Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość Mamuska 2014
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy uważajcie wszystkie bardzo proszę bo mojego małego personel medyczny zaraził w szpitalu. Mam do Was jeszcze pytanie do kiedy podawalyscie wiramine K bo mój mały za tydzień kończy 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Mamusią 2014 w takiej sytuacji powinnas podawać dużo pić dziecku aby przefiltrowac nerki - jeśli karmisz wyłącznie piersią to często dostawiaj jeśli nie to najlepiej wodę 5 min. przegotowana. Zapytaj o witamine C dla Maluszka bo zapobiega ona dalszemu rozwojowi bakterii uniemożliwia ich rozwój. Dobrze robi też żurawina, ale dzidzia jest jeszcze mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Mamuska 2014 przeprawil mi tel. Przepraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
Gaja dziękuje Ci bardzo wiramine C ma w żelazie więc jest jakiś plus tego że mu je daje a do piersi go przystawiam często ale nie bardzo chce jeść bo ma już swoje godziny i robi awantury może przez ta bakterie :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrześniówka19
Hej, Dziewczyny doradźcie coś na kolki, mamy wypróbowany już sabsimplex, espumisan, delicol i teraz zastanawiam się nad viburcolem... Staramy się ją odbijać, robimy masarze, ja ze swojej diety wyeliminowałam już chyba wszystko, próbowałam ściągać pierwsze mleko, suszarki, bujanie, śpiewanie, wyeliminowanie wszystkich bodźców...nic nie działa, mamy jazdy kilkunastogodzinne i chodzimy na rzęsach... Pomocy!?:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Ja niezmiennie polecam Bobotic Forte - nam pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
byłam dziś w Auchan ( a do marketów zaglądam baardzo rzadko), pooglądałam sobie dział z jedzeniem dla dzieci, i jestem zdegustowana, kaszki owocowe Bobovita bodajże - ilość owoców 0,3% bananka+0,3% innego czegoś, deserki jogurtowo jakieśtam - nie dość że nie w lodówce to jeszcze termin kilkumiesięczny - co to za jogurt, deserek z dodatkiem kakao od 5 mies, ciasteczka od 7 mies - głównie cukier, a i ostatnio się zdziwiłam że nawet w soczku Bobofruit jest cukier, nie wiem czy to ze mną coś nie tak że mi to się nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Wrześniówka 19 ja mam sab simplex to są niemieckie krople dostałam od bratowej podobno bardzo dobre ale ja nie musiałam ich stostować więc jak chcesz mogę Ci je dać tylko musisz na netcie sprawdzić jak je brać. Mam datę ważną do grudnia więc ponad dwa miesiące możesz stostować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Dziewczyny po jakim czasie od brania antybiotyku można szczepić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Jeszcze jedno mam do sprzedania PAMPERSY baby dry rozmiar 2 mam dwie paczki po 80 sztuk mogę sprzedać albo wymienić na rozmiar 4 piszcie w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus2014
Wrześniowka19, my co prawda nie mamy tego problemu ale położna mówiła że gdyby co to ciepłą tetrę się kładzie maluszkowi na brzuszek, i wiem jeszcze o rurkach Windi - słyszałam , ze rewelacja ale nie mam doświadczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
MalaRybka - mam to samo... aż mam ciary jak widzę co jest w skladzie... może to przez ta cukrzycę ciążowa taka jestem wrażliwa - zaczęłam zwracać uwagę i widzę wszędzie cukier!!! masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
OlgierdaMama - ja akurat nie miałam problemu z cukrzycą, wręcz przeciwnie w ciąży wyniki jeszcze lepsze niż normalnie, ale jestem niestety coloholiczką i słodkościożercą, wracając do tematu uważam że najważniejsze co możemy dać naszym maluszkom to zdrowy start w życie, a żywienie w pierwszych miesiącach/latach ma kluczowe znaczenie dla późniejszego rozwoju, nie da się całkiem wyeliminowac chemii, cukru, soli z diety malucha ale można to obniżyć do minimum i tak mam zamiar robić, wszędzie super cudowne niby zdrowe produkty specjalnie dla dzieci a potem gdzie nie spojrzysz to mały alergik, grubasek czy ciągle chorujący maluch - się rozpisałam;-) PS. a że nie samym żarciem człowiek żyje to jutro zadbamy o coś dla ducha w filharmonii;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
Mi sie udalo wychaczyc kaszki bobovity bez cukru i z 16,5% banana, ale to tylko dwie sa takie, jedna ryżowa, a druga ryżowo-kukurydziana, tyle ze mlodemu nie smakuje mleko z tych kaszek wiec lipa; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Wrześniówka polecam Bobotic, u nas były kolki takie, że płakałam razem z dzieckiem i pomogło, działa podobnie jak Sabsimplex a nie uzależnia i nie wchłania się do organizmu. Polecam w 100%, no i u nas suszarka działała ale tylko podczas tego gdy była włączona bo on razu po wyłączeniu był krzyk Mamuśka 2014 strasznie mi przykro z powodu Twojego synka :(, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że już za chwilę nie będzie tych bakterii. Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
pierwszy koncert w filharmonii (no mini koncert) zaliczony, dziecku się podobało - polecam wszystkim kolejne takie wydarzenia PS. Gaja - wpadamy na szarlotkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza85
Dziewczyny czy ktoras zakladala dziecku poduszke frejki? Moja corka ma dysplazje jednego stawu biodrowego i jeden lekarz zalecil pieluszkowanie a drugi poduszke frejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama003
Moja córka miała przez dwa miesiące szelki Pavlika. To podobna uprząż, ale czym się różnią to dokładnie nie wiem. Straszne to nie było tylko uciążliwe, jednak jeśli lekarz zalecił to radzą posłuchać, bo im szybciej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
MałaRybko oczywiście jak najbardziej szarlotka będzie i zapraszam pozostałych zwycięzców Naszych 5 kilogramów jabłek na ich konsumpcję :-) Dla informacji: na dzisiejszym koncercie w filharmonii jako grupa 10-cio osobowa wygraliśmy 5 kg jabłek:-) Koncert super udany piszemy się na kolejny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Z dziećmi było nas chyba nawet więcej niż 10 :) a szarlotkę to ja zawsze chętnie skonsumuję ;) nawet podwójną porcję, a co! Kolejny koncert w styczniu - wybieramy się znowu, prawda? Już się nie mogę doczekać aż nasze Maluchy będą już mogły same buszowac po scenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy słyszałyście o takim przesądzie,że dziecka które nie skończyło roku,nie zabiera się na cmentarz? Ostatnio moja teściowa tak mi powiedziała,ale nie wiem dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machońka-nie słyszałam o takim przesądzie.Mój synek mial bodajże pół roku jak pierwszy raz był z nami na cmentarzu, akurat wtedy mielismy msze i był z nami.Rok skonczy pod koniec grudnia.Teraz na 1 listopada tez z nami pojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest, że większość robi chrzciny, uważa się za Katolików a wierzy w przesądy i nie widzi w tym sprzeczności???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu...ja nie napisałam że wierzę w takie rzeczy,tylko że słyszałam o czymś takim. Dla Twojej wiadomości,ochrzciłam swoją córkę i jestem praktykującą katoliczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Dziewczyny o ilu ja przesadach słyszałam w ciąży masakra ;/ nie przechodź pod sznurkiem nie noś łańcuszka itp bo dziecko będzie owinięte pępowiną fakt nie robiłam tego ale dlatego że nie noszę biżuterii po za obrączką a sznurki mam nie po drodze a Kuba i tak był owinięty. Ale fakt muszę przyznać że starsze osoby przesadzają z tymi przesądami ;/ Załatwiałam chrzest i powiedziałam coś o przesądach księdzu bo chrzest mam w tą niedziele a on powiedział że będzie musiał w najbliższym czasie zrobić o tym kazanie bo to grzech a jak ktoś się będzie spowiadał to nie da rozgrzeszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
21 maj mam pytanko chodzisz do naszego ginekologa bo ja już nie miałam z nim nieprzyjemna rozmowę na wizycie po połogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to... to jest grzech, a większość i tak ,, nie wierzy, ale .... kokardke zawiąże przy wózku itp" Jakie to typowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
nie ma co się przejmować jakimiś bzdurnymi przesądami...przecież wystarczy odpukać w niemalowane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
musiałam powstawiać "spacje" po kropkach bo mi system nie chciał przepuścić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Kurcze, zmobilizowalas mnie :) zabieram się jutro za wykończenie rozgrzebanych prac i zacznę w końcu jakoś katalogować to, co robię, bo jakoś póki co mi się nie chciało za to zabrać. Ale skoro czeka mnie duuuuzo czasu w domu to chyba wypadałoby to jakoś ogarnąć ;) A o przesadach, wierzeniach itp się nie wypowiadam, bo nie chce siać fermentu tutaj. Niech zostanie miło i przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×