Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarosnietaaa

Włosy na twarzy - tragedia

Polecane posty

Gość Aretnika
Wiem o czym mówicie, bo u mnie też pojawia się męski zarost na twarzy. Nie jest tego bardzo dużo, a raczej pojedyncze (w sumie może 10?) włosów, ale mimo wszystko, powoduje to ogromne kompleksy. Zamówiłam sobie zabieg Epilclear http://epilclear.pl który można stosować samodzielnie w domu. Mam nadzieję, że jest to rozwiązanie moich problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliuliulijula
Powinno pomóc, ja go na wąsik używam i jest duża poprawa, włoski odrastają wolniej i są takie delikatniejsze, ciensze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Od jakiegosrazu czasu mam ten sam problem z wlosami na twarz i wasik. Bardzo sie zle z tym czuje, zaczely mi nagle rosnac mam 26 lat. I juz to jest po prostu meczace az depresji idzie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Ja też skusiłam się na Epilclear po wszystkich pozytywnych opiniach z internetu. Jestem zadowolona, włoski faktycznie odrastają dużo wolniej. Można połączyć Epilclear z zabiegami Epilfree wykonywanymi w salonie kosmetycznym dla uzyskania najlepszego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebatone
Czyli jak - najpierw robię sobie zabieg w salonie, a dopiero później epilclear samodzielnie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngelina
Nieeee, to są dwa różne zabiegi. Epilfree jest na ciało do utrwalenia depilacji pastą cukrową, albo woskiem. Epilclear to zestaw do dom owego pozbywania się owłosienia z twarzy, w zestawie jest pęseta i środek do wmasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuleńka90
Epilclear to zestaw do uzyciu w domu, ale jesli nie chcecie używać w domu to w salonie tez mozna zrobić epilfree na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×