Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość WIKTORIA2006
Mam recepte na Meride 15 mg 60 sztuk!!!!! czy ktoś potrzebuje ;-) ? Sama brałam przez 2 miesiące Zelixe, schudłam 9 kg. Ogólnie jestem zaskoczona jej pozytywnym działanie. Dzisiaj wysłałam męża po następne opakowanie, ale nie było - wrócił z "AFIBRON"!!! CO TO WOGÓLE JEST??????? CZY POWINNAM TO WZIĄŚĆ?????? CZY DALEJ KONTYNUOWAĆ "ZELIXE"??? DORADZCIE MI???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini i kwiatuszek
nie masz czym sie przejmowac meridia i afibron i ten zirox maja takie samo dzialanie to sa poprostu zamienniki meridi takie samo dzialanie maja moga sie roznic jedynie delikatnymi efektami ubocznymi iec spoko ...a teraz na inny temat powiem wam ze wzielam juz 10 table i jak narazie tylko 2kg schudlam mam nadzieje ze waga sie ruszy ??? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh.. zionę głodem a jak było 55.5kg tak dalej jest i uparcie stoi w miejscu:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
hej dziewczynki a ja właśnie wrocilam z uczelni i tak sie zastanawiam jak tam u was. wiem, ze latwo mi mowic bo ja pierwsze zrzucone kg mam za sobą. Ale dokladnie tak jak wy chcialam widziec od razu efekty. Pewnie dlatego, ze naczytalam sie na tych forach ile to sie nie chudnie itd. Wierzcie mi ze kazdej z was napewno ubędzie kilka kg. Moze jednej 3kg moze innej 5 a moze jeszcze innej 10 :-) Kazda z nas inaczej akceptuje te tabletki. Tak jak pisaalam juz wczesniej musicie jesc i zadnych WYRZUTÓW SUMIENIA bo dupska skopie :-) Nie będe tutaj ściemniać, że jem suchy chleb dla konia i piję wodę bo tak nie jest. Ulotkę znam na pamięc i te tabletki mają zmienić wasze NAWYKI ŻYWIENIOWE. Jeśli smakuje Ci ryba OK jedz rybe - ryba wpływa dobrze na wszystko :-) Jeśli smakują Ci owoce to jedz ich więcej w ciągu dnia, ale nie jako główne danie, ale dodatek. Jeśli ktoś nie potrafi oprzeć się słodyczom to zawsze można spróbować zamienić to na np budyń - słodka chwila, kisiel, jogurt z jakimiś owocami. Przecież nie mamy się zagłodzić :-) Uszy do góry Zajrzę jutro. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
INFO MOTYWACYJNE: a ja idę zjeść troszkę bigosu :-) Mniam. Byle zdążyć do 18 bo później to zjem co najwyżej jabłuszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja schudłam 2 kg!:):):)Tylko nie wiem czy to zasługa afibronu.Diete zaczelam jakies 2 tyg.temu bez tabletek,rowno tydz.temu,w ndz.wazylam sie u tesciowej i waga wskazywala79.Wczoraj wazylam sie u niej ponownie a tu niespodzianka 77!:)zawsze to cos zreszta mozecie w to nie wierzyc ale gacie mi troche z tylka leca;)a maz zauwazyl ze mam mniejszy brzuch:)Niestety te tabletki nie za bardzo zahamowaly moj apetyt.Na pewno czesciowo dzieki nim mam mniejszy apetyt ale musze sie pilnowac zwlaszcza wieczorami albo jak widze slodycze:/Wczoraj bylismy z mezem na urodzinach i jak to na imprezie ciasto cukierki szyneczka chlebek itp.Nie postrzymalam sie tylko przy obiedzie i wrabalam troszke ziemniakow z kotletem z kurczaka pocisnelam 3 cukierki:(ale na kolacje zjadlam juz tylko troszke salatki i dwa plasterki szynki.W tyg.skocze sie do mojego gina,bardzo fajny gosc wiec moze namowie go zeby mi przepisal15stke.Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexplx
Witajcie dziewczyny. Trochę mnie nie było i cieszę się że ktos tu cos pisze.Niestety moja waga stoi w miejscu od czwartku.Przez 10 dni ubyło mi 5 kilo, wiem że to za szybko ale mimo to się cieszę.Teraz mam jakiś przestuj ale cieszę sie ze waga nie rośnie.Nadal nie mam apetytu, ale zmuszam się zeby jeść cokolwiek.I bardzo duzo piję.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Weszlam poczytac troszke o tym leku (Afibron 15) bo biore go ok 2 tyg. schudlam juz prawie 4 kg ale zaniepokoilo mnie to ze rano kiedy wstaje mam zawroty glowy i prze caly dzien odczuwam szybsze bicie serca. Moze ma ktos jakies informacje czy to niebezpieczne? Zaznaczam ze nie kontaktowalam sie z lekarzem, tabletki zaczelam brac sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
hej :-) No cieszę się że widzicie jakies efekty wkoncu. Jesli chodzi o skutki uboczne to wyzsze cisnienie i przyspieszone tetno to normalka - tez tak mialam. Organizm musi sie przyzwyczaic do tego. Mi minelo zupelnie po ok 1,5 tygodnia. :-) Teraz zostalo mi 9 tabletke afibronu 15mg i pozniej daje sobie spokoj z tymi lekami :-) ale nie pozwole zeby mi sie zebral jakis tluszczyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikunia1
Hej dziewczynki:) U mnie bez zmian waga stoi a w ogolę nie czuje ze zażywam te tabsy:( Zaczynam zalowac ze nie wykupiłam Meridi bo na to miałam receptę a farmaceutka poradziła mi tańszy odpowiednik, no i co? Moze one nie sa dokładnie takie same? Juz sama nie wiem albo nie dane mi schudnac:( waga wyjściowa 66,1 kg przy 162 wzrostu dzień 12 i 66,3kg :( Dokoncze te opakowanie i zasuwam po 15 ale tym razem Meridi. Pozdrawiam:) Trzymam kciuki dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
Nikunia nie wiem jak wygladasz, ale moge sobie wyobrazic i wydaje mi sie ze twoja waga jest odpowiednia co do wzrostu. Ja mam ok 168 i wazylam 72 kg teraz waze 64-65. No ale to oczywiscie Twoja decyzja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikunia1
Nie znam się na tym ale prawidłowa waga to chyba odjac dziesiec od koncowki wzrostu. W moim przypadku jest tak, ze waga niby nie jest wysoka ale otłuszczone mam wszystko:( tzn. uda, brzuch, ręce, wylewa mi się nawet z pod stanika na plecach i pod pachami! Zle się z tym czuje :( I to wszystko a wzielam dzis table i o malo nie zwymiotowałam cos mi sie wydaje ze mój organizm sie broni od tej chemii, chyba zrezygnuje, a mialam takie nadzieje:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexplx
Witam.Jeśli źle sie czujesz to moze faktycznie powinnas zrezygnowac, albo udac sie do lekarza pierwszego kontaktu, moze cos zaradzi albo przepisze cos innego.Ja biorę te tabletki ok 2 tygodni, schudlam 6 kg, wiem ze to duzo i dlatego wczoraj bylam u lekarza i zrobilam wyniki. Sa dobre, a lekarka powiedziala ze teraz nie bedzie tak latwo.I przepisala mi witaminy bo nie odżywiam sie zdrowo.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
a ja biorę 15-tkę. zostalo mi 8 tabletek do konca a waga dalej mi pokazuje 65 :P czyli tyle ile bylo po 10-tce :P ciekawe czy cos jeszcze schudne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanie
witam, afibron biore juz ze 4 miesiące ( a moze więcej) i nic - zero spadku wagi -wprost przeciwnie jestem glodna jak wilk. wczesniej bralam meridię - ociupinkę schudłam. Przed meridią mezitang czerwony -ten mi najbardziej pomógł w pierwszych dniach. Im dłużej biore tabletki tym bardziej tyję .Nie wierzcie w te cuda-cudów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Dziewczyny mam niemaly problem:(jestem przeziebiona tzn.bylam ale nie wyleczylam sie do konca i mam STRASZNY meczacy kaszel nasilajacy sie w nocy.Musialam wziazc antybiotyk DOXYCYCLINUM.Czytalam ulotki w antybiotyku nie ma zadnego skladnika ktorego nie mozna laczyc z afibronem.Nie jestem jednak do konca przekonana.Na pewno na wszelki wypadek afibron wezme dopiero ok.13 po 4 godz.od antybiotyku.Mialyscie kiedys taki przypadek ze musialyscie laczyc antybiotyk z afibronem???bardzo was prosze o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikunia1
Witam Wszystkie Afibronki:) Nigdy nie łączyłam lekow z Afibronem:) Moze w ulotce antybiotyku jest cos napisane lub idz do apteki, jezeli nie mowilas lekarzowi napewno farmaceuta cos ci powie:) Dziewczyny moja waga w koncu spadla wlasnie stanelam na wadze i 2kg mniej:) Hurra!! mam 64,1 po 15 tabsie:) Wróciła nadzieja:) Pozdrawiam:) Do Kanie : juz dawno na forum stwierdziłysmy ze Afibron działa indywidualnie, kazdy organizm inne skutki:) Jezeli na Ciebie nie zadzialała bardzo mi przykro , ale nie odradzaj. Dla niektórych z nas to jedyna szansa:) Jezeli tak na Ciebie działa, po co bierzesz tak dlugo, ja bym nie ryzykowala zdrowia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
zgadzam sie, bo sama na sobie przetestowalam afibron i na mnie cale szczescie dziala. Ja też nie łączylam zadnych antybiotykow z afibronem wiec tak jak kolezanka napisala wyzej, warto isc do apteki i zapytac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta.Chcialam sie podzielic z wami ze swoim malym szczesciem.Moja mamuska skonczyla 70 lat i z tej okazji byla u niej wczoraj mala imprezka.Wchodze do niej a tu mnie wita moja siostrzyczka ktora mieszka na stale w Niemczech i nie widzialam jej od wakacji:):):)niestety juz dzis rano poleciala do domu:/Jest anestezjologiem i powiem wam ze dostalam niezly ochrzan za branie afibronu:/powiedziala ze to sa bardzo niebezpieczne tabletki.Kiedys moj maz po pijanemu powiedzial mi cos co wbilo mi noz w serce dlatego nie przestane ich brac dopoki nie schudne jeszcze 16kg.Powiedziala mi ze mamy brac duzo witamin i przede wszystkim magnez z wit.B6 bo takie radykalne odchudzanie wyplukuje to z organizmu a magnez jest jednym z najwazniejszych w organizmie.Wiec biore:)Antybiotyk chyba dziala mniej kaszle.Weszlam wczoraj na wage i troche sie podlamalam bo w tydz.zrzucilam tylko 1 kg.Siostra mowi ze to normalne bo organizm sie broni i wykorzystuje moj tluszczyk mam sie uzbroic w cierpliwosc i czekac.Dziewczyny czy u ktorejs z was wystapil skutek uboczny w postaci silnego bolu glowy???od 3 dni mam straszne bole:/Pozdraiwm was przyjemnej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie stosujące Afibron, *ból głowy może być spowodowany zmianą ciśnienia atmosferycznego i faktem,że zażywasz afibron 15mg - podnosi ciśnienie, co może skutkować bólami głowy. Zażywam afibron 15 dopiero 3 dni, czuję mniejsze łaknienie, czuję się bardziej pobudzona i skoncentrowana i wiem dlaczego: dzięki zawartości pochodnych amfetaminy w preparacie. Zażywam go z pełną swiadomością (wiem, jakie może powodować spustoszenie w moim organizmie) Nie jestem farmaceutą, zarządzam aptekami, więc na bieżąco uzyskuję istotne informacje na temat tego typu preparatów i konsultuję się z lekarzem. Przede wszystkim nauczcie się panie dokładnie czytać dołączone ulotki, poświęcicie kilka minut, wpiszcie w wiszukiwarkę google nazwy łacińskie, które nie są wam znane. Mam nadzieję,że jesteście panie świadome zagrzożeń. Jeżeli którakolwiek z was planuje dziecko, bądź nie zabezpiecza się, a jest aktywna i istnieje takie ryzyko - polecam jak najszybsze odstawienie. Zalecam odstawienie również w przypadku podwyższonego ciśnienia, problemów zdrowotnych z wątrobą,nerkami, układem krążenia, tarczycą . Często brak badań pod kątem w/w przed rozpoczęciem kuracji Afibron - może spowodować działania nieporządne w trakcie zastosowania. Panie, które stosowały latami kuracje odchudzające, nie widzące spadku masy pomimo ostrej diety - czy robiłyście badania pod kątem niedoczynności tarczycy?? polecam poczytać na ten temat: http://pl.wikipedia.org/wiki/Niedoczynno%C5%9B%C4%87_tarczycy Przeczytałam w jednej z wczesniejszych wypowiedzi,że lek ten można stosować nawet dwa lata. Nie zaleca się długotrwałej kuracji - preparat zawiera w składzie sybutraminę ( chlorowodorek sybutraminy jednowodny) Chlorowodorek sibutraminy jest pochodną amfetaminy, która m.in. hamuje głód. W zbyt dużych dawkach wpływa na układ krążenia, hormonalny oraz na ośrodkowy układ nerwowy: zaburza pracę serca i mózgu, powoduje m.in. napady paniki i gwałtowne skoki ciśnienia, upośledza koncentrację. Zapewniam,że można się uzależnić. Stosujcie ostrożnie i pamiętajcie - zdrowie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - meridia, lindaxa, zelixa i afibron mają ten sam skład. Jedyna róznica to producent, który musi lek oznaczyć inną nazwą. Na początku , gdy weszły na rynek tego typu leki - w aptekach dostępne były tylko zelixa i meridia(jako jedyne były przebadane i dopuszczone do obrotu), a potem zaczęła je produkować konkurencja. Wynik jest taki, że afibron i lindaxa są tańsze w zakupie i powinny być również tańsze dla pacjentów - cena w aptece zależna od wysokości narzuconej marży. Jeżeli koleżanka łykała meridie 15mg i przeszła na Afibron 15mg - nie powinna odczuwać zmian. Po meridii schudła nieco, teraz waga stoi - organizm musi się przysztosować. Tolerancja każdego organizmu jest inna. A druga sprawa - są to środki bardzo mocne - warto pomyśleć, czy przypadkiem na otyłośc nie mają wpływu inne niezbadane schorzenia, np. w/w niedoczynność tarczycy, zaburzenia hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyta27
witam dzisiaj zaczynam brac afibron 15mg od kilku dni stosuje diete, teraz przy wzroscie 160 waze 72kg, jesli uda mi sie schudnac z 10kg to bedzie super pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikaem...Mysle ze powinno sie przede wszystkim uswiadamiac o tym co piszesz lekarzy.Mnie lekarka przepisala afibron z antybiotykiem i PSYCHOTROPAMI bez zadnych badan.Mialam stany depresyjno-lekowe po porodzie do tego moja nadwaga 20kg.Nie zlecila mi zadnych badan potraktowala te teblatki jak witamine C.Na szczescie jestem duza dziewczynka i mam nadzieje ze madra i wiem na co chorowalam a na co nie ze nie wolno afibronu laczyc z psychotropami.Dla mnie afibron sam w sobie dziala jak zloty lek przeciw depresji bo jak dotad wchodzac na wage mialam ataki paniki a teraz schodze z usmiechem:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinn
Hej wszystkim. Chciałam się dowiedzieć jak wygląda skuteczność plastrów antykoncepcyjnych Evra podczas przyjmowania Afibronu. Może ktoś wie? Zamierzam zacząć brać Afibron 15 mg, ale nie chciałabym rezygnować z plastrów (inne metody nie wchodzą w grę - uczulenia.). Stąd moje pytanie. W ulotce czytałam, że lek nie wpływa na działanie środków antykoncepcyjnych przyjmowanych doustnie, a jak jest z plastrami, w końcu to inna droga przyjmowania antykoncepcji...?? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam Cinn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ryzykowalabym na Twoim miejscu szukania odpowiedzi na takie pytanie na forum czy w ogole w internecie:/Nikt tu chyba sie nie odwazy na udzielenie odpowiedzi na tak powazny problem.Idz lepiej do ginekologa w najgorszym przypadku zapytaj w aptece.Ja bym nie ryzykowala na Twoim miejscu!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinn - odnośnie twojego pytania dotyczącego stosowania Afibronu 15 mg przy plastrach antykoncepcyjnych - mogę cię uspokoić - nie osłabia on działania Evry. Możesz spokojnie stosować Afibron. osłabienie działania srodków antykoncepcyjnych powodować mogą prepararty, które w składzie zawierają dziurawiec :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
witam, biorę już 16 tabletkę, czuję że chudnę, nie chce za bardzo schudnąć, choć myślalam o 10 kg( ze względu na brzuszek), wczoraj rano zabrała mnie karetka, okazało się ze spadł mi strasznie potas, miałam napady duszności, klatkę rozdzierał przeszywający ból, stało sie tak 1 raz, nie wiem czy to ma wpływ że biore ten lek?? myśle,że zrobiło by mi sie to na począrtku, ogólnie mam non stop takie napady bólu w okolicy klatki piersiowej ale nigdy nie miałam takiego jak wczoraj, pani w szpitalu nic nie powiedziała , choć mowiłam jej o tym afibronie... czytałam też w ulotce, ze może powodować takie napady duszności, skoki ciśnienia.... teraz już nie wiem sama, odstawić, brac czy wybrac się do kardiologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_83 - Na razie odstaw i skonsultuj się jak najszybciej z lekarzem. Może to tylko awitaminoza - spowodowana brakiem bardzo ważnego dla organizmu potasu. Trzeba będzie uzupełnić niedobór. Potas decyduje o pracy serca. Potas jest głównym składnikiem każdej komórki. Reguluje ważne procesy wewnątrzkomórkowe i zabezpiecza integralność błon komórkowych. Bierze udział w każdym skurczu naszych mięśni, w tym mięśnia sercowego. Uczestniczy w przewodnictwie nerwowym i w wytwarzaniu energii życiowej (adenozynotrójfosforan – ADP). Umożliwia syntezę białek i kwasów nukleinowych (aminokwasów) – podstawowych cegiełek białkowych z których jesteśmy zbudowani. Uaktywnia wiele ważnych enzymów zarządzających naszym metabolizmem. Można powiedzieć, że bez potasu nie ma życia… Ja ze względu na to,że palę papierosy, odchudzam się, nie jadam regularnie posiłków ze względu na pracę - uzupełniam na bieżąco magnez i potas, witaminę B,C, kwas foliowy. Czuję się bardzo dobrze. To bardzo istotne, by przy wszelkiego rodzaju kuracjach odchudzających dbać o odpowiedni poziom witamin i minerałów. Polecam suplementy diety dla kobiet np. Falvit - ma w swoim składzie wszystkie niezbędne kobiecie witaminy i minerały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikaem bardzo sie ciesze ze napisalas o paleniu i witaminach.Ja tak jak Monia83 od paru dni mam ataki dusznosci bole w klatce piersiowej z tym ze mam to raczej na tle nerwowym.np.przedwczoraj moja corka trafila do szpitala a w nocy myslalam ze sie dusze i obudzilam sie spanikowana:(Tez pale ostatnio duzo i chyba brak mi witamin a glupia nic juz lykam:/Myslisz ze sam Falvit wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
No mi też mówią,że to na tle nerwowym, nie wezmę dziś tabletki, zobaczymy... potem zacznę brac normlanie... a do lekarza pójdę. W szpitalu dali mi mega konśką dawkę potasu do żyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×