Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość kkskwskwkkw
Czy macie jakies skutki uboczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awenka
3 dzień narazie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybozaaa
Dajcie namiary na ta sweetlu jesli mozecie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica28
Hej dziewczyny słuchajcie mam problem chce zaczac się odchudzac bo po ciazy nie moge schudnac tragedia dosłownie a minoł spory czas:( i niewiem co jest lepsze zelixa? meridia? czy afibion? pomóźcie chce naprawde schudnąc i jeszcze jedno czy jak biore tabletki anty to nie ma wpływu na to ?czy schudne,czy odstawić tabletki? dziekuje za pomoc:)i czekam na info:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica28
jeśli chcecie odpowiedzieć prywatnie na mojąprośbe to piszcie na meila paulina91611@wp.pl na tlen nie bo nie mam tam konta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam ten watek
i mam wrazenie ze wiekszosc tutaj wypisujacych sie pan to osoby slabe, bez żadnej sily woli ;/ Jak mozna truc sie tak silnym lekiem, majac do zgubienia pare kilogramow? Lekarzy przepisujacym osobom z lekka nadwaga taki lek wsadzalabym do kicia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
czego szukasz na tym forum skoro masz silną wole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 86
Witam Zaczęłam brac afibron 10. 01 10 czyli biore go drugi dzień, jeśli chodzi o skutki uboczne odczułam je juz po pierwszej tabletce mianowicie : obecnie czuje sie pobudzona, serce mi wali, mam dreszcze -raz mi zimno a raz gorąco i sie pocę. Dzisiaj wysprzątałam całe mieszkanie, stosuje diete 1000 kcali i ćwiczę tzn 3 serie po 5 min na wioślarzu do tego jeszcze mam płytke z ćwiczeniami na płaski brzuch i tak z 8 min aerobiku myśle że wystarczy staram sie jeszcze pić duzo wody. Biore też tabletki antykoncepcyjne o których moj lekarz rodzinny wie - w koncu sam mi przepisał te tabletki.(chodzi mi o afibron) Przed rozpoczęciem brania tabletek afibron ważyłam sie w przychodni - moja waga wynosiła 68,9kg przy wzroście 161cm . Na razie poki co nie mam zamiaru sie wazyc :P nie chce być rozczarowana. przed przepisaniem mi tabletek afibron lekarz zrobil mi ogolne badania wyszło na nich ze mam powiekszona watrobe ale spowodowane jak on twierdz tym ze biore antykoncepcyjne tabletki mimo tego przepisał mi je . Mam nadzieje że efekt bedzie widoczny:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rarola5555
JA TEZ potrzebuje recepte.. dla znajomej ktora jest za granica i prosila mnie o zakup afibronu.. tylko ze niestety nie mam jak zdobyc recepty ;/ dawaliscie tu namary na jakas kobiete co moze zlatwic tak? czy to osoba kompetentna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM koleżanki widzę ze swietnie wam idzie, ja tez jestem zadowolona ze swojego efektownego odchudzania od 04 11 09 warzę mniej o 16 kg. Życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate
a czy ktoras z was zauwazyla efekt jojo?? ile przytyłyście po odstawieniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM jestem tu pierwszy raz afibron biorę od tygodnia boli mnie bardzo głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha27*
Witam kobietki odchudzam sie od czerwca na poczatku wspomagałam sie zelixa schudłam 7 kilo w 2 miesiące potem zrobiłam przerwe przybyło 3 kg znów brałam zelixę ale tym razem waga nie spadała przeszłam na diete proteinową w ciągu 3 tyg schudłam 4 kg włączyłam do diety chlebek i znów waga 2 kg w górę dzisiaj zamówiłam afibron 10 może zmiana leku zadziała skoro do zelixy moj organizm sie przyzwyczaił co do ceny zamawiam przez apteke internetową dbam o zdrowie przy odbiorze bede płacic 25,50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
Pamiętajcie o braniu potasu w tabletkach..... To kołatanie serca , uczucia zimna, gorąca spowodowane jest afibronem. Poczytajcie moje wczesniejsze posty... A co dso niego odstawiłam na miesiąc ( zaczęłam brać w listopadzie, i do dnia w którym mnie zabrało pogotowie z powodu serca)-afibron nasilił mi objawy co zresztą pisze w ulotce. Ale 6 kg mam mniej, teraz wrociłam biore 2 dzien i zobaczymmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, od wczoraj zaczełam kurację afibronem 15, moja waga to 73kg przy wzroście 164cm, chciałabym schudnąć do 55kg Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldgi
Hej ;] ja barłam całąy lstopad meride 15 schudłam 5 kg, niestety w grudniu miałam przerwe bo sylwester, śwęta a do tego leku nie mogę spozywać alkoholu. Teraz od tyg biorę Afibron 15 i czekam na dalsze efekty. Ważę 66 przy 164 -->kolejny cel 60:D--> pozniej 55:D trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yankee
hej ja wlasnie zaczynam jutro brac afibron 15. Waze 91kg przy 170cm! Chce wazyc kolo 70kg...mam nadzieje, ze afibron mi pomoze. oczywiscie mam zmaiar cwiczyc, ale moim najwiekszym problemem sa...slodyyyyyyycze ;D tak wiec trzymajcie kciuki odezwe sie pozniej co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awenka
a brałaś na te słodycze chrom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shilllla
prosze podajcie kogos kto moze zalatwic ten lek . nie rzucajcie sie na mnie bo to nie dla mnie,, ale lekarz powiedzial ze dla kogos mi nie przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, niestety nie znam takiej osoby co by od tak przepisała lek, ja byłam u internisty i mi przepisała bez problemu,, ale chyba też miałabym problem z załatwieniem dla kogoś recepty,,, 5ty dzień biorę "A15" i 3kg za mną oby tak dalej,,, trzymajcie kciuki,,, acha, żadnych ubocznych skutków niemam, no tylko ta sahara w buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo Muchy
Na stronie DOZ afibron jest oczywiscie w kategorii lekow na recepte , ale mozliwe, ze tego nie przestrzegają...zamówilas bez kontrolowania recepty? udało ci się dostac te tabletki??daj znac proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo Muchy
Moge ci opisac jak sie czułam po zelixie (koleżanka mi zalatwila)- pierwsze dni ten sam apetyt, mniejsza potrzeba snu, ale nie tak ,ze nie spałam jak dziewczyny piszace tu, ale spalam krócej co wychodzi że normalnie , bo ja potrafię kimać 12-15h bez powodu. Suchość dramatyczna- ok 10 dni. W polowie opakowania nastapil taki dzien ze zaczelo mnie kłuć serce więc odstawilam na kilka dni a reszte opakowania zjadłam "w kratkę". Stwierdzilam,ze dam sobie spokoj z tabsami bo zaczelam wtedy tez chodzic na aerobik i siłownie, wiec te kilka kilo schudne bez piguł. Teraz niestety w zwiazku z okolicznosciami zyciowymi nie mam dostępu do fitnessu i w ogole siedze ciagle w domu.,dlatego wspomagacz przydalby mi sie. Jesli chodzi o łaknie nie to tak jak pisalam ok 3 dni bez zmian, pozniej nie czulam glodu a mniej wiecej w polowie opakowania doszlo coś takiego ,ze nie miałam na nic smaka, w sensie ,ze nie to ze żoładek sie nie domagal ale mialam obrzydzenie na wszystkie smakujace mi do tej pory rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Mucha27 - dałaś mi do myślenia, z tą wysypką alergiczną,,, mnie też wysypało na ręku, swędzi i piecze,, nie wiem czy to od tych tabsów, na początku myślałam że to nowe mydło lub coś innego, ale może to właśnie ode mnie uczuliły,,,? ogólnie rzecz biorąc, to całą skórę mam przesuszoną, a dziś przegiełam, mąż przywiózł moje ulubione pistacie i się nie mogłam pochamować :(((( teraz żałuję! Ale mądry Polak po szkodzie! odkąd biorę tabsy, wieczorami jest mi strasznie zimno,,, zawsze chodziłam w krótkim rękawku,a teraz nie dość że śpię w piżamie z dłógim rękawem to jeszcze w skarpetach i dodatkowo gruby koc na kołdrę!,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha27*
smaruje się juz lekami zobacze co bedzie się działo z tą wysypką od kilku dni używam nowego płynu do kąpieli może to on mnie uczulił najpierw w odstawke idzie płyn zobaczymy czy to coś pomoże wcześniej brałam zelixe i nic takiego sie nie działo a przeciez te leki mają identyczny skład hmm sama już nie wiem posmaruje sie kilka dni maściami i bede dalej brała afibron jeśli nic sie nie zmieni to znaczy że uczulają mnie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet262
Do Paulina 68 Miałam takie same objawy jak ty-dreszcze, przyspieszone bicie serca, małą potrzebę snu itp, dreszcze minęły po którejś tabletce, nie pijcie kawy-pomaga, najlepsze to to że jest dużo energii i chęci do wszystkiego.pijcie dużo wody!!! schudłam 5 kg po wybraniu 20 tabletek-nie pomagało mi nic. tyle wypróbowanych metod, diet, środków z apteki-po zrzuceniu 2 kg przybierałam ok. 4kg a miało nie być efektu jojo. ataki głodu miałam codziennie-mogłam jeść cały dzień i czuć ból brzucha.minęło już 1,5 miesiąca i waga jest stabilna, trzeba tylko ją kontrolować i starać się nie obżerać-nie mam już takich napadów głodu. mi ten lek pomógł, wiadomo że ma skutki uboczne ale co teraz ich nie ma-antybiotyki, tabletki antykoncepcyjne, wapno, witaminy itd,itp, tylko nic na siłę-jeśli masz skutki uboczne skontaktuj się z lekarzem. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yankee
no ja schudlam 3kg w 2 dni. Teraz juz nie ebdzie tak szybko i pieknie szlo, ale zawsze ;D Nie chce mi sie ejsc, tylko wieczorem mnie czasem najdzie ale to nie tak ostro tlyko poprostu siedze i cos bym pochrupala, ale wtedy wcinam wafle ryzowe. Ogolnie pije tlyko karotke i jem wafle ryzowe noi jak juz mi sie naprawde zachce to np wczoraj zjadlam kanapke... Co do skutkow ubocznych to jest mi strasznie zimno, tzn teraz juz jeste lepiej, ale siedzac w grubej bluzie bylo mi izmno zwlaszcza w dlonie. Mam zmiany nastroju, ale z czasem jest coraz lepiej. Troche bolala mnie glowa. Ogolnie juz mi to wszystko przechodzi a jak napilam sie dzislikieru (dzien dziadka ;P) to musialam zagrysc waflem ryzowym bo aZ mi sie od tego slodkiego niedobrze zrobilo. trzymajcie sie wszyscy i nie beirzcie tych lekow jesli chcecie schudnac pare kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadełoko
cześć dziewczyny ja sie odchudzam od04.01.2010 i jestem zadowolona odstawiłam słodycze zero tłuszczu zero białego pieczywa co do afibronu biorę 10 i jest super zero skutków ubocznych a co najlepsze nie chce mi sie po niej jesc schudłam juz 6 kg oby tak dalej aha no i ćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate
ciagle nie moge zdecydowac sie na to czy kupic ten lek czy nie. czytalam o skutkach ubocznych i powiem ze nieco sie przestraszylam. chce schudnac tylko 10 kg, ale dieta i cwiczenia nie wystarczaja, ostatnio bylam chora i w ciagu tygodnia schudlam 3 kg, ale dochodze juz do zdrowia i znowu na wadze przybieram... nie wiem co mam zrobic naprawde:/ poradzcie mi czy kupic afibron czy na poczatek zastosowac cos lzejszego typu BIO CLA? brałyscie to może? za wszsytkie odpowiedzi bede goraco wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet262
ja brałam bio cla po pierwszej ciąży i ładnie zeszłam z nadmiaru wagi. po drugiej ciąży zjadłam 2,5 opakowania i NIC, ani drgnęło. oprócz tego próbowałam błonnika, diety, slim 15 - pieniądze wyrzucone w błoto. dopiero po afibronie15 ładnie waga zeszła w dół. jeśli masz więcej do zrzucenia niż 5 kg to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate
Anet262 rozumiem ze polecasz afibron:) a jak u ciebie ze skutkami ubocznymi? nie bałaś się tych opisywanych w ulotce kolotań serca itd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×