Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość z tego co wiem to podobno
afibron mają wycofać ze sprzedaży, już teraz go nie ma w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Wy wszyscy jesteście? 60! he he he he :) Czyli łącznie 20 kg w 2 miesiące, mięśni masa, sadła prawie nic (troszkę na udach ;) - ale na siłowni sobie z nim poradzę). Nawet nie podejrzewałam takiego efektu :) Zmykam z forum na tydzień, życzę Wszystkim Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrusia aaaa aaaa
mija juz prawie drugi miesiąc i 11 kg w dół:))]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkas25
Ale w czasach gdy go wycofuja a ktos potrzebuje to da kkazde pieniazki..z tym ze chodzi mi o to czy ktos un iej kupowal?? Bo ja zamowilam u niej..pisala ze wyslala a jutro tydz a paczki nie ma(za pobraniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMKA33
NAPISAŁAM SMS DO TEJ PANI W SPRAWIE AFIBRON,NIE ODPISUJE,A GOTOWA BYŁAM DAC JAJ NAWET TO 110 ZŁ.DO LATA JUZ WIELE NIE ZOSTAŁO A BARDZO BYM CHCIALA NORMALNIE NA PLAZY WYGLADAC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkas25
Mi odpisuje ze niby wyslala,....a ze nie dochodzi bo swieta poczta opóxniona..itd...a paczke inna dost dzis co byla wyslana 2dni temu wiec opoznien nie ma...czuje ze to oszustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMKA33
MI SIE SKOŃCZYŁY 5 DNI TEMU,JUZ SAMA NIE WIEM CO MAM ZROBIC ,W APTEKACH NIE MA,PONOC TYLKO WSTRZYMALI SPRZEDAZ A NIE WYCOFALI, ALE JAK DŁUGO TO POTRWA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie . Święta idą. Pamiętajcie że to tylko dwa dni i jeżeli w każdym z tych dni przekroczycie normę kalorii o 2000 to będzie 4000 czyli możecie przytyć jedynie 60 deka.Licząc że jeden kilogram to 7000 kcl. Zastanówcie się czy warto sobie wszystkiego odmawiać i nie cieszyć się w pełni świętami przez jakieś głupie 60 deka . Do odchudzania zostaje Wam cały rok. Ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie. Ja sobie nie będę żałował . Schudłem 23 kg w 2 mieś to 60 deka mogę przytyć. Oczywiście nikogo nie namawiam. Pozdrawiam Ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także słonecznych spotkań z budzącą się do życia przyrodą życzy... Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inblu87
hej dziewczyny wiem,że są święta i nie macie czasu zagladać tutaj:P od 7dni biore afibron i hmmm,rano waga wskazuje -4kg,wieczorem +4,narazie efektów nie widze chociaz staram sie odżywiać zdrowo i rozsądnie :) Ostatnio znalazłam na stronie USA środek,który nazywa się CLINICALLIX ,czy któraś miała kiedyś z nim styczność?Po przeczytaniu opini efekty są rewelacyjne,wiele promocji itd.Zastanawiam sie,czy nie spróbować...Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka33
brałam przez miesiac,schudłam 5 kg.jeszczesporo mi zostalo ale niestety juz nigdzie nie można dostać afibronu.może ty masz jakies dojscie?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inblu87
hej:) właśnie nie można go już nigdzie kupić:/ mojej koleżanki mama ma apteke i ona mi sprzedala,ale 3tygodnie temu musiala wszystko usunąć z apteki:/ z tego co z nia rozmawialam,to powiedziala,ze na rynek wejdzie za jakis czas nowy lek,a afibron ,meridia itd. zostal wycofany dlatego,ze powodowal problemy z sercem,ale u ludzi ktorzy mieli bardzo duza nadwage !!Ja się zastanawiam nad sprowadzeniem Clinicallix,nie jest drogi a efekty sa super,opinie tez,cena przystępna bo ok.50$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkas25
A tren Clinicallix jest na recepte..gdzie chcesz go kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inblu87
nie,nie jest na recepte ,bo w USA nie trzeba recept na takie środki. wpisz sobie w yahoo lub google i nazwe i jeżeli znasz język to sobie możesz poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceeeeeeeeeeeeeutka
Nic dziwnego że go wycofali skoro stosowały go leniwe baby z wybujałą wyobraźnią - to był lek dla ludzi z nadwagą, a nie dla leniwców którzy oczekują cudu, że idealną sylwetkę utrzymają dzięki siedzeniu godzinami przed kompem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do farmaceeeeeeeeeeeeeutka Zgadzam sie w 100 % . Przy afibronie trzeba było trzymać diete i wykazywać aktywność fizyczną . Samo branie afibronu nie powodowało spadku wagi . Siedzac przed kompem nic się nie osiągneło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem własnie ciekawa tego specyfiku clinicallix,zostały mi dwie tabletki afibronu i nie mam go skad wziaść;( a schudłam na nim 4,5 kg i jestem z tego wyniku baaardzo zadowolona.czy moze ktos juz sprowadzał i stosował clinicallix?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inblu87
hej,Ja o nim sie dowiedzialam od znajomej. mam zamiar go sprowadzic,ale nie mam karty kredytowej:/musze popytac wsrod znajomych to moze mi pomoga sciagnac te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej straszne tu pustki:(chyba wszystkim pokończyły się tabletki i temat się uciął:(u mnie właśnie koniec miesięcznej kuracji, nie ma rewelacji ale nie jest źle a bynajmniej ja jestem zadowolona;) 08.03- 82,6 08.04- 76,1 -6,50 ;) w pasie się nie mierzyłam bo jestem przed miesiączką to brzuch jak balon i waga może mieć też wahania. Mam jeszcze jedno opakowanie i przedłużę kurację jeszcze miesiąc, ale już nigdzie nie można dostać bo wycofali, i też jestem zainteresowana CLINICALLIX-em! w wyszukiwarce są strony tylko po angielsku, a nie znam podajcie jakieś polskie strony- namiary, cenę i jak można to ściągnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inblu87
istnieje coś takiego jak tlumacz stron :) jezeli nie znasz jezyka,ceny?nie trzeba znac jezyka by widziec cene,posty wczesniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goki1990
Ważę 76 kg przy wzroście 165..Jestem załamana bo przeszłam tyle diet , ćwiczenia,meridia ...i nic.... Wstyd pokazać się na plaży...a marzy mi się strój dwu częściowy..bez żadnych kompleksów.. :( prosze pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inblu87
Goki jeżeli masz 20 lat (domyślam sie po twoim pseudo) to jestes nie rozsadna zeby brac tak silne srodki!! Nie jestem lekarzem,ale moj narzeczony tak,wiec twoerdze ze jest to glupota brac takie srodki. Ja mialam je przepisane przez lekarza,po badaniach,w momencie kiedy okazalo sie ze mam zaburzenia hormonalne po srodkach anty + stylu zycia jaki prowadzilam ( teraz zmienilam) jako studentka. Nie mam zamiaru nikogo obrazac,ale na diecie + silownia lub basen zdrowiej schudniesz w swoim wieku. A tak na marginesie bez diety i ruchu nawet afibron Ci nic nie da :) Ale to jest tylko moje zdanie,moge zostac zjechana ale na tym polega forum :)żeby każdy wyraził swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goki1990
Inblu87...akurat troszke się pomyliłaś bo mi owe leki zostały zapisane przez lekarza(więc to nie moja głupota)...sama bym ich nie ruszyła..jednak meridia nic mi nie pomogła i nie chciałabym już drugi raz sięgać po takie silne środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki..... Nikt tu juz nie zagląda? roxi - fajnie schudłaś. Im wolniej, tym lepiej dla skóry ;) Kontroluj tylko wymiary, wtedy będziesz wiedziała, że tłuszcz palisz a nie mięśnie... ja na początku traciłam kilogramy a wymiary praktycznie w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goki jestem od ciebie tylko 4 cm-169 wyższa i warzę 76,1kg więc myślę że trochę dramatyzujesz patrząc na siebie, pomyśl co ja czułam jak było ponad 82kg to jest dramat:(teraz jestem happy:):) Tutaj nikt Ci nie pomoże inaczej niż proponując tabletki, bo po to forum to powstało, a ty ich nie chcesz zażywać!!! wymieniamy się spostrzeżeniami uwagami i doradzamy sobie na wzajem o dietach i ćwiczeniach przy równoczesnym stosowaniu kuracji tabletkami, więc myślę że musisz poszukać innego forum, bo nasze uwagi na nic Ci nie posłużą. P.S. sorki jeśli Cię uraziłam, ale stwierdzam fakt i tak zrozumiałam twój wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się z wami nie zgadzam w żadnym wypadku, brałam afibron 15 przez 5 miesięcy, schudłam z 68 na 53 kg , i teraz to nawet moi znajomi mnie nie poznają :) nie biorę już 2 miesiące i ważę tyle samo (no może czasem mam +/- 2 kg, ale uważam że to były super tabletki i jedyne co pomogło, dlatego szkoda, że je wycofano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do klaudia0906 No ale konkretnie z czym się nie zgadzasz bo nie określiłaś tego. To tak jakbyś napisała ....mam swoje zdanie ale się z nim nie zgadzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaa a a
Lusia super schudłaś . Ja teraz jestem w biegu, szpital i dom. Syn jest po operacji, na razie wszystko w "zawieszeniu"- nic nie planujemy. Było już tak dobrze , a tu nagle stracił przytomność............ Moja waga 55kg wzrost 162cm. PS. Powodzenie w dążeniu do celu , mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×