Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

ja jestem szczupła mam 175 wzrostu i waże 59 (teraz pewnie wiecej) i brzuszek cos tam widac, ale myslalam, ze bedzie wiekszy hihi nie moge sie doczekac duzego brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale Cie rozumiem wredniaczku, tez wyczekiwałam brzuszka no i jest w koncu chociaz i tak mi sie maly wydaje, ale teraz to dopiero zacznie rosnąć. Dzisiaj mały tak kopie ze malo z brzucha nie wyskoczy, az sie popłakałam jak zobaczylamfalujacy brzuch takie to piękne.Wredniaczku czerp z kazdego dnia jak najwiecej. Ciąża jest piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja tez czekalam na brzuszek a teraz chce sie juz go pozbyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................7.............17.09.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię..........tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... Kasienka221487.......39tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chl opczyk Bettinka87.............27tc............15.12.2010......ch lopczyk... wredniak...............15tc............07.03.2011...... . ???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK asia19855.......................1.09.2010.............ZUZ IA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam problem, doradzcie. dzis robilam test ciazowy rano, bo lekarka mi kazala zrobic w 28 dc zeby wiedziec przy bromergonie czy brac go dalej. Test wyszedl POZYTYWNY, byla cienka druga kreska, ale to byl stary test, juz u mnie troche lezal i kupilam nowy i ok 12 zrobilam drugi, innej firmy - no i NEGATYWNY. Co mam myslec ? Jutro rano powtorze ale wiecie jak jest ciagle o tym mysle... Najgorsze jest ze nie wiem kiedy mam dostac @, poprzednie cykle mialam 24 i 26 dni, teraz jest 28, ale bromergon podobno moze wydluzyc cykl... Boje sie wierzyc ze ten rano jest prawidlowy, a musze wiedziec bo nie wiem czy mam odstawic lek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mi kiedys tak Pre test pokazał ciąże a potem kolejny inny juz byl negatywny ale to bylo bez wspomagaczy. Ja bym Ci proponowała zrobić test rano i jesli nawet wyjdzie negatywny to bym potem i tak zrobila jeszcze jeden tzn, w 30stym któryms dniu. Ja zrobilam test chyba tak jak Ty w 28 wyszla bardzo bardzo blada prawie niewidoczna druga kreska,byla tak blada ze nie wierzylam ze to moze byc ciąża,myślałam ze mi sie juz w oczach dwoi.Potem powtórzylam tydzień później i 4 testy pokazywały II wyraźne kreski :) A jesli chodzi o ten lek, to ja bralam BROMOCORN to jest to samo co Bromergon to mi lekarz mowil ze nawet jakbym zaszla w ciaze to nie zaszkodzi i odstawiłam jak sie dowiedziałam o ciąży od lekarza czyli tydzień po teśtach. Tak było ze mną, mam nadzieje ze u Ciebie bedzie podobnie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka87 dzieki za odpowiedz ;) juz teraz tez mam wrazenie ze mi sie wszystko rano pomieszalo i ze nie widzalam zeby byly dwie kreski ;)) Mam nadzieje jednak ze bedzie tak jak u ciebie i wreszcie okaze się ze to maluszek sie pojawil ;)) Poczytalam sobie troche o bromergonie i faktycznie jest napisane ze nie powinno się go odstawić odrazu w przypadku pozytywnego testu bo nagly skok prolaktyny moze spowodowac nawet poronienie. Zrobie test jutro, jesli wyjdzie jedna to poczekam na @, moze poprostu sie przesunela a ten test byl jakis stary i dlatego tak wyszedl. Wariowalam z tymi testami bo bylam przekonana ze musze odstawic bromergon odrazu ale skoro nie to na spokojnie poczekam jeszcze kilka dni, co ma być to bedzie ;) juz troszke na spokojniej do tego podchodze. Swoja drogą, bromergon zdecydowanie dziala, nie wiem kiedy przyjdzie @ jesli bedzie, ale napiecia przed miesiaczkowego nie mam prawie wcale, a zawsze tydzien przed bylo strasznie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu jak ja robiłam test, to pojawila sie 2 kreska ledwo widoczna dopiero jak test wysechł.. nikt jej nie widział tylko ja.. a nastepnego dnia zrobilam porzadny test z apteki i juz piekna krecha :) matkoo zycze ci zebys jutro ujrzała 2 kreseczki!! trzymam kciuki strasznie mocno.. poczwórne kciuki :) aaaa pamietaj, że czasami w ciazy wychodza negatywne testy, mimo, ze jest ciaza.. jak wyjdzie ci negatyw, a @ wciaz nie bedzie to idz na bete hcg.. wynik bedziesz miala pewny w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciala isc na bete, ale najgorsze ze nie mam mozliwosci. To bylo by najlepsze - rozwialo by wszelkie watpliwosci, do labolatorium mam kawal drogi, a na dodatek prace zaczynam bardzo wczesnie - nie ma szans ;/ poczekam co przyniesie jutro i kolejne dni ;) tyle czekalam poczekam dalej, oczywiscie testy porobie, mam ich jeszcze kilka ;) ciekawa jestem co bedzie jutro ;) a najgorsze ze ja nawet nie wiem czy to juz dzien @ czy jeszcze nie ... dzieki za wsparcie dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
koniecznie aniu daj znac jutro rano bede trzymac kciuki. mi pierwszy test wyszedl wogole negatywny dopiero po 2 dniach byl poz. a co do moich cm w pasie to mam sporo ok 115 cm. bylam dzis u gin dowiedzialam sie ze w przeciagu tyg powinnam urodzic maluch szaleje... a lekarka mi powiedziala ze mam tak dobre fiz warunki do porodu ze kazda ciezarna by chciala miec zobaczymy jak to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki niestety, test rano negatywny, a do tego @ przyszla ;/ nie wiem o co chodzilo z tym testem wczoraj, jak teraz wierzyc ze sie sprawdzaja? ... Dzwonilam rano do lekarza, zanim jeszcze przyszla @ i powiedzial mi ze uwaza ze to byla ciaza biochemiczna i ze skoro test rano negatywny to powinnam szybko dostac @ no i tak sie stalo... Podobno mimo wszystko to dobry znak, ze jesli wogole zaszlam w ciaze, to znaczy ze "ssie naprawiam" ;) i za niedlugo jak prolaktyna bardziej spadnie powinno sie udac ;) no mam nadzieje ze ma racje lekarka ;) ale z testami koniec ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu i też tak moze byc jak mowi ginek, bardzo mozliwe, a co do testu, to moze wadliwy był, bierzesz leki, cos sie dzieje, wiec trzymam kciuki, zeby sie udalo, niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Na poczatku GRATULACJE dla Asi!!:) Po drugie dziekuej Wam za odpowiedz, wlasnie przyszla @, a dodatkowo poszlam do lekarza, jak wiecie jestem w UK i powiedziala, z emoze mnie zpaisac i zrobic badania czy wszystko ok ale na to bede musiala czekac od 3 - 6 m-cy!!!! Takze narazie bede sie starac i mam nadzieje, ze wczesniej sie uda!:) Niestety badan na hormony nie robilam bo zawsze za krotko jestem w Pl zeby zrobic, a tu jak widac musze czekac dlugo a do tego lekarka stwierdzila, ze skoro mam regularne @ to znaczy ze z hormonami wszystko ok! Faskt faktem " mam jak w zegarku, plu owulacje tez mam dokladnie tego dnia co powinnam....:( nic trzeba dalej probowac teraz kolejny cykl moze tym razem..... Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................8.............15.10.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię..........tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... Kasienka221487.......39tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chl opczyk Bettinka87.............27tc............15.12.2010......ch lopczyk... wredniak...............15tc............07.03.2011...... . ???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK asia19855.......................1.09.2010.............ZUZ IA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ dzisiaj odebralam wyniki badan: mocz, glukoza w porzadku, tylko z morfologii wyszlo, ze mam chyba lekka anemie.. a przeciez witaminy biore od samego poczatku ciazy.. uubuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku ciesze ze wszystko dobrze, a z anemia da sie walczyc, odpowiednie leki i juz ;)) Mila10 ja tez mam reguralne miesiaczki i owulacja zawsze jest i taka jak trzebaa jednak prolaktyna wyszla mi ponad 60 jednostek przy normie do 25. Wg mnie warto zrobic podstawowe hormony. Ja tez jestem w UK i wiem ze to trwa wieki, dlatego narazie wstrzymalam sie od GP, jeli nie pomoze bromergon na ta prolaktyne to po nowym roku ide do GP. Narazie lecze sie u polskiej lekarki. Pod koniec cyklu ide na badanie prolaktyny i progesteronu do polskiej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anna s no wlasnie to musze zrobic badania:( tylko, ze problem jest taki, ze wlasnie musze czekac na badania od 3-6 m-cy, a ja mieszkam w Szkocji i tu niestety nie ma polskiej przychodni, albo o takiej nie slyszalam:( a powiedz mi badania na prolaktyne to trzeba w jakism konkretnym dniu cyklu? bo ja bede teraz w Polsce ale tylko na 4 dni:( pozdrawiam i zycze milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila mi lekarka powiedzila ze najlepiej prolaktyne robic w po owulacji i najblizej okresu, ale ogolnie czytalam ze nie ma konkretnego dnia cyklu. W jakim mieście mieszkasz, albo koło jakiego wiekszego miasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to moze jak bede w Polsce to zrobie, bo teraz bede na 3 dni w pazdzierniku. A w Szkocji mieszkam w Edinburghu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) kurcze mam takie zaległosci na topiku ze niewiem kiedy to nadrobie :( Powiem Wam ze nie moge sie z niczym wyrobic... uff.... :) Od października zaczynam zajecie wiec lepiej nie bedzie ale cóż jakos trzba sobie radzic, jeszcze rok takiego kołowrotku :) Tak patrze w tabelke i kasienka juz moze w szpitalu na porodówce :) Mila jezlei dobrze pamietam to pisałas ze byłas raz w ciązy tylko nie udało sie jej utrzymac? Wisz my po stracie drugiej ciązy staralismy sie cos koło 9 miesiecy i niec nie wychodziło chociaz wczesniej nie było problemu w pierwszym cyklu zachodziłam w ciąze, robiłam badania brałam hormony i nic to nie dawało... a udało sie jak odstawiłam wszelkie tabletki i dalismy sobie spokój na jakis czas :) ale badan oczywiscie nie zaszkodzi zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynamy 17 tydzien :) Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................8.............15.10.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię..........tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... Kasienka221487.......39tc...........26.09.2010......chlop czyk Magda266..............19tc..........02.12.2010........chl opczyk Bettinka87.............27tc............15.12.2010......ch lopczyk... wredniak...............17tc............07.03.2011...... . ???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK asia19855.......................1.09.2010.............ZUZ IA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej ja juz mam moje szcescie przy sobie moj syn urodzil sie 17 09 mial 2920 g i 56 cm urodzilam przez cesarke bo zaczelo mui spadac tetno ale wszystko jest ok tylko mi ciezko dojsc do siebie. Nick ............Cykl starań...... data planowanej..@wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... ...Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... 29.........Wlkp. poznanianka84...........chwilowo się nie stara ......25.........Poznań Mila10................8.............15.10.2010........30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ..............31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009........... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Imię..........tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... Magda266..............19tc..........02.12.2010........chl opczyk Bettinka87.............27tc............15.12.2010......ch lopczyk... wredniak...............15tc............07.03.2011...... . ???????........ URODZONE DZIECIACZKI kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.03.2010............PAWEŁ EK kiniusia77.....................18.06.2010............FILI PEK asia19855.......................1.09.2010.............ZUZ IA kasienka221487..............17.09.2010............marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka Gratulacje :) Oj wiem co to znaczy cc ale dojdziesz do siebie pewnie troche to potrwa ale dasz rade :) super bardzo sie ciesze sliczny synus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×