dziewczynke to tym samych przygotowanie ubranek i reszty bylo proste. Narazie przytyłam zalewdie 6 kg, wiec nie marudze ani na bol kregoslupa ani na zagage i inne przykre dolegliwosci, byle dozyc marca i bedzie super. Moja pierwsza ciazy byla bardziej "przy kosci", ale to pewnie dlatego, ze mniej sie ruszlalam, teraz spacery z psem, odprowadzenie Oli do przedszkola itd. Pozdrawiam Was serdecznie i oczywiscie trzymam kciuki za same pomyslne wiesci!!! spokojnej ciazy dla tych co sie juz udalo i powodzenia tym, ktore nadal walcza o swoje szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 20.02.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............8..........16.02.2010............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............1...........15.02.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........32tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......20 tc.............29.06.2010.................??????....... asia19855........8tc..............15.09.2010............ .....????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) jak mija weekend ? mam nadzieje ze spokojnie i miło ;) katia wielkie dzieki za odpowiedz co do tych dni kiedy bralas luteine, po Twojej wypowiedzi odrazu zadzwonilam do lekarki i okazalo sie ze faktycznie tez mam brac do 25 dc. Nie mam pojecia jak to sie stało ze myslalam ze mam brac do @. Akutat wczoraj wypadał 26dc wiec juz nie bralam - w sama pore ;) jeszcze raz wielkie dzieki ;) A w nocy i dzis juz czułam lekkie smyranie w brzuszku naj przed @ wiec smutne, ale jednak przyjdzie ;/ mysle ze do wtorku sie pojawi niestety, a tak bardzo liczylam ze z tymi lekami sie uda... no coz mam nadzieje ze w nastepnych cyklach... kidnap, to musi byc cudna juz sama koncowka i czekanie, ze juz niedlugo zobaczy sie swoje malenstwo. Trzymam kciuki za jak najmniej bolesne rozwiazanie ;) Magda gdzie nam zniknelas, nic nie piszesz od tak dawna.. Trzymajcie sie dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 20.02.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............8..........16.02.2010............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............1...........15.02.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........32tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......20 tc.............29.06.2010.................??????....... asia19855........9tc..............15.09.2010............ .....????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja w tym cyklu w którym zaszłam też przerwałam duphaston 25dc a 30dc test pokazał 2 kreseczki, potem nie brałam nic a teraz od 5 dni biorę luteinę dopochwowo i jakoś słabą ją znoszą. wcześniej głowa mnie nie bolała i nie wymiotowałam, miałam tylko mdłości, a teraz wymiotuję i głowa mnie okropnie boli. kingap to długo pracowałaś, ja od razu poszłam na zwolnienie, odradzano mi pracę z dzieciaczkami, tęskinę za moim przedszkolem ale odwiedzam ich często:) kingap to ty malutko przytyłaś u mnie zaczął się dopiero 3 miesiąc a ja już 5kg przytyłam masakra ale coż zrzuci się. miłego wieczorku dziewczynki Aniu trzymam kciuki :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a kiedy przestałas brac duphaston miałaś jakies oznaki ze nadchodzi @ ? pytam ale chyba tylko po to zeby sie ponakrecac ze moze nie przyjdzie @ i ze to pobolewania to moze ciaza a nie nadchodzaca @ ale tak jak pisalam pewnie dostane ;( Jutro 3 dzien wiec chyba powinna byc jutro albo we wtorek... jestem zla na siebie ze tak sie nakrecilam w tym cyklu, juz tak to dawno nie mialam, ale te wszystkie leki jakos tak daly mi tyle nadzieji... eee no co zrobic, choc oczywicie nadzieja jest do pierwszych kropelek krwi... ale juz bardzo malutka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tylko na chwilke bo lece na zajecia :) anna ja tez zaszłam w ciąze w pierwszym cyklu po odstawieniu duphastonu a brałam go prawie przez 4 miesiace :) popołudniu skrobne cos wiecej :) buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu po odstawieniu duphostonu 25dc jasne że myślałam że @ przyjedzie, a dzień zanim miała przyjechać to tak mnie bolał brzuch że myślałam że dostane jej na pewno. już pogodziłam się z tym że klapa a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gwiazdy jest może któraś, nie mam co dziś ze sobą począść, sprawie sobie psa to bedę miała jakieś zajęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI ;) Asiu ja mam podobnie, ale nawet nie mam sily sie juz nakrecac wiec poprostu juz czekam. Podobnie w tym sensie, ze wczoraj i przedwczoraj czulam mocne juz bole brzucha wiec myslalam ze juz pzyjdzie @ dzis jest # dzien po odstawieniu leku i nie ma jej jeszcze. Ale czytalam ze po luteinie nawet do 2 tyg po moze przyjsc, chociaz nie znalazlam jak to jest w cyklam monitorowanych bo ja wiem dokladnie kiedy byla owulacja. Poczekamy, pewnie przyjdzie jutro i po nadzieji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być ze dzis jest 3 dzien po odstwieniu leku ( ang odpow luteiny) i 28 dzien cyklu. Dzis juz nie czuje nic, lekkie mrowienie w brzuchu przez chwile na caly dzien... no ale powiem Wam ze z glupoty oczywiscie w sobote zrobilam test ciazowy to byl 26 dc i oczywiscie jedna kreska wiec napewno @ przyjdzie, tylko pewnie jakas spozniona. Owulacje mialam dokladnie 14 dni temu, ale moze poprostu luteina cos przestawila i musze poczekac teraz. Mam tylko nadzieje ze nic nie popsola w moim organizmie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a Ty odpoczywaj teraz ile wlezie bo juz niedlugo nie odpoczniesz za duzo ;) a swoja droga piesek to cudne zwierzatko i podobno dobrze jak dzieci wychowuja sie w domu ze zwierzetami ;) moze to dobry pomysl ? ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a ty mierzysz temperaturke bo ja w dzień spodziewanej @ patrze a tu pika mi 37 na termometrze a zawsze tego dnia miałam 36,6 i w dół, więc już do szyflady sięgam i biegusiem do łazienki i test się nie pomylił, pokazuje go mojemu zaspanemu mężowi, ten jeszcze nie wie za bardzo co ja mu pokazuje dopiero jak przetarł oczka to była radość, życzę Ci tego z całego serca. Ja zrobiłam test 14 dni po owulacji. Kochałam się z mężem 16 dc bo wcześniej nie miałam jak i akurat trafiliśmy chodź byłam pewna że to już za późno. całuchy dziewczynki ślę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem, jestem, kurczę jakoś strasznie zle się czuję, bardzo bolą mnie jajniki od trzech dni, dziwne to naprawde bo do @ jeszcze tydzien a nigdy mnie tak nie bolały, jestem na nospie ale tez raczej nie za specjalnie chce ją tak brać. I w ogóle schudłam jakoś, 5 kg mi wsiąknęło nie wiem gdzie i piersi mi zmalały (buuu)...Ja nie robiłam testu bo wiem, że w tym cyklu wszystko stracone już, dobrze, że w tym cyklu moj mąż już nigdzie się nie wybiera bo go ściągnę choćby nie wiem co :PChociaż podobno nie wolno tracić nadziei a może test owu się pomylił i te bolące jajniki to właśnie owu bo tak to mi się zawsze zdarza, że mnie bolą ale nigdy aż tak bardzo, trzymajcie się dziewuszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 20.02.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............8..........16.02.2010............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............1...........15.02.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........32tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......20 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........9tc..............15.09.2010............ .....????........ nio i bedzie facecik :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
gratulacje kinius a jak tam wiecie jak bedzie mial na imie mysleliscie juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu gratuluję chłopczyka:) ja też już bym chciała wiedzieć Kasiu a jak Ty się czujesz, wskakuj do drugiej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki :) co do imion to nie mozemy sie dogadac :) Mnie sie podoba Tymek ale mojemu M. niebardzo... jeszcze rozwazamy Dawidek lub Mateusz.... Filip tez mi sie podoba :D nie wiem musimy sie na cos zdecydowac :) kasienka jak ty sie czujesz? dlaczego cie jeszcze nie ma w dugiej tabelce??? ja dzis juz kupiłam kilka rzeczy - nie mogłam sie powstrzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
u mnie mega mdlosci od rana do wieczora ale na szczescie wymiotow brak. po za tym wszystko ok.17 lutego mam wizyte u lekarza i wtedy sie wpisze narazie nie spiesze sie poczekam :) my juz mamy wybrane dawno dziewczynka maja michalinka a chlopak marcin marek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka ja tez tak miałam do 12 tyg, całymi dniami mdłosci ale bez wymiotów potem zaczeło sie naciaganie rano i czasem w koncu przykłekłam przy muszli :) Ale tak czy tak wszystko na dobrej drodze :) zobaczysz szybko minie 3 miesiac a potem juz bedzie przedewszystkim tobie duzo łatwiej i spokojniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) Kiniusia gratuluje chlopca ;) super, to jak juz wiecie to teraz tylko znalezienie wlasciwe imie ;) Madzie dzialajcie dzialajcie z mezem, nigdy nie wiadomo, moze to akurat teraz owulacja. Jak bylam ostatnio u lekarza to powiedziala mi ze testy owul sa dobre ale maga sie mylis, a sama mialam przyklad ze wyszedl mi pozytywny dzien przed @ . Moze akurat teraz masz wlaciwe dni ;) Asiu mierze temperaturke, i juz od nastepnego dnia po owul do wczoraj ciagle taka sama - no malenkie wachania jednej kreski w przeciagu tych 14 dni, a dzis o 2 kreski wyzej... Nie dostalam wiec dzis tez @. Oczywiscie w drodze do pracy kupilam tescik i zrobilam, i niestety jedna kreska. Nie wiem co o tym myslec. Coprawda test zrobilam po 11 i juz nie z pierwszego ani drugiego.. moczu no ale to juz 29 dc wiec mysle ze juz wiarygodny. Moja kuzynka mowila mi dzis ze jej pozytywny wyszedl dopiero 3 test i to po 6 dniach od daty niedoszlej @ ale ja juz sie nie nakrecam nawet, to za bardzo boli jak pozniej przychodzi @obaczymy co pzyniosa kolejne dni, jedyne tylko czego sie boje, to ze jesli to nie ciaza to czy te wszystkie leki czegos mi nie namieszaly w organizmie, jutro 30 dc a ja tylko raz w przeciagu 2 lat mialam cykl 30 dniowy, zawsze 26- 28. Luteine bralam na podniesienie progesteronu a nie na wyrownanie @... chcialabym sie poludzic ale zabardzo sie boje ze nic z tego wiec trzymam fantazje na wodzy i czekam dalej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) dzis moja tempka znowu skoczyla w gore o 1 kreske.. 30 dc... nie wiem co mam myslec juz o tym. Moze mam popsuty termometr ... zobaczymy czy przyjdzie @ w ciagu dnia. pozdraawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×