Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sportsmenka

Gdzie można dostać pregnyl?

Polecane posty

Gość muriasz
Trzymam kciuki na pewno Wam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka pregnyl
Witam, powyższe ogłoszenie z dnia 03.01.2012 jest juz nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Posiadam kilka ampułek pregnylu 5000. Szczęśliwie zaszłam w ciążę i mogę odsprzedać kilka zastrzyków po cenie z apteki (36zł/szt). Z uwagi na to, że lek powinien byc przechowywany w lodówce preferuję odbiór osobisty (Trójmiasto). Kontakt j.fratczak@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam 5 ampułek Pregnylu - ważny do 04.2013, aktualnie jestem w ciąży więc lek nie jest mi już potrzebny.. Cena 34 zł za ampułkę. Legnica, telefon - 503804446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do sprzedania dwie ampułki pregnylu po 5000j cena w aptece 36 zł za sztukę ja odsprzedam za 30 zł sztukę.Termin ważności 09.2012 Zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail monika19840509@op.pl Pozdrawiam Moniolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYCOFUJĘ SWOJE OGŁOSZENIE! Zupełnie nie zdawałam sobie z tego sprawy, że odsprzedaż leków, to coś niezgodnego z prawem. Nie chcę łamać prawa, dlatego też wycofuję swoje ogłoszenie. Szkoda, bo wiem, że Pregnyl jest lekiem trudnodostępnym, ja sama musiałam po niego jeździć kilkadziesiąt kilometrów. A teraz 5 ampułek, których już nie potrzebuję zalega w lodówce.. a wyrzucanie leków raczej także nie jest humanitarne... uhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oferta pregnylu już nieaktualna - Pani z Mikołowa zainteresowana. Pozdrawiam Moniolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetttka
pregnyl już sprzedany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogaduchy
A gdzie można go kupić w płocku((( mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik85
Cześć Dziewczyny zostało może jeszcze coś którejś, mam straszny problem, żeby dostać :( Proszę o kontakt email: magdalena.smolnik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREGNYL mozecie spokojnie kupic w Tarnowie w aptece stokrotka sa tam wszystkie leki na niepłodność ja dopóki nie wiedziałam o tej aptece po pregnyl jechałam 150 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeżeli możecie poratować pregnylem to bardzo prosze o kontakt: md.marlenka@interia.pl dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enya77777
Koniecznie potrzebuję Pregnyl enya77@wp.pl Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Może którejś z was zostało parę opakowań pregnylu??Mój się skończył niestety,a w mojej okolicy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, posiadam w swojej apteczce Pregnyl 5000 j.m. ( 3 ampułki z proszkiem + 3 ampułki z rozpuszczalnikiem) data ważności 07.2012 zainteresowanych prosze o kontakt, mój adres e-mail olus1984@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pregnyl
Witam, Mogę odstąpić pregnyl bo jest mi już nie potrzebny. labudzik@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madula
Jestem zainteresowana, wysłałam e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana81
Ja też jestem zainteresowana zakupem. lilideresh@op.pl Bardzo proszę o odpowiedź. Choćby jedna ampułka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terkaverka
Tez jestem zainteresowana. Prosze o kontakt na maila. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję Pregnylu 1op. Warszawa lub okolice Warszawy , dojadę odbiorę osobiście . tel. 535-444-767

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_834
kupię pilnie pregnyl? tel 793120891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Górnioczka
Sprzedam Tanio! Mam do sprzedania 2 ampułki Pregnylu 5000 j.m. termin ważności do 02.2014 roku. Zakupione normalnie w aptece. Chce je sprzedać ze względu na to, że nie są mi już potrzebne ponieważ jestem teraz w 4 miesiącu ciąży. W przypadku zainteresowanych proszę o kontakt e-mailowy: olafek2@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PREGNYL 2x 5000 j.m.
Mam do sprzedania 2 opakowania pregnylu po 5000 j.m. Odbiór w Warszawie ale mogę również wysłać. Przechowywane cały czas w lodówce. Ważność 04.2013. Cena 35 zł. wdzieka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×