Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam0055

Terapia Gersona - jaka wyciskarka soku?

Polecane posty

Gość kwarantannananana
Haha, nie myślałam o tym, ale rzeczywiście fajnie wygląda taka wyciskarka na wierzchu na blacie :-) Zwłaszcza, że mam czerwoną ;D Ale firmy Ronic, też polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topolka00
bajaderqa, chwalisz się ,że wydałaś na sprzet 3tys, który nie różni sie od tego za 1tys? faktycznie szpan ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka514
Te za mniej niż 2 tyś. czasem wyglądają lepiej, niż najdroższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian skowroński
Witam wszystkich forumowiczów. Mieszkańców Wrocławia i okolic zapraszam na jarmark produktów ekologicznych na którym wystawiam sie z wyciskarka soku Kuvings. Znajduje sie on w galerii Park Handlowy Auchan w Bielanach Wrocławskich przy ul. Francuskiej 6 i trwa od dzisiaj do niedzieli 29 stycznia włącznie. Pokazuję różnice miedzy modelami Kuvingsa, można skosztować rożnych soków świeżo tłoczonych z wielu warzyw twardych,liściastych czy włóknistych. Najnowszy model Kuvings C9500 mamy teraz w super ofercie promocyjnej, jeśli natomiast nie uda Wam sie dotrzeć na jarmark zapraszam na nasza strone internetowa http://kuvingsgold.com Damian Skowroński Tel. 790 410 650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka514
Wszystko co wytwarza sok nadaje się do terapii sokami.. Zależy co się dla Ciebie najbardziej liczy w takiej wyciskarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topolka00
"pinezka514 2017.01.24 Te za mniej niż 2 tyś. czasem wyglądają lepiej, niż najdroższe." nie wygląd się liczy ;] obudowa jest ważna w sensie ,żeby była solidna , stabilna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka514
Wygląd też ma znaczenie. Ładny sprzęt częściej chce się używać i nie trzeba chować za każdym razem do szafki, bo dobrze się prezentuje na blacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czytam, czytam i głupieję od nadmiaru informacji na różnych forach odnosząc przy tm wrażenie, że często piszą tam sprzedawcy urządzeń. Waham się z zakupem wyciskarki a biorąc pod uwagę swoje niskie zarobki chciałbym kupić dobrze. :) Do wyboru dwa modele: Hurom HE (HU-500) i Omega VRT 352. Którą z tych dwóch wyciskarek byście wybrali? Czy jest zauważalna jakość/klarowność soków jak również różnica w ilości wyciśniętego soku np. z 1kg marchwi na obu wyciskarkach? Znajomy twierdzi, że Omega VRT 352 zawiera bisfenol i po zakupie wyciskarki nie znajdę przy niej żadnej informacji, że jest ona wolna od BPA. Natomiast Hurom jest w 100% wolny od BPA... jednak czytam na stronach, to w opisach widnieje, że Omega również nie zawiera bisfenolu. Chodzi również o sam serwis, uszczelki, dostępność części w razie ewentualnych problemów. Zastanawiałem się także nad modelem Hurom HH (HU-700) z większą misą - tylko czy warto dopłacać 200 zł do misy 500 ml, bo chyba niczym innym nie różni się ona od modelu HU-500 poza wyglądem? Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość myślący inaczej
Ostatnio byłem na takich targach gdzie wystawiały sie 4 firmy z wyciskarka soku. Powiem krótko : każdy zachwalał swoje a na konkurencje znajdował przeróżne wady. Z mojej obserwacji wynika ze wszystkie wyciskarki były niemal identyczne różniły sie dosłownie drobnymi detalami. kupilem wyciskarkę Vortex jestem z niej zadowolony, pewnie z Kuvings czy hurom tez bym był wiec nie widzę tego wielkiego rozważania które na tym forum sie odbywa??? Bpa free to już nawet bidony z tesko za 6 zł maja wiec wyciskarka tym bardziej i to każda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leczenie sokami
Kielce Pasaż Świętokrzyski od dzisiaj 20.04 do niedzieli włącznie jest stoisko na jarmarku przy głównym wejściu wolnoobrotowych wyciskArek soku. Degustacja, promocje gratisy, raty bez odsetek. Zapraszam!!! Na hasło : forum wyciskarek o terapii Gersona upominek dla każdego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topolka a ty co ubolewasz że cię nie stać na taki dobry i jarasz się taniochą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://terapiasokami.pl/wyciskarka-cooksense kupiłem taką wyciskarkę. Na markową i drogą wyciskarkę mnie nie stać. Myśle, że jak się prawidłowo obsługuje maszynę i bez pośpiechu, to nawet tańsza wyciskarka posłuży lata. Dla mnie ważne aby wyciskarka była zrobiona z materiałów tupu ultem, tritan i BPA free. Te tanie wyciskarki (350-500 zł.) robione w Chinach chyba takich materiałów nie posiadają. W każdym razie ja po prawie rocznym użytkowaniu jestem ze swojej wyciskarki zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj z wyciskarek to tylko wyciskarka pionowa wolnoobrotowa. Sam używam wyciskarki tej https://www.terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hz-alpha. Prawie codziennie wyciskam soki z różnych warzyw i owoców i soki wychodzą rewelacyjne. Co ważne to, że nie trzeba za każdym użyciem myć urządzenia tylko wystarczy je przepłukać. To jest bardzo duże udogodnienie dla osób które często używają wyciskarki w ciągu dnia w tym przy terapii Gersona. Tej skuteczności wyciskania i komfortu oraz łatwości mycia wyciskarki poziome nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzych7424
Witam, Może pomogę komuś, w temacie wyciskarek wolnoobrotowych na podstawie naszego doświadczenia. W zasadzie każda wyciskarka się prędzej czy później zużyje/zepsuje. Więc: Pierwsza sprawa którą trzeba określić, to ilość  wyciskanego soku dziennie którą chcemy uzyskać. Np. z marchewki otrzymamy 400-700 ml z kg. w zależności od wyciskarki. Pionowe plastikowe wyciskarki przerobią ok 600-800 kg marchewki i zaczną się z nimi pierwsze problemy wynikające ze zmęczenia materiału, zaczną się łamać plastikowe zaczepy, plastikowe zębatki się zetrą, metalowe sita zaczną przepuszczać więcej pulpy. Wyciskarki z metalowymi częściami dłużej popracują ale też pojawią się luzy na wałkach, stępią się krawędzie itd. Więc trzeba sprawdzić cenę części zamiennych. Jeśli takowe nie są oferowane wyciskarka powinna być traktowana jak jednorazówka i raczej odradzam zakup bo to wychodzi najdrożej. Jeśli są oferowane wyciskarka plastikowa przetrwa jedną wymianę ślimaka i sita, potem pęknie pojemnik i kolejny ślimak co na ogół jest już nieopłacalną naprawą, bo na częściach niektórzy chcą zarobić więcej niż na wyciskarkach. Przypomina to sprzedaż drukarek w których tusz kosztuje 20% ceny drukarki i starcza na mało wydruków. Trochę lepiej to wygląda przy metalowych, tylko ceny wałków i sit są wysokie i opłaca się w to brnąć przy dużych ilościach soku dziennie gdy cenę rozłożymy na litry uzyskanego soku. Podsumowując przy 1-2 może 3 szklankach soku/dzień nie ma sensu brnąć w drogie wyciskarki, lepiej kupić pionową wyciskarkę z aliexpres za 150- 250$. Większość marketowych plastikowych wyciskarek jest i tak z CHN. Przy większych ilościach trzeba przeliczyć koszt litr/PLN, a nie tylko koszt zakupu samej wyciskarki. Odpad surowca zaczyna być ważny elementem. Również o czym nikt tu nie pisał czas na umycie dużej ilości warzyw przy małym uzysku soku jest istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam wyciskarek typu Hurom. Miałam model alpha za 2400 w 2017 który totalnie nie nadaje się do wyciskania ziół typu pokrzywa, mniszek i inne a nawet z biegiem czasu nie radzi sobie z twardymi warzywami np seler,burak. Od pokrzywy zapyta się błyskawicznie nawet jak sięją później na kawałki o dl 3cm zgodnie z zaleceniem w instrukcji obsługi o czym sprzedawcy z hurom.ol nie informują przed zakupem bo może ktoś tego cuda by nie kupił. Czyli do żołnierzy nadaje się a zioła są najważniejsze Wide Jaskółki. Po twardych warzywach szybko ściera się ślimak po roku do wymiany,odksztalcaja się sita. Jest film porównawczy na YT odnośnie jednoslimakowej pionowej i poziomej dwuslimakowej green star i ta pionowa zachowuje się identycznie jak Hurom którego sponsorowanych wpisów tutaj sporo. Koniecznie zobaczcie ten film nie jest w żadnej mierze tendencyjny a cena w przypadku obydwu wyciskarka podobna. Ja szukam teraz takiej nie zapychajacej się,nie grzejacej, nie scierajacej się bo obsługa Cię o tym nie poinformuje. Podobno sana jest niezła ale ma 1 ślimak i tez słyszałam o omedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam z tel i jest dużo przeklamanie w tekście. A mianowicie nie nadaje się hurom do wyciskania ziół Zdecydowanie i pisałam o lek.med Jaskowskim który w swoich wypowiedziach wiele razy podkreśla wartości ziół i pokrzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co myślicie o wyciskarce Kuvings EVOLUTION potrzebuję pomocy waszej w wyborze . Dziękuję za wszelkie porady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×