Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Witam Laseczki . U mnie waga trzyma sie jak trzeba 85 - 86 i tak cały czas ,jest świetnie .Pozdrawiam. Wiola miło że pamiętasz, Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeliks
DO ....... STYPENDYSTKA..... Zauważ że przeważająca większość osób na tym forum zrezygnowała z afibronu bo miał duże skutki uboczne. Twój wysilek fizyczny jest po prostu za mały w stosunku do zjadanych kalorii. Zacznij liczyć kalorie utrzymując je na poziomie ok 1000 dziennie zachowując przy tym aktywność,nie ma czegoś takiego że nie można schudnąć. Mnie kosztowało to poł roku restrykcyjnej diety ale efekt -40 kg a też wydawało mi się że mało jem i mam dużo ruchu ale jak przeliczyłem kalorie które zjadałem to niestety bilans był tragiczny . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko zaprzepascila i wrocily kilogramy wszystkie,sprzed roku. Koledze keidys przywozilam afibron, wzial jedno opakowanie a drugie wyrzucil, za pozno sie o tym dowiedzialam,bo bym z checia jeszcze raz zaczela brac. Mam jedynie 4 tabletki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinusiak
witam mam pytanie czy afibron jest dostepny jeszcze w sprzedazy? Bo przeczytalam w necie ze w maju wycofano ten lek z aptek, idzie go kupic czy sa z tym problemy? Proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkas33
Witam,niestety leki typu afibron,meridia,zelixa zostały wycofane za sprzedaży z powodu szkodliwości.Obawiam się że w Polsce nie można już ich kupić ,oczywiście legalnie.Pozdrawiam i do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i proszę ....forum umarło śmiercią naturalną .....buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madyia
Cz jest ktos ze Szczecina i jest w stanie zalatwic mi taka recepte na Afridon..albo dac dobra rade co mowicie lekarzowi zeby chcial ja wypisac:) dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madyia
afibron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karin.a.
Mam do sprzedania Afibron 15. Zostało mi jedno opakowanie po leczeniu. Ważnośc leku do listopada 2011 r. karinka1103@wp.pl Wysle tylko z opcja sprawdzenia zawartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaola
witam mam pytanie czy ma ktos moze do sprzedania afibron , przesyłka tylko pobraniowa i ze sprawdzeniem przy odbiorze ...prosze o pilny kontakt 39511928 gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Ala
mam do odsprzedania Reduce 15mg więcej na priv passadena@gm ail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Ala
mam do odsprzedania Reduce 15mg więcej na priv passadena@gm ail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Ala
podalam złego meila. mam do odsprzedania Reduce 15mg więcej na priv passadena27@gm ail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-si1
witam czy ktos posiada afibron do sprzedania zaden lekarz nie chce mi go przepisac a potrzebuje.prosze o kontakt paula27-4@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoll.nowak
Afibron chlorowodorek sybutraminy 2 opak.- 10mg x 30 tabletek, 3 opak- 15mg x 30 tabletek.przywiezony z austrii z orginalna ulotka-bez tlumaczenia. cena 10 mg-150 zl. 15 mg -170 zl. wysylka 12 zl.za pobraniem nie wysylam, tylko po zaksiegowaniu kwoty na koncie.ale nie dla tego, by kogos oszukac tylko ze wzgledu na wlasne bezpieczenstwo, poniewaz policja przeprowadza akcje odnosnie spzredazy zakazanych lekow.glosno o tym w telewizji i prasie.kontakt emile tylko zainteresowanych 100%.uczciwie sprzedam. kontakt : karoll.nowak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elusia214
Witam jestem tu pierwszy raz,mam pytanie czy lekarz normalnie też może to wypisać na recepte czy nie wypisze,mój problem zaczoł się po urodzeniu syna przed ciążą ważyłam 63 kg a teraz warze 75:(chciałabym iśc i poprosić lekarza swojego o recepte ale nie wiem jak on zareaguje no to??błagam kobietki pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .demencjaa
Ten wasz afibron to to samo co meridia , reduce 15mg , jadera , zi xiutang więc moim zdanie szkoda robić wielkie halo bo wszedzie o tym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otylliiaa21
Ja lykam Sibitril od DoktorOdchudzanie...pl na poczatku sie troche balam i zero efektu, ale po 12 dniach zaczelam normalnie chudnac w oczach :) Na prawde rewelacja do pelnego cyklu zostalo mi jeszcze 10 dni (1 tabletka dziennie) ale efekt jest na prawde rewelacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka0
czesc. waze 55kg i mam 171cm i potrzebuje tych tabletek. podajcie linki ;)dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×