Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość Izunia244
Witam juz 2 dzien stosuje AFIBRON 15 i mialam tylko troszku zawroty glowy i troszke szybciej mi serce bilo ale tak to jest wporzadku juz nie moge sie doczekac efektow.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaki
KOBIETKI, JUTRO OSTATNIA TABLETKA MI ZOSTAŁA ,SCHUDŁAM 6 KILO W OSTATNIM TYGODNIU NIC NIE POLECIAŁO W DÓŁ Z MOJEJ WAGI I CAŁY CZAS PROBLEMY Z WYPRÓŻNIANIEM MIMO ŻE PIJĘ RÓŻNE HERBATKI ITP. I OCZYWIŚCIE ZERO ĆWICZEŃ ALE JAK TYLKO KTÓRAŚ Z WAS MA MOŻLIWOŚĆ TO POLECAM TROCHĘ RUCHU ,BO NA PEWNO BĘDĄ LEPSZE WYNIKI W ODCHUDZANIU. TERAZ TYLKO BOJĘ SIĘ ABY NIE PRZYTYĆ PONOWNIE PO ODSTAWIENIU TABLETEK- POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgdf
Hej dziewczyny też chciałabym to brać.. Waże 57 kg przy wzroście 161 cm. To jest na receptę tak ?? Jak to załatwiłyście sobie u lekarza ?? Od razu wypisał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyny wyżej - przy takiej wadze ,żaden lekarz nie przepisze Ci leku.Trochę dietki , ruch i po kilogramach .Po co chemia ? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia244
Dziewzyny ja waze 76 kg a wzrost mam 1,63 i chce schudna na tych tabletkach 25 kilo wiec prosze trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia81
Hej, moja kuracja na afibron 10 mg skończyła sie 2 dni temu.Schudłam na nim TYLKO 4 kg. Już mam załatwione drugie opakowanie ale tym razem 15 mg, mam nadzieje że efekt będzie lepszy. Przez te 2 dni przerwy tylko bym żarła i żarła. NIE MOŻE TAK BYĆ...od jutra zaczynam brać 15 mg. Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia244
Dusia81 życze ci powodzenia ja hociaz biore 2 dzien to juz sie czuje epiej dzisiaj zaczelam cwiczyc i notowac sobie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi 22
Heey dziewczyny! Zapytuję jeszcze raz ;p Wiecie może, czy w wynikach badań może coś wyjść nie tak, jak się bierze Afibron? Mam problem, bo niedługo będę musiała iść na badania, a zależy mi na dobrych wynikach. Bardzo Was proszę odpowiedźcie :) P.S. Afibron biorę od tygodnia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia244
ViVi22 najlepiej podjedz do lekarza i zapytaj sie o to.Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---kaka---
ja biore Afibron juz 4 dzien i wszystko w porzadku juz nawet tak duzo nie pije i spie normalnie tylko jak zapale lub tiger czy kawa to mnie pobudza troche :D mam 165cm wzrostu i 57kg zawsze wazylam 52 i chce zawsze tak wazyc :D mam nadzieje ze miesiac wystarzczy na scchudniecie 4kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia244
ja dzisiaj juz wzielam 5 tabletke i dosyc duzo pije wody i juz widze efekty mialam dosyc duze boczki i troszku mi zmalaly brzuch tez juz nie jest taki jak wczesniej jest coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chce go kupić bede sledzić watek ..piszcie dziewczyny jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaki
MINĘŁO 20 DNI JAK SKOŃCZYŁAM BRAĆ 10-TKI , PO ZAKOŃCZENIU OPAKOWANIA STRACIŁAM 6KG. ALE 2KG. WRÓCIŁY JUZ PO 2 DNIACH I MIMO ŻE JEM W SUMIE WSZYSTKO DALEJ JEST 4KG. MNIEJ. OD 14,09 ZACZYNAM 15-STKI, BO PODOBNO PO NICH SĄ WIĘKSZE EFEKTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
ja biorę już 3 opakowanie, po 2 pierwszych 9kg a teraz jak na razie nic się nie rusza w dół, niewiem czy warto to jeszcze łykać?? , teraz czuje sie już dobrze ale pierwszy tydzień był okropny, a wy jak długo go brałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluska1006
hej wszystkim:) czytałam to co piszecie o tych tabletkach i nie jestem zbytnio do nich przekonana.Predzej bralam zelixe 15 i przez 3 miesiace schudlam 17kg w aptece nie dostalam zelixy:( z czego nie jestem zadowolona:( w aptece pani powiedziala ze afibron 15 to jest podobno identyczny lek co zelixa i merida z tym ze wystepuje pod inna nazwa sprawdzalam sklad tych tabletek i faktycznie jest to samo ale kurcze.... sama nie wiem . z poczatku na zeli chudlam bardzo szybko teraz skonczylam 2 serie w czym zrobilam sobie przerwe ok 2 tygodniowa i nadal chudne z tym ze wolniej kilogram tygodniowo chudne teraz oczywiscie duzo ruchu i tez cwicze ogolnie jestem zadowolona z zelixy a co z afibronem.....to sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAKULKA
ILE KOSZTUJE AFIBRON? lekarz mi go przepisal a nie znam ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_nsk
hej ja biore afibron dopiero drugi dzien zapłacilam 26zł jak narazie zero skutków ubocznych,jesc sie nie chce ale z tym problemu nie miałam zostały mi kilogramy po ciąży i nie moge sie ich pozbyc od roku!!!! tabletki + dieta kopenhaska mam nadzieje ,ze tym razem sie uda chociaż 5-6 kg zrzucic, teraz przy wzroscie 174cm waże 85 kg masakra!!!!! a 2 pażdziernika mam byc swiadkowa na slubie, plakac mi sie chce normalnie jak pomysle o kupowaniu sukienki jak zwykle w nic nie bede mogła sie wcisnac!! a dodam jeszcze ze dodatkowym problemem od zawsze sa piersi i miseczka D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, A po ilu dniach widać efekty? Mam receptę na te tabletki, ale nie wiem czy wykupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po meridii schudłam 14 kg, dieta, cwiczenia a to wszystko w 3 miesiace, szczuplejsza takze o jakies 300 zl, po 6 miesiacach odzyskalam juz 9 kg i nie wiem czy warto w ogole sie truc subitraminą a ten afibron to zamiennik meridii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem przerazona
tym, co tutaj czytam. Jestem farmaceutka. Meridia (pierwotny i oryginalny) le stosowana byla pierwotnie jako lek przeciwdepresyjny. Nie jest to lek cud. Byc moze nie uwszystkich z Was ale na pewno u wiekszej czesci beda widoczne skutki uboczne po kuracji (typu zmiany w psychice). Po drugie do kolezanki ktora wazy 57 kilo i chce brac afibron. IDIOTYZM> Lek ten od poczatku byl stosowany TYLKO I WYLACZNIE gdy zawodza inne metody odchudzania i tylko w przypadku chorobliwej otylosci. wiem ze zostane zlinczowana tu zaraz ale mam to gdzies, nie moge przejsc obojetnie obok takiej glupoty, lekarzy rowniez, bo przepisuja na odczepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po drugie
faktem jest ze najczesciej bardzo szybko wraca sie do poprzedniej wagi, wiec powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllllllllll
Witam, ja ważę 75 kg przy wzroście 166 cm jestem 3 lata po ciąży, ćwiczę w miarę zrrowo jem,ok.1500 kal dziennie, i nic nie mogę schudnąć, całe życie byłam chuda a po ciąży nic tego tłuszczu nie mogę sie pozbyć najwięcej 2-3 kilo zgubiłam i dalej waga stoi 3 lata!!!!!!!!!!!!!! Czy lekarz dałby mi ten lek? czy tylko dietetyk czy np. ogólny moze też(u mnie dietetyk tylko prywatnie, a nie za bardzo z kasa teraz) Od razu dzieki za odpowiedz,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gee
Po zmianie trybu życia na siedząco - jeżdzący przytyłam 10 kg. Przy wzroscie 157 cm ważyłam 48-50 kg i czułam się świetnie. Nie byłam chuda, tylko zgrabna i proporcjonalna. Ponad rok temu zawzięłam się, zaczęłam się odchudzać - dieta - same skutki uboczne, albo żołądek nawalał, albo cera - efekt skazy białkowej, ćwiczenia - spoko, ale na dłuższą metę się nie dało...mało czasu. Schudłam w 2 miesiące 4 kg...a po kilku miesiącach przytyłam z powrotem. Dodam, iż nieźle się katowałam przez te 2 miesiące i straciłam kupe kasy na masaże, dietetyka i karnety w studio kształtowania sylwetki. Przy moim wzroście utrata choćby 2 kg to nielada wyzwanie. Ale i efekt widać gołym okiem. Afibron biorę od 1,5 mieś i schudłam 4 kg. Brak skutków ubocznych, poza suchością w ustach i małymi nieznacznymi zaparciami. Ale jeść się nie chce, tym bardziej słodyczy itp smakołyków. Martwi mnie to, że już nie czuję, że mój organizm pracuje na pełnych obrotach. Jestem przemęczona, bo...mało śpię, nie mam przez to siły ćwiczyć. Po Afibronie uciekła gdzieś prześladująca mnie od jakiegoś czasu depresja...a piszą, że nie powinno się go brać w stanach depresyjnych. Tylko moje stany w 80% wynikają z niezadowolenia ze swojego wyglądu. Po Afibronie talia odzyskuje swój dawny kształt, nogi stały się szczuplejsze, brzuch zmalał, a cellulit zniknął o jakieś 80%...czyli tabletki działają. Postaram się chodzić wcześniej spać aby być wypoczęta do ćwiczeń. Przede mną jeszcze 4 kg - dla niektórych pikuś - dla mnie ostra walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babi_123
WITAM!!! BARDZO WAS PROSZĘ O ROZWAGĘ W STOSOWANIU TAKICH LEKÓW!!! JA JADŁAM zelixie I SKUTKI UBOCZNE STRASZNE. BÓLE GŁOWY, WYMIOTY, KRWOTOKI Z NOSA. I TO TYLKO PO 1 MIESIĄCU!!! UŚWIADOMCIE SOBIE CO DZIEJE SIĘ W WASZYM CIELE, NAWET JEŻELI TEGO NIE WIDAĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w aptece mer15 kosztuje 30 tabl--69 zl zelixa 15mg 60 tabl --59 zl a afibron nie mam pojecia sa 15mg po 60 szt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gee
Myślę, że osoby, które decydują się na tak radykalny krok jak branie Afibronu wiedzą czego chcą i czym to skutkuje. Ja wcześniej nie mogłam tego używać, ponieważ brałam leki antydepresyjne. Jest wiele przeciwskazań, dla których nie można brać Afibronu (wszystko napisane w ulotce dostępnej równiez w necie) jeśli się dobrze wczytasz i przeanalizujesz za i przeciw, to 3-miesięczna kuracja Afibronem nie spowoduje, że się wykończysz. Oczywiście wszystko z głową i umiarem. Lek ma pomóc pozbyć się zbędnych kilogramów, których nie możemy się pozbyć w inny niefarmakologiczny sposób. Ma również pomóc przyzwyczaić organizm do zdrowego odżywiania i jedzenia z umiarem. Często się głodzimy, a następnie objadamy, co powoduje efekt jojo na dłuższą metę. Z rozepchanym żołądkiem i wiecznie bolącą z głodu głową cięzko skupić się na diecie i odchudzaniu. Po Afibronie nie ma tego efektu. Żołądek ma szansę się skurczyć, a organizm odzwyczaić od zjadania więcej niż jest w stanie przerobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gee
oczywiście każdy organizm reaguje inaczej, jeden lepiej, drugi bezobjawowo, inny - nie traci na wadze jakby lek na niego nie działał, a jeszcze inny - fatalnie. Dlatego jeszcze raz powtarzam - dokładnie przestudiujcie ulotkę - jeśli jest w niej coś, co Was zaniepokoi, nie bierzecie tego. Lekarz nie zawsze przepisując tego typu lek przeprowadzi dokładny wywiad z pacjentem. Niestety prawda jest taka, że jest to lek dla ludzi ZDROWYCH a ludzie otyli, którzy mają sporą nadwagę i teoretycznie kwalifikują się ze względu na nią do brania Afibronu, często nie mogą go brać z uwagi na inne dolegliwości, które często towarzyszą otyłości - problemy z ciśnieniem, sercem, wątrobą, i tu zaczyna się błędne koło. No niestety gdyby wszystko było takie proste i kolorowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czewronka
witam Hmmm kiedyś brałam Meridie 15 schudłam na niej 30 kg ale po roku wróciło 10 kg mysle ze to z tego że się nie pilnuję ,,,,,,,,dziś dostałam Afibron od mojego endo a zaznaczam ze waże 78 kg przy wzroście 164 ..kiedys ważyłam 105 więc uważam żae i tak zrobiłam duży postęp zobacze jak na Tym Afibionie mi pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×