Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość Nikunia1
Witajcie! Z tymi włosami to ja nie wiem:( Mi wypadają sezonowo, jak zwierzak zmieniajaca siersc. Czasami jest tak ze mamy jakies osłabienie organizmu i wlosy wypadaja. Wiadomo dietka lub glodówka, cwiczenia, praca, chemia i organizm dostaje po tylku:( Moze jakies witaminki, konkretnie cos do wlosow i paznokci juz teraz tak zapobiegawczo. Dziewczyny perułki kosztuja ze 200 i zawsze mozna kupic, szczoplej sylwetki nie!!!!! He he zartuje oczywiscie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam brać afibron we wtorek. dziś jest piątek a ja mam już 3 kg mniej:D:D nic mi się "nie dzieje";p troche śliny mi brakuje ale poza tym to jest super:D najwazniejsze ze jesc sie nie chce;D dodatkowo nie jem nic slodkiego, zrezygnowalam z cukru i robie brzuszki:D:D masakra z tymi brzuszkami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikunia1
PUCKI89 szczesciara z ciebie.Moj dzis drugi dzien i napad wilczego glodu;( Powstrzymalam sie ale teraz jest ciezko, ssie!!!! Stanełam dzis na wage a tam jeszcze wiecej niz wczoraj chociaz nie spodziewalam sie zadnych ujemnych kilogramkow:) Ale ze wiecej przeciez nic nie zarłam!!! Jablko , kromka kruchego pieczywka i activia!!! Zyczcie powodzenia, i ja wam zycze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi211
Waże 79 kg. Jeszcze trochę do celu m i brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, żeby tak łatwo jeszcze zeszło ze mnie chociaż 5kg.. nic więcej do szczęścia już by mi nie trzeba było:D generalnie to jem mniej wiecej tyle co Ty.. jakas kromeczka chleba z wedlina plus owoce, czy kubek zupy i kawałeczek gotowanego mięska.. za to strasznie dużo pije zielonej herbaty i wody przegotowanej.. troche sie boje skutków ubocznych dlatego zainwestowałam w wyciąg ze skrzypu polnego + witaminy i minerały czy jakoś tak to się nazywa;p a no i dodatkowo robie brzuszki.. moje kondycja jest targiczna więc zaczełam od 90 brzuszków, i dziennie sobie podwyższam poprzeczkę o kolejne 30. wiem, nic wielkiego, ale pomyślcie ile będę wyciągać pod koniec opakowania;p;p a no i najważniejsze: zero cukru i słodkości.. dopiero mineły cztery dni, więc daje rade.. ale boję się, że nadejdzie kryzys;p Do mnie abifron póki co okazał się cudownym lekiem- niedość, że kompletnie nie czuje po nim głodu i jem tylko dlatego, że tak trzeba, to w dodatku strasznie chce mi sie po nim pić.. a tak jak wcześniej byłąm w stanie nie pić przez 2-3 dni, tak teraz pije jakis 1-1.5 na dzien;) za parę dni zdam Wam kolejne relacje z mojej walki z tłuszczykiem;p POWODZENIA KOBIETKI:D:D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaalotka
Wzielam dzis 13 tabletke, ale przed sie wazylam i waga pokazala 3,9 kg mniej, po 12 dniach stosowania afibronu 10. Hm... nie wiem czy duzo czy malo, ale jakies efekty sa... najwazniejsze, ze sie tak nie chce jesc po tych tabletkach, wody pije za to mnostwo :). Co do wlosow, to nie wiem jak to z tym jest bo i tak mi strasznie wypadaly i jedyne co moge polecic innym to brac belisse, ja ja juz biore od ponad 2 miesiecy i jest na prawde dobra :). No i co jest najwazniejsze nie mam takiej ochoty na slodycze!!! :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikunia1
To znowu ja:) Dzis z rana Afibron i jabłuszko:) A waga pól kilo mniej, pic się chce i mnie nosi jestem naładowana:)Sprzątam przesuwam meble heh:) Energia mnie rozpiera. Brzuszki pierwsza seria i juz nie dawałam rady ale wyciagnelam do 60. Wieczorem następne 60 seriami, ponoc sa bardziej skuteczne efekty. Wiecie co jest najlepsze , miałam wczoraj takie ssanie ale zapilam woda, wieczorem przyjechał mój facet i podstawil mi kubełek z KFC (nie wiedział o mojej dietce) O kurza stopa !!! Myslałam ze go zamorduje tak się na niego obraziłam i wyniosłam kubełek z domu. Porazka, przeprosiłam go rano:( Skad miał biedak wiedziec. Przezylam horror. Trzymajcie sie dziewczeta:) Piszcie co i jak bo te forum podtrzymuje na duchu:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikunia1
Dziewczyny znalazlam fajne cwiczonka na brzuszek, nie sa nudne i monotonne i ponoc bardziej efektywne od tradycyjnych cwiczen raz dziennie 8 minut, lub kto chce rano i wieczorem chyba):) http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY Ja zaczynam dzis wiezór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
hej dziewczyny ja również brałam afibron. Najpierw zaczelam od 10mg bo nigdy nie stosowalam lekow na otylosc i balam sie "zbyt dotkliwych" skutków ubocznych. Po 30 tabletkach afibronu 10mg schudłam ok 5-6 kg. Najbardziej widać to po piersiach, brzuchu, trochę talia, pośladki i buzia. Mam ok 168 wzrostu i ważyłam najwięcej 72 kg( to wtedy powiedziałam sobie, że ani 1 kg więcej !) Zdecydowałam się na tabletki ponieważ wcześniej ćwiczyłam, chodziłam na basen ale moje ciało nabierało bardziej mięśni niż zrzucało kg. Ogólnie nie wyglądałam tragicznie jeśli chodzi o sylwetke bo mam zgrabne nogi i zawsze to właśnie je podkreślałam swoim ubiorem. Niestety z powodu dużych piersi i nadmiaru tłuszczu na brzuchu i biodrach nie mogłam założyć czy kupić bluzki ktora mi sie podoba, a o problemach z biustonoszem nie wspomne. Chciałam po prostu się sobie podobać bardziej w bieliznie czy bez :-) Jeśli chodzi o skutki uboczne to utrzymywały się tak do 2 tygodni. Najbardziej dokuczały mi uderzenia gorąca i czasami lekkie zawroty głowy. No i tak jak chyba u wszystkich PIĆ PIĆ PIĆ ciągle sie chce.Aha jeszcze jedno: ktoś kiedyś wspomniał o miesiączce, na ulotce też jest o tym wspomniane. Biorę tabletki antykoncepcyjne i mimo tego, że zaczynalam po przerwie nastepne opakowanie to delikatne plamienie mialam przez ok 4 dni :-/ nie mozna nazwac tego miesiaczka ale dało się "to odczuć" np podczas sexu Grr :-/. A tak poza tym to ok. A teraz najważniejsze : MACIE JEŚĆ!!!! JEŚĆ i jeszcze raz JEŚĆ !!! Wiem że tabletka powoduje mniejszy bądź brak apetytu, ale ważne jest nauczyć się tzw dobrych nawyków. Ja nigdy nie jadłam śniadań jadłam za to kolacje i to późno :-/ Teraz biorę afibron 15mg wstaję z łóżka łykam tabletkę, ale mam ochote zjeść coś małego. Robię sobie kanapkę z wędliną i warzywami. Mój żołądek źle znosi teraz smażone potrawy a słodyczy nie jem wcale. Nawet po niedzielnym schabowym mam bóle żołądka i biegunke - ale nie martwi mnie to. Bardzo smakują mi teraz zupy, owoce, warzywa, takie delikatne posiłki. Ale jeśli mam ochotę zjeść np bigos to jem normalnie nie chcę się wpędzać w jakieś dziwne nawyki :-) Napisałam już dużo, nie wiem co jeszcze dodać :-) Jestem zadowolona z eektu, teraz chcę skończyć 15mg i koniec z tabletkami. Pozdrawiam i trzymam kciuki. Aha jeśli lekarz nie chce wam przepisać( mi nie chciał) to polecam : sweetluu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini i kwiatuszek
hej powiem wam szczerze ze nie za ciekawie sie czuje mam nadzieje ze mi przejda zawroty glowy i wogole slabe samopoczucie ale zgadzam sie z poprzedniczka trzeba cos jesc bo jak sie przestanie i odstawi sie proszki to waga wroci znam to z autopsji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane! dzis mija tydzien odkad biore afibron i waga wskazuje 4.5kg mniej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexplx
Cześć dziewczyny. Rano wziełam 10 tabletke, przez 10 dni stracilam 5 kilo wiec chyba jest dobrze.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
do dziewczyn wyzej : wiem ze sie pewnie nie znam, bo nie jestem lekarzem ale wydaje mi sie ze jesli po tygodniu waga spada o prawie 5 kg to troszke za szybko i duzo moim zdaniem :-( ja prawde mowiac nie wazylam sie wcale przez caly ten czas kiedy bralam afibron 10. Dopiero po ostatniej tabletce i zobaczylam 7 kg mniej :-) ale mimo wszystko trzymam za was kciuki i szczegolnie za wasze dobre samopoczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Afibronki :) Biorę Afibron 15 już 3 dzień i na razie jest nieźle. Samopoczucie ok:) mniejszy i to znacznie apetyt, nie chodzę tak wcześnie spać co zdarzało mi się wcześniej ( nawet o 20.00). Na wagę na razie nie wchodzę zobaczymy po tygodniu. Dodatkowo kupiłam przyrząd do masażu, ujędrniania ciała i do usuwania celulitu także zobaczymy co to da:) Mama 176 cm wzrostu i ostatnio ważyłam 73 kg.Chciałbym dojść do wago ok 65-63 kg. Myślicie, że to możliwe? Czekam na odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikunia1
Witam wszystkie Afibronki:) U mnie jednym słowem nie najlepiej:( Waga stoi, :( A to juz tydzien jak biore tabsy:( Nie wiem co robic :( Dziewczyny napiszcie co robicie ,jecie tak szczególowo przez dzien :) Ja juz nie wiem co robic. Zalamka, do tego jeszcze jakas grypa, w ogole super. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
Ja biore juz chyba 3 opakowanie (miałam 1,5 miesiąca przerwy) schudłam 9kg ale ostanio przytyłam 3kg wiec od nowa biorę, na moje 2 kolezanki afibron wogóle nie działa to zalezy od organizmu, jeśli przz 2tyg nie zadziala to odpuść to nie ma sensu widocznie Twój organizm reaguje inaczej, mi się głównie strasznie chce pić, i od kilku dni włosy mi wychodza strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Mam pytanko i problem światowej skali?;;)Dziś zażyłam pierwszą tabletkę afibronu 10 i NIC.Do południa jak zawsze nie czułam większego głodu, po południu zjadłam parę pierogów a przed chwilą pocisnęłam w siebie dwie kromki chleba:(Mam wyrzuty sumienia i jestem wściekła na siebie i na cały świat bo przecież po tym cudownym leku miałam nie czuć głodu?nie wiecie co się dzieje?czy wy też po pierwszej tabletce czułyście nadal głód?jestem troche podłamana przy wzroście 164 waże 79kg.HORROR prosze pomóżcie!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASAKRA! nie wiem co się dzieje!!!! Wczoraj wchodze rano na wage- 54.5kg. w ciagu calego dnia zjadlam 1 kanapke i jablko. dzis po porannej toalecie wchodze na wage a tu.... 56.5kg!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
moze uda mi sie odpowiedzIec na wszystkie pytania. Po 1: przyrzad do cwiczen to swietny pomysl bo ja po utracie 7 kg po 1 opakowaniu mam wiotkie cialko a szczegolnie piersi. Na piersi polecam "motylka" do nabycia w kazdym wiekszym sklepie sportowym. Nikunia - jesli twoja waga stoi to nie załamuj sie, tez tak mialam, po prostu nie patrz na wage do ostatniego dnia, pozniej milo sie zaskoczysz :-) Grubasek - te tabletki nawet jesli sa"zaczarowane" to nie zadzialaja na pstrykniecie palcem, no i napewno nie pierwszego dnia :-) Odczujesz )a raczej powinnas) odczuc roznice tak po 2-3 dniach, tylko pamietaj zeby nie dac sie wpuscic w kanał i jedz cokolwiek, moze nie tyle co wczesniej ale nie zagladzaj sie bo to kasa wrzucona w bloto. Odstawisz tabletki i bedziesz nadjadać ten miesiac w ktorym bralas tabletki. Tak jak pisalam wyzej, ja zaczelam sie zmuszac do takich delikatnych posilkow w pracy jogurt i jablko, na sniadanie kanapki, obiad jadlam ale juz o polowe mniejszy. Teraz sie przyzwyczailam :-) Pucki- ktoregos dnia zaraz jak wstalam weszlam na wage i wazylam 64 kg. Poszlam tylko do WC wrocilam weszlam znowu i wazylam 66 - waga chyba robila mi na zlosc :-) Teraz z 72 spadlo do 65 o jest super. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afibronka piekne dzięki za odzew i podniesienie mnie na duchu jestem ci bardzo wdzięczna:)Tak więc poczekam do pon.jak się nic nie zmieni i nadal będe chodziła głodna to wrócę do lekarza i przykuje się do jego biurka póki nie zapisze15stki.Mam jednak nadzieje,że te cudo zadziała.Mój mąż w maju leci za granicę na 2 tyg.i na jego powitanie zamierzam wejść w fajną kieckę w rozmiarze najwyżej 38 a wieczorem w jakiś seksowne wdzianko;)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
jesli nigdy nie brałaś żadnych leków na otyłość to lepiej uzbroić się w cierpliwość, ale zaczynać od 10-tki. Też chciałam schudnąć w pierwszym tygodniu :-) Teraz biorę 15-tkę i zobaczymy ile spadnie waga :-) Dam znać jak zjem wszystkie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdranskaAda
Oddam tabletki afibron15mg 30 tab(jedna dziennie) wystarczy tylko jeden miesiac by schudnac naprawde sporo i nie bedziesz musiala juz kupowac kolejnego opakowania tym bardziej ze waga sie utrzymuje co wiem sama po sobie a.adranska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1980
Witam Was!Wczoraj kupiłam u siebie w aptece Afibron 15 (24zł).Mam sporo kilogramów do zrzucenia.Mam nadzieję że uda mi sie chociaż trochę schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna tabletka i znów się brzydko mówiąc nażarłam obiadu choć zjadłam mniej niż za zwyczaj i czuję się pełna.Zobaczymy wieczorem.W nocy miałam problem z zaśnięciem a od rana szaleje ze sprzątaniem jak bumerang:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
kurcze nie wiem co napisać, ja w sumie tak drugiego dnia nie czułam głodu i jadlam o polowe mniej niz normalnie. Moze faktycznie zaczekaj jeszcze tak z 2-3 dni i podejdz do lekarza. Moze akurat te tabletki na Ciebie nie działają. Słyszalam ze zelixa jest tez dobra, ale ja nigdy nie brałam. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
najlepszy sposob na wieczorny głód to jakiś owoc albo "zapić" go wodą. Ja zazwyczaj szłam spać żeby mnie nie ciągnęło do lodówki :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikunia1
Czesc! U mnie tak jak zwykle, zero ujemnych wyników:( Ale tak szczerze to powiem wam ze moja waga to chyba mnie w konia robi. Fakty sa takie ze dzis rano moj facet powiedzial Wow pomyslałam no na amorki mu sie zebrało heh i pociagnelam go za jezyk i spytalam sie co Cie wzielo? A on ze mam ladna buzke taka "chuda" no to se mysle Oho cos w tym jest!!! A spodnie ktorych tydzien nie nosiłam , spadają z pupy i w kroku wisza jak pielucha!!!!! Chyba jest nadzieja i efekty!!!! Tylko jeszcze muszę dorwać jakaś litościwa Wagę heh:):):) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afibronka ale pracuje z dzieciakami.Mam tez nocki wiec o spaniu nie ma mowy a na pewno nie do 24-1:(To jest mieszkanie usamodzielniajace,dziewczyny ucza sie gotowac robia obiady tluste dobre kolacje i ciezko tak sie patrzec.Wczoraj poradzilam sobie z wieczornym glodem ale przyszlam do pracy na nocke a w kuchni na talerzu smazona rybka i pachnie nia w calym mieszkaniu:(Masakra:(Ugryzlam malutki kes zjadlam banana i mialam wyzuty sumienia ze cokolwiek procz obiadu zjadlam:(Dzis juz raczej nie dam rady isc do lekarza ale w przyszlym tyg.podejde po15stke moze to cos da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×