Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Lusiaaaaa bardzo dziękuję za odpowiedź i link :* poćwiczę wieczorem w takim razie. I polecam Ci hula hop na ładną talię i na boczki. Na forum o hula hopie dziewczyny piszą ze efekty super. Ja dopiero zaczynam z hula hopem. Ale możesz spróbować, tylko jak będziesz miała zamiar kupić to kup sobie to bez wypustek, bo ja się załatwiłam nieźle. Brzuch siny. No ale cóż, musze go przyzwyczaić do tych wypustek. Nie ma rady :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanna55 - ja mam hula-hop, ale nie potrafię kręcić ;) Kostki mi ciągle obija. Myślałam, że mam za lekkie, więc dosypałam ryżu. Guzik pomogło. Boczków nie mam :) właśnie dzięki callanowi :) On chyba najlepiej robi na boczki, talię, plecy (na całej długości - zero tłuszczyku, a było masakra ;) Życzę Ci powodzenia :) Ćwiczenia ciężkie, Bojarska strasznie rozmemłana, ale efekty - takie jak w reklamach środków na odchudzanie ;) wiesz o co chodzi... he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
olka00 Żaden normalnie myślący lekarz przy Twojej wadze i wzroście nie zapisze Ci afibronu. Afibron stosuje sie przy dużej nadwadze i tylko wtedy gdy inne środki zawiodą np dieta i sport. Postaraj sie troszke a napewno schudniesz . Pozatym stosując afibron trzeba być na diecie . Nie jest to jakieś cudowne lekarstwo. Poczytaj tu na forum jakie powoduje skutki uboczne.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiaaaaa jeśli chodzi o hula hop to jak obijasz sobie kostki to najlepszym na to sposobem jest długa spódnica. Troszkę wytrwałości i na pewno się nauczysz:) Słuchaj, a jak tak schudłaś to skóra Ci nie wisi? Ja się tego najbardziej boję. No i jak z biustem? Nie mam nic przeciwko żeby mój zamalał bo mam D ale żeby w dół nie poleciał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiaaa a co do tego linku od Ciebie to nic tam nie mogę ściągnąć :(:(:( Nic mi sie nie wyświetla na tej stronce. Może mogłabyś mi wysłać mailem ten filmik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanna55 - link jest ok. Ale już podaje ponownie i tłumacze - http://ajo.pl/sport-gielda-softu/365316-callanetics-z-mariola-bojarska.html Musisz się zarejestrować na tym serwisie (ajo.pl), potem wejdź (będąc zalogowana) na ten link, który podałam... będziesz miała tam 7 linków do rapidshera (to serwer jeśli nie wiesz). Kopiujesz jeden i wklejasz w pasek adresu.... pokarze Ci się strona serwera.. klikasz na Free user... pokaże się odliczanie - czekasz.... wciskasz download :) i zaczyna pobierać. I tak robisz z 7 linkami (będziesz pewnie musiała trochę odczekać między pobieraniem poszczególnych linków) Potem je rozpakowujesz i jest film. Nie wiem czy aż tak muszę tłumaczyć, ale robię to na wszelki wypadek :) Nie mogę Ci wysłać pocztą, bo ten film ma aż 700MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do skóry - powiem, że nie jest tragicznie. Tym bardziej, że już raz schudłam 35 kg, jestem pół roku po porodzie, znowu schudłam :) Nie, no tragedii nie ma. Na pewno nie ma szans na powrót do stanu sprzed 10 lat :) (teraz 30 mam). Ratuje się kosmetykami, zimnymi i ciepłymi prysznicami, masażami i oczywiście ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz kurde, a zdjęcia Angel powalają po prostu.....Masakra.... Ja bym nie dała rady tak na samej diecie... Ale może dlatego, że nie znalazłam takiej gdzie nie było by jajek, ryb, orzechów i wielu innych rzeczy na które jestem uczulona...Bez Afi nie dałabym rady tak się pilnować z dietą:) Lusiaaaa ściągnąć się udało ale tylko pierwszą część. Tam jest chyba limit na ściąganie:) A no i dzięki za instrukcję:):):* Próbowałaś kręcić w spódnicy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jes MM ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) jutro mija dwa tygodnie od brania, zważę się rano i zobaczymy jakie efekty mam nadzieję że będą zadowalające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. tulipanna55 - u tych z 2 linku to nie diety - to całkowita zmiana stylu życia :) Tego Montignaca stosuje się na co dzień, po schudnięciu dalej stosuje się te same zasady, tylko chyba kcal więcej. Z resztą nie wiem, nigdy tak naprawdę nie potrafiłam zrozumieć tego odżywiania ;) Coś tam z indeksami glikemicznymi chyba. Zobacz przez ile lat chudła ta Angela :) Nie kręcę tym hula, bo długiej kiecki muszę poszukać - gdzieś mam :) A MM - to skrót - Metoda Montignac. roxi - no to gadaj ile schudłaś...! ja się nie ważę jeszcze, ale dziś strasznie korciło... o mały włos bym nie zaatakowała wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achna_1989
hej co do kłutni na forum to szczerze kilka dni nie miałam ochoty zagladac gdy widziałam: Lussssia, Obelix..... masakra.Ja oczywiscie stoje po stronie Lusi,zawsze daje jakies pomocne rady i nie wprowadza ludzi w bład:) Zdjecia z linku od Lusi sa naprawde super teraz żałuje że nie zrobiłam sobie zdjęcia przed dietą:) ja mam 8kg za sobą:):) a co do Bojarskiej to zgodze sie w 100% że jej głos mnie usypia....ona jest jak flaki w oleju hehehhehe:D:D aaa i jeszcze jedno! prosze nie krytykujcie osób np z waga 60kg ktore chcą schudnąć...wydaje sie to smieszne ale kazdy tutaj pisze ze nie tak wazna jest waga jak wymiary,np moje dodatkowe kg zawsze odkladaja sie na pupie i udach wiec nawet przy wadze 62kg wygladam strasznie...wiec prosze o troszke wiecej wyrozumiałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnella3569
hej ! stosuje afibron od 6 dni , nawet nie zauwazylam a waga pokazuje o 2 kg mniej :) oby tak dalej. kompletnie nie chce mi sie jest, caly czas odczuwam suchosc w ustach, wypijam ogromne ilosci wody , staram sie cwiczyc. mam 167 cm wzrotu , aktualnie waze 65 kg , cel to 55 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrusiaaa aaa aaaa
Hej laski:) W ciągu miesiąca schudłam 10 kg:) W pasie miałam 114---teraż 98 Biust-114----teraz 100 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiaaaa ja wiem, że te kobitki ze zdjęc musiały całe swoje życie zmienić:) Ale podziwiam je za upór. Chyle czoło. Poważnie, chociaż niektóre pisały ze na początku Meridią się wspomagały. Lusiaaaa szukaj kiecki i bierz się za kręcenie:) Składnikiem Afibronu jest sibutramina- ktoś pytał, więc odpowiadam I również prosze o wyrozumiałość dla tych co ważą 60 kg i chudną z Afi. Ja np jestem karakan-162 cm, wszystko odkłada mi się na brzuchu i bokach. No masakra jak to wygląda....I żadna dieta mi nie pomagała... A mój wygląd jest chyba skutkiem tego, że od dziecka musiałam brać sterydy z powodu alergii i astmy. A tą otyłośc po sterydach podobno ciężko zgubić, gdzieś na którymś forum wyczytałam, że własnie Afi pomaga. A i powiem Wam jeszcze, że odkąd biorę Afi, w ogóle mnie nie dusi. Wręcz przeciwnie- łatwiej i głębiej mi się oddycha. Jakby się nagle okazało, że moje płuca są 2 razy większe:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. achna_1989 - cieszę się, że moje rady nie idą w próżnię, i ktoś może skorzystać. Tak jak pisałam wcześniej - wolna wola ;) Chociaż czasami mam za silne pokusy, by naprowadzać co poniektórych na właściwą drogę, by im się udało. Odchudzanie wzięłam sobie za misję :) Szukam wszystkiego co pomoże schudnąć i utrzymać wagę. Na niektóre wpadłam niedawno (jak pisałam - faceci, którzy "pakują" są najlepszymi ekspertami od odchudzania - oni chudną, "idą na masę", rzeźbią ciała :) ) Dzielę się z Wami tym co wyszperam ;) A ja mam zdjęcia przed :) Z chrzcin córci - ważyłam wtedy 87 kg :( (chyba) i miałam o ok. 15-20 cm więcej w talii (chyba, bo rachunki się gubią mi ;) ) Co do Bojarskiej - mamla ;) Ile ja na nią przeklinałam.... brzuszki - robimy skłon do nóg, myślimy ze zaczynamy ćwiczenia.... a ona mamloni o prawidłowym wykonywaniu, a my zgięte w pół, już zdyszane czekamy kiedy łaskawie zacznie odliczać. I te jej - jeeeeedeeen, dwaaaaaa :) Będę niedługo miała oryginalnego Callana, którego prowadzi sama Callan P. - to jest babka - ponad 50 lat a daje czadu na filmie :) Jak pisałam wcześniej - dla tych po 60 kg te 5 dodatkowych może bardziej ciążyć, niż dla nas 15 :) Ale kolega ma rację - to za mocne świństwo :( U lekarza dziewczyna nie ma szans (i tak teraz już nie wolno) Niektórzy chcą szybko, szybko bez znaczenia jakim kosztem.... :( Ja bym na miejscu tej dziewczyny spróbowała coś z cudownych diet ;) Norweska, kopenhaska itp. 5 kg w 2 tyg. na pewno zwali. Ale takie cudaki to raczej dla osób z dużą nadwagą nie wskazane :( Za bardzo wykańcza organizm, bo 2 tyg. to mało jak trzeba zwalić 20 kg. Ja się przyznam - teraz chyba zaczynam norweską - na 1,5 tyg.... chce dowalić tym ostatnim kilogramom. Nie wiem ile ważę teraz, zobaczę 1 kwietnia :) tulipanna55 - mam kieckę - taką do kostek czerwoną he he he, tylko jeszcze z czasem krucho. Jutro spróbuję, bo dziś callan, a jak skończę będzie ok. 21, a hula łomocze jak walnie o podłogę (sąsiedzi z dołu).Ty z astmą to bierzesz? ja bym się bała. A lekarz Ci zapisał Abifron? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisał mi lekarz. Ale leków na astmę nie biorę. I mówię Ci, lepiej się czuję, lepiej mi się oddycha. Nie męczę się, nie dusi mnie. Kiedyś bym nie wlazła na 9 pietro, a teraz wchodzę i nie dusi mnie. Nie będę oczywiście Afibronem astmy leczyć, to normalne, tylko mówię jak się czuję. Ogólnie mam zamiar brać miesiąc lub dwa w zależności jak bedzie po tym pierwszym miesiącu. A potem dietka, ćwiczenie, hula hop i wspinaczka na 9 piętro. Muszę tylko znaleźć jakąs fajną dietę. Albo najpierw oczyścić organizm. Słyszałyście o M. Tombaku i jego metodzie oczyszczania organizmu? Konkretnie chodzi o lewatywy. Stosował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak lekarz za pisał, to luzik. Chyba wiedział, że nie zaszkodzi. Dam Wam dobry przepis na obiad dietetyczny ;) Właśnie go zjadłam (ogromny błąd, ale dzisiaj było bardzo skromniutko z jedzeniem, byłam zalatana a siły na callana muszę mieć). Bierzecie kurzą cyckę (1/2 fileta) i przyprawiacie przyprawą do drobiu, pieprzem i Vegetą (mało! ;) - ja soli nie używam wcale, a vegety tym bardziej, ale do tego mięsa musi jej trochę być). Mięcho na folię aluminiową - przykrywacie je dużą garścią tarkowanej marchwi (tez przyprawionej pieprzem i odrobiną Vegety), folię zawijacie szczelnie, i fruuu do piekarnika na jakieś 50 minut. Normalnie miodzio w gębie :) ja robię na 2 dni - na zimno jest jeszcze lepsze :) a co do lewatyw... wiem, że cuda można wypłukać, ale ja chyba dziękuje ;) he he Pisz co słyszałaś, zawsze coś nowego nam wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, po odstawieniu tablet apetyt raczej nie wraca, fajnie się chudnie - wiola, ja, kolega. Może tylko miesiąc Ci wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkwew3g5
czy ten lek jest na recepte ? jaka trzeba stosowac diete do niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, ja w takim razie jutro robię obiad po Twojemu. I tym samym zmuszę się do zjedzenia mięcha. Odkąd biorę Afi to nie tknęlam mięska a tak je lubię. Już mi ślinka cieknie jak pomyslę o tym obiadku. Luśka jesteś boska:*:*:*:*Takie proste do zrobienia!!!! A co do lewatyw, to ja nie wiem czy bym sie odważyła, ale podobno rezultaty lux. Podobno robi się to woda z 3 łyżkami soku z cytryny. Stosowała to moja ciocia i rezulaty są. I w ogóle podobno lepiej się człowiek czuje. Miałam gdzies książkę M. Tombaka w pdf, ale pewnie w sieci można ją znaleźć. Tam jest dokładnie opisane co i jak dokładnie i ile razy w tygodniu. Nie chcę nikogo w błąd wprowadzić, więc nie będę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aette111
dajcie spokój, przecież ten cały afibron ma podobny skład do amfy. Jak chcecie wpaść w nałóg to powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj co tu pisze: Tak mi odpowiedziano na pytanie o mięso :) "Jesz mięso tylko raz w tygodniu?? to zdecydowanie za mało! Szalenie ważne jest BIAŁKO i ono odwala za nas masę roboty przy walce z tłuszczykiem naprawdę... posiłek który wydaje się kaloryczny (np. całe jajo na twardo na śniadanie albo porządny kawałek gotowanej piersi z kurczaka) robi więcej dobrego niż skubanie wafli ryżowych. Poczytaj trochę o tym białku. I staraj się jeść dużo jogurtów (NATURALNYCH nie owocowych!), chudego mięsa (np. gotowanego na parze z warzywkami... mmm.... pycha ), rano jakieś porządne śniadanko (jajko, albo chrupkie pieczywo, ale z grubym plastrem sera białego/żółtego), jedz dużo warzyw, pij dużo h2o i herbatek (zielona, czerwona). i jeszcze coś takiego: "masz za mało kalorii a sporo się ruszasz. Organizm spowalnia metabolizm, magazynuje tłuszcz na "ciężkie czasy" a Ty podczas ruchu i ćwiczeń spalasz tylko mięsnie. Moim zdaniem na obiad powinnas jeść coś bardziej kalorycznego i białkowego(białko jest budulcem mięśni a mięśnie spalają tłuszcz!!) np. pierś z kurczaka z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśkaaa, ja właśnie od 2 tyg tylko na jogurtach naturalnych jadę:) Dobrze, że chociaż na jogurtach a nie na waflach ryżowych:) Ja w ogóle jestem mięsożerny stwór, ale jakoś nie wiem, zapomniało mi się, nie chciało mi się, albo te jogurty dają mi tyle białka ile mi trzeba i jak to organizm wie najlepiej co mu trzeba, zapomnial o mięsku:):):) Ale zaraz lecę do sklepu po kurczego cycucha:) i robię po Twojemu:) Jajek niestety jeść nie mogę, więc odpada, ale kurka to co innego:P A jak znasz jakąś dietę bez jajek, ryb, orzechów, mleka to napisz, albo na maila mi wyślij żeby tu nie zaśmiecać i żeby się ktoś nie złościł że nie na temat piszemy:) A co do hula hopu, to jak spada już na tyłek to trzeba Kochana łapać, żeby nie leciało na podłogę:) co by sąsiadów nie niepokoić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATRCZEK22
Proszę powiedzcie mi jak wyglądają tabletki abiron 15 i czy też można naciąć się kupując podróbę chińską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje postępy: 08.03- 82,6:( 12.03- 80,7:) 16.03- 79,7:) 23.03- 78,8;) ----------------------- po 2 tygodniach -3,80 w dół:)happy może to nie jest za dużo ale dla mnie sukces, chciałabym następne dwa tygodnie tyle samo i w całym miesiącu to już pokaźny spadek wagi, bo 7,60 kg:). jem serki wiejskie,warzywa pierś i rybę na parze, tekturki, jabłka, pomarańcze, jajka, aktivię-serek z suszona śliwką, wędzonego łososia do tego herbatę czerwoną, zieloną, kurczaka to bez skóry i z rękawa:)dużo tego ale ja jem naprawdę znikome ilości i muszę nad tym popracować, bo jeść trzeba!!!dopiero teraz odczuwam sytość po jednym kęsie, a wcześniej tak nie było, a ponadto: 0 alkoholu 0 soli- sos sojowy 0 cukru 0 słodyczy 0 oleju-oliwa z oliwek 0 smażonego i pieczonego rowerek stacjonarny codziennie 30 min.23 km/45predkość, 770kal.125-140puls chciałabym pić jeszcze wodę bo mnie trochę suszy ale nie wiem jaką w bo zdania są podzielone a jak pytałam to nikt mi nie odpowiedział czy mineralną niegaz.czy źródlaną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do osób prowadzących samochód: czy po Afibronie faktycznie jest niższa koncentracja, czy też wszystko ok za kółkiem? Napiszcie o swoich spostrzeżeniach - na ulotce odradzają prowadzenie auta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×