Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość Monia_83
Ja się sama wystraszyłam i nie wiem czemu to przypisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ja też mam masę stresu na co dzień. Prowadzę szybki tryb życia, spędzam poza domem średnio 12 godzin, połowa czasu w samochodzie. Wracam wykończona i zasiadam do dalszej pracy. Nie biorę preparatu wielowitaminowego typu Falvit. Rano po zjedzeniu śniadania - łykam afibron, wieczorem jem obiado-kolację i łykam witaminę C, kwas foliowy oraz asparaginian magnezu potasu Uniphar extra. W ciągu dnia staram się jeść owoce: banany - zawierają wit B2, B3,B6 cytrusy - wit C,B1. Przede wszystkim starajcie się zjadać normalne pełnowartościowe posiłki - nie możecie się głodzić. p.s. nie ćwiczę, jem jak zwykle - schudłam 2 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubasek_78 Falvit posiada pełną gamę witamin i minerałów. Witamina A,Witamina B1,Witamina B2,Witamina B6,Witamina B12,Witamina C,Witamina D3,Witamina E,Niacyna (wit. PP),Folacyn (kwas foliowy),Biotyna,Kwas pantotenowy,Wapń,Żelazo,Magnez,Potas,Cynk,Mangan,Chrom,Molibden,Selen - najważniejsze by łykać go systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkbmazi
Witam dziewczyny ja ponad rok temu brałam zelixe przez 6 miesiecy i schudłam 24 kg. przy moim wzroscie 170 i wadze 118kg.to był sukces a cała ta waga została mi po ciąży nawet przybyło 3 kg. nigdy nie byłam modelką ale przed ciążą ważyłam 74 kg. wiec jak widzicie różnica jest ogromna dgy przestałam brac zelixe po 4 miesiącach zaczynałam powoli tyć ciągło mnie do słodyczy za czym nigdy nie przepadałam próbowałam ponownie brac zelixe ale nastepne podejscia były z efektem zerowym koleżanka podpowiedziała mi że może afibron może troche różni sie składnikami i zadziała w każdym bądz razie z tego co czytam skutki uboczne takie same mam nadzieje że schudne i(znowu startuje z tą samą wagą)ŻYCZE WAM POWODZENIA W DĄŻENIU DO CELU ALE TAK NA MARGINESIE JAK CZYTAM TE WASZE WAGI TO POZAZDROSCIC MACIE PRZYKŁAD NA MNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od miesiąca jestem na afibronie i już 10 kg mniej moja waga wyjściowa to 95 lecz oprócz tabletek stosuję dietę 2000kal i jestem szczęśliwa, pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beksa69 - masz ograniczone menu??napisz kilka słów :) o swojej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko1231
Witam dziewczyny! Ja biorę 5dzień afibron15, pierwsze 2 dni troche mnie przerażały nie najlepiej się czułam, ale minęło. OD 3 dni jest wszystko ok strasznie mnie suszy i bardzo dużo pije, mam bardzo mały apetyt, jak lubiałam zjeść sobie jakiś słodycz to teraz wogole nie mam ochoty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta jest ustawiona przez dietetyka ,dzienna porcja kal. to 2000 czyli śniadanko 100g chlebka razowego, wędlinki drobiowej 50g lub sera białego i oczywiście warzyw do bólu . Obiadek ziemniaczki + mięsko drobiowe lub wołowinka + warzywa .Kolacja 100g chlebka +5og np. tuńczyk w sosie własnym + warzywa. nie jadam zup a owoce np. 1 jabłko kilka mandarynek dziennie i to cała tajemnica życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga344
w dziesięć dni 9 kilo ale od 5 dni waga stoi, waga wyjsciowa 98 kg reraz 89 nie jem po 17 wszystko gotuje na parze. jednym słowem jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikunia1
Witam!!! Długo mnie nie bylo , ale widzę ze nie mam czego nadrabiać heh:) Kończe juz Afibron 10 jeszcze 5 tabsow do Końca i lecę po 15:) Z dziesiątka tylko 3 mniej i mysle ze raczej bez tabsow tez bym tyle schudla, ale coz... wydaje mi sie ze afibron i inne pochodne dzialaja jednorazowo kiedyś brałam meridie i schudłam 9 kg przez miesiąc;0 a teraz...?!!! i czytam ze wszystkie które stosowały kiedyś schudły duzo a obecnie mniej lub w ogóle :( Pozdrawiam ,odezwę sie jak zacznę stosować 15 :) POWODZENIA, trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee to jakis zart:(Prawie cale opakowanie zeszlo,przez pierwsze dni byly efekty a teraz nic:/Mam taki apetyt jak przed braniem afibronu:(Lece do lekarki po15stke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko1231
Witam ponownie dziewczyny! Jak Wam idzie z afibronem?? Minął tydzień od kąd biore afibron i spadło mi 2,5kg to dużo czy mało? Ogółem czuje się dobrze tylko suszy he he. Życze wszystkim powodzenia na utracie niechcianej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga344
witaj słonko1231 niezle ,niezle mnie tez suszy i zauwazyłam ze kawy nie moge pic! brr jak bym była w ciazy ha ha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremplina
hej dziewczyny!! Ja biore afibron 15 od wczoraj,faktycznie suszy ale apetyt nie spadl zabardzo. Waze 64kg chce osiagnac 54kg,w lecie na zbyt duzo sobie pozwolilam i waga masakrycznie wzrosla. Od stycznia tego roku z waga 76kg zaczelam brac meridie 15 zjechalam w 2,5 miesiaca 21kg,osiagnelam wynik ktory zawsze juz chcialabym utrzymac,no i niestety nadeszlo lato czas zimnego piwka i grilla i bylo tego za duzo,tluste jedzenie po 22 itp,teraz jak patrze na te waly i obcisle rzeczy tesknie bardzo za tamta waga,a ze o afibronie dowiedzialam sie niedawno zdecydowalam sie na niego,gdyz widze osobe ktora dzieki niemu osiagnela swoj cel. Musze tylko powstrzymac wilczy glod na slodycze i fast foody,macie jakis przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alchemiczka24
Na mnie afibron fajnie działał-po ciąży miałam nadprogramowe 5 kg, których się dzieki Afibronowi pozbyłam... Poprosiłam mamę, żeby poszła do lekarza po receptę (mnie by pewnie na 5 kg nadwagi nie przepisali). W miesiąc schudłam te 5 kg, czułam sie super!! Teraz znów mam o 3 kg za dużo, po ciaży kompletnie nie mogę dojść do ładu z figurą, chyba znów siegnę po Afibron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremplina
Ja właśnie po ciąży sięgnęłam po sybutramine,przytyłam w ciąży aż 20kg. Jak wspomniałam zjechałam bardzo dużo po Meridii ale do tego wyłączyłam cukry,kolorowe wody,słodycze i zero jedzenia po 18. Zamiast utrzymać tą wagę i ciągnąć dalej diete ja zrobiłam na odwrót i szybko przybyło te 10kg,dlatego też zaczynam teraz na Afibronie połączonym z dietą i jestem ciekawa jego działania i efektów. Moja przyjaciółka brała Żelixe i w ciągu półtora miesiąca schudła z 77 na 57,dla mnie to zbyt szybko i nie zdrowo,a tabletki działały na nią tak,że,miała całkowity wstręt do jedzenia i nie mogła przełknąc,teraz musiała je odstawić,ma problemy ze zdrowiem,więc przestroga,NIE GŁODŹCIE się,tabletki połączone ze zdrowym odżywianiem! Nie ważne kto ile chce stracić wszystkim życzę sukcesów i silnej motywacji do osiągnięcia wymarzonego rezultatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaalotka
Witam :) Ohhh dlugo mnie tu u was nie bylo :) Wiec moze napisze cos o swoich postepach... wczoraj wzielam 40 tabletke afibronu 10. Do chwili obecnej przez 40 dni schudlam 8,6 kg. Tak jak czytam ile Wy chudniecie to chyba to jest bardzo malo przez te 40 dni :( Nie poddaje sie jednak i biore tabletki nadal. Co do moich posilkow to jesm normalne sniadanie, ok. godz.16-17 jem obiad, ale nie jem w ogole ziemniakow, tylko miesa i warzywa, a w miedzy czasie jakis owoc lub jogurt. Glodu w sumie nie czuje. Tabletki zawsze biore w poludnie, tak mi poradzila znajoma farmaceutka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
zaaalotka-- odchudzaj się mądrze i z głową:)) poczytaj moje wcześniejsze posty. Mój spadek postasu i wizyta w szpitalu spowodowana była Afibronem:) bo to lek dla otyłych! a jeśli się już je bierze, to trzeba jeść normlanie a nie się głodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarrrina_26
Cześć:) Dzisiaj mija mi 3 dzień z AFIBRONEM i jest dziwnie:( Owszem schudłam 1,5kg i nie mam apetytu na nic,wszystko wygląda i smakuje żle,ale mam chyba wszystkie skutki uboczne:( Od suchości w ustach,skaczące ciśnienie,kołatanie serca,rozdrażnienie,jest mi cały czas zimno i mam dreszcze,bezsenność no i wogóle nie czuję się na siłach,żeby cokolwiek robić. Zastanawiam się czy warto dla tych kilku kilogramów tak się męczyć.No chyba że to minie ,bo jak narazie to jestem zdołowana i nawet te 1,5kg mnie nie cieszy:( odezwę się za kilka dni Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremplina
Katarrrina_26 - Myślę że Ci to przejdzie,pocieszyć mogę że w ulotce piszą że pierwsze działania niepożądane mijają do dwóch tygodni,ale miejmy nadzieję że minie Ci to szybciej. Ja jestem już w tym roku po kuracji Meridii i boję się że Afibron już na mnie nie podziała,nie waż się tak często,trzymam kciuki i melduj jak się czujesz,ja również będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
kattarinaaa, ja skonczyłam 20 tabletkę i miałam spadek potasu( uzupełniaj go jedząc tabletki, pijąc sok pomidorowy), bo ja przez afibron znalałam sie w szpitalu, skoki ciśnienia, plus kołatanie serca-codziennie. Jak juz mowiłam afibron jest dla OTYŁYCH! ja go odstawiłam i poczekam, może minie, choć czuje sie tragicznie, codziennie ból w klacie, zobacyzmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hestia83
cześć jestem nowa Też w tym roku brałam meridie a teraz jestem na afibronie 3 tygodnie i 5 kilo już mam mniej Moim zdaniem afibron jest skuteczniejszy niż meridia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremplina
Ja muszę jeszcze troszke poczekać na efekty aby stwierdzić co jest lepsze,ale jak zawsze opinie są podzielone,wzięłam dzis 4 tabletke,zważe się po tygodniu. 5 kg w ciągu 3 tygodniu ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hestia83
gremplina ja sie nie chce wtrącać ale ty przedawkowałaś dzisiaj z nimi to sie dawkuje dzieńnie rano po 1 tabletce a po paru dniach praktycznie się nie odczuwa głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremplina
wzięłam 4 tabletkę z opakowania,czyli 4 dzień ;) gdybym tak poprzednio brała Meridię pewnie bym tu na forum śladu po sobie nie zostawiła ;) A wiecie że suchość w ustach robi mi się coraz większa...hmmm,szczególnie wieczorem jak kładę się spać a jak wstaje to normalnie sahara.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carey
czesc, ja bralam meridie 15 przez okolo 5,5 tygodnia i schudlam 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate
mam moze wydawac sie glupie pytanie? afibron jest lekiem na recepte, gdzie uzyskalyscie recepte?? jest jakis sposob na ''czarno'' czy udalyscie sie do dietetyka? za odp z gory bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam znajomą farmaceutkę :) Wiem że nie kupuje się leków z internetu ale moja znajoma znalazła sprawdzone źródło i schudła już 12 kg po dwóch opakowaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate
gremplina, czy Ty też używałaś afibronu? czytałam o nim troche i niepokoją mnie skutki uboczne :/ a ponad to czytalam ze lekarze niechetnie przypisuja je poniewaz jest to lek dla tych najbardziej otylych, ja mam 160 i waze 73 i strasznie mnie to dobija...a probowalam juz wszystkiego;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×