Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość wiolaa aaaaaa
Lekarz 1 kontaktu powinien Ci wypisać receptę bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaaaaaaaaaaaaaa
a jak ze znieczuleniem u dentysty? Mozna je brac przy tych cudach na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
po afibron idzie sie normalnie do lekarza pierwszego kontaktu ale moim zdaniem mądry lekarz powinien przypisać go widząc naprawde nadwage a nie tylko przez to że jakaś szczupła laska chce zrobić z siebie "chudzine", miejcie panie rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
z własnych obserwacji - Biorę już 5 dzień. Samopoczucie dziś trochę lepsze. Mała uwaga - picie sporej ilości alkoholu przy tych środkach owocuje kacem gigantem i ogólnym osłabieniem! Ostrzegam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
Do lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Nie chce pouczać ale chyba powinnaś zdawać sobie sprawę ze nie powinnaś pić alkoholu przy tego typu tabletkach, pozatym picie alkoholu jest sprzeczne z zasadami odchudzania ponieważ zawiera kalorie ......... dziwi mnie Twoja bezmyślność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
musiałam. Mieliśmy gości, wypiłam 2 lampki wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lausiaaaaaalalalala
bierzecie takie mocne leki a zero rozumu w głowie!! Szkoda mi was naprawde...........chyba nie wiecie jak moze skonczyc sie branie narkotyków bo tak mozna powiedziec o tych tabletkach z alkoholem.Moja znajoma tez poczestowała sie 1 piwem a pozniej co było?????? szpital!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
rozum jest, tyle że sytuacja wymusiła. Producent nie zaleca spożywania alkoholu... "nie zaleca" nie równa się "wyklucza". Dwie lampki wytrawnego czerwonego wina nie są strasznie kaloryczne. Wy opowiadacie wszystkim, że bierzecie prochy na schudnięcie? Ja się wstydzę, i tyle. Nie miałam czym się wykręcić. Miałam za swoje, więcej nie spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarytka12
Witam wszystkich.Ludziska alkohol jest dla ludzi i jeśli idziecie na jakąś imprezę to można się napić,ale bez przesady.A tak wogóle jak wiecie,że przyjdą goście lub wychodzicie na imprezę to po prostu nie bierzcie przez dwa lub trzy dni tabletek.Nic się nie stanie najwyżej waga będzie stać w miejscu. Teraz odpowiedź dla tinkerbelll: wraz z rozpoczęciem odchudzania afibronem 15 zaczęłam również stosować dietę nisko tłuszczową,bez cukrową oraz owocowo-warzywną oraz ciemne lub chrupkie pieczywo.Moja waga wyjściowa to była 73,2 kg przy wzroście 165 cm i nie ćwiczyłam,bo nie mam na to czasu.Obiad jem normalny tylko,że w mniejszych ilościach.Przez dwa miesiące ubyło mnie ponad 10 kg. Teraz już trzeci tydzień nie biorę afibronu i waga stoi mi w miejscu.Jak na razie nie przytyłam,ale oczywiście stosuję nadal swoją dietę.Staram się szukać produkty,o mniejszej zawartości tłuszczu oraz bez cukru i nie jem zwykłego chleba.W sklepach można znaleźć produkty dla ludzi którzy chcą dbać o swoją linię.Myślę,że dość wyczerpująco odpowiedziałam na pytania,a jeśli ktoś chciałby jeszcze coś wiedzieć to proszę na forum pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anai
witam a ja wczoraj u znajomych wypilam lampke wina i myslalam ze sie wykoncze serce kolatalo jak szalone brak powietrza wiec mysle ze lepiej go odstawic jak wiemy ze bedziemy spozywac alkohol dzis piata tabletka i 3 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaaaaaaaaaaa
anai - ostrzegałam. Też przetestowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniuś29
Witam jestem już po 29 tabletce Afibron 10 i schudłam 5 kg,a mam teraz wagę 111,6 przy wzroście 169.dziwie się dziewczyną z tak małą wagom ze chcą bardziej schudnąć i tak piszą o tym a niektóre z nas mają naprawdę problem z tym żeby rzucić tak dużo kilogramów.byłam parę dni temu z powiadomieniem od lekarza metabolicznego u lekarki która mnie wysłała żebym rzuciła parę kilo i tam pisał lek lindax lekarka powiedziała ze mam ich nie brać ale ja jej powiedziałam ze nie było w aptece i dała mi zamiennik afibron a ona ze mam tez ich nie brać do tego czasu aż jej przywiozę kartkę z składem chemicznym tego leku boję się zawieść ta kartkę żeby mi nie powiedziała ze mam ich nie brać wogule ale cóż zdrowie najważniejsze ale fosanic mam brać a to jest lek na przyspieszenie spalani mam nadzieje ze wrócę w końcu do właściwej wagi pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anai
witam a ja musze przerwac drugi dzien taragedia glowa bolala caly dzien i serce kulo szkkoda a myslalalm ze tak fajnie sie zaczelo to bedzie ok pozdrawiam i zycze powodzenia ja musze sie wziasc za co inne tylko zastanawia mnie to ze bralam kiedys meridie i czulam sie dobrze nawet przy alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achna_1989
heheh 5dzień i 3 kg mniej:D oby tak dalej:):) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkafitka
Cześć 6dzień z Afi. i portki w dół!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkafitka
A tak na poważnie to ważę tylko ok 2 kg mniej, a spodnie już się pupy nie trzymają. Troszkę mało, ale spowodowane to jest tym iż trochę ćwiczę co się wiąże ze zwiększeniem masy mięśniowej. Bynamniej tak mi się wydaje ;). Jeśli chodzi o efekty uboczne to mnie dopadł ból głowy przez pierwsze 4 dni, lekkie kołatanie serducha no i jeszcze suchość w ustach. Od jutra włączę do swojej diety Xenea błonnik. Ponoć po tym specyfiku waga spada w dół. Zobaczymy. Miałam dziś ogóle badanie krwi i ku mojemu zdziwieniu są idealne, wszystko w nornie. Żadnych substancji obcych nie wykryto. Może na próby wątrobowe jest zbyt wcześnie ale też są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkafitka
Ach zapomniałam dodać iż w moczu też nic nie wykryto, są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarrrina_26
cześć wszystkim;) czytam sobie to co tu piszecie i zaczynam rozumieć dlaczego wycofali te "cudowne leki".Człowiek w "potrzebie"jest wstanie zrobić wszystko, nawet dać sobie zrobić krzywdę i być może powarznie zachorować.Schudłam na afibronie 10kg kolejnego opakowania już mi nie sprzedali-i bardzo dodrze bo przynajmniej zrozumiałam,że nie kosztem zdrowia!!!Postanowiłam iść do dietetyka i ustalić sobie dietkę nie łącząc węglowodanów z białkiem,i z pewnością uda mi sie zrzucić jeszcze parę kilogramów(moja znajoma poszła i od września do dzisiaj schudła 33kg bez żadnych "wspomagaczy")wieże,że mi się też uda:) Zyczę wszystkim powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KinZ
Mam smutna wiadomość dla Was. Wczoraj byłam u lekarza, niestety lekarze maja na czas nieokreślony zakaz wypisywania recept tych swietnych kapsułek. Niestety firma produkująca AFIBRON i inne swoje produkty odchudzające wycofała się póki co z rynku, nie wiem dlaczego, bo lekarz nie chciał mówić, być może za duzo skutków ubocznych ludzie maja, bo ja oprócz suchości/choc to mobilizuje nas do większej ilości picia wód/, mam zatwardzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwaldi
Witam czytam to forum i nie wierze !! ja biorę afibron juz pol roku i spadlo mi tylko 7 kg. Zaczynalam od wagi 74 kg przy wzroscie 163 cm .Na poczatku przyjmowania leku nie czulam glodu wcale, a teraz to roznie .Musze dodac ze nie mam zadnych obiawow suchosci w ustsch,kolatania serca czy tym podobne .Zostalo mi jeszcze 30 tabletek i na tym zakoncze bo niema sensu sie dalej truc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KinZ
do xwaldi. Z ulotki wynika, że afibron i inne środki na odchudzanie tej firmy są na otyłość. Czy uważasz, że jesteś otyły przy swojej wadze, raczej nadwagę i nie jakąś dużą? Nie powiem ile ja ważę, ale jest co zrzucic od 21.12 do 12.02 schudłam 13kg. Nie chce mi sie juz jeść tak jak wczesniej jadłam, a przede wszystkim ograniczam to co kochałam najbardziej:słodycze. Zjem sobie, nie mówię, że nie, ale np. na tydzień małego batonika paluszka, bądź 2-3kostki czekolady i mi to wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KinZ
do xwaldi. Przepraszam, jestes kobietą, nie męższcyzną, spojrzałam na nick, waldi/ups przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi1970
Szok szok szok jestem przede wszystkim zszokowana osobami które mając wage 55, 57, 60 nawet 65 odchudzają się!!!! siegając po takie środki!!!!!!!!!! Zastanowcie sie troche. To są silne srodki psychotropowe. Dziewczyny trochę ruchu i mniej słodyczy! Ja sięgnęłam po afibron 16.11.2009 r. Z nadwagą walczyłam bezskutecznie od ponad 2 lat. Po aerobiku wodnym - 3 kg do góry, po domowych cwiczeniach (zwłaszcza katowanie się mieśniami brzuszka) 3 kg do góry Po diecie grepfrutowej najpierw minus 7 kg, następnie plus 12. zwatpiłam. zaakceptowałma sie. ale bardzo żle się czułam - czułam sie cały czas spuchnięta. 14.11.2009 odebrałam wyniki : chroba hitaschio (przynajmniej teraz wiem jaka była przyczyna mojej nadwagi która mi wskoczyła na plecy) 16.11.2009 - 81 kg przy wzroście 169 cm sylwestra 2009 - 74-75 kg dziś 13.02.2010 - 71 kg :) jestem bardzo zadowolona, czuje się przede wszystki lżejsza i nie napuchnięta, mam ochote na życie, czuje sie bardziej kobieca. W moim przypadku skutki uboczne: niesamowita suchośc w ustach, zaparcia, i w pierwszych trzech dniach głęboka depresja. Moje marzenie zejśc do 65 kg! Wszystkim życzę powodzenia, chętnych zapraszam do korespondencji nitka802@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwaldi
Staram sie jesc 2,3 razy dziennie i nic ,jem duzo kiwi[ponoc pomaga na zaparcia] jedynym plusem jest to ze wogole nie interesuja mnie slodycze.do mometu kiedy zaczelam tyc wazylam 58 kg ,fajnie byloby wrocic do tej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_1982
WITAM.DZIŚ WZIĘŁAM 19TĄ TABLETKE I SCHUDŁAM 5KG OCZYWISCIE STOSUJE DIETE I TROSZECZKE ĆWICZE.PYTAŁAM W APTECE CZY FAKTYCZNIE WYCOFALI AFIBRON I POWIEDZIELI ZE NIC NA TEN TEMAT NIE WIEDZA.JUTRO IDE DO LEKARZA WIĘC ZAPYTAM JAK TO Z TYM AFIBRONRM JEST.JESLI JEST WYCOFANY TO I TAK SIE NIE PODDAM BEDE DALEJ STOSOWAŁA DIETKE I PIŁA DUZO WODY.MUSZE WAŻYĆ CONAJMNIEJ 60KG BO WAZE 85KG PRZY WZROSCIE 154 MASAKRA.DZIEWCZYNY NIE PODDAWAJCIE SIĘ.TRZYMAM KCIUKI.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaa
czytałam dziś chyba na stronie Głównego Inspektora Sanitarnego, że wstrzymano sprzedaż wszystkich środków tego typu. Na innym forum dziewczyna pisała, ze w aptece nie chcieli jej sprzedać Meridi mimo, iż dostała receptę. A teraz moje refleksje - tyle, że z Lindaxy (jeden czort czy Afibron czy Lindaxa czy Meridia), a Lindaxa swojego forum nie ma - wyrzucają nowe tematy o niej. U mnie mija dzień 10 (w tym jeden bez tabletki, bo bałam się interakcji ze znieczuleniem u dentysty - nie potrzebnie). Schudłam nie wiem ile, bo wagi nie mam. Może kupię na dniach... jeśli chodzi o wymiary to mam po 2-3 cm mniej... i co najdziwniejsze - najwięcej w udach ok. 3cm. Samopoczucie dziwne - euforia, pobudzenie, po południu otępienie, zmęczenie... Jak na mój gust to działa identycznie jak amfetamina, czyli nic dobrego z tego nie będzie. Dopiero dzisiaj ćwiczyłam, bo byłam ciągle zmęczona... stosuje dietę - dosyć ubogą na początku, ale poprawiam się, bo zmęczenie uznałam za skutek głodowej wręcz diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaa
poprawka - Inspektora Farmaceutycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaa
aa, mam jeszcze pytanie. Zauważyliście w trakcie "kuracji" spadek libido? ;) Bo u mnie masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×