Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rasputin25

dziewczyny mnie nie chcą- 100 odmów

Polecane posty

No to współczuję wam obojgu :) Rozumiem, że będzie małżeństwo z rozsądku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie małżeństwa bo nie wyjdę juz za mąż niestety tak już jest czasem trzeba zrezygnować z marzeń o drugiej połówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma racje
najgorszym typem faceta jest : po1 narzekacz 2mieszkajacy z mamusia 3zaniedbany wizualnie 4 bez celu zyciowego,czekajacy na te "jedyna" ,dzieki ktorej bedzie kimś-co oczywiscie i tak sie nie zrealizuje 5bez zadnych umiejetnosci i pasji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to takich marzen w ogole nie miec 🖐️ i tak ktos kogos zdradzi, oszuka, pobije etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma przecież mnie nie chciałeś:( a mamusia by sie tak cieszyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej jak facet narzeka niz nie mowi nic, wtedy to dopiero nie wiadomo co z takim poczac, a tak to przynajmniej zareagowac mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Oferma przecież mnie nie chciałeś" no włąśnie o tym piszę. przez własną głupotę tyle szczęścia mnie ominęło: "nie ma tego czegoś ale moja matka sie cieszy ze mam faceta z pozycją i klasą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Oferma jaki jesteś, miałbyś kobietę ,która jest z Tobą pomimo braku tego czegoś :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole byc sama niz miec faceta pro forma :O moja matka cieszy sie jak jestem sama bo wie jakie mam szczescie do zyciowych przegrancow, desperatow, alkoholikow, cpunow i damskich bokserow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
no właśnie. i jeszcze taka szczęśliwa "mamusia"!!!! a ja wciąż myślę że raczej wstrzymam oddech na pół godziny niż na coś takiego pójdę. a propos: ciekawe jak głęboko dało by się w tym czasie zanurkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Oferma masz racje nie dawaj sie żadnej kobiecie która nie ma mokro na Twój widok :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega sobie topik zalozyl czekajac na porady, a my tu o mokrych gaciach piszemy :O troche poszanowania dla autora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet__ - chodziło o fotke autora, ale jak tak bardzo chcesz to Twoją też możesz zamieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, oto dwa zdjęcia mojej facjaty, żeby udowodnić, że urodą nie grzeszę :) Dodatkowo jeszcze zdjęcie mojej dziewczyny, żeby udowodnić, że jednak z taką fajatą można zdobyć fajną laskę :) Przepraszam tylko za wycięcie jej oczu, ale wiadomo... Zresztą za moment zdjęcia usunę. http://www.voila.pl/411/rkx6b/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, moja kobieta mi to mówi w odpowiedzi na pytanie "co ty widziałaś w takim brzydalu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem czy szerokie... No ale trochę pływam tu i uwdzie i się wyrobiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co chłopaki, któryś brzydszy ode mnie? :) Nagle towarzystwo zamilkło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz masz fajne bary i pewnie umięśnione ciało od pływania do tego obcisły kombinezon ;) ide pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma racje
nom bo widzisz oni potrzebuja czegos co bedzie podtrzymywac ich teorie dlaczego sa sami ,a ty zburzyles ich mit,faktycznie urodziwy nie jestes ale masz fajny charakter i usmiech na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i o tym właśnie pisałem. Urodziwy nigdy nie byłem i stało się to dla mnie oczywiste odkąd zacząłem świadomie analizować pewne fakty, czyli gdzieś tak koło 10 roku życia. Wtedy stwierdziłem, że urodą to ja kobiety nie zdobędę i trzebaby jednak zaimponować czymś innym. A potem to już poszło z górki. Mam 27 lat, za sobą kilka fajnych związków, z kobietami żadnych większych problemów. Pewnie gdybym od początku stwierdził, że skoro jestem nieładny, to i do niczego, to bym miał teraz takie kłopoty jak panowie wyżej. Dobra, pozdrowienia dla wszystkich, znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\", czyli gdzieś tak koło 10 roku życia. Wtedy stwierdziłem, że urodą to ja kobiety nie zdobędę i \" nieźle ile klas przeskoczyłeś dzięki tak rozwiniętemu intelektowi i świadomości w tak młodym wieku :classic_cool: nie wiem nie widziałem zdjęcia ale i tak pewnie, niech ci będzie że jesteś brzydki, to wyglądasz \"męsko\" czy jak to się tam ... widać już wyżej jak to pieją nad szerokimi barami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ja uważam że jestem brzydszy. ty wcale nie jesteś jakiś brzydki szczególnie, co ty opowiadasz. fakt, twarzy modela może i nie masz ale do brzydki to ci jednak sporo brakuje. ale ja nie lubie tego rodzaju rozmów w ogóle, będziemy się teraz licytować? ja mam 34 lata i nie mam za sobą żadnego związku. nie jestem głupi, mam ręce i nogi i pozornie niczego mi nie brakuje. ale niestety kobietom się nie podobam i nie są moją osobą zainteresowane. cokolwiek bym sobie nie wmawiał jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja napisałem na początku ,że brzydki nie jestem-tylko przeciętny,też mam dwie ręce i dwie nogi,jestem dobrze zbudowany,siłownia,sport,umiem pływać wszystkimi czterema stylami...i właściwie mógłbym tak jeszcze wymieniać -tylko po co?.Mam samochód,prawo jazdy,w pracy naprawiam telewizory i co z tego-żadna mnie nie chce-takie są fakty,można to nazwać narzekaniem ,użalaniem i tak niczego to ku..a nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×