Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rasputin25

dziewczyny mnie nie chcą- 100 odmów

Polecane posty

Gość taka myśl
do piwosh nie przyszło Ci do głowy że nie każdy musi tylko bawić się w prowokacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwosh
Moim zdaniem prowokację można dość łatwo poznać. Po pierwsze po tym jak kto pisze. Po drugie, choćby po nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka myśl
To znaczy że Ty też prowokujesz. Tyle że zbędną dyskusję:) poznałam po nicku:) żałosne ocenianie. Nie znasz człowieka i już przyklejasz łatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest prowokacja,nick jest przypadkowy a pracuję w TPV w Gorzowie wlkp ( TPV światowe konsorcjum produkujące telewizory dla bardzo wielu firm m.in samsunga,AOC,NEC,Toshiba -takie są w Gorzowie produkowane i ja je tam naprawiam,jeżeli któryś został uszkodzony lub zle zrobiony na linii montażowej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze przejdz sie raz do dziwki,cisnienie ci opadnie i moze inaczej spojrzysz na cala sprawe...ja bym chyba na twoim miejscu zaistniala na jakis portalach randkowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem wszystko
mysle ze autor dziala juz pod za duza presja. tu nie chodzi o to by sie napianc, i czarowac kobiete, oh, jestes modelka, oh jestes aniolkiem ktory uciekl z nieba... podejsc na luzie, w klubie lub gdzies, hej jestem marek albo jarek, usmiechnac sie, jak masz na imie. kobiety nie lubia nachalnosci na pierwszym spotkaniu. puszczasz oczka na sympati. a nie lepiej napisac. hej co slychac. tez lubie (gory, czy co tam ona lubi?), masz fajne zdjecia, chetnie bym cie poznal. lekko i nie nachalnie. ludzie robia wszystko takie skomplikowane.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"hahaha wystarczyło coś tylko wspomnieć o seksie a już wszyscy dają mi łatę ,że tylko oto mi chodzi i ,że traktuję dziewczyny przedmiotowo." co się dziwisz. takie "cuś" jak ty to dla kobiet jest jakiś towar 10. gatunku i o seksie to nie ma prawa nawet pomyśleć. śmieszne bo same co chwila zakładają tematy w stylu: "on mnie zostawił dla innej...", "on nie zwraca na mnie uwagi..." "on mnie zdradził...." "poszłam z nim do łóżka a teraz się nie odzywa" i wszystkie nieodmiennie zakończone puentą "A JA GO KOCHAM". wtedy jakoś instrumentalne traktowanie czy jakieś podrywy na boku nie stanowią przeszkody dla "miłości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis przechodzilem obok jakis kurew i jedna zazartowala \'\'twoj chlopak\'\' i w smiech.mialem wrocic i zapierdolic jej przez leb ale przeciez to koieta,znaczy imitacja kobiety,ich nie wolno bic prawda? bo od razu wyszedlym na buraka ,chama oraz damskiego boksera i zaraz zbieglo by sie stado bohaterow za dyche ale do czego zmierzam.nie raz nie dwa spotkalem sie z sytuacja gdy zostalem wysmiany za wyglad.i tu nie chodzi o to ze nie bylem jak to mowia kobiety zadbany.jak ktos ma nienaturalnie zdeformowana twarz od malego to teraz cierpi.mi w sumie moj wyglad nie przeszkadza ale czemu do kurwy nedzy jakims kurewkom juz tak?! kiedys nadejdzie taki dzien ze nie wytrzymam i sie zamachne tak ze odechce sie jednej z druga zartowac wiem ze polacy sa pojebani i interesuja sie wygladem innych dlatego na powaznie rozwazam mozliwosc przeprowadzki tam gdzie ludzie nie oceniaja na podstawie wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka myśl
nie znajdziesz takiego miejsca niestety:( wszędzie ludzie oceniają, nie wszyscy ale większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie niczego nowego się od was wszystkich nie dowiedziałem.A sposobów już najrózniejszych próbowałem i nic-widocznie niektórych rzeczy nie da się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowego-w sensie ,że wszystkie wymieniane przez was "sposoby" nawiązywania relacji z kobietami stosowałem w praktyce i zawsze była klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec rasputin pozostaje ci jedno wyjscie :) www.gejowyświat.pl :P fajny portal :)kolega mi mowił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22.
Widocznie jesteś jakimś dziwadłem,że nie podobasz się kobietom.Dla ich dobra więc daj sobie już spokój w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billy mustang
Mam dla ciebie niezawodny sposób na panienki-działa na 90/100 lasek-musisz mieć po prostu bardzo dużo kasy .Spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka myśl
Chyba żartujecie z tym portalem. To nawet nie jest kiepski dowcip. Jeśli ktoś ma zamiar się wyżyć na obcych to niech znajdzie kogoś równego sobie. Tutaj miały być poważne rady a nie takie kretyńskie docinki. Żal się robi niektórych. Już widać kto jak myśli, albo wygląd albo kasa. Promitywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billy mustang
No to jest właśnie poważna rada,skoro chłopaka żadna nie chce już tak długo to jest jeden niezawodny sposób-kasa kasa kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tyle lasek Go olało
to jest jakiś powód.Pisanie w stylu nie martw sie jest idiotyczne. Niech sie za siebie zabierze,znajdzie w sobie to coś,a nie pyta ludzi na forum''dlaczego'':O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka myśl
Jeśli komuś nie odpowiada temat to nich się nie odzywa. Nie rozumiem po co od razu dołwać człowieka. No tak mentalność w tym kraju jest zabójcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myl pojec
to nie mentalnosc w kraju tylko mentalnosc kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka myśl
faktycznie to jest różnica:) zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"to nie mentalnosc w kraju tylko mentalnosc kafe" dokładnie. po prostu taka "ona22" nie potrafi wykazać się na żadnym polu poza tym że komuś dupy da. więc jak już znajdzie kogoś komu może powiedzieć coś przykrego w związku z tym chętnie to robi bo może poczuć się "lepsza" wiedząc że jest to jedyny obszar w jakim jest dla kogokolwiek konkurencją. bo intelektualnie to jest dziewicza jak antarktyda, myślą nie skalana. ale to się naprawdę nie ma czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka myśl
Niestety prawda i to jest przykre. Dobrze że nie wszyscy są tak prości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazineczka
offerma- odkopales temat z przed 2lat kmiocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makusz...
to kobiety offermie zgotowaly taki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przejazdem na
Autor posta już tu pewnie nie zagląda, ale ta strona byłaby mu pewnie pomocna www.randkiprzezinternet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się nauczyc życ zupełnie samodzielnie, bez kobiety. chcesz stałego związku, żeby zaleczyc swoje chore cierpiące ego. Żadna na to nie pójdzie, siostry miłosierdzia umarły wraz z ostatnim sensownym wierszem. Szukasz czegoś, co znajduje się nie w Twoim wieku, gdzieś koło 40. Wiem po sobie, trzeba se dac zbic d**ę, potem jak będziesz twardy, nie będziesz się mógł opędzic. Mnie same zaczepiają w sklepach, na ulicach, robią histęrię a ja każdą wpławiam. I ładny nie jestem. Nie muszę się nawet myc. Byle jak to napisano wcześniej nie śmierdziec desperacją. Tylko dbaj o siebie, wal głową w dół na dno, ale otwórz spadochron zanim odpadnie ci głowa. Jestem z Tobą, AVE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×