Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość 28marzec
Marta2403 również przyłączam się do gratulacji :) :):) to u mnie też pewnie zacznie się od balonika :(, ale już tak bardzo chce przejść przez poród, że niech robią co muszą, żeby Maleńka była już przy mnie po tej stronie. Edziaa94 dzięki za trzymanie kciuków, ściskaj wyjatkowo mocno przez weekend ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Mamuska 2014 ---> ja mam wizytę 10 kwietnia i porozmawiam z nim ( jak zresztą co miesiąc), ale jestem w trakcie załatwiania sobie wskazań do cc bo znam przypadek gdzie dziewczynie z ciśnieniem większym od mojego kazali rodzić naturalnie ( właśnie na parkitce) w głębi duszy liczę, że dotrzymam do 39 tc i pojadę na tą umówioną cesarkę, ale w razie czego zawsze lepiej mieć kartkę i się nie przejmować. Na kiedy Ty masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Marta-- moja imienniczko serdeczne gratulacje I za to ze dzielna bylas. Witaj w swiecie mamus :) 28 marzec trzymamy kciukasy zeby Ciebie nie wymeczyli I malenstwo szybciutko przyszlo na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
Wiesz co na lipiec więc jest jeszcze czas Ty już będziesz dawno po a ją jeszcze z tego co wiem to podważają wskazania dlatego lepiej załatwic z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Mamuska 2014 --> z nim teoretycznie mam załatwione, powiedział, że w jeśli dotrzymam do 39 tc to zrobi mi cc, ale z drugiej strony mała jest bardzo nisko i stwierdził, że urodzę wcześniej także wolę się zabezpieczyć. Ja choruje na astmę oskrzelową więc mam nadzieję, że nikt nie będzie próbował tego podważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
Marta2403 -> Gratuluję bardzo i super że już masz to za sobą. Ja na parkitce dostałam w pierwszym dniu nawet dwie paczki.Jedną z Pampersa a drugą nie pamiętam z czego.Do tego potem jeszcze dostałam próbki witamin D ,K i dla mam karmiących ale dziewczyna która leżała ze mną nie dostała bo rodziła 2 dni po mnie i pewnie już nie mieli i myślę że oni mają ich niewiele i chyba rozdają je na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Wiesz ja już nie wiem co lepsze a co gorsze czy ta cesarka czy naturalny ;/ ciekawi mnie bardzo jak się zachowa do Ciebie czy będzie normalny i się Tobą zajmie czasami mi się wydaje że on tak jak by łaskę robił ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Mamuśka 2014 --> Wiele by pisać na jego temat :) jako specjalista jest super, bardzo dokładny, dociekliwy, widać, że ma dużą wiedzę, ale np wg mnie brak mu empatii, zawsze przewiduje najgorsze i mówi o tym pacjentce pomimo, że wcale to nie musi się sprawdzić ( u mnie tak było wielokrotnie ) Powiem szczerze, że niejednokrotnie przyjeżdżałam do domu po wizycie i płakałam bo usłyszałam coś czego żadna kobieta usłyszeć by nie chciała, ale nie będę się na ten temat bardziej rozpisywać i tego rozpamiętywać, wahałam się od samego początku pomiędzy nim a dr Kornem, którego już wcześniej znałam i teraz żałuje, że nie wybrałam Korna. Odnośnie tego co jest lepsze, cc czy naturalny to ciężko mi się wypowiedzieć, mogę tylko napisać tyle, że ja bardzo boję się rodzić naturalnie i uważam, że nie dałabym rady dlatego upieram się przy cc, ale przecież każda z nas jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Powiem Ci coś szczerze ja już zdecydowałam że jak będę drugi raz w ciąży to zmieniam lekarza płacisz dużo to raz a po za tym jest to pierwszy lekarz, którego znam co nie daje skierowań na badania i jeszcze za to musisz płacić. Każda moja koleżanka chodziła prywatnie fakt ale nawet dostała skierowanie na prenatalne a on nic nie daje fakt nie mogę powiedzieć, że nie jest solidny i ja nic od niego nie usłyszałam przykrego ale decyzje już podjęłam. Jeszcze jedno ja mam termin na wakacje i skąd mam wiedzieć, że nie pojedzie na urlop i mnie nie zostawi???? Wiesz naturalny może się zacząc wcześniej o czasie albo później masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Mamuśka 2014 --> Dokładnie, na pewno w okresie wakacyjnym nie będzie go przez jakieś 2 tygodnie, obyś wtedy nie rodziła :) on bardzo często gdzieś jeździ, średnio co 2 miesiące przynajmniej na tydzień wyjeżdża, teraz jakoś też miał jechać w ostatnim tygodniu marca albo pierwszym tygodniu kwietnia, nie pamiętam dokładnie. Mam nadzieję, że w maju nigdzie nie pojedzie :) Ja drugiego dziecka nie planuje ale w razie gdyby to tak samo jak Ty, zmienię lekarza i tym razem będzie to Korn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Hey Dziewczyny Po prenatalnych jest ok, ale mój dzidziuś bardzo wstydliwy i nie dało rady sprawdzić płci :), także dalej żyję w niepewności :) Ze mną gorzej, szyjkę co prawda mam dobrych rozmiarów, ale mój gin powiedział że mu się nie podoba i że kwalifikuję się do porodu przedwczesnego, więc za dwa tygodnie kontrolne usg i jeśli będzie się skracać to idę do szpitala na założenie klamry... No cóż... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze bo mnie to już dobija... Jak tu leżeć i odpoczywać jak remont pełną parą w domu przed przyjściem na świat maluszka. Muszę gotować, sprzątać bo nikt tego za mnie nie zrobi. Staram się odpoczywać ile się da, ale cały czas leżeć nie da rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Ola jak chcesz to się zapisz do Juliamedu na szkołę rodzenia. To jest darmowa szkoła, ja zaczynam w niej zajęcia 12 maja, więc mogłybyśmy razem chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sierpniowa mamo wszytko będzie dobrze zresztą nie ma wyjścia musi być Ola ma dziewczynkę ja mam chłopca nawet fote mam fujarki ale znów mój nie chciał buzi pokazać cały czas rączkami się zasłaniał. Powiem może mało optymistycznie ale Oli wysłałam e mail z konspektami ze szkoły rodzenia gdybyś chciała to też Ci wyśle bo wiesz może być różnie ja poszłam wcześniej bo zapisy były od 21 tyg a po za tym musiałam leżeć cały 1 trymestr i nie wiem czy nie będzie tak w ostatnim i wtedy nie miałabym jak chodzić przez te 8 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guguś 2014
Sierpniowa mamo i Ola zmieniem sobie pseudonim bo jest ktoś podobny do mnie to ja Mamcia 2014. teraz będę guguś głupie ha ha ha ale jak byłam mała to brat tak do mnie mówiłha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
możesz mi przesłać te konspekty :), mój mail to madzialena87@gmail.com, a pseudo całkiem wporzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guguś 2014
Sierpniowa mamo e-maile poszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść wszystkim gratulacje dla nowych mamuś dawno mnie tu nie było ale śledzę wszystko Lena miała szczepienie we wtorek nawet po nim była w miarę spokojna bo po ostatnim to marudziła dwa dni byłyśmy również u dermatologa u kontroli wszystko w porządku dostała jeszcze jedną maść z antybiotykiem bo w paru miejscach krostki jeszcze są.A u mnie w małżeństwie taka lipa że masakra nie możemy się dogadać byle co i awantura gotowa od narodzin Leny bardzo żeśmy się odsuneli od siebie ciągle jedno warczy na drugie nie potrafie sobie z tym poradzic dzisiaj chciałam zeby został z mała bo miałam zamiar jechac na zakupy (jakby było ciepło to bym ja wzieła) to nic mi nieodpowiedział leżąc jeszcze w łóżku bo wczoraj zabalował wiec wyszłam z sypialni i sie popłakałam a za 10 minut przyszedł zebym jechała cała uryczana.ciezko mi z tym z miesiaca na miesiac sobie powtarzam ze sie polepszy a jest coraz gorzej :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki gugus:) za wszytskie materiały zastanawiam sie jeszce nad ta szkoła rodzenia bo nie po drodze mi tam na stradom jezdzic jeszcze moj maz zajety budowa wiec calkiem masakra kolezanka mnie namawia bo tez jest w ciazy i zapisalaby sie ze mna od maja...hmmmm musze pogodac z moim M coz on na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugus 2014
Jak byś się nie zdecydowała to się nie martw wszystko Ci prześle ;-) fakt mój mąż też ma problemy aby chodzic bo praca i remont także dokładnie Cię rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
GG--- u mnie tez tak bylo po urodzeniu pierwszego syna, doszlo ciagle wypominanie bo nie bylo go poznirj bo ciagle w delegacji a ja nie wyspana I zla na caly swiat. Musicie siasc w wolnej chwili I pogadac co oczekujesz od meza I se tez chcesz wyjsc do ludzi I odpoczac. Ns dluzsza mete jeszcze bardziej oddalicie sie od siebie. Trzymam kciuki zebyscie dogadali sie w. Koncu macie dla kogo :) a tak w ogole to te hormony tak szaleja. Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Dziewczyny ile czekałyście na wyniki GBS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25kwiecień
ja zaniosłam w piątek a we wtorek już miałam wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po długiej nieobecności ale jestem już w domku z Moim Kochanym Synkiem Tyle co sie wycierpiałam to moje i nie chciałabym przechodzić tego drugi raz... Pozdrawiam wszystkie Mamusie i również te przyszłe dobrze bedzie...a Maleństwo wynagrodzi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25kwiecień
Kwietniowamama ----Gratuluje :) aż zazdroszczę bo ja jeszcze muszę czekać a z chęcią chciałabym mieć to już za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 kwiecień - dziękuj***ardzo zobaczysz jak to szybko minie u mnie nie było łatwo bo miałam duże przeboje z moją ciążą.....u Ciebie napewno będzie inaczej .jeżeli miałabym coś doradzić to dobrze mieć swojego dobrego lekarza w szpitalu w którym rodzisz i żeby ten lekarz był decyzyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
25kwiecień a jak tam się czujesz? Masz już jakieś skurcze? Jak nisko masz brzuch? Ja czuje że znów się obniżył i jak wchodzę po schodach to obijam brzuch nogami, a od rana mam skurcze nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25kwiecień
Chodzę do dr.Oleksika i mam nadzieje że będzie przy moim porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Kwietniowa Mama --> Jeszcze raz gratuluję !!! Mogłabyś coś więcej napisać na temat Twojego porodu? Jakie miałaś ciśnienie, że przygotowywali Cię do porodu naturalnego? Powiem szczerze, że bardzo mnie to wszystko przestraszyło :( 25kwiecień --> Co ile dr Oleksik wyznacza wizyty na tym ostatnim etapie? będziesz rodzić naturalnie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×