Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rasputin25

dziewczyny mnie nie chcą- 100 odmów

Polecane posty

Gość gość
A chcesz być moją mamą, bo ja jestem sierotą . Będziesz moją macochą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabiasz . Czy starczyłoby nam na życie a jeszcze dałabyś mi cyca do possania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Na moje szczęście ja swoje kilkuletnie dzieci uczę samodzielności od małego. Dzięki temu mam więcej czasu na udzielanie rad nieudaczników życiowym i innym niezawodnym ludziom :D A tak na poważnie niestety nie uznaję adopcji ani karmienia piersią, więc sorry Gregory :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie uznaję adopcji ani karmienia piersią," Porodów też pewnie nie uznajesz, żeby nie rozciągnąć foki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Nawet nie atrakcyjny mężczyzna kogoś znajdzie. Pod warunkiem, że będzie szukał wsród nieatrakcyjnych kobiet i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Kafe Rybnik poczumiem humoru to Ty nie grzeszysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Nie zauważyłeświadczy mojej subtelnej ironii i odniesienia się przeze mnie do tematu poruszonego przez gościa. Jestem miła i fajna, dlatego odwrocilam kota ogonem :) i nie wzięłam do siebie tego co napisał gość. Radzę brać ze mnie przykład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Jestem ostatnia osoba, która dotknąć może brak podstaw kultury osobistej innych ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Ha ha ha desperowany i nieprzyjemny cóż za wybuchowe połączenie... w pewien sposób nawet ciekawe, jeśli pociągają cie marudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Czasem na gg mam opis zaraz wracam żeby nieliczni znajomi mysleli że mam coś do załatwienia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Dobre zagranie... ukraść mój nick, ale nie mam GG. Więc kulą w płot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Jestem miła i mam spory zasób słów, także musisz się bardziej postarać , jeśli chcesz mnie uzurpować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Dotykam organów płciowych podczas odbierania receptorami bodźców płynących z ekranu komputera, na którym to wyświetlam zbiór pikseli przedstawiający samice gatunku homo sapiens w zwulgaryzowanych pozach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Poplakalam się że śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
... szczególnie że chodziło Ci chyba o narzady płciowe, jak mniemam :) Ale reszta też była zabawna. Także na swój sposób mało subtelny sposób, jesteś uroczy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ma rację w każdym swoim poście, wy nieudaczne, popaprane prawiki !!! Spróbujcie wykorzystać chociaż kilka jej rad a wasze życie odmieni się na lepsze. Macie chodzić do roboty i zarabiać na siebie, tak jak każdy normalny człowiek. Macie pracować nad swoimi niedoskonałościami, tak jak każdy kto chce DZiŚ być lepszy od swojego wczorajszego JA. Macie szukać dziewczyn i kobiet z waszego środowiska i otoczenia a nie z niedostępnych szczytów, tak jest zbudowany świat OD ZAWSZE, nie dziś. Powychodźcie ze swoich śmierdzących stref komfortu, zacznijcie walczyć w swoje lepsze życie. Musicie się spocić, czasami wyć z bólu bo nikomu nic nie przychodzi łatwo a końcowy efekt często to skutek ciężkiej pracy, także nad sobą. Przestańcie się nad sobą użalać, lenie śmierdzące, bierzcie się ROBOTY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy sobie zdajcie sprawę, że ten temat to kilkuletnie nekro? 😭 Popełnione przez: Ania4321 wczoraj . Odgrzebywanie tematu sprzed kilku/nastu lat :D żeby pisać rady ludziom którzy już pewnie mają dziewczyny.... bo większość narzeka na wyrost... albo dawno nie żyją... są pod 50 i już ich baby nie obchodzą... to trochę nie teges. CZYTAJCIE DATY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
KafeRybik wiem o tym, jednak myślę, że pewien typ zainteresowały h tematem mężczyzn będzie tu zaglądać. Także ktoś, kiedyś, z oczywistej przyczyny to przeczyta. Zresztą napisałam o tym na początku: Dla przyszłychłopca odwiedzających! Ok znikam definitywnie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybik, nic nie zrozumiałeś. Data narodzin tego tematu jest dla wszystkich jasna od samego początku. Nie wprowadzaj tematów zastępczych dla swojego prawicznego nieudacznictwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć pasję ja na przykład uwielbiam się masturbować szczególnie latem robię to min 5 razy dziennie i jest ok też miałem kilka odmòw ok 200 mam 40 lat i jestem dalej sam i przestałem się starać bo poco się starać dla jakiejś kretaczka chłopie dej się na luz wrzòc na ręczny i zacznij pić i nie łam się gorzola jest lepsza od najlepszej kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania napisała, że to mężczyźni mają się starać o kobiety. W tym cał problem. To kobiety mają zabiegać i prosić o mężczyżnę. Wtedy związek się uda. To mężczyzna ma mieć wybór, to dziewczyna ma się starać a nie odwrotnie. Mężczyżna jest gigantyczną nagrodą dla dziewczyny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jestem lepszy, mialem w swoim zyciu 35 000 odmow, 44 lata i nigdy nawet sie nie umowilem na sex. Bez zony dzieci, nie mam nawet dziewczyny, wyglada na to ze cale zycie bede sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×