Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość malaRybka
patusiaxxx - też ostatnio byłam przeziębiona, pediatra u której byłam z Małą powiedziała, ze można stosować wszystko to co jest przewidziane dla małych dzieci. myszka1125 - Mała śpi w śpiworku bez rękawów, zakładam jej na body albo jakiegoś pajacyka albo kaftanik, nie przykrywam niczym bo boję się że jak się w nocy tak kręci to się pod kołderkę albo kocyk zakopie. w pokoju ma zwykle 21-22 stopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
Eliza -->> może trzeba mleko zmienić, porozmawiaj o tym z pediatrą najlepiej, chociaż jak dobrze przybiera na wadze to pediatra pewnie stwierdzi, że tak ma być... podobno do pół roczku tak może być, dopiero jak po tym czasie nie minie to się bada dziecko, u nas minęło ale mnóstwo nerwów moich i męża to kosztowało, bo czasem to wyglądało tragicznie i całe podłogi w mleku, bo nigdy nie wiadomo gdzie Mu się uleje. Mamo Olgierda -->> właśnie ja tak pod siebie trochę patrzę, bo ja nie znoszę jak mi coś w nocy z pod kołderki wystaje, a szczególnie barki, bo momentalnie mi w nie zimno, nawet latem :-) a Michał i tak śpi ze swoim ulubionym kocykiem wiec go nim trochę przykryje, a On już potem sam się w niego omota (to jedyny kocyk, który toleruje i się z pod niego nie wykopuje), spokojniejsza będę, że nie marźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem ze wybiore spiworek marki womar, tylko nie wiem czy polar czy owcza welna w srodku poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o spiworki do spania to moja mloda jak wyrosla z rozka przerzucilam ja do nich i bylo super, nigdy sie nie rozkopala, ale ok lata bylo kilka zimniejszych nocy to mimo ze miala na sobie body i pajac zaczela sie budzic o 12, 1 na mleko, w koncu doszlismy ze bylo jej zimno i zmienilam na kolderke, teraz mimo ze zawsze ma raczki do gory jest jej cieplo a ze jest duza to i ja spie spokojnie a nie boje sie smierci lozeczkowej bo ona lubi nawet przez sen nogi do gory unosic, na szczescie kolderka jest za ciezka i nigdy nie zdarzylo sie ze nasunela sie na nia, choc jak dla mnie jest jak piorko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka1125 my jestesmy na Nanie Pro HA i pediatra wlasnie nie chce zmieniac mleka poki co :/ Dzieki za pomoc:) Husky - slyszalam od pediatry ze welna jest silnie uczulajaca i ze powinno sie jej unikac w przypadku maluszkow zeby nie nabawily sie alergii. Ale najlepiej jak sie wypowiedza doswiadczone mamusie czy mialo to jakis wplyw na pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Ja zmieniłam Nan pro HA na zwykły Nan pro i od razu problem z kupa przestał istniec... wcześniej się meczyl, a teraz robi normalnie. Ale oczywiście pediatra stwierdziła, że lepiej na tym HA dociagnac do końca 6 miesiąca. Ja stwierdziłam, że skoro już nie karmie piersią, a Olo nie ma tendencji do alergii to HA nie jest konieczne i wyprobujemy inne. Tym bardziej, że na HA kupa była ciemnozielona. Teraz ma normalny kolor. Także czasami zbytnia ostrożność lekarzy robi więcej szkody niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Eliza85 ---> miałam ten sam problem, moja Zuzia ulewała non stop odkąd wyszłyśmy ze szpitala, zdarzało się jej nawet "chlustanie mlekiem" podawałam to samo mleczko, które ty podajesz nan pro ha, po konsultacji z gastrologiem dziecięcym z Zabrza zmieniliśmy mleko na bebilon pepti dha i wszystko ustąpiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
Patusia ja właśnie jestem chora i gadalam z pediatra mojego syna kazał mi kupić oscillococinum i syrop sambukol i tak biorę od wczoraj a karmie piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
Ta wyzej od spiworka to ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Dziewczyny jaki krem polecacie do smarowania buzi dziecka?? Chodzi mi o taki chroniący przed zimnem. Dzięki za podpowiedzi :) Mamuśka, Patusia zdrowiejcie :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Zależałoby mi na takim, który dziecko może "zjeść" że tak to określę, bo moja mała strasznie się ślini i chciałabym jej usta też zabezpieczyć, żeby nie odmroziła sobie buźki... Szczerze zastanawiam się nad najzwyklejszą wazeliną ale nie wiem czy jej to nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
SierpniowaMamo - poczytaj na srokao.pl o kremach. Ja kupiłam ten z Rossmanna - używamy wielu kosmetyków stamtąd i jestem zadowolona. Proste składy i dobre ceny. Do mnie to przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
OlgierdaMamo ratujesz mnie kolejny raz, dziękuję Ci za wszystkie rady :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza85
OlgierdaMamo 21maj dzieki dziewczyny :) sprobuje zmienic w takim razie na bebilon i zobacze jaka bedzie reakcja, a noz bedzie lepiej :) Husky - swietny ten spiworek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Sierpniowa mamo ja mam ten krem z nive do Twarzy :) i jest dobry dla mnie mały tez nie ma uczulenia kupiłam w rossmanie ale jak znajdziesz coś dobrego dla swojej księżniczki to daj znać może i ja wypróbuje może będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu husky jesli przez przypadek ukaza sie moje tresci to sorry probowalam obejsc spam i sie nie dalo, niby na razie nic mi nie wyskakujeze tyle razy ale sama nie wiem... kupilam identyczny jaki wyzej wstawilam tylko na dawnej t.a.b.l.i.c.y zaplacilam 50zl za prawie nowke zero sladow uzytkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Mamuśka kupiłam Oillan, zobaczymy jakie będą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa Mamo my uzywamy "kremu specjalnego" emolium z racji na tradzik niemowlecy ale bardzo fajnie sprawdza sie na spacerach w taka pogode jak teraz. Podobno bardzo dobry jest krem na wiatr i mroz tez z emolium i mozna nim amarowac usta maluszka. Nie probowalam go dlatego pisze podobno :) Wrzesniowki co u Was? Jak Wasze pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus2014
Eliza85, miło że któraś wrześniówka się odezwała:-) U Nas ok, mały coraz większy :-) i coraz mniej spi. Mamy mały problem z puszczaniem baczków ale bierzemy espumisan i jest lepiej :-) A dzisiaj kończymy 4 tygodnie:-))))) A co u Was? Pozdrawiamy i życzymy wszystkim miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Hej Kochane, znacznie nam się poprawiło jedzenie nawet do 6 lyzeczek, ale gotuje w troszkę większej ilości wody wtedy jest bardziej płynne i lepiej połyka nawet bez pomocy smoczka:-) Eliza---Mojej Małej też ulewało się od samego początku a teraz raz na jakiś czas a ma 5 m-cy. Biskupi- super śpiwory, ja też szukam, bo kupiliśmy sanki i chcemy dokupić spiworek, ale gdzieś na necie widziałam za 99 zł muszę poszukać tylko nie pamiętam z jakiej firmy...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Miało być Huskyoo --- super spiworek ale tel. poprawia na głupie wyrazy Przepraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Wiem, że niektóre z Was kupują Pampersy, wiec może zainteresuje Was, że w Makro kosztują 34 zł za paczkę 70 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
OlgierdaMama -> nie oplaca sie, lepsza duzo byla oferta w super pharm w zeszlym tyg, w makro rozm 4 wychodzi prawie 80g/szt w tej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowe forum rozmownica.com.pl moze ktos zechce popisac ? nie ma przymusu logowania się Chetnie przyjme rady co ulepszyć itd. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Husky - rozmiar 3 - 70 sztuk za 34 zł to niecałe 49 gr za sztuke... chyba, że mówisz o innej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
ostatnio kupiłam paczkę pieluch z Rossmana na próbę, niby ten sam rozmiar 4-9 kg, ale są dużo mniejsze niż pampersy czy dada (bo tych używamy), no i co do jakości to też bez rewelacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
My tylko raz zaliczylismy eksperyment z Pampersami i wróciliśmy szybko do Dady. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia. Poza tym Dada się sprawdza, wiec po co przepłacać ;) zobaczymy jak będzie jak przejdziemy na 4 - słyszałam różne opinie - póki co jest ok to nie kombinuje. P.S. Jak mi się nic nie chce Dziewczyny... mam totalnego lenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Olgierda mamo masz prawo do lenia :) Ja się muszę Wam pochwalić jestem już po chrzcinach :) mimo iż miałam temperature 38 stopni to było super oczywiście mówię o chrzcie bo impreze spędziłam sama z synkiem a reszta się bawiła gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
też myślałam by przetestować pieluchy z rossmana, ale jak małaRybko piszesz, że badziewne to teraz nie wiem... mam problem, bo Michał śpi na boczkach i dady nam przeciekają tam gdzie są rzepy, no i Młody budzi się w nocy z wrzaskiem, bo leży w kałuży... pampersy niby dają radę na zapięciach, ale kosmicznie śmierdzą i wydaje mi się, że puszczają wilgoć na zewnątrz, pajacyk w kroku jest wilgotny, może wypróbujemy pieluch z lidla, albo postawić na jakieś huggisy, tylko trochę kasy szkoda? A tak na marginesie zapytam, czy wam też maluszki tyle w nocy sikają, bo ja muszę Michałkowi koło 2 zmieniać pieluszkę, bo jest pełna i jest Mu niekomfortowo... Może ma coś z pęcherzem? W dzień tyle nie sika, czasem po 4 godzinach pieluszka tylko troszkę podsikana. A może taki już z niego wywrotowiec, że musi wszystko odwrotnie... Mamo Olgierda nic nie rób, wolno Ci :) najlepiej legnij w łóżku z Olem i poczytajcie sobie jakąś książkę, albo po prostu się po tulcie ;) odpoczywaj puki możesz i zbieraj siły na czasy z dwoma maluszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×