Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość kasienka221487
gratulacje betinka:* piekny prezent na swieta prawda. ja na temat naturalnego porodu sie nie wypowiem bo rodzilam przez cesarke ale do 7 cm bolalo jak diabli potem dostalam znieczulenie na szczescvie... alew po cieciu 2 tyg nie moglam normalnie sie podniesc z lozka i funkcjonowac dopiero po miesiacu zaczelam spac na brzuchu tak wiec zupelnie nie rozumiem kobiet ktore twierdzac ze boja sie bolu robia wszystko zeby miec cesarke nie polecam nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka gratulacje!! ciesze sie, ze masz juz swojego maluszka przy sobie i jest wszystko dobrze!! Nick ..........Cykl starań .... data planowanej......@wiek ........Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się........26..... .......Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... .............29.........Wlkp. poznanianka84...............chwilowo się nie stara .....25.........Poznań Mila10................8.............15.10.2010........... ......30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ........................31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009.............. ... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Nick................tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... wredniak...............30tc..........12.03.2011......dzie wczynka Leeila ...................7tc...........14.08.2011......nie wiem URODZONE DZIECIACZKI: kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.02.2010............PAWEŁ EK kiniusia77....................18.06.2010............FILIP EK asia19855.....................1.09.2010............ZUZIA< br /> kasienka221487.............17.09.2010...........MARCIN bettinka87....................22.12.2010..........Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeila
nie za dobrze, bo męczą mnie nudności i wymioty, praktycznie przez cały dzień i ciągle śpię ;/ Mąż nie pozwala mi nic robić w domu i strasznie sie nudzę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeila
Nick ..........Cykl starań .... data planowanej......@wiek ........Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się........26..... .......Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... .............29.........Wlkp. poznanianka84...............chwilowo się nie stara .....25.........Poznań Mila10................8.............15.10.2010........... ......30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ........................31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009.............. ... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Nick................tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... wredniak...............30tc..........12.03.2011......dzie wczynka Leeila ...................8tc...........14.08.2011......nie wiem URODZONE DZIECIACZKI: kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.02.2010............PAWEŁ EK kiniusia77....................18.06.2010............FILIP EK asia19855.....................1.09.2010............ZUZIA< br /> kasienka221487.............17.09.2010...........MARCIN bettinka87....................22.12.2010..........Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
wszystkiego naj w nowym roku. bettinka jak ci sie zyje z maluszkiem? wredniaczku widzialam twoje zdjecia na nk musze ci powiedziec ze slicznie wygladasz. leila jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez bym chciala móc was zobavczyc na NK :) tylko jak podac namiary :) ja swoje wysle kasience, wredniaczku nie mam Twojego mejla. Ucze sie maluszka a on mnie :) Póki co nie moge narzekac, budzi sie co prawda co 2 godz do jedzenia ale nie placze, lubi sie kąpac:) Jak narazie jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja czuję się dobrze, mdłości ustąpiły praktycznie zupełnie. Cieszę się bardzo, choc nie wiem czy to nie jest jakas zła wróżba że tak wczesnie? Piersi bolą trochę, nie widzę rożnicy że słabiej czy mocniej i męczy mnie senność. 25 stycznia mam kolejną wizytę, będę już w 12 tyg ;) będę już widziała dzidziusia wyraźniej? ostatnio widziałam tylko pulsujące serduszko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, wredniaczku jak mnie opuścisz to zostane w drugiej tabelce zupełnie sama ;/ Nick ..........Cykl starań .... data planowanej......@wiek ........Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się........26..... .......Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... .............29.........Wlkp. poznanianka84...............chwilowo się nie stara .....25.........Poznań Mila10................8.............15.10.2010........... ......30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ........................31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009.............. ... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Nick................tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... wredniak...............30tc..........12.03.2011......dzie wczynka Leeila ...................9c...........14.08.2011......nie wiem URODZONE DZIECIACZKI: kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.02.2010............PAWEŁ EK kiniusia77....................18.06.2010............FILIP EK asia19855.....................1.09.2010............ZUZIA< br /> kasienka221487.............17.09.2010...........MARCIN bettinka87....................22.12.2010..........Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leeila no to fajnie ze nie masz mdłości, ja w ciąży wogóle nie mialam tylko mi czasen zapachy przeszkadzały :) ja w 13 tyg jak bylam na USG to widziałam juz maluśkiego człowieczka :) mam nawet w domu wydruk:) takze Ty pewnie tez zobaczysz :) chwila niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczyny co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, Dawno nic nie pisałam chociaz przyznaje sie ze czasem was podczytuje:) ale jakos czasu ciągle mało... Po pierwsze Bettinka gratulacje!!!! chetnie zobaczyłabym to Twoje cudo:) podeslij mi fotke na poczte jezeli mozesz - kingusia77@poczta.fm Witam takze nowa Koleżankę szcześciare która w szybkim tempie wskoczyła do drugiej tabelki:) Leelia nawetsie nie obejrzysz jak znajdziesz sie naporodówce czas strasznie szybko płynie. A teraz odpoczywaj jak najwiecej:) Wredniaczku Slicznie wygladasz z tą piłeczka z przodu :)Juz nie długo..... przeleciało....a tak nie dawno przesłałas nam zdjecie testu z dwoma kreseczkami :) Kasienka Synus jest przesłodki i taki włochaty :) i rośnie jak na drożdzach:) Jezeli chodz o mnie to mój synus ma prawie 7 miesiecy ijuz nie moge za nim nadązyc :) kiedy lezy na ziemi w ciagu sekundy znajdzie sie pod stołem turlając sie :) Smieje sie sie ciągle, straznie jest ruchliwy. W nocy ładnie spi... Aniołek :) Tylko ja mam teraz mniej czasu dla niego bo sesja mi sie zaczeła ale nie długo ferie a potem byle do czerwca i juz bedzie koniec:) juz sie doczekac niemoge:) a teraz tatus nadrabia zaległosci ojcowskie :) postaram sie czesciej odzywac, trzymajcie sie cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co tam nowego? :) Nick ..........Cykl starań .... data planowanej......@wiek ........Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się........26..... .......Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... .............29.........Wlkp. poznanianka84...............chwilowo się nie stara .....25.........Poznań Mila10................8.............15.10.2010........... ......30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ........................31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009.............. ... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Nick................tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... wredniak...............32tc..........12.03.2011......dzie wczynka Leeila ...................9c...........14.08.2011......nie wiem URODZONE DZIECIACZKI: kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.02.2010............PAWEŁ EK kiniusia77....................18.06.2010............FILIP EK asia19855.....................1.09.2010............ZUZIA< br /> kasienka221487.............17.09.2010...........MARCIN bettinka87....................22.12.2010..........Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawno już nie pisałam, bo ciągle siedzę w pracy ;/ padam dosłownie, ale mam taką skomplikowaną sytuację w pracy że ciężko mi iść na L4. :( dziękuję za ciepłe powitanie kiniusia ;* a mam pytanie, ile przytyłyście w czasie ciąży? pozdrawiam Nick ..........Cykl starań .... data planowanej......@wiek ........Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się........26..... .......Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... .............29.........Wlkp. poznanianka84...............chwilowo się nie stara .....25.........Poznań Mila10................8.............15.10.2010........... ......30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ........................31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009.............. ... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Nick................tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... wredniak...............32tc..........12.03.2011......dzie wczynka Leeila ...................10c...........14.08.2011......nie wiem URODZONE DZIECIACZKI: kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.02.2010............PAWEŁ EK kiniusia77....................18.06.2010............FILIP EK asia19855.....................1.09.2010............ZUZIA< br /> kasienka221487.............17.09.2010...........MARCIN bettinka87....................22.12.2010..........Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
witam ja 17 kg ale teraz mam tylko 2 kg wiecej niz przed ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 11 kg i póki co to mi zostalo 6 jeszcze, ale to dopiero niecaly miesiac po porodzie takze mysle ze jeszcze zrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja miesiac po porodzie tez mialam tyle na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja nie robilam ale to indywidualna sprawa a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy o jakie te badania chodzi.? ja miałam usg w 13 tyg. gdzie określa się przezierność karkową i obecność kości nosowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi właśnie o badania na zespół Downa i inne genetyczne schorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka to było zwykłe usg u mojego lekarza, poprostu zmierzył przeziernosc karkowa i obecnosc kości nosowej, podobno to rutynowe badanie, ale to zalezy wszystko od lekarza i od sprzetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba poproszę o takie badanie. Wizyta za tydzień, więc będę w 12 tygodniu. A czuję się bardzo dobrze, zniknęły mdłości i piersi już mniej bolą. Czasem męczy mnie zgaga wieczorami. Denerwuję się tym badaniem, wierzę że będzie dobrze, ale lęk i tak jest. Ważyłam się dziś, przybrałam 2 kilogramy na wadze, w sumie nie jem wiele, ale ja mam skłonności do przybierania na wadze ;/ muszę się pilnować, bo nie chcę przytyć więcej jak 10-12 kilo. Chyba zacznę się rozglądać za ubrankami ciążowymi ;) bardzo się cieszę na to ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×