Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość gość
Motylka ja miałam takie badania w 17 tygodniu. Chciałam zrobić bo w rodzinie męża urodziło się chore dziecko. Na szczęście wszystko ok i obyło się bez kolejnych badań. A badana byłam w OLMEDZIE na ul. Zajączka 1 u dr Wyroby (młody, przystojny lekarz :D ). Koszt 200zł - USG (bardzo dokładne). Wynik był tak dobry, że nie musiałam mieć badania krwi. (dodatkowe 150zł). Dla własnego spokoju można sobie zrobić o ile właśnie nie jest ciężko z kasą, bo wiadomo jak w życiu bywa... bynajmniej w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylka27
W czwartek mam wizytę u ginekologa to zapytam go co myśli o tym tym badaniu, chociaż pewnie powie że on nie widzi takiej potrzeby, ale to moja decyzja, może 250zł to nie jest jakiś majątek, ale z drugiej strony można byłoby za te pieniądze kupić coś dzidziusiowi, tym bardziej że artykuły dla dzieci są dość drogie, znacie może jakieś sklepy, hurtownie z ciuszkami dla maluszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
Cześć wszystkim ja robiłam badania prenatalne w 13 tygodniu usg+test z krwi oraz chyba w 20 tygodniu usg koszt pierwszego 400 drugiego 250 na ul. Waszyngtona 50/54 lokal 24 dr.Katarzyna Buzdygan.Mój lekarz nas nie namawiał ale my dla własnego spokoju chcieliśmy zrobić te badania tanie nie były też wolelibyśmy przeznaczyć tę kasę na coś innego ale nie żałujemy wiemy że córcia jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaa11
Hej, próbowałam dzwonić na Parkitke odnosnie ZZO. Ale na jeden numer Pani nie miala czasu ze mną rozmawiać, a na drugim dodzwoniłam sie na porodówkę i pielegniarka wogole nie wiedziala o co chodzi, była jakaś chamska i odechciało mi sie z nią rozmowy. Także nie dowiedziałam się nic, czy trzeba coś załatwiac jeszcze przed porodem.. Paranoja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
motylka27 osobiście obkupuje się na wyprzedażach w F&&- tesco lub H&M. W pepco też maja sporo ciuszków ale nie które są kiepskiej jakości. Na mieście mało kiedy bo też mają wygórowane ceny. olgaa11 nie za miło Cie potraktowali :/ jak nie zapomnę to w czwartek zapytam swojego lekarza, jak w ogóle coś będzie wiedział na ten temat bo to chyba bardziej położne są zorientowane. Próbuj dzwonić może ktoś inny odbierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammablanki
Olik150 tak ja nadal w dwupaku. Wczoraj byłam u Sikory na wizycie kazał mi w niedzielę tak po 16 udać się na parkitke bo będę już mieć 41 tc. On ma dyżur w poniedziałek. Możesz spokojnie dzwonić i się umawiać. Olgaa11 co do zoo też dzwoniłam na parkitce, ponieważ wiem że miasto dofinansowuje tylko dla mieszkanek Częstochowy a ja od roku już nią nie jestem. Chciałam się dowiedzieć czy pozostalekarz kobiety muszą płacić. Rozmawiałam z jakąś panią która nie była zorientowana i dodała mi tel. do gab. lekarskiego tam rozmawiałam z jakimś lekarzem nazwiskiem się nie chciał pochwalić i powiedział mi tak: " dla naszych pacjentek wszelkie dostępne znieczulenia a mianowicie gaz rozweselajacy, zoo, czy ( i tu nie pamiętam jakie myślę że tzw. zwykły głupi jaś) są bezpłatne więc zapraszam do porodu do naszego szpitala. Tak mi powiedział. Mój lekarz dr Sikora też powiedział że jest za darmo zoo, ale że lekarze nie preferują znieczulenia gdyż pacjentki nie chcą potem współpracować i przed kiedy trzeba. Moja koleżanka która rodziła niedawno ciągle mi powtarza żebym od razu na izbie przyjęć mówiła że chcę zoo by potem nie byli zdziwieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaa11
W środę ide na pierwsze KTG to zapytam sie poloznej co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dodzwoniłam się do gabinetu lekarskiego, lekarz był bardzo zdziwiony, natomiast podał jakąs babkę, która powiedziała mi, że na tę chwilę zzo maja do końca roku, ale żebym się nie martwiła, że pewnie będzie przedłużone (ja mam termin na 13 stycznia 2014). Nie trzeba wcześniej żadnych konsultacji z anestezjologiem, na miejscu jak się jest już, pobierają krew i wtedy wiadomo czy się kwalifikujemy i nie ma przeciwskazań do tego typu znieczulenia. Jeszcze jedna ważna wiadomość, Pani powiedziała, że owszem dadzą zzo ale tylko wtedy gdy będzie wolny anestezjolog tzn. nie będzie miał w tym momencie np jakiejś operacji. Dziewczyny jak będziecie wiedzieć coś więcej lub doświaczycie porodu z zzo na Parkitce, piszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatshepsu
hmm ja też mam termin na 12 stycznia, to moja pierwsza ciąża ..i tak czytam czytam...i nie wiem czy brac to znieczulenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też moja pierwsza ciąża i ogólnie wolałabym nie brać znieczulenia, ale jeśli się okarze że to masakra to chce mieć świadomość że mogę skorzystać z zzo. Stąd też próbuję się dowiedzieć jak najwięcej. Przy następnej wizycie podpytam również mojego lekarza, gdyż on pracuje również na Parkitce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaa11
pase - na kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammablanki
Postaram się po niedzieli - jak już urodze dac więcej informacji na temat zoo i generalnie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olga - termin mam na 13 stycznia ale mam wrażenie, że będzie to troszkę wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaa11
Czekamy z niecierpliwościa.. I trzymamy kciuki;)) Ja mam termin na 9 grudnia,, jeszcze 2 miesiace.. jak to szybko zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatshepsu
Pase- a do kogo chodzisz?Ja tez na parkitce bede rodzić, chodze do Lemańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hatshepsu----> Ja chodzę do dr Kowalskiego. :) Mammablanki--- > Czekamy na relację. Szybkiego i najmniej bolesnego rozwiązania życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze jak czytam wszędzie jaki to ból to ja dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modesta
Hej, dziś właśnie mija mój termin..i nic kompletnie sie nie dzieje :(To czekanie straszne. Jak nic sie nie ruszy to 10 mam stawic sie do szpitala na wywołanie. Mamablanki łączę się z toba w tym zniecierpliwieniu ;) Która kobitka ma jeszcze termin niedługo? Jak sie czujecie?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe na "pocieszenie" powiem, że wiele kobiet rodzi do 14 dni po terminie i to raczej normalne:) Choć wiem, że pewnie chciałybyście już być z maleństwem, tym bardziej, że pewnie nie wygodnie już strasznie. Ja jak narazie 26 tydzień a już czasami nie mogę znaleść sobie miejsca. Także szybkiego i mało bolesnego porodu dla oczekujących;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammablanki
Modesta ---> widzę że naszym maluchom się nie śpieszy - w sumie zimno jest a tam maja cieplutko heheh. A Ty gdzie będziesz rodzić?? Niedziela już tuż tuż ja zaczynam mieć nieprzespane nocki...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocco87
Cześć kobietki. :) Mnie też najprawdopodobniej poród czeka w październiku, chociaż termin mam na początek listopada. Ost. na wizycie dowiedziałam się, że skróciła mi się szyjka i moja kruszynka jest już nisko. Moim lekarzem prowadzącym jest doktor Jerzy Surówka. Zamierzam rodzić na Parkitce, być może spotkamy się na mecie z którąś z forumowiczek :) hehe. Dziś ledwo żyję... już 35 tydzień, ledwo chodzę wszystko boli, po prostu mam dość... Chciała bym już mieć swoją małą obok siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modesta
mamablanki-----ja zamierzam rodzic w Blachowni. Bedę trzymac kciuki w niedzielę, jakie imię wybraliscie dla małej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
Witam chyba koleżanki wzięło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja też mam termin na październik, dokładnie na 8. Słyszałyście że na Mickiewicza zamknięty szpital z powodu ospy??nie przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammablanki
Modesta ---> wybraliśmy ---> czekamy na Nataszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja termin porodu mam na 25 listopada. Jeszcze nie jest mi aż tak strasznie ciężko. Chciałabym zapytać czy któraś z dziewczyn uczęszczała może do szkoły rodzenia? Ponoć Parkitka współpracuje z jakąś szkoła rodzenia? Podzielcie się informacjami na ten temat:) Trzymajmy się dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
Tak słyszałam o szpitalu na Mickiewicza mój lekarz mówił że do niedzieli tak ma być też masz zamiar tam rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, chciałam na Mickiewicza bo mam stamtąd lekarkę, ale boję się że złapie mnie do niedzieli. kiedy już można spokojnie się tam udać wiesz może? w niedzielę czy w poniedziałek?? też masz na teraz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×