Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............... 11.05.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.............3............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 12.05.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............10..........11.04.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kiniusia77.......30tc.............29.06.2010............. ...Chłopczyk...... asia19855........20tc..............15.09.2010........Dziewcz ynka....... Kasienka221487.......17tc...........30.09.2010.....?????? ???? Magda266.................7tc..........02.12.2010......... .??? URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wygląda wmiarę prawidłowo. Kiniu ja też poproszę zdjęcie twego brzusia z połowy ciaży jak masz i aktualnego"arbuzika":) tak sobie porównam do mojej piłeczki. Kasiu Ty też prześlij mi swoją foteczke jak możesz:* a ja idę coś cyknąć. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia fotki poszły do ciebie ;) z 20 tygodnia tj z połowy tez ci posłałam ale wtedy juz miałam dosc pokaźny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
tez juz przeslalam i czekam na twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysłałam swego brzuchola:) dajcie znać czy Wam doszły zdjęcia. Muszę przyzanć że macie już duuuże brzusie, a Kasieńka to już taki duży jak Kinia. Super dziewczynki wyglądacie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj tylko tak:... Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5..............3 lata ............... 11.05.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.............3............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 12.05.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............10..........11.04.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kiniusia77.......30tc.............29.06.2010............. ...Chłopczyk...... asia19855........20tc..............15.09.2010........Dziewcz ynka....... Kasienka221487.......17tc...........30.09.2010.....?????? ???? Magda266.................8tc..........02.12.2010......... .??? URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dziewczynki tylko mnie nie bijcie za sto lat niebycia tutaj. wiem dziewuszki ze sie nie odzywalam ale poprostu nie mialam siły i juz tracilam nadzieje, bo u mnie ciagle nic nie wychodzilo.Ale nie próżnowałam przez ten czas:P Okazało ze ze mam hiperprolaktynemię i zaczelam brac bromocorn, skutki uboczne fatalne są. A dzisiaj mnie cos tak tkneło i zrobilam tescik bo @ nie ma i nie ma i wyszly wyraźne 2 krechy (ale mnie juz tak kiedys tescik oszukał) potem zrobilam drugi - inny i znowu 2 krechy wyraźne. Kupilam jeszcze dwa i rano bede robic. Jestem taka happy. Ale coś mi sie nie chce wierzyc ze tak hop siup bez wspomagaczy sie udalo. Gratuluje serdecznie przyszłym i juz mamusiom:* buziolki ja mam nadzieje ze jutro z rana teskiki znowu mi pokaza 2 kreski. tylko sie martwie troche bo mnie cos podbrzusze pobolewa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Betinka!!!! Na pewno sie udało.....ja już składam gratulacje!!!! i wracam do dalszej walki,jak cos się zmieni,to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
czekamy na wiesci :) ale ja mysle ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Byłam na kolejnym USG i okazało się,że w lewym jajniku mam dominujacy pęcherzyk ale ma dopiero 13 mm a w prawym mam aż 6 ale są wielkości 1 mm,więc pewnie juz nie urosną.Lekarz stwierdził że bardzo wolno u mnie wszystko sie rozwija i że błona śluzowa jest zbyt mała czy tam wąska i w poniedziałek na 8 rano mam kolejne usg decydujące o tym czy zrobi mi UIU czy szkoda kasy.Ogólnie jestem wściekła bo chodzę do niego prywatnie,dojeżdżam 30 km więc muszę tankować auto za 20zł i on bierze odemnie za każdą wizytę 100zł.W tym miesiącu wydałam już 500zł a tyle ma mnie kosztować UIU,więc już powoli tracę nadzieję na kolejne próby.Myślałam że 500 zł kosztuje UIU plus leki a tu się okazauje do tego trzeba doliczyć każdą wizytę 100zł,a z tego co wiem to w klinice usg kosztuje ok 80 zł a narzaie pan doktor mi nic więcej nie zrobił oprucz usg,więc same rozumiecie.jeszcze jak sie okaże że mam zmarnowany cykl i UIU nie zrobi,to już totalna załamka.%)) stówek do kosza i bez inseminacji!!!Wrrrrr!!!!!!!!jestem wściekła.W poniedziałek kolejne 120 muszę wydać!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia ja wierze ze bedzie wszystko ok, mocno trzymam kciuki. ja dzisiaj z rana zrobilam 2 testy i byly 2 wyrazne kreseczki, wiec chyba 4 testy by sie nie pomylily co? dziewczynki doradzcie mi co mam zrobic bo jestem chora: boli mnie gardlo i mam katar, moze wiecie jakie leki mozna brac, ja narazie nic nie biore tylko pije herbatki z sokiem z malin i cytryna, plukam gardlo szalwia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
4 testy napewno sie nie myla wiec gratulacje. ja jak bylam zaziebiona to moja gin kazala mi brac prenalen to taki syrop podobno specjalnie dla ciezarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettitnka, nawet nie wiesz jak sie ciesze !!! :* ogromne gratualcje :* Wiesz ja tez zrobilam 4 testy bo nie moglam w to uwierzyc ;-) A ja mysle, ze po prostu przestalas o tym tak intensywnie myslec i dlatego sie udalo :* Całuski kochani dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) Bettinka87 - 4 testy napewno sie nie pomyliły, serdeczne gratulacje ;)) super, że następna dziewczynka wskakuje do drugiej tabelki ;)) katia wiem jak to wnerwia, na lekarzy pieniazki rozchodza sie bardzo szybko, a oni wiedzac, że tak bardzo chcemy maluszka korzystaja z tego. Aż się boje o tym myśleć, ale od następnego, albo za dwa cykle też ide już do lekarza, tylko że tym razem do kliniki w której będe miała robione jeszcze raz wszystkie badania, monitoring cyklu i wszystko co potrzeba - wszystko to tu w angli wiec nawet nie chce myslec ile mnie to bedzie kosztować - narazie staramy się odłożyć jak naj wiecej, bo sama wizyta kosztuje 100f, a co dopiero reszte badań ... ale co się nie robi żeby mieć maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betinko gratuluję, spokojnych 9 miesięcy życzę :) ja zrobiłam 3 pozytywne testy aniu fajnie że się odezwałaś myślałam ostatnio co tam u Ciebie bo chora jakoś byłaś, Musi Ci się udać szybciutko zajść w ciąże, Tobie i kati i pozostałym staraczkom też. ja to bym już chciała żeby ta cała pierwsza tabela zmieniła się w drugą, bo topik założony był w maju, czyli ma już prawie roczek, a ile można czekać na maleństwo, dziewczyny nie poddawajcie się :)!!! buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5..............3 lata........... 11.05.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.............3............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 12.05.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............10..........11.04.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kiniusia77.......30tc.............29.06.2010............. ...Chłopczyk...... asia19855........21tc..............15.09.2010........Dziewcz ynka....... Kasienka221487.......17tc...........30.09.2010.....?????? ???? Magda266.................8tc..........02.12.2010......... .??? URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie strasznie cicho tu. Magda266 mam do Ciebie pytanko, kiedy mialas ostatnią @, bo ja 8 marca i sie tak zastanawiam który to tydzien moze byc, tylko ze ja mam nieregularne cykle i ciekawa jestem kiedy moglo sie udac. Wizyte u lekarza mam na 5 maja dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betinko u Ciebie to już 8tc licząc od ostatniej @, właśnie tak liczą lekarze, od ostatniej miesiączki, także wskakuj kochana do drugiej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) asiu faktycznie w zeszlym tegodniu troszke chorowalam, ale na szczeście już wszystko minęło ;) Nie wiem czy to przez chorobę czy przez to ze w tym miesiacu nie bralam cla - ale chyba poprzesowal mi sie cykl bo bole jajnikow poczulam juz w 8 dc, wiec raczej szybko, cos mi sie zdaje, że następna @ będzie dużo szybciej niż napisałam w tabelce... a jak było by pięknie gdyby wogóle nie przyszła ;))) battinka - to Twoja ciaza juz spora jest ;) Katia napisz co uu ciebie, nic sie nie odzywasz a chyba wczoraj mialas miec monitoring ? co z Twoimi pęcherzykami ? bedziesz miala robiona inseminacje ? daj znac co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedna Anulko, szkoda że to Ci się tak przestawia, wiem jak to wnerwia, nie wiesz kiedy owulka ani nic:( trzymaj się kochana. A ty Katiuś pisz co u Ciebie jak twe pęcherzyki? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,no w końcu dzisiaj zapadła decyzja:)Wydałam już 700zł i w piatek kolejne 500,bo o 10 będe miała uiu, dzisiaj pęcherzyk ma 18mm a endo 9,5.lekarz kazał mi jutro wziąść zastrzyk o 20-ej.mam nadzieję,że wszystko pójdzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) Asiula problem w tym właśnie, że wiem kiedy mam owulacje - nie wiem czy wszystko z nia dobrze, to znaczy czy pekaja pecherzyki itp, ale wiem kiedy jest, bo bardzo bola mnie jajniki, wiec dlatego wiem, że w tym cyklu bedzie wczesniej. A problem - bo wolałabym nie wiedzieć, może wtydy byłabym bardziej wyluzowana ;) No w każdym razie pomimo choroby sporo działaliśmy, ale i tak nie wierze,że sie uda ... katia to fajnie, że już data wyznaczona, teraz trzymamy kciuki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaa Jakie tu zmiany! Przede wszystkim gratuluje urodzonych dzieciaczków i kolejnych ciąży!!! Mnie od slubu iw esela pozostał miesiąc i 1 dzien ;p i zaraz pow eselu zaczynamy staranka ;-D Buziaki, trzymajcie się i obiecuje wpadać tutaj czesciej zeby już niczyich narodzin nie przegapić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dizewczynki wow niezagladalam chwile i znow cudowne wiesci!!:)Betinka gratulacja!!! A Katia napewno bedzie dobrze trzymam mocno kciuki i czekam na wiesci!!! Hej poznanianka, no to juz malutko CI zostalo do slubu:), wszystko przygotowane??Jak sie czujesz , jest maly stresik juz? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5..............3 lata..........ok. 15.05.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.............3............03.05.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 12.05.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............10..........11.04.2010............23 ....Św-ie cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kiniusia77.......30tc.............29.06.2010............. ...Chłopczyk...... asia19855........21tc..............15.09.2010........Dziewcz ynka....... Kasienka221487.......17tc...........30.09.2010.....?????? ???? Magda266.................8tc..........02.12.2010......... .??? URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK poprawiłam swoje dane,bo trochę mi się opóźniła owulacją,więc @ również będzie później:)No chyba,że....wcale nie przyjdzie:) Wow Poznanianka,ale to zleciało:)Masakra,miesiąc to tak jakby lada dzień,pewnie zaczynasz odczuwać motylki w brzuchu???przynajmniej ja tak czułam prze ślubem:)Dopiero się wyluzowałam jak juz wiedziałam,że goście przyjechali i że orkiestra mnie nie wystawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gwiazdy, Katiuś to trzymamy mocno kciuki, tak mocno, mocno :) a ja dzisiaj jestem taka szcześliwa, bo moja księżniczka daje o sobie znać, nareszcie bo to już 21tc, smyra mnie cały dzięń cudne uczucie :) mam je jakoś od 4 dni, ale dzisiaj to już chodzę i śmieje się sama do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gwiazdy, Katiuś to trzymamy mocno kciuki, tak mocno, mocno :) a ja dzisiaj jestem taka szcześliwa, bo moja księżniczka daje o sobie znać, nareszcie bo to już 21tc, smyra mnie cały dzięń cudne uczucie :) mam je jakoś od 4 dni, ale dzisiaj to już chodzę i śmieje się sama do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejki Katia ja teraz doczytałam że to już w piątek, Ty to musisz się teraz denerwować, więc kochana sokojnie i za 2 tygodnie wpisuj się do drugiej tabelki, a potem to już do trzeciej :) Aniu ja też wiedziałam kiedy moja owulka jest i to mnie strasznie wkurzało bo przeważnie mój mąż był wtedy w delegacji, z pół roku to straciliśmy na jego wyjazdy, a pozostały rok to taki pech był, ale zaowocował i okazało się że na 5 dni przed owulacją:) także różnie to bywa, a Ty miałaś sprawdzane czy ci pęcherzyki pękają?? i czy twój mąż miał robione badanie nasienia?? bo mojemu pomogły na plemniczki leki, które brał pół roku jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×