Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sportsmenka

Gdzie można dostać pregnyl?

Polecane posty

Gość aulu
Witam, mam do odstąpienia 1 ampułkę Pregnylu 5000 j.m. Termin ważności 11.2012 Mi już nie jest potrzebny :) Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt na adres al@jablonowo.pl (Warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciunia_7
witam mam do sprzedania 6 ampułek pregnylu przechowywywany w lodówce data ważności do 2012 roku dodatkowo dodam flakonik clostilbegyt. Jestem z Bydgoszcz mogę równiez wysłać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciunia_7
Zainteresowane osoby pregnylem prosze o kontakt na gg 8143276

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mautka81
witam:) ja rowniez mam do sprzedania niedrogo 2opakowania Pregnylu 5000 z terminem 07.2012.Przechowywany jest oczywiscie w orginalnym opakowaniu w lodowce a mnie on juz nie jest potrzebny:)Moge wyslac lub umowic sie na odbior wlasny.kontakt:monikaxxl1@wp.pl Sieradz i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pregnyl
Sprzedam pregnyl.tel.694126870

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pregnyl
Witam,mam do sprzedania Pregnyl 5000 ,proszę pisać na maila : irka_3@wp.pl lub gg 5893651

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutellka2
Witam, Mam do sprzedania 3 opakowania po 5000 jm, po 30zł za opakowanie. szczegóły na: nutellka2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczkkka
Mam do sprzedania PREGNYL 5000 j.m 4 ampułki Data ważności 06.2013 r. Kontakt - annulka23@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pregnyl
Sprzedam PREGNYL 5000 j.m 3 ampułki, data ważności 09.2012,przechowywany w lodówce Kontakt gg26109283

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnie sprzedam PUREGON 50 j.m. (5 fiolek po 0,5 ml) - data ważności 04.2011 oraz PREGNYL 10 000 j.m. (2 ampułki z liofiliazatem + 2 ampułki z rozpuszczalnikiem)- data ważności 09.2011. Oba zastrzyki przechowywane w lodówce - mi już nie przydarzą się. Odbiór osobisty w Poznaniu. Kontakt: cotynato77@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka w czarnej masce
Czy jest tu może ktoś z ŁODZI kto chciałby sprzedać PREGNYL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me-and-jr
Witam, mam do sprzedania 2 ampułki leku PREGNYL 5000, przechowywane w lodówce. Mi na szczęście się juz nie przydadzą, a zostały mi po kuracji, wiec bez sensu zeby się marnowały Cena za ampułkę to 38zł [cena w której je kupiłam] + koszty wysyłki (najlepiej kurierem bo "idzie" tylko 1 dzień, koszt wysyłki to 28zł, przy wysyłce listem poleconym priorytetowym - na państwa odpowiedzialność - koszt wysyłki byłby około 9zł). W razie czego mozliwy odbiór osobisty w Krakowie. meandjr.allegro@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eedit2
Witam! Mam do sprzedania 2 cale opakowania pregnylu (w opakownaiu po 3 ampulki po 5000j.m. i 3 ampulki z rozpuszczalnikiem do sporzadzania roztworu do wstrzykiwan) oraz jedno opakowanie z 2 ampulkami po 5000j.m. i 2 ampulki z rozpuszczalnikiem. Cana za sztuke 30pln. Data waznosci maj 2012r.,przechowywany w lodowce. Kontakt gg: 3523371, odbior osobisty w Warszawie lub Lublinie lub wysylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania 3 ampułki pregnyl 5000j.m.Ważny do kwietnia 2012.Przechowywany w lodówce.Odbiór osobisty w Katowicach lub wysyłka. Jestem w 27 tygodniu ciąży.Już mi się nie przyda.Po wielu trudach zdobycia tego leku,szkoda żeby się zmarnował. Chętnych prosze o kontakt gg:3208977 mail :marlenka.slonko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simrad
Witam, mam do sprzedania 5 ampułkek pregnyl 5000j.m.Ważny do lipiec 2011. Przechowywany w lodówce. Nam pomógł od razu i to 2 razy a szkoda zeby zmarnowala sie reszta, zwłaszcza że dostać go trudno. Cena 40 pln za ampułkę. Wysyłka kurierem pocztex 30 pln , dostawa na drugi dzien. mozliwy odbiór osobisty Gdańsk. simrad0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelis
40 zł za ampułkę leku którego wazność kończy się za 2 miesiące to chyba lekka przesada...zwłaszcza,że w aptece kosztuje mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkatr
Sprzedam tanio Pregnyl. TErmin waznosci do stycznia 2013! moniczkatr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódź i Częstochowa
Witam Amazonka szukala kogos z Łodzi kto posiada Pregnyl mam 3 opakow. Pregnylu 5000 jm 1 opakow zawiera 1 amuplke z proszkiem+1 amp z rozpuszczalnikiem termin waznosci 11.2012, oryginalnie zapakowane przechowywane w lodowce kupilam wieksza ilosc ale juz mi nie bedzie potrzebny odbior oaobity mozliwy w Częstochowie i Łodzi nawet przy odbiorze osobistym oddaje lek w torbie termoizlocyjnej dla pewnosci bezpieczenstwa leku osoby zainteresowane GG 7434026 e-mail: olfo2@wp.pl zapraszam i zycze powodzenia w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -monikaa
Odkupię pregnyl lub ovitrelle -najchętniej od osób z Gdańska lub okolic kondor@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annna252
Mam do sprzedania pregnyl 500 gonal f 300 lametta 2,5 (femara) clostylbegyt 508435692 flover25@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26Asia26
Witam. Posiadam 7 ampułek Pregnylu do sprzedania. Data ważności 06-2012. Jestem z Elbląga. Cena ampułki 40 zł. Kontakt pod numerem telefonu : 500-317-855.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pregnyl
Witam,sprzedam pregnyl 5000, trzy ampułki po 40zł,termin ważności 2012.09 Radom kontakt 694151092

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam do sprzedania pełne opakowanie - 3 ampułki PREGNYL 5000 j.m. Termin przydatności do 04-2012r. Lek cały czas przechowywany w lodówce w temp. 5 stopni C. Obecnie jestem w 30 tygodniu ciąży, więc już nie potrzebuję, ale sama wiem, jak ciężko go zdobyć!!! Szkoda, żeby się zmarnował! ;o) Koszt całego opakowania, czyli za 3 ampułki to 120 zł. Jestem z Wrocławia, gdyby ktoś preferował odbiór osobisty. Mogę też wysłać poleconym priorytetem (około 9 zł) i będzie następnego dnia!!! Kontakt: czajnix@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasior1
mam jeszcze 6 ampułek pregnylu 5000: ważnych do 05.2013 przechowywany oczywiście w lodówce, Wrocław, 40zł/szt. kontakt: hasior1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z kuracji zakończonej sukcesem ;o) zostały mi jeszcze ziołowe kapsułki DONG QUAI, które chętnie odsprzedam taniej!!! Dong Quai - Dziegiel (angelica sinensis ) bardzo dobrze znana i stosowana w medycynie chińskiej. Polecam bardzo, mi pomógła wyregulować cyk i zajść w ciąże!!! A dodam, że mam PCOS, nieregularne cykle i niedoczynność tarczycy z hashimoto!!! Uznawana za doskonały regulator hormonów. Ma szerokie zastosowanie zarówno w leczeniu niepłodności jak i w kontrolowaniu innych problemów kobiecych (np. nieregularne miesiączki ). Działa również tonizująco na ścianki macicy i pozostałe organy rodne. Posiadam całe opakowanie - firma Meridian - Dong Quai - Ekstrakt 6:1 - 60 kapsułek x 400 mg i jedno rozpoczęte, w którym jest 55 kapsułek x 400 mg oba z terminem przydatności do 01-01-2013. Za opakownie zapłaciłam 36 zł. Dong Quai pełne opakowanie 60 kapsułek (30 zł) + otwarte 55 kapsułek (20 zł) = 50 zł http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3556461 Jestem z Wrocławia, gdyby ktoś preferował odbiór osobisty, lub mogę wysłać pocztą, na mój koszt, a niech stracę!!! ;o) Kontakt: czajnix@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena19222
ja posiadam pregnyl moge oddac bo mi juz nie bedzie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natolinska
Pregnyl 5000 mozna kupić bez problemu w Aptece Natolinskiej przy ul. Sengera Cichego 3 w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×