Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarosnietaaa

Włosy na twarzy - tragedia

Polecane posty

Gość gość
Też miałamq problem z włosami na twarzy, czasem nadmierny meszek, a czasem ciemne włosy. Zaczęłam chodzić na depilację pastą cukrową i problem zmalał prawie do zera. Na początku chodziłam co 3 tygodnie, a teraz raz na dwa miesiące i włosów odrasta coraz mniej. Na początku również wmasowywałam po depilacji preparat opózniający wzrost włosów firmy Thalgo. Dodam jeszcze, bo to ma bardzo suże znaczenie, że twarz mam depilowaną pastą cukrową na zimno, bez podgrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snieżka
Myśle że to są geny , moja córka ma 5 lat i też ma lekki czarny meszek ztyłu na karku do polowy pleców , na rączkach i na nóżkach , wiec co bedzie , jak wedzie w okres dojrzewania ? Nie dziwcie sie bo teraz niestety cała żywność jest chemią , wiec organizm reaguje tak ,że jedni zarastają włosami, inni tyją , a z niektórymi po prostu sie nic nie dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na brzuchu i kolo pepka wsly i na sutki jeden wyrasta zawsze okolice bikini do ogolenia dla mnie to tragedia bo mam twarde klaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przestań golić. Idz do profesjonalnego salonu na depilację pastą cukrową. Włosy będą odrastały o wiele słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może polubić zarosta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaiaqia
ja natomiast mam problem z włosami na brodzie jestich bardzo dużo,kupiłam depilator brauna z koncówką do twarzy i wytrzebiłam to paskudztwo z twarzy. codziennie odrasta kilka włosków więc je depiluję tym depilatorem, na rynku jest braun face 810 kiedyś sobie kupię bo narazie za drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze że mam niedoczynnosc tarczycy i wysoki poziom ACTH iprolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez walcze z nadmiernym owlosieniem. Od zawsze mialam wiecej wlosow niz kolezanki, ale od kilki lat to juz jest horror. caly brzuch zarosniety, nie tylko pod pępkiem ale i nad, posladki, ramiona, broda, wasik, z tylu nad pupa. zalamana jestem. lecze sie, ale nie widac efektow. moja endokrynolog mi nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancja441
Ja na te paskudne włoski zafundowałam sobie depilację laserową u mnie w Łodzi w Laser Glamour, a sam zabieg http://www.laserglamour.pl/index.php/zabiegi-depilacji-laserowej-w-lodzi/laser-light-sheer-duet-lodz.html nie był na pewno bolesny. Żadnych poparzeń skóry także nie zaobserwowałam. Mogę więc śmiało powiedzieć, że efekt jest świetny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylii
moim zdaniem najbardziej efektywna metoda usuwania włosów z tawarzy to metoda laserowa, dzięki temu znacznie osłabiamy cebulki włosa, a włosy odrastają słabsze i rzadsze. Jak je będziemy golić to efekt będzie odwrotny czyli włosy będą gęstsze i jeszcze bardziej sztywne. Poddawaliście się może już takiej metodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy osłabiają się też po depilacji pastą cukrową. Kiedyś miałam ogromy problem właśnie z włosami na twarzy, ale odkąd regularnie odwiedzam moją kosmetolog w salonie www.beautypremium.pl to problem prawie nie istnieje. Po kilku wizytach włosów jest zdecydowanie mniej i są znacznie słabsze i cieńsze niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawiedzona dama
Ja mam to samo,tylko włoski mam na rzuchwie, pod brodą i na brodzie. Tylko kiedyś te na brodzie wyrwałam penseta,i co...?! Zrobiły się trochę twarde stercza, Przejeżdżam palcem to czuje, te sterczaki.Kupiłam kiedyś plastry z Joanny z aloesem, i nie wyrwała mi włosków,a podraznily skórę która mi później przez 3 dni schodziła.plastry isana dobrze łapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez mam problem
Te włosy to naprawdę jakaś klątwa . Tez mam ten problem . Rosną mi na brodzie , trochę na szyi i baczki. O reszcie na ciele nie wspomnę . Robiłam laserem jakieś 6 lat temu i na jakiś czas był spokój. Tez mam podwyższony testosteron . Brałam hormony i nic nie pomogło . Potem odstawiłam bo chciałam zajsc w ciążę . Ci endokrynolodzy to jakieś przyglupy bo jak czytam inne fora to leczenie jakoś żadnej dziewczynie nie pomogło . Wiec kurw. .. po co oni są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdana
po depilacji spróbujcie w mokrą twarz wmasować olej z krokosza barwierskiego dostępny w KAUFLAND Niemcy opóżnia wzrost i chamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ericani
Doskonale wiem jaki jest to problem. Zazwyczaj próbowałam sobie radzić pęsetą, ale to uciążliwe. Zdecydowałam się w tym roku na zabieg Epilclear http://epilclear.pl i to była bardzo dobra decyzja, bo pozbyłam się włosów. Wielkim plusem jest to, że zabieg można wykonać samodzielnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinag
A na czym polega dokładnie taki zabieg możesz trochę jaśniej? Czy przy wąsiku też sie sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nblonka
przecież masz wszystko w linku ;) na wąsik też się nadaje, najpierw go usuwasz pęsetą na przykład, potem używasz tych 2 preparatów z zestawu. To jest dokładnie ta sama zasada działania, co epilfree facial z gabinetach kosmetycznych, tylko że do użytku domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmujesz się? Weź maszynkę i ogoł sie każdego ranka gdy wstaniesz,ja tak robie od 14 roku życia a mam 30, rosnie mi wąs i cos tam na brodzie.Nie mam kasy na laserowy zabieg.Mimo to jestem pewną siebie kobietą, atrakcyjną, z super charakterem,i nigdy nad soba nie placze.Dla mnie to problemem jest gdy ludzie gloduja, są bezdomni i cierpią na mrozie,nie maja rąk, nóg, czy sa niewidomi bądź głusi. Mogę tak do jutra wymieniać. ..rozumiesz! To tylkk włos, nienowotwór złośliwy, czy wyrok śmierci. Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mida3
Jeżeli ktoś ma z takimi rzeczami problem to czemu nie ma spróbowac czegoś nowego maszynki nie zawsze się sprawdzają ja mam też problem z włoskami i maszynka od razu odpada tylko na kosmetyczkę mogę liczyć po epilfree włoski są o wiele słabsze i mniej ich odrasta ale to bardziej na całym ciele niż na twarzy no ale są i takie osoby co maja z tym problem na twrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrrrra
To fakt te zabiegi bardzo wydłużają czas w którym odrosną włoski. Komfort jest całkiem inny niż po maszynce samej, czy nawet kremie. Ja mam czarne grube włoski a po kilku zabiegach była znaczna poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laur_a
Sama mam zestaw EpilClear i do usuwania włosków z twarzy jest dla mnie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczeszka
A co to za zestaw i do czego służy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgolaa
ja też już od kilku miesięcy walczyłam z włosami na twarzy, w niektórych miejscach jest ich zdecydowanie za dużo. Pęsetą nie dawałam już rady bo włosów było za dużo i jak już mi się wydawało że wyrwałam wszystkie niepotrzebne to nagle okazywało się, że następnego widziałam kolejne do wyrwania, w końcu się wkurzyłam i postanowiłam zainwestować w jakieś urządzenie. Kupiłam sobie urządzenie Braun Face, super sprawdza się w roli depilatora, ale też rewelacyjnie oczyszcza twarz z zanieczyszczeń więc mam podwójny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodagość
Doktor Tombak zaleca :zrobic nalewke pokrzywowa :100gr nasion pokrzywy zalac olejem, manerowac, zlac i nacierac te miejsca.Zaleca tez spalic łupiny z orzecha włoskiego ,spala sie bardzo trudno ,wymieszac z woda zrobic papke i tym smarowac owlosione miejsca ,wydaje mi sie ze to sciera owlosienie.Jest pewien problem ,gdy nasmarujesz buzie wygladasz jak kominiarz ale to sie zmyje .No a wewnetrznie regulacja hormonow nagietek 100gr.,jasnota biała 50 gr,, koniczyna biała 50gr. zmielc wraz z cukrem w młynku do kawy zażywac 2 razy dziennie po lyzeczce Mi,zapic letnia woda. Mnie cos pto pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny. Znam ten problem doskonale. Od lat walczyłam z owłosieniem na twarzy. Zrobiłam dwie serie laserem i niestety nic nie pomogło, a włosów z dnia na dzień było coraz więcej. Jedynym skutecznym w moim przypadku sposobem okazała się elektroliza. Poczytajcie sobie o tym. Niestety jest to kosztowna metoda i długotrwałe usuwanie. Ja teraz jestem po roku zabiegów (raz w tygodniu) i dzisiaj mogę powiedzieć, ze nie mam już czarnych, mocnych włosów ( a były na wąsiku, brodzie i bokobrodach). Teraz usuwam już jasny meszek. Polecam. Powodzenia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jako 14 letnie dziecko przyjechałam brzytwą sobie baki i od tamtej pory zaczęłam walczyć z wyrastającym zarostem, potem już penseta. I tak od lat spędzam po 1,5 godziny aby wyrwać włoski które są mocne i czarne, ale i tak odrastają nawet tego samego dnia kolejne. I tak w kółko, do tego broda. Przez to golenie spozniam się, nie mogę poprostu ubrać się i u malować tylko ślęczę z lusterkiem i pensetą 1,5godziny,wtedy makijaż i dodatkowo kamuflowanie baków, bo i tak mimo wykrywania widać podrażnienia, takie dwa ciemne paski po obu stronach twarzy. Wstydzę się chodzić do fryzjera, wstydzę się wiązać włosy, wstydzę sie nawet na dworzu, w miejscach publicznych gdy wiatr zawieje i odslania boki twarzy, że ktoś zauważy. Mam długie włosy i zawsze mam rozpuszczone, zasłaniam te partie twarzy włosami. Wpedzilo mnie to w poważne kompleksy, czuję się jak dziwadlo. Od zawsze miałam problemy hormonalne, na ten temat jednak nie rozmawiałam z lekarzami bo w sumie sama się przyczynilam do tego stanu, miałam taki jasny meszek i zgolilam to brzytwą i tak się zaczęło, więc raczej nie było to spowodowane sprawami hormonalnymi. Teraz niewiem co robić. Chciałabym skorzystać z laseru, ale zanim pójdzie sie na pierwszy zabieg trzeba włoski zapuszczac przez conajmniej 3,4 tygodnie. Nie wyobrażam sobie w tym czasie funkcjonować e społeczeństwie, jak ja pokazałabym się ludziom w pracy? Przebiez byłoby widać ze jestem zarośnięta jak małpa. Chyba musiałabym wziąć urlop i siedzieć w domu przez conajmniej ej 2 tygodnie. Poradzcie coś, bo to naprawdę utrudnia mi życie i normalne funkcjonowanie. Chciałabym wreszcie móc zrobić sobie makijaż i wyjść z domu, bez tego męczącego długiego zabiegu jakim jest depilacja połowy twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×