Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

dzieki katia ;) to jutro zaczynam brac wiesiolka ;) jak zaczne cos robic to mi sie poprawi humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) wredniaczku moze jeszcze za wczesnie na test. Badz cierpliwa, nie ma @ jest nadzieja ;) u mnie cos sie pomieszalo chyba mocno, @ pelna para a tempetatura nie dosc ze nie spadla wczoraj kiedy prszyszla to dzis jeszcze wzrosla ;/ nic nie rozumiem. Nie wiem czy to clo i luteina czegos mi nie pomieszaly... zobaczymy jaki bedzie caly cykl. pozdrrawiam i milego weekendu i walentynek )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 20.02.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach....15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............1...........15.02.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........32tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......20 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........9tc..............15.09.2010............ .....????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 20.02.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach....15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............1...........15.02.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........32tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......20 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........9tc..............15.09.2010............ .....????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 20.02.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach....15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............1...........15.02.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........32tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......20 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........11tc..............15.09.2010............ .....????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :* Nie było mnie znow bo byłam w rozjazdach i netu nie miałam :( Aniu bardzo mi przykro Za to u mnie cos dzwnego, policztlam 30 dni od ostatniej @ była 15 stycznia, ja nie wiem jakie mam cykle bo przez ostatnie 3 lata mialam zalozona wkladke, a wczesniej bylam w ciazy a jeszcze wczesniej brałam tabletki wiec od ilus tam lat to wszystko rozregulowane było, ale i tak policyzlam 30 dni, wiec powinnam dostac w niedziele, do tej pory ani widu an słychu, zrobilam we wtorek test ale nie z rannego moczu tylko popoludniowego bardziej bo mi sie rano nie chciało wstac i jechac do sklepu a akurat nie miałam i wyszedl negatywny, wiecie co ja nie wiem czy to faktycznie ma takie znaczenie, przy corci robilam z popoludniowego, pamieram dokladnie i pokazal ciaze, nie wiem jeszcze ilepoczekac, ale dziwne to bo juz wg wyliczen 4 dni sie spoznia, nie byłam chora ani nic. wyglada na to, ze tamten bol jajnikow to byla owulacja wlasnie skoro do tej pory @ nie mam... nie wiem juz, chyba jutro zrobie test a moze ja te testy zle kupuje bo jedej firmy, moze skocze sobie kupic jakiejs innej, nie wiem juz sama, w sobote idziemy na imprezke, znajomego dobrego urodziny 30 lat konczy wiec na pewno impreza bedzie "mocna" na pewno zostaniemy tam na noc, corcia idzie do babci a szczerze mowiac nie chciałabym sobie zaszkodzic jakos tam, nie wiem juz, czy myslicie, ze tetsty jedenj firmy moga sie mylic?? z drugiej strony nie podejrzewam ciazy za bardzo, to niemozliwe, zeby sie w tym cyklu udalo.. Trzymajcie sie dziewszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Madziu, moze faktycznie poprzestawialo Ci sie i owul byla pozniej, wtedy kiedy czulas jajniki. Moze to faktycznie ciaza tylko jeszcze za wczesnie zeby sie pokazac ;) trzymam kciuki ;) no ja ciagle kiepsko sie czuje. Za bardzo sie nastawilam ze przy tabletkach sie uda, wierzylam bardzo, a kiedy @ sie spozniala to juz bylam pewna.. teraz nie moge dojsc do siebie, mam mala depresje i wogole to juz stracilam wiare ze wreszcie sie uda... A na dodatek cos mi sie poplatalo, dzis 7 dzien cyklu a ja chyba mam owulacje ;/ zaraz jeszcze zrobie test owul, ale wg temp i bolu jajnikow to wydaje mi sie ze dzis albo jutro bedzie. Nie wiem co mam o tym myslec bo jestem w trakcie brania clo. Nie wiem co robic. Isc do lekarza zeby potwierdzic czy byla ta owulacja czy nie isc. Chyba nie bede w takim razie brala Luteiny w tym cyklu bo 7 dni to chyba za malo na wlasciwe dojrzenie jajeczka wiec napewno sie nie udalo .. oj ojoj musialo sie tak namieszac.. ;( Ale wylalam moje zale tu dzis ;/ trzymajcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu naprawde tak bardzo mi przykro nie wiem co powiedziec nawet bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji... Mam nadzieje, że szybko dojdziesz do siebie, niestety serce mówi co innego a rozum co innego, na pewno jest Ci bardzo trudno...Trzymaj się ciepło :* Ja jutro zrobie jeszcze jeden test jak @ sie nie pojawi, nie mierze temp a moze powinnam zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Madziu ;) tutaj chyba wszystkie tak podle sie czujemy kiedy przychodzi @, chociaz takiej rezygnacji jak teraz to jeszcze nie mialam.. no nic, z czasem minie. Zrób teścik, a kto wie moze sie juz pokaze ;) A ile czasu minelo od kiedy czułas bole jajnikow ? A mierzenie temp polecam, ale to od dnia kiedy przychodzi @ bo wazne jest jaki jest poziom temp na poczatku cyklu. Mierzenie jest dobre jesli chce sie okreslic dokladnie owulacje. Minusami - jak dla mnie - przy mierzeniu tem, to to ze w wekendy mam duzy problem zeby siegnac po termometr, w tyg nie mam z tym problemu bo i tak wstaje, no i wiekszy problem, to brak spontanicznoosci w przytulankach, bo kiedy tempka spada to wiadomo ze idzie owulka i chyba cos tam sie juz nastawia w glowce... Ja to bym wolala nie czuc kiedy jest, a mierze tylko ze wzgledu na ta luteine, zeby okreslic dokladnie kiedy isc do lekarza na monitoring. Trzymam kciuki zeby sie udalo ;) daj znac jak zrobisz tescik ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu ja kiedy brałam clo owulację miałam juz w 6 dc więc to nic dziwnego że ty też masz tak wcześnie,ale ja ci radzę żebyś nie popełniła tego samego błedu co ja porozmawiaj ze swoim lekarzem o tym żeby dał ci zastrzyk na pęknięcie,bo w tym przypadku jesli masz owulację w 7 dc to raczej same pęcherzyki ci nie pękną.takie własnie działanie ma to clo,teraz dopiero to wiem kiedy zmieniłam lekarza,powiedział że nie mozna brać ich bez zastrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,zapomniałam żeby zmienić dane,a dzis mój 3dc:) Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 18.03.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach....15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............1...........15.02.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........32tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......20 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........11tc..............15.09.2010........... . .....????........ byłam dzisiaj w szpitalu ze skierowaniem na badaniach jakie zalecił mi mój nowy lekarz.W poniedziałek jadę po wyniki,zobaczymy co tam się święci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 18.03.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach....15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 11.03.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............9..........14.03.2010............23 ....Św-ie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów Magda266............1...........15.02.2010.............2 5..........Irlandia ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........32tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....27tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......22 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........11tc..............15.09.2010........... . .....????........ witam was dziewczynki :) zmieniam dane..... :D Magda robiłas tescik? i co???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) katia dzieki za rade, zastanawiam sie powaznie nad zmiana lekarza bo wlasnie wydaje mi sie ze mi jednak ten pecherzyk nie pekł ostatnio. Pamietam z innego usg zaraz po owulacji ze pecherzyk po peknieciu. byl taki postrzepiony a ten ostatnio chyba byl gladki. Lekarka tylko na podstawie wielkosci stwierdzila ze juz po owulacji. Oczywiscie to sa moje przypuszczenia, ale co mi innego pozostaje ;) W kazdym razie od nastepnego cyklu zmienie przychodnie w tym juz nie mam sily nic robic a i czasu juz nie mam bo dzis tem skoczyla o pol stopnia wiec owul byla napewno wczoraj. A i wiesz co Katia, ja jak bylam wlasnie raz na monitorungu kiedy widzialam ten pekniety pecherzyk to tez mialam krotki cykl bo to bylo ju ok 8-9 dc kiedy pekl, no ale wtedy nie bralam clo wiec napewno masz racje ze przy tym leku trzeba brac cos na pekniecie. Dzieki za rade, i nastepnemu lekarzowi tego nie odpuszcze ;) Magda gdzie jestes, robilas tescik ? ;) pozdrawiam dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, robiłam...negatywny. A @ jak nie było tak nie ma, jutro juz bedzie tydzien jak sie spoznia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) Madzie moze Ci sie jeszcze cykle nie wyregulowaly, hmm trudno powiedziec, moze najlepiej skoczyc do lekarza ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nigdy nie mialam tak, żeby tydzien sie spoznial bez powodu?? Na razie nawet zadnych objawow nie ma :/ dziwne to, do lekarza nie mam co isc, opieka ginekologiczna poostawia tu nieco do zyczenia :/ No nicz czekam ;-) Miłego weekendu dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się napisałam i wszystko znikło:( Aniu masz rację nie poddawaj się,zmień lekarza i pilnuj żeby ci nie zmarnował cyklu!!!Ja też mam teraz dylemat,bo lekarz mi zalecił przyjść do niego w 5dc i będzie mnie stymulował clo plus pregnyl,tylko że ja nie wziełam do niego numeru tel i nie wiem od kiedy mam brać to clo,zawsze brałam od 3dc ale jak on mi każe iść do niego w 5dc a zapisy do niego są już na kwiecień to tak trochę dziwnie!!!Przynajmniej u starej lekarki nie miałam tego typu problemów bo na każde skinienie palcem ona potrafiła się dostosować co do wizyt u niej a tu tak trochę dziwnie,bo jak on chce mnie leczyć jak ma wyznaczone dni.W poniedziałek jadę do innego miasta po wypis ze szpitala i mam nadzieje że go tam zastanę więc się zorientuje jak będziemy się kontaktować,przecież on musi być wtedy dostępny ,żeby podać mi zastrzyk w odpowiednim cyklu,coś czuję że zacznę od kwietnia dopiero tą moja stymulację:(Ale czego się nie zrobi dla dzidzi:D tak źle,tak nie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ja kiedys tez miałam równe cykle 28 dniowe i nagle ni stąd ni zowąd spóźniła mi sie @ dwa tygodnie.Mam wrażenie że jak sie bardzo chce dzidziusia,to hormony szaleją i rózne rzeczy sie dzieją w naszych organizmach:)Nic się nie martw na pewno będzie dobrze,musisz poczekać.Trzymaj się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, zeby była jasność ;) Ja tak bardzo nie napieram jak przy pierwszej ciazy, normalnie sie zachowuje nie szukam wozków itd ;) Juz mi to pzeszło po prostu odrzucilismy zabezpieczenia, odczekałam dwa cykle po wyjeciu sporali no i działamy, nie wiem, nie mam pojecia zielonego czemu tak jest. Oczywiscie dzis po @ ani sladu, na wszelki wypadek na wczorajszej imprezie nie piłam zbyd duzo, tak leciutko raczej, nie wybaczyłabym sobie gdyby cos sie stało. Jak do polowy tyg. nie dostane to powtorze test, moze faktycznie było za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....może też przez tą spirale ci sie cykl rozregulował? różnie to bywa:)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, byłam dziś u gina 12tc wiec myslałam że zrobi mi porządne usg a on nawet 5 min mi nie poświęcił i 100zł skasował, zrobił mi co prawda usg ale nawet dzidzi nie zmierzył. mówie mu że jestem przeziębionea, a on na to, że co z tego i taka była ta wizyta. Bardzo się doktorkowi spieszyło, ale ja już nie chce zmieniać lekarza, no cóź ponoć z dzidzią wszystko dobrze, więc się nie martwie uciekam do łóżka bo gorączka mnie rozbiera. Kolorowóch snów kobietki. Pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odebrałam dzisiaj wyniki ze szpitala i mam doła,bo według mojego odczytu wyników mam podwyższony poziom folikulotropiny(FSH) a to już nie jest wesoło,mam tylko nadzieję że nie jest to duża różnica,bo wtedy to juz chyba będzie koniec:(,nie jestem lekarzem i nie mogę znaleść w necie konkretnego tematu o podwyższonym fsh,ale wszędzie pisze że zajście w ciąże jest bardzo małoprawdopodobne!!!!Jedynie mam nadzieję że nie jest to dużo ponad normę.niby w moim nromach podanych jest: 3.85 - 8.78 a mój wynik jest 10.01,ale to juz jest gorzej niz byłby poniżej normy,bo wtedy można wyleczyć,ale nie chcę się juz skazywać,najpierw odwiedze lekarza.reszta wyników jest ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) jak sie dzis macie ? Asiu nie daj sie tak zbywac nastepnym razem, zwlaszcza skoro placisz. Lekarz ma obowiazek dobrze Cie zbadac. Ciesze sie ze z Toba i malenstwem wszystko dobrze. I kuruj sie zeby sie nie rozchorowac na dobre Madzia jakie wiesci ? a ja mam sie wreszcie dobrze. Wiem ze w tym cyklu nic nie bedzie, bo ta wczesna owulacja ... i nie biore teraz luteiny, wiec narazie jestem wyluzowana i chyba tego mi bylo potrzeba. Pewnie przed @ wroci jakas tam nadzieje ze moze cud sie zdarzył ;) ale nie licze zbytnio wiec jestem spokojna. A od przyszlego cyklu zmieniam przychodnie i dzialam on nowa z nowymi silami ;) Popatrzylam na tabelki no i calkiem kiedlugo bedziemy mieli tutaj pierwszego naszego forumowego dzidziusia ;) kingap jak sie czujesz ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia co to jest ta folikulotropina(FSH) - to hormon jakis ? nie robilam tego badania i nawet o nim nie slyszalam to lekarz ci zalecil czy robilas prywatnie ? i na jakiej podstawie to zalecil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia znalazlam takie normy FSH - FOLIKULOTROPINA Hormon wydzielany przez przedni płat przysadki mózgowej. Pobudza dojrzewanie pęcherzyków jajowych oraz wydzielanie estrogenów. FSH Faza folikularna 2,8-11,3 mlU/ml Owulacja 5,8-21,0 mlU/ml Faza lutealna 1,2-9,0 mlU/ml Menopauza 21,7-153 mlU/ml moze wcale nie za wysoki, w ktorej fazie cyklu robilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja mam troche inne te normy i dlatego musze porozmawiac najpierw z lekarzem,bo oni róznie to odczytują. ja mam tak: (L65) folikulotropina(FSH) : 10.01 a norma: 3.85-8.78 mIU/mL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania nie zauwazyłam że wyżej cos pytałaś:)tak lekarz zalecił zrobić mi wszystkie hormony,skierował mnie doszpitala i dzisiaj byłam odebrać wyniki,skierował mnie na podstawie podejżenia zaburzenia funkcji podwzgórza i przysadki,nic więcej narazie nie wiem,z jednej strony ciesze się że ktos w końcu mnie gdzies skierował ale z drugiej boje sie tych wyników,zobaczymy co będzie,ogólnie w kwietniu idziemy z mężem na inseminację,juz zdecydowalismy,wszystko prawie ustalone,no chyba że teraz ten hormon mi przeszkodzi,ale będę walczyć dopóki starczy sił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×