Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Hej dziewczynki ja dzis w dobrym nastroju chyba dlatego ze sloneczko za oknem:) Co tu taka cisza? Wczoraj poszlam znow do lekarza bo po tej mojej ostatniej chorobie juz ponad dwa tygodnie meczy mnie straszny kaszel! Dostalam jakis syrop z kodeina. Jakos chyba pomaga, ale znow sie martwie bo czytalam gdzies ze powinno sie unikac lekow z kodeina prze dplanowana ciaza!:( a ja juz nie chce czekac za 2 tyg mam dni plodne. Jakos cos ten moj organizm slabiutko ostatnio prze zta chorobe:( ale nie dam sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno wlasnie dlategi, ze pogoda sliczna to i do netu nie chce sie zagladac :) Chcoiaz ja to zawsze mam ochote... Mila, mnie meczyl kaszel przez 3 miesiace, wyprobowalam wszystkie syropy dostepne na rynku i zaczelam lykac tabletki - co sie okazalo problem tkwil w dywaniku, ktory mielismy przed lozkiem. Jak go zdjelam wszystko wrocilo do normy... Moze sprobuj srodkow homeopatycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magda Wiesz co ja ten kaszel mam po zapaleniu migdalkow ktore osatnio przechodzilam tera zmi wszystko schodzi i mnie meczy kaszel:( Ale wczoraj zaczelam pic ten syrop i odpukac dzis nie kaszle juz tak bardzo, tylko z emartwi mnie ta kodeina:( No nic zobacyzmy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata ........ 14.04.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.............3............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 09.04.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............10..........11.04.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa maja.ch78....34tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......28 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........18tc..............15.09.2010.........Dziewczynka Kasienka221487.......14tc...........30.09.2010.....?????? ???? Magda266.................6tc..........02.12.2010......... .??? URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata ........ 14.04.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.............3............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 09.04.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............10..........11.04.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa maja.ch78....34tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......28 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........17tc..............15.09.2010........Dziewczynka....... Kasienka221487.......14tc...........30.09.2010.....?????? ???? Magda266.................6tc..........02.12.2010......... .??? URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) Lekarz stwierdził że bede miała dziewczynkę:) już 2 razy wklejam tabelkę bo mi się żle to słowo wpisało i za drugim razem też jakaś spacja wyszła i tydzień nie ten w drugiej tabeli, ale no cóż, tak to bywa. Kasiu przytyłaś coś już w ciąży bo my mamy podobne tygodnie ciaży, Kiniu a ty jak tam miałaś w 18tc bo ja jeszcze nic na wadze nie przybrałam i nie wiem czy się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczynki ja przytylam cos ok 2 kg ale wszystko idzie mi chyba w brzuch :) no ciekawe jak pierwsza diagnoza mojego lekarza bedzie prawidlowa a nie tylko na 60% to i ja bede miec dziewuszke. kiniusia jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
a i wiecie co wydaje mi sie ze wczoraj poczulam ruchy malucha niby to dopiero poczatek 16 tyg to mozliwe poczulam cos takiego jakby ktos dal mi psztyczka od wnetrza brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) Asiu gratuluje dziewczynki ;) Kasienka, nie wiem czy to mozliwe tak wczesnie poczuc maliszka, ale kto wie, podobno kazda ciaza jest inna, najwazniejsze ze Ty juz cos czujesz - to musi byc cudne ;) Madziu, mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze tez. Ja mam wlasnie mala chwilke. Pomimo urlopu wogole nie mam czasu - goscie ;) I jestem bardziej zmeczona niz przd ich przyjazdem ale fajnie jest. W poniedzialek juz do pracy... ;/ pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu gratulecje :))) :* Mila, mam nadzioeje, ze Ty tez juz sie lepiej czujesz :* No a u nas - lekarz stwierdzil u mnie nadczynnosc tarczycy, wiec w tym tygodniu ma zadzwonic do mnie endokrynolog, pewnie bede musiala brac jakies tablety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata ........ 14.04.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.............3............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 09.04.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............10..........11.04.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa maja.ch78....34tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......28 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........19tc..............15.09.2010........Dziewczynka....... Kasienka221487.......14tc...........30.09.2010.....?????? ???? Magda266.................6tc..........02.12.2010......... .??? URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA Aniu i Madziu dziękuję za gratulację, ja bardzo się cieszę że to bedzie mała księżniczka, mąż wolałby synka ale już się zakochał w płci kobiecej i ciągle pyta jak tam jego mała królewna. za 2 tyg mam kolejną wizytę wtedy lekarz już potwierdzi płeć, bo teraz tak troche przypuszczał, ale ja już się z myślą córci oswoiłam. Madziu zdrówka dla Ciebie, pewnie jakieś proszki Ci lekarz przepisze, ale na pewno takie które nie zaszkodzą Twojemu maleństwu, Ciekawe jak tam katia, ona miała mieć jakoś w kwietniu inseminację, oby się udała:* Pozdrawiam Was gorąco :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześćZALĄDAMdoWASciąle,TYLKOżeZEPSUŁAmiSIĘklawiaturaInieDZIAŁAmiSPACJAorazDWAklawiszeMIĘDZYliterąiLITERĄŚMIESZNIEtoWYLĄDAmamNADZIEJĘżeROZUMIECIEcoDOwasPISZĘ:)wCZWARTEKmamWIZYTĘuLEKARZAaUIUpo@)-stymKWIETNIA:)PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁE...sprostowanie...codziło...mi...o...to,że...nie...działa...mi...spacja...oraz...klawisze...między...literą.....:)...aUIU...mam...po...20-stym...kwietnia:)pozdrawiam,odezwę...się...jak...kupie...klawiaturę...bo...zwariuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Asiu gratuluje dziewczynki:)) Magda zycze zdorwka, napewno lekarz cos da i bedzie lepiej! Ja sie ju zlepiej czuje dochodze do siebie:) Ale ten syrop nie byl dla mnie dobry, w piatek zwolnilma si ew pracy bo az wymiotowalam i krecilo mi sie w glowie! Katia niezle sobie radzisz z ta zepsuta klawiatura;) Wiecie co w Szkocji zrobila sie tak apiekna pogoda jest 20 stopni isloneczko az sie w pracy nie chce siedziec!:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mila :* Katia mnie to by coś strzeliło jakby mi tak klawiatura nie działała. Jak mi się coś psuje w kompie to wcale nie mam do niego cierpliwości. Katiuś wierzę, że uda Ci się po tej inseminacji, no bo jak miałoby być inaczej. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:),jakaś..iskierka...nadziei...się...pojawiła...aczkolwiek......jestem...też...przyotowana...na...niepowodzenie.Zyję...teraz...nadzieją,że...w...ciąu...tyc...4...podejść...któreś...się...uda:)Jak...widać...nadal...nie...mam...klawiatury:P..szlak...mnie...trafia:D czuję...się...jak...analfabetka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata ........ 14.04.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.............3............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 12.05.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............10..........11.04.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa maja.ch78....34tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......28 tc.............29.06.2010.................Chłopczyk...... asia19855........19tc..............15.09.2010........Dziewcz ynka....... Kasienka221487.......14tc...........30.09.2010.....?????? ???? Magda266.................6tc..........02.12.2010......... .??? URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki poprawilam tabelke, @ oczywiscie przyszla ale nawet sie nie przejelam juz, moze dlatego ze ledwie zyje, tak mi brzuszek daje popalic ;/ pozdrowionka, a i katia trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Ania, znowu ta @ Cię nawiedziła, też mam w pracy koleżankę Anię, w Twoim wieku nawet Aniu, ona też się stara... oj te Anulki nasze :* Witaj kiniu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
czesc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka asia witajcie :) jak sie czujecie? Asia ja czekam na obiecane zdjecia brzauszka :) ja juz chodze jak prawdziwa cięzróweczka - kiwam sie na boki :D mój M. sie ciagle smieje ze tak słodko wygladam..... a mnie jest coraz ciezej niestety... plecki daja w kośc spac juz niemoge w nocy... Ale dzis musze sie wam pochwalic zaczełam pranie ciuszków :) narazie tylko body, pajacyki i kilka śpiochów i jest tego troche a to tylko rozmiarówka od 0-3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASiu, to jest mozliwe oczywiscie, zebys poczula ruchy princesski, ja poczulam swojej dokladnie w 16 tygodoniu, a moja znajoma juz w 15. A w drugiej ciazy w 12 az sie lekarz na nia dziwnie patrzyl, ale przy drugim nie sposob sie pomylic czy to na pewno to ;-) Mila to super, ze juz lepiej, ale jednak kodeina nie jest super... ja to w ogole nie lubie brac zadnych prochow ani innych chemicznych swinstw, raczej lecze sie homeopatia jak juz musze albo stosuje techniki relaksacyjne :D Aniu - trzymaj sie, :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu to kasia czuła ruchy maleństwa, a ja jeszcze czekam, jestem w 19tc więc mam nadzieję że lada dzień jakaś mała stópka mnie kopnie. A czuje się w sumie dobrze, co prawda mdłości mam do tej pory, codziennie wręcz, wymioty też nie dają o sobie zapomnieć, ale i tak jestem szczęśliwa. Kiniu Ty już takie zawansowane czynności robisz, ja jeszcze nie mam nic, ale za 2 tygodnie jka lekarz potwierdzi, że bedę miała dziewczynkę nieomieszkam kupić maleńkich różowych śpioszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda266N
o tak oczywiscie tam mialo byc Kasiu, nie zauwazylam.. Ale Ty tez sie nie martw, to normalne, spokojnie do tego 25 tygodnia nie ma co panikowac, a moze czujesz sie od dawna ale nie wiesz czy to To ? :) Powiem wam, ze ja to z corcia kupowalam juz od kiedy sie dowiedzialam, ale takie uniwersalne rzeczy, bezowe, białe, nic mnie nie obchodzily te teksty, ze sie nie kupuje przed 6 miesiacem... a skad potem wziac tyle kasy jednarozow na wszystko? Teraz jak juz tylko wejdziemy w 2 trymestr tez nie omieszkam zaczac kupowac, przynajmniej ubranek, poscieli itd. Meble bedziemy kupowac z Ikei, dopiero co wrocilismy kupowalismy meble dla starszej cory ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
dziewczynki! nie bylo mnie dlugo bo ponad 3 tyg lezalam w szpitalu, zaczely mi wyciekac wody plodowe.... 28 marca w poludnie urodzilam synusia Pawełka- w 35 tyg. ciązy, malutki lezal w inlkubatorku, potem juz normalnie w lozeczku, ma 2.5 kg i 49 cm wzrostu- taka kruszynka kochana jestesmy juz w domu i na nic nie mam czasu;) rodzilam 3 godziny naturalnie ale maly byl ulozony posladkowo i troche bylo komplikacji....ale dalam radę, tylko mnie strasznie pocięli ;( pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ale niespodzianka :D :D :D Gratulacje synusia :D myslałam ostatnio o tobie ze sie tak nie odzywasz a tu taka wiadomosć, super ze wszystko ok i ze macie sie dobrze :) jak tylko znajdziesz czas i siłe to sie odezwij koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×