Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rasputin25

dziewczyny mnie nie chcą- 100 odmów

Polecane posty

Gość ssebbaaa
A kto ci napisał że masz być takim jak ten koleś? Masz wyciągnąć pewne wnioski, na tych filmikach gościu daje tylko rady pewnego zachowania, które działa na kobiety i tyle. Zresztą poczytajcie też te strony które podałem. Jest tam mnóstwo dobrych porad dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to że ja jestem "singlem" znaczy że jestem sam "z wyboru" ale jaja na to nie wyglada tak przeciez jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssebbaaa
No kosztują, ale nie musisz na żadne kursy chodzić, wystarczy sobie w internecie poczytać różne strony, fora, e-booki. Wszystko to jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Ok dla mnie autor topu to mamisynek ,bez tego czegoś" tak jest. "tego czegoś" nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabollic
Alphamale.pl - polecam tą stronę. Czytam regularnie, bardzo fajnie podana wiedza, dużo cennych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
a wiadomo że jak nie ma "tego czegoś" to jest maminsynek, idiota, bydle, kretyn, cham, kanalia. i bardzo dobrze że nikt go nie chce. zasłużył na to sumiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma bez przesad:P są kobiety desperatki wiec jakieś tam szanse ma :D tak przykre ale prawdziwe facet musi miec to coś ,bo inaczej może sie schowac do mysiej nory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferm ma mowisz
popierajac wlasnym doswiadczeniem ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak przykre ale prawdziwe facet musi miec to coś ,bo inaczej może sie schowac do mysiej nory " tylko to ma się nijak do całości społeczeństwa gdzie pewnie dla ciebie tego czegoś nie bęzie miała większość a zresztą pewnie i ta większość związków jest nieudana :P faceci są beznadziejny a baby upierdliwe i za brzydkie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pewność siebie u faceta jest najważniejsza. Potem poczucie humoru. A uroda... no wiecie, mój też jest przeciętny, a ja jestem bardzo ładna (nie chwaląc się). Najgorsze co może być to facet który narzeka ciągle na życie. Dnia bym z takim nie wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym nie wyrzymala z takim co sie nad soba uzala :D to kobiety sa do zrzedzenia a nie faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
no pewnie że niesprawiedliwe, w idealnym świecie były by specjalne sale tortur dla tych wszystkich którzy "tego czegoś" nie mają. niech się szmaciarze cieszą że tylko troche przykrosci ich spotyka. "popierajac wlasnym doswiadczeniem ?" oczywiście, no bo skąd bym miał wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pokażę jego zdjęcia bez jego zgody i wiedzy. Ale jest przeciętny, z tłumu się nie wyróżnia. Tyle że on jest Grekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie przyciąga to coś ,pewność siebie faceta i jakaś tam niepewnośc czy sie Mu podobam :D a dobry miły facet jest dla mnie nudny to straszne ze taka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"daj zdjęcie to powiedząci czy jest przecietny bo wy często tak piszecie i to przeciętny to potem się okazuje" bo ta średnia jest wyliczana na podstawie filmów hollywoodzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofermma mozna jakos pocieszyc? skoro sie nigdy nie poznalo bliskosci drugiej osoby nie ma za czym tesknic. 🌼 na litosc mi sie zbiera 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Sami* to nie jest straszne, to jest normalne :) Wy kobiety lubicie facetów nieprzewidywalnych, takich których ciężko jest rozgryźć. W innym przypadku szybko się nudzicie. Dlatego ja nigdy żadnej kobiecie nie słodzę. Nawet przed moją, z którą od roku jestem nie odkryłem się do końca i zawsze jest gdzieś ta niepewność z jej strony czy mnie nie straci ;) Oczywiście daję jej ciepło i uczucie, ale nie jestem jej pieskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienie spotykam sie z miłym dobrym profesorkiem :P nie ma tego czegoś ale moja matka sie cieszy ze mam faceta z pozycją i klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"nie ma tego czegoś ale moja matka sie cieszy ze mam faceta z pozycją i klasą" cholera, a taka była szansa żebyś o mnie tak pisała :( jak ja to teraz przeżyje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×