Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość gigusia2005
HEJ WCZORAJ 6 DZIEN I NIECALE 2 KILO MNIEJ SPIE NORMALNIE ZALATWIAM SIE NORMALNIE WSZYSTKO OK TYLKO CISNIENIE MI PODSKOCZYLO TROCHE SIE OBAWIAM ZAWSZE MIALAM 115-120/ 75-80 a teraz mam 125-130/80-85 czy to duza roznica ja po sobie nie odczuwam tego wzrostu czy komus cisnienie poszlo do gory? okres tez mam jak zawsze wlasnie dostalam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dość lekarzy
skąd wziąć reeceptę na ten lek? lekarz rodzinny mi nie chce dać a psychiatry boję się zapytać bo na mnie nawrzeszczy i przepisze po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronkaaa
hej ja schudłam 4kg przy afibronie 15mg ale dziewczyny nie bierzcie go mi dopiero widac skutki uboczne po 2 miesiacach od odstawiuenia codzienne bole glowy nawet w nocy :( wlosy mi wylecialy paznokcie aby sie lamia a zawsze mialam bardzo mocne .:( ale trzeba czasu na skutki uboczne :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaMadzia
Witam. Mam 164 cm wzrostu i przy tym wagę 79 kg. , mam dopiero 18 lat i przez moją wagę czuję się bardzo nieatrakcyjna . Czy stosowanie Afibronu naprawdę pomaga?? Chciałabym dojść do wagi 65 kg. próbowałam wiele dziwnych diet ale każda kończyła się albo efektem jojo albo wcale nie było efektów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwitaaa
stracilam ok 2kg w ciągu 1.5 miesiąca (więc żadna rewelacja).Dodam że cwiczylam prawie codziennie steper,joge i pilates( w tym 300 brzuszków obowiązkowo)!Chociaz apetyt byl faktycznie mniejszy.Przerwałam branie afibronu bo straciłam 1/3 włosów.!!! Dramat......Nie chcą jak dotej pory odrastać.Minęło 2 miesiące od odstawienia leku.Włosy po prostu wyjmowałam garściami.Zastanawiam się czy wrócić do leku czy dać sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Fi
moim zdanem , zadna rewelacja.... lepsza jest juz zelixa..... pare lat temu bralam chinskie tabletki i byly rewelacyjne!!!! (szkoda,ze nie pamietam nazwy) afibron biore juz 1,5 miesiaca i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Fi
juz wiem mezitang czerwone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaczek29
witam!biore afibron miesiac i szalu nie robi...ubylo mi 5kg, przy diecie i ciaglym ruchu.mam sporo do zrzucenia,zawsze bylam otyla, a teraz doszly mi jeszcze kologramy po ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judytka197
Witam! Ja dziś wziełam 1 tabletke Afibronu 15...trochę dziwnie się czuję :/ ale nie jest najgorzej :) Teraz czekam na efekty, a jak u Was? Ile schudłyście podczas miesięcznej kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi211
Witam.Dzis minął 3 tydzień.Efekt 8 kg. mniej.Widoznie nie na kazdego działa.ja zaczynałam od 91kg.teraz waże 83:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judytka197
Dzisiaj 4 tabletka. Nie mam żadnych niepożądanych objawów :) Wczoraj waga drgnęła -0,7kg z tym że nie ćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie Panie, coś tu strasznie przycichło, czyżby efekty marne ? ja schudłam już 10 kg w ciągu 1,5 miesiąca. Od 3 dni nie biorę Afibronu, ale trzymam diete i biegam. Miałam przestój wagi, ale nie zrezygnowałam z diety, wiedziałam, że tak się dzieje, przetrzymałam (trwało to jakieś 2 tygodnie) a teraz znów spada. z 93kg dziś było 83,2kg w ciągu 1,5 miesiąca. Nie mam żadnych skutków ubocznych oprócz zaparć. Moja taka poczatkową wagą było 106 kg przy wzroście 160cm, z małymi przerwami dobiłam do 83kg a celem było by 68kg, ale 73kg to też byłby zadowalający efekt :) rok temu nosiłam rozmiar 52/54 - masakra, a teraz wbijam sie w 42/44 :) pozdrawiam was kochane odchudzaczki, bo tylko wy wiecie jak to jest walczyć z "wiatrakami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia800224
Witam wszystkie osoby walcząe o zdrowy wygląd! Ja odkąd pamiętam mam problemy z wagą. Oczywiście miewałam udane póby odchudzania ale niestety kilogramy wracały. Najwięcej schudłam na adipexie lecz działa on tylko za pierwszym razem, na mnie oczywiście, bo kazdy organizm jest inny. Planuję brać afibron bo niestety mam do zrzucenia 15 kg . Stosowałam różne diety, dużo się ruszam i ćwiczę a i tak waga swoje. Życzę wszyskim odchudzczkom powodzenia i kilogramowych sukcesów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenusiaaa20
Witam... Afibron biorę od ponad 3 tyg... w pierwszym tygodniu chudłam 4 kg i od tamtej pory waga nie drgneła... czytajac Wasze wypowiedzi robiłam sobie tyle nadziei. Wazyłam 79 kg przy wzroscie 1,61... strasznie się zaniedbałam... jem bardzo mało, przynajmniej 3 razy w tyg ćwiczę... proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek34
Witam biorę Afibron od 2 dni mam 168cm i ważę 83 kg . Bardzo się z tą wagą żle czuję.Jeszcze 3 lata temu ważyłam 60 kg. Wiem to tylko moja wina że się tak zaniedbałam. Kiedyś sama bez żadnych wspomagaczy schudłam 20 kg ale teraz kiedy jestem już po 30-stce nie jest to takie proste.Zobaczymy co będzie, lek ten poleciła mi moja Pani ginekolog. Trochę dziwnie się po nim czuje jestem taka oszołomiona i jest mi zimno, mam nadzieje że to minie.Faktycznie jeść się nie chce ( myślę że to też jest zasługa psychiki). Ps. mam pytanie czy można pić alkohol podczas brania leku ( szykuje mi się kilka uroczystości ) w ulotce jest napisane żeby unikać. Pozdrawiam Wszystkich cieplutko i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna2112
Witam wszystkie panie! Od trzech dni biorę Afibron i zupełnie nic się nie zmienia! Apetyt mam dalej, śpię normalnie, a waga sobie stoi w miejscu. Z zazdrością czytam wypowiedzi mówiące o utracie apetytu przy zażywaniu tego specyfiku! W przeszłości zażywałam i Meridię i Zalixę, ale efekty były mierne - 2 kg w dół i koniec. W związku z tym zastanawiam się, czy coś się zmieni po czasie. Może któraś z Was tak samo reagowała? Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina pomorskie
moja waga to 81 kg przy wzroscie 160 czy lekarz przepisze mi recepte na ten lek ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jestem tu nowa, od wczoraj biore AFIBRON i na razie nie mam żadnych paskudnych skutków,mam 170cm. przy wadze 76kg, będe nadawać co sie ze mną dzieje, a pisząc do koleżanki o wzroście 160cm, moja lekarka nie chciała mi przepisać tego leku gdy spojżała na mnie ale poilku błaganiach zgodziła sie stwierdzając iż jest to początek otyłości, więc w twoim wypadku nie powinno być problemu z przepisaniem afibronu pozdrawiam, na razie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka Klotylda
brałam afibron przez 3,5 miesiąca. Efekt- 5kg. Mimo, że łaknienie rzeczywiście spadło, waga jakoś nie bardzo. Mam 168 cm, startowałam z 80 kg. Od miesiąca walczę z bólami głowy, czasem wręcz migrenami- nie pokojarzyłam faktów, ale od tygodnia kontroluje ciśnienie krwi- w życiu nie miałam z nim problemów!!!! Zawsze 110/70. Teraz mam 150/90. Nie mówię, że każdy tak zareaguje, ale Moje Panie- uważajcie!! Ja wracam grzecznie do diety NŻT (nie żryj tyle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi211
Witam.Minęło 38 dni odkąd stosuje afibron.Efekt 10 kg mniej.jestem bardzo zadowolona,chociaż musze przyznać ze początkowo nie czułam głodu.Teraz biorę drugie opakowanie i jest troszke inaczej,czuje się tak jak bym nie brała tabletek.apetyt trochę się zwiększył.Plusem jest to że nie ciągnie do słodkiego (w moim przypadku to najważniejsze).Czasami wydaje mi się że za dużo zjadam:).Aha jeszcze jedno,nie jem białego pieczywa,nie pije soków,napojów gazowanych, nie spożywam ziemniaków,nie używam cukru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexplx
WITAM. STOSUJĘ AFIBRON OD 5 DNI, WAGA W DÓŁ 2 KG. STARTOWAŁAM OD WAGI 84 KG PRZY 169 CM. CZUJE SIE DOBRZE ALE GORZEJ SYPIAM.MÓJ CEL TO 70 KG. MAM CZAS DO MAJA BO WTEDY BĘDZIE I KOMUNIA MOJEJ CÓRKI. PRÓBOWAŁAM JUZ CHYBA WSZYSTKIEGO I DAJE SOBIE OSTATNIĄ SZANSE.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do alexplx, napisz mi prosze czy stosowałaś do tych tabletek jakąś specjalną dietę, lub czy ćwiczyłaś?ja biore afibron trzeci dzień i ani rusz, waga stoi w miejscu, a na dodatek nie odczówam jakichś opisywanych przez koleżanki dolegliwości, poza małom suchością w ustach no i troche głowa zaczyna mnie boleć, nie wiem już co mam robić ;~(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaalotka
Czesc. Dzis wzielam 8 tabletke afibronu, zaczelam go brac tydzien temu w poniedzialek (afibron 10). Dzis gdy stanelam na wadze okazalo sie 2,7 kg mniej w sumie po tygodniu. Nie wiem czy to duzo czy malo, jak myslicie? Lekarka wypisala mi tabletki bez problemu, tylko narazie 10, nie chciala 15stek. Przy afibronie stosuje "mala" diete, tzn. jem normalne sniadanie i obiad, nie jedzac jasnego pieczywa, tylko ciemne i odstawilam ziemniaki oraz co ktorys dzien jezdze na rowerku stacjonarnym ok.10 km dziennie. Plusem tych tabletek jest to, ze nie czuje sie glodu i nie mam ochoty na slodycze, gdzie zawsze je pochlanialam :). Troche budze sie w nocy czesto po nich i mam lekkie zaparcia, ale po kawie sie zalatwiam :). Moze narazie to tyle, bede informowala Was na bierzaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexplx
Czesc. Niestety nie mam za bardzo czasu na cwiczenia bo pracuje od 9 do 17., w pracy tez zero wysilku bo pracuje w biurze.Specialnej diety tez nie stosuje ale przyznam ze prawie nic nie jem bo mi sie nie chce zmuszam sie zeby cos zjesc jest to przewaznie pomidor albo jakis owoc, czasem jogurt naturalny.Pije sporo kawy ze słodzikiem jak to w biurze ale zamienilam zwykłą na bezkofeinową.Dzisiaj sie ważyłam i kilogram w dół.W sumie przez 6 dni zleciało mi 3 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia6911
Witam Ja biorę Afibron od miesiąca i szczerze myślałam,że będzie lepiej:( Bez tych prochów ,kiedy ćwiczyłam i miałam dietę sama schudłam 23 kg w 4 mieś a teraz może ze 2kg ... przy diecie ale bez ćwiczeń ,pewnie to właśnie ich bark spowolnił spadek wagi...ale przy dwójce dzieci tak się naganiam ,że nie mam siły na ćwiczenia tylko padam na twarz...każdy ma inny organizm,jak ćwiczyłam regularnie codziennie to moja przemiana materii była super a po Afibronie tragedia...Powodzenie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się dołącze..:) dziś mija pierwszy dzien z afibronem.. nie zauwazylam zadnych dolegliwosci procz lekkiej suchosci w ustach.. no i moze troche oslabiona jestem, ale moze to przez pogodę?:) na sniadanie zjadlam troszke kalafiora i jablko.. i wlasciwie to wszystko.. kompletnie nie chce mi sie jesc.. postaram dolaczyc do tego oczywiscie cwiczenia:D:D a, moja waga wyjsciowa: 59kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikunia1
Witam!! Dzis pierwszy dzien z Afibronem. Jak narazie ok . Wczesniej brałam Meridie10 i schudlam 10kg w trakcie jednomiesiecznej kuracji. Automatycznie odstawilam leki i dopiero po dwuch latach wróciłam do poprzedniej i obecnrj wagi tj 66kg. I nie sadze zeby to był efekt jojo , Poprostu zaniedbanie ,pozwalalam sobie doslownie na wszystko!!! Niedawno robiąc pożątki i natknelam sie na moje ulubione dziny z przed 2 lat. Masakra!!! Niewciągnęłam nawet nogawki. A wydawalo mi sie ze tylko troszke przytylam. Dzis zaczelam kuracje Afibronem ,zobaczymy co z tego bedzie:) Bede wpisywac sie co trzy dni , wage , skutki uboczne, i oczywiscie sledzic wasze wpisy!!! Pozdrowienia i Powodzenia dla wszystkich walczacych z nadwaga i tych ktorym sie to udalo:) 19.11.09- 66kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini i kwiatuszek
Hej laseczki dzisiaj pierwszy dzien z afibronem i jak narazie dorze sie czujemy po za tym ze jestesmy troszke rozdraznione.Wczesniej bralysmy meridie 15 i schudlam przez 1,5 miecha 10 kg (kolezanka 1 miesiac i 2kg wiec to zalezy od organizmu ) i tez nie mialam efektu jojo tylko zaniedbanie z mojej strony waga wtedy spadla momentalnie i trzymala sie przez dluzszy czas a pozniej znowu az do 10 kg zobaczymy teraz jak ten lek podziala na nas pozdraiwamy goraco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini i kwiatuszek
a jeszcze jaedno jak to jest z tymi wlosami to nas przerazilo ;/ czy one rzeczywiscie tak wypadaja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikunia1
Witam! Z tymi włosami to ja nie wiem jak to jest dokładnie, mi wypadają sezonowo jak zwierzakowi, myślę ze przez osłabienie organizmu. Czasami włosy wypadaja i paznokcie sie lamia z powodu braku witamin. Moze jemy mniej, meczymy sie glodowkami i sa efekty, organizm dostaje po tylku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×