Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Ja na razie zdejmowalam poduszki z lozka i mata fisher price rozkladalam ale fakt, to miejsce chyba sie jej juz znudzilo. Mam tez pytanie po jedzeniu i odbiciu wkladam ja do fotelika a Wy dziewczyny ile czekacie jeszcze zanim dzieci polozycie? Bao kilka razy zdarzylo mi sie ze jak ja polozylam na brzuchu to sie cofalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiara88
husky00 my byliśmy w Lidlu dzień po tym jak wchodziła oferta ze śpiworkami i niestety ani na jana pawła ani na mickiewicza nie było ani jednego śpiworku. Nasz Synek ma skończone 7 miesięcy i udało nam się kupic śpiworek wczoraj w sklepie babylandia firmy agatex http://www.ceneo.pl/14359173 był jeszcze szary w rozm 74 i 80 z tej firmy to może tam coś uda Ci się wybrać. Kosztował 129zł bo są w promocji. Dziewczyny ponawiam temat bramek zabezpieczających i fotelików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
husky00 my byliśmy w Lidlu dzień po tym jak wchodziła oferta ze śpiworkami i niestety ani na jana pawła ani na mickiewicza nie było ani jednego śpiworku. Nasz Synek ma skończone 7 miesięcy i udało nam się kupic śpiworek wczoraj w sklepie babylandia firmy agatex http://www.ceneo.pl/14359173 był jeszcze szary w rozm 74 i 80 z tej firmy to może tam coś uda Ci się wybrać. Kosztował 129zł bo są w promocji. Dziewczyny ponawiam temat bramek zabezpieczających i fotelików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
husky00 w poniedziałek rehabilitantka powiedziała, że jest już dobrze i dała nam 4 tygodnie przerwy od rehabiltacji. Jeśli chodzi o siadanie to kazała pokazywać dziecku wyższe pozycje, czyli siad z podparciem z przodu i po bokach, a także pozycje czworaczą. Mamy z nią ćwiczyć w domu. Mówi, że dziecko na samodzielne siadanie ma czas do skończonia 9 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
husky00 a jak u Twojej Małej wygląda uzębienie?? u nas jeszcze nie ma ani jednego ząbka. Zazdroszcze Ci, że Twoja mała pałaszuje wszystkie słoiczki z mojej jest tadek niejadek i do tego chyba alergiczką będzie. Po bananie, kalafiorze i rybie wyskoczyło jej uczulenie a po żółtku wymiotuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 marzec-> mloda tez zadnego jeszcze nie ma, ale na dole czuje ze 1 ida tylko jeszcze sie nie pokazaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlgierdaMama-> bylam w tesco i zadnego nie widzialam za to kombinezon w 3 roznych kolorach, luknelam przez neta na od narodzin ale cenowo powalaja a mam ich nablizej, jeszcze poszukam , dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowa Mama
witam Mój Maluszek 25 pażdziernika skończy 7 miesięcy i jest rechabilitowany od 2 miesięcy przewraca sie na brzuch przez lewe ramie w trybie bardzo szybkim zeby mu nie zablokowac bo miał zakaz bo bardzo przeprężał głowę. od tygodnia przewraca sie przez prawe ramię na plecy nie potrafi. jak go posadzę a tak zaleciła mi rechabilitantka na kilka chwil to potrafi sie utrzymac w asyscie i bardzo mu sie to podoba. pełzanie robi rechabilitacji i wychodzi mu całkiem dobrze w domu już gorzej ale sie chłopak stara ma przy tym mnóstwo śmiechu. z jedzonek to bardzo ładnie już je łyżeczką i własciwie nie chce butli . marchewka,króliczek,indyczek,rybka,ziemniaczek i jego ulubione owocki śliweczki jabłuszka gruszeczki z biszkopcikiem. chyba zaprzestanę tych rechabilitacji bo wydaje mi się ze jest wszystko ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza85
Swietne kombinezony sa w Jacku i Agatce. Ja kupywalam dla mojej Malej i placilam ok 100zl taki zabawny kroliczek z uszkami :) Dziewczyny jak bylo u Waszych pociech z ulewaniem? Mojej corci odbije sie nawet 2-3 razy chwile ja jeszcze ponosze, odkladam i mimo wszystko sie jej ulewa :/ Macie moze jakies pomysły co na to poradzic? MamoOlgierda jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
husky00 z tego co wiem dzisiaj miała być dostawa kombinezonów w sklepie Agatka i Jacek na 1Maja. Ja miałam dzwonic czy już dojechały, ale wczoraj udało nam się kupić. Teściowa pojechała specjalnie pochodzić po galerii i była chyba w 10 sklepach i nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza 85-> wlasnie mialam do nich na strone zajrzec, kupowalam tam kilka rzeczy, maja duzo taniej niz w od narodzin a i z obslugi bylam bardzo zadowolona, mimo iz fotelik swoj mielismy to panie nam wytlumaczyly dokladnie co i jak a jak kupowalismy parasolke do naszego wozka to sprzedawczyni wyszla z moim m do auta zeby calego stelaza nie przynosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki pomylily mi sie sklepy to bylo na lourdyjskiej i o tym sklepei pisalam, a w jacku i agatce tez robilam zakupy do kapieli tez fajna obsluga, dzieki za info chyba po pracy mojego m sie tam przejedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
husky00 najlepiej przedzwoń bo my byliśmy w poniedziałek i były przebrane. Pani powiedziała, że koło czwartku spodziewaja się dostawy, ale lepiej zadzwonić. A na stronie nie ma za aktualnych informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
Eliza85 ->> nie pamiętam ile twój maluszek ma? mój Michał też ulewał, bywały dni, że po każdym karmieniu i nie było zasady, czasem zaraz po jedzeniu przy dobijaniu, aczasem po godzinie nawet. Z wiekiem się poprawiło i teraz ulewa już sporadycznie, zazwyczaj jak go za szybko położę właśnie, po jedzeniu tak z 15-20 minut noszę Go w pionie, jak je zypkę albo kaszkę to na nawet krócej. Zauważyłam też, że Młody bardziej ulewa jak pojem więcej nabiału, jak był malutki to nawet do kawy mleka nie dodawałam, bo karmienie po takiej kawie było praktycznie całe ulane, teraz już kawę z mlekiem toleruje, ale po żółtym serze, czy potrawie ze śmietaną czasem się zdaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
co do przekręcania się na brzuszek to moja Mała nie chciała w ogóle na brzuchu leżeć, aż jednego dnia sama się przekręciła i już cały czas tylko na brzuszku, podobnie z siedzeniem, kilka dni temu sama siadła i ciągle siedzi, z raczkowaniem też, tylko pełzała a kilka dni temu zaczęła nieźle zasuwać i teraz to tylko co chwilę jest płacz jak się wywali a my nie zdążymy złapać. Wiem jak było u mojej Siostry, jeden syn zaczął chodzić sam jak miał 9 mies a drugi dopiero ja skończył rok, nie ma co się stresować, na każdego maluszka musi przyjść czas;-) Co do śpiworków czy kombinezonów, nie wiem jakie jest Wasze podejście, ale ja kupuje głównie na ciuchach, mam kilka ładnych kombinezonów ( w różnych rozmiarach i grubościach) kupionych po 15-25 zł, a śpiworki po 5-8 zł. Takie rzeczy przeważnie są w ogóle nie zniszczone, nie sprane, a po zakupie piorę 2-3 razy w wysokiej temp. Ceny nowych ubranek często powalają, tym bardziej że ile taki maluszek ich poużywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny zapraszamy do nas u nas fajne ubranka kombinezony też, jak coś to pomogę jak macie jakieś pytani to proszę pytać . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne ciuszki są w Mini Mini na Michałowskiego 11\13 dobre ceny i rabaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym też miała pytanie do mam których dzieciaczki śpią w domu w śpiworkach, czy macie śpiworki gdzie rączki są luzem? (takie jakby kamizelki?) czy macie doczepiane rekawki? ostatnio zakupiłam takie ustrojstwo, bo Michał wiecznie spał na kołderce i teraz tak się zastanawiam czy mu nie zimno w te chude łapeczki, śpi w pajacach z długim rękawem, więc chyba w porządku, w pokoju mamy w nocy jakieś 21-22 stopnie, mam chory umysł, który na tym punkcie ma bzika i jakbyście napisały czy okrywacie ramionka jakimś kocykiem dodatkowo czy śpią maluchy tak luźno to może moja psychika odpuści trochę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę pomóc, śpiworki służą tylko do tego aby dziecko nauczyło się nie odkopywać ma ograniczoną możliwość poruszania nóżkami więc poleciłabym okrywać ramionka cienkim kocykiem bawełnianym ,Pozdrawiam. Mini Mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Husky - w sieciowkach miałam na myśli H&M itp. Najdroższe są w typowo dziecięcy typu 5-10-15 itp. Myszka - Olo śpi w spiworku (bez rękawów) i choć ja z tym walczyłam na to jeszcze kolderka albo ciepły kocyk na to idzie. Ja się bałam, że mu za ciepło, ale śpi wtedy najlepiej. Cieplolubny po Tatusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Eliza - czuje się bardzo dobrze. Tylko spać mi się wiecznie chce - ale to u mnie norma :) poza tym jest jeszcze baaaardzo wcześnie, wiec czekam na wizytę na początku listopada żeby się upewnić, ze wszystko idzie po naszej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy karmiace piersią poradzcie mi coś łapie mnie przeziębienie trochę poklasluje i gardło mnie pobolewa . Jak sobie radzicie z chorobami ? Zrobiłam syrop z cebuli ale boję sie że bez wizyty u lekarza sie nie obedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko maliny 100% sok pomoże mi pomaga zawsze ,zapraszam sklep mini mini fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Patusia - jak karmisz to chyba tylko syrop Prenalen Ci zostaje. I wszystkie domowe sposoby oczywiście. Ja polecam olejki eteryczne - sosnowy zawsze mi pomaga, zwłaszcza na katar. W ciąży nie można, ale jak karmisz to spokojnie możesz sobie zrobić inhalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza85
Myszka1125 moja mala ma 1,5 miesiaca i ulewa sie jej wlasciwie od chwili jak wyszlysmy ze szpitala:/ Noestety piersią juz nie karmie od prawie 2 tyg :( Ja tez tak ok 15min nosze corke na rekach ale tak jak piszesz nawet godzine po jedzeniu potrafi sie jej ulac. Mala przybiera ladnir na wadze wiec chyba zostaje czekac az sie wszystko unormuje. MamoOlgierda to trzymam kciuki zeby Cie mdlosci ominely szerokim lukiem i zebys miala podwojne sily :) Mnie do konca 3 miesiaca meczyly mdlosci i wymioty, jakby cos - rewelacyjnie dziala herbata ze swiezym imbirem i cytryna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
OlgierdaMama-> nie wiem czy jeszcze potrzebunesz ale naturalne sposoby na pozbycie sie mleka to roztopienie smalcu i jak wystygnie w bandaz i scicle sie owijac, ja nie probowalam ale od znajomej wiem ona dwa razy tak tracila a jest pielegniarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dzięki, już nie trzeba. Pokarm sam zanikl - magia psychiki i natury :) raz tylko przystawialm do piersi żeby mi ulzylo i potem już było ok. Ale dzięki za pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×