Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość wiolaa aaaa
To może Pan sprzeda . Bo u mnie nie ma szans jest wywieszona informacja ,że wycofane. mój mail: 626jakub@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarrrina_26
Ja też bym chetnie kupiła,byłam w kilku aptekach w swoim mieście i za kazdym razem słyszę to samo ZAKAZ!(mam jeszcze ostatnią receptę!) Także nie jest to ani plotka ,ani celowe wprowadzanie ludzi w bład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet262
hmmm ceny które podajecie są wysokie, Na Podkarpaciu kosztują afibron 15 -30 tab. 33zł a -60 tab.jest w cenie 62 zł. osobiście zakupiłam 60 tab. czasem warto popytać-podzwonić po aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaa aaaaa
Ja za Afibron 15 płaciłam 41 zł. ( to było najtaniej, wiem bo wydzwoniłam apteki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anai
witam ja wlasnie czytalam ze piszecie ze zakaz i pobieglam biegiem do apteki i kupilam bez problemu co prawda pani przedstawiala mi ulotke jakie to szkodliwe i wogole ale problemu z kupnem nie mialam od jutra zaczynam zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anai
witam ja wlasnie czytalam ze piszecie ze zakaz i pobieglam biegiem do apteki i kupilam bez problemu co prawda pani przedstawiala mi ulotke jakie to szkodliwe i wogole ale problemu z kupnem nie mialam od jutra zaczynam zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no bo wycofano tylko Lindaxe - na razie. I zrobił to producent. Ale wycofanie reszty to kwestia kilku tygodni. Ja zaczęłam tą Lindaxe 3 dni temu (jeszcze zdążyłam) i nie wiem co o tym myśleć. Rzeczywiście apetyt mniejszy... ale ja nigdy nie miałam ogromnego. Apetyt niby jest, ale jak już się siądzie do jedzenia to zjada się bardzo mało. Ważę ok. 78kg przy 166cm wzrostu. Jeszcze rok temu ważyłam 56-60kg. Nie pomagają mi diety ani gimnastyka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
Witam. Biore afibron 7 dni i schudłem 6 kg ,nie mam żadnych skutków ubocznych , nie wiem skąd takie ceny bierzecie , ja za afibron 10 zapłaciłem 19.80 za 30 tabletek w Sanoku , jeść mi sie wogóle nie chce jem na śniadanie 2 kromeczki z serkiem topionym i połowe dawnego obiadu i tyle , startowalem z wagi 125 przy wzroście 185 . Pozdrawiam i życze tego czego chcecie czyli ubytku wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
DO ROBI Dlaczego piszesz że pracujesz w aptece skoro nie tak dawno dałeś taki post 10:17 robi2347 (robi2347@wp.pl) dzisiaj wziolem pierwszy raz afibron 15 z waga 140 kilo i wzrostem 194 chce zjechac ze 10 do 15 kilo zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anai
ja dzis drugi dzien zadnych skutkow ubocznych jak narazie nie mam bo po tym jak pani w aptece mnie nastraszyla obawialam sie troche i nawet apetyt zniknal wczoraj jeszcze podjadlam ale dzs tylko sniadanie i nie czuje glodu ja placilam w sosnowcu 38 zl za 15 30 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achna_1989
hej ja dziś wzięłam 1 tabletkę afibronu,głodu nie czuje, 1 kanapka rano:) tylko jestem troszke rozkojarzona,i sucho w ustach aaa i strasznie chce sie palic (wiecej niz zwykle).zaczelam tez cwiczyc:) ale wysilek bez jedzenia jest straaaasznie meczacy;) afibron kupilam 35zl za 60 tabletek, mimo spekulacji u mnie w szczecinie nie jest wycofany,kupilam dlatego ze w aptece nie bylo zelixy a pani na ta recepte dala mi wlasnie afibron,mam nadzieje ze tak samo zadziala:)) pozdrawiam:) na 16 ide na egzamin wiec mam nadzieje ze rozkojarzenie minie hehehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achna_1989
sorki 35zl za 30btabl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msksksksksk
ojjj przyjdzie taki czas ze po tych specifikach odezwa sie wam skutki uboczne. Nie musi to byc teraz moze byc za jakis czas.......mi po poł roku pojawiły sie problemy z sercem, a moj stan ogolny jest traginczy.Co z tego ze schudlem 14 kg ale przytylem juz 10 po efekcie jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloreee
jesli ma ktos do sprzedania afibron prosze o kontakt magdasze@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
Do msksksksksk A jak długo brałeś afibron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msksksksksks
3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunuia
Moja mama brała afibrom...owszem schudła ale był skutek uboczny. Depresja! Była u psychiatry i on powiedział że to mogło się własnie przyczynić do tej choroby. Oczywiście także stres i ciężka praca mogły się również przyczynić. Także UWAŻAJCIE!!! Osobiście jestem za dietetykiem, dobrą dietą i przede wszystkim ćwiczenia! Powodzenia Wam życzę w dojściu do upragnionego celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po afibronie miałam wręcz wstręt do jedzenia, zmuszałam się do zjedzenia czegokolwiek, efekty widoczne prawie od razu. Pierwszego dnia ból głowy, który już więcej się nie powtarzał. Po 8 dniach zażywania afibronu serce pędziło mi jak szalone, kłopoty z oddychaniem aż w końcu prawie padłam na ulicy ;] Także chyba jednak wolę działać bez żadnych wspomagaczy. Z serduchem nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
biorę Lindaxe od 4 dni, i powiem wam że mi się to nie podoba. Czuję się otępiała, nie mam energii, jest mi słabowato. Dolecę do tygodnia i chyba przestaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achna_1989
wydaje mi sie ze ta slabowatosc to poprostu efekt nie jedzenia:) a otepialosc to potwierdzam..tez tak mam ale odstawic nie zamierzam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaa
no mało jem, ale jem. Staram się pożywnie... Boje się tej otępiałości i zamulenia bo siedzę na co dzień z małym dzieckiem a w takim przypadku trzeba być wyjątkowo czujnym. Może ktoś opisze swoją dietę ze wspomagaczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trynity1977
to w koncu wycofali ten afibron czy nie ?? ja zamówiłam przez internet do apteki w mojej malej miejscowości i przysłali tylko recepte musze wziąć od lekarza tylko czy lekarz 1 -go kontaktu mi da ??? a wy od jakiego lekarza ludzie braliście ??dodam ze przy wzroscie 170 cm ważę 101 kg i mam zamiar schudnąć około 20 na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONA1987
Moja waga 69, wzrost 173. Za A 15 zapłaciłam 68 zł chodź też w jednej aptece pan mgr powiedział, że niby już dostali pismo iż wycofują ten lek ze sprzedaży z powodów skutków ubocznych. Ja wzięłam dzisiaj rano drugą tabletkę... ze skutków ubocznych straszny ból głowy przez cały dzień, dreszcze, pustka w głowie i delikatne zawroty. Zobaczę co będzie dalej. lekarz mówił że po pierwszym tyg dolegliwości powinny minąć. Odezwę się jak będą efekty... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaaaaaaaaaaaaaa
mi lekarz mówił, że w swojej miejscowości już nie dostanę. Załatwił mi z innego miasta ta nieszczęsną Lindaxe - fujj. Mówicie, że dolegliwości ustąpią po tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaaaaaaaaaaaaaa
IWONA1987 - przepraszam, ale się zastanawiam... czy Twój lekarz to normalny jest? Dał Ci receptę na lek na otyłość przy Twojej wadze? Biorąc pod uwagę skutki uboczne które mogą wystąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trynity1977
no dobra ok ale piszecie że macie afibron to kto wam to wypisał ???? pytam bo mam zamiar isc do lekarza 1 go kont.żeby przepisał bo w aptece czeka zamówiony lek;p to jak w końcu ????bo forum jest w końcu po to żeby się wymieniać wiedzą na pewne tematy też a tu zauważyłam że wiele osób zadaje pytania a i tak prawie nikt na nie nie odpowiada ;p to moze chociaz ja się doczekam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaaaaaaaaaaaaaa
mój lekarz powiedział, że Afibronu nie dostanę już w moim mieście. Ponoć wycofują do jakiś testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trynity1977
he he do ,,IWONA1987 Moja waga 69, wzrost 173.,, ty tu piszesz że masz nadwagę??? he he proszę cie :) ja bym chciała tyle ważyć nawet przy moim wzroście 170 cm :)zawsze tzn przed dwiema ciążami 13 lat temu ważyłam ok.64 kg i uważam że idealnie ( nie lubię szkieletów )a ty mi tu że za dużo ważysz :)?):):) prosze cie dziewczyno nie rozśmieszaj mnie bo mam zajady :)wiem że każdy bardziej krytycznie podchodzi do siebie ale zastanów sie czy warto się truć.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×