Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość myszka1125
właśnie też nie chciałabym za wcześnie go w buciki włożyć, ale z drugiej strony jak patrzę jak mu stopy latają i wykrzywiają się, to nie wiem czy buciki nie były by wskazane, żeby ją trochę stabilizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
Witam ja też nie zakładałam bucików i teraz żałuje bo moja cwaniara nie lubi mieć butów albo trze jedną noge o drugą żeby ściągnąć czasami sie udawało czasami nie a teraz już zwietrzyła zamykanie jak się odpina i sama sobie ściąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
myszka1125 - na bieżąco podczytuję, ostatnio jakoś miałam mało czasu na pisanie;-) Mała chodzi przy meblach albo trzymana za rączki, dokładniej to ona się trzyma, nie my ją. Nie planujemy żadnych bucików, dopóki nie zacznie już pewnie chodzić, na razie zakładamy skarpetki antypoślizgowe, trochę pomaga:-) OlgierdaMama - jak tam u Was zdrówko, już lepiej po świąteczno-sylwestrowych atrakcjach? Ogólnie moje dziecko coś się ostatnio trochę "popsuło";-), wcześniej 19-20 kąpiel, karmienie i spanko, teraz albo marudy albo niesamowity przypływ energii i rozrabianie nawet do 21:30, a potem albo pada albo jest zbyt zmęczona aby zasnąć i są marudy. Jak próbujemy ją wyciszyć i kładziemy się z nią na łóżku przy przygaszonym świetle to ta bryka na całego, wspina się na nas, na poduchy istne szaleństwa, jak odłożymy do łóżeczka i zostawimy ryk jakby ją ze skóry obdzierali. Ostatnio też jakieś protesty przy butelce, czasem dopiero przy kolejnym podejściu chwyci smoczek, wcześniej się wygina, krzywi. Mam nadzieję że to tylko jakieś chwilowe i przejściowe humory. Na szczęście po za tym wszystko ok, Mała zasuwa po całym domu, wszystko ją interesuje, ostatnio zaczyna wyciągać paluszka i pokazywać co ją interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dzięki - juz zdrowi wszyscy :) jakoś się unormowalo. Niestety pobudka dodatkową w nocy została, ale mam nadzieje, ze z czasem i ona zniknie. Spotykamy się kiedyś po tych szalenstwach swiateczno-noworocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
OlgierdaMama - ja jestem za kolejnym miłym spotkaniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Dziewczyny muszę Wam się pochwalić mój Kuba od tygodnia można powiedzieć, że się turla ha ha ha nie robi mu różnicy czy brzuch czy plecy lata jak chce teraz czekamy na kolejny krok za 20 dni skończy 6 miesięcy więc może coś pokaże za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
To elegancko :) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
kajka030-> my tez w koncu zdecydowalismy sie na fotelik samochodowy marki römer tylko najnowszy model king II LS z nawigacja swietlnani dzwiekowa dobrze zapietych pasow, dzis go mamy u siebie Majka zachwycona, jutro specjalnie ja przewieziemy bo chce zobaczyc jak jej bedzie komfortowo w aucie. Niby 4 stopnie regulacji siedzenia ale jak dla mnie to bardzo male odchylenie jutro musze zobaczyc jaka pozycje bedzie miala do spania. MamaOlgkerda-> niedawno pisalam ze Majka ma uczulenie na cos, od tygodnia zaczelam jej eliminowac banana a wczoraj byli na basenie i wyszlo jej na drugim policzku :( poczekamy ze dwa tygodnie i jeszcze raz pojda dla pewnosc****ewnie cos tam jej nie pasuje. A szkoda bo wczoraj nurkowac zaczela:( w swieta rozmawialam z meza kuzynka i ona mowila że ze swoja corka tez chciala isc ale rok temunjej kolega z dzieckiem chodzil i to dziecko mialo jakas bakterie wiec poszedl tam i pytal o badania sanepidu ale mieli niewazne ale zle wyniki i basen byl otwarty, gosc jest prawnikiem i mial sie tym zajac natomiast czy juz wyniki maja dobre to moj maz od dwoch razow zapomina zapytac:/ napisz mi tylko czynu Was po basenie Olgierd dostal jakichs wypryskow na twarzy. Ja mam nadzieje ze od roku to sie zmienilo i juz wszystkie wyniki maja w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Olek na twarzy ma czasami jedynie przesuszona skórę trochę, ale to wtedy jak się za dużo slini. Woda mu nie szkodzi :) basen to zawsze bakterie - ja wychodzę z założenia, że ma się uodparniac. To jak z dorosłymi - jeden pójdzie i infekcja, grzybica i co tam jeszcze, a innego nic nie rusza. Ja póki dam rade będę chodzić, choć do jacuzzi juz mi się z Nim ciężko wchodzi. Teraz pewnie w piątek się wybierzemy znowu - mam nadzieje, ze skończy mu się faza picia wody :) w kąpieli musiałam zacząć mu trzymać głowę jak noworodkowi , bo zaczął od razu obracać na bok i z jednym okiem otwartym po woda pije razem z pianą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niezly jest he he moi byli jeszcze raz na oswajaniu i Majka siedziala na jakims podescie i razem schodzili pod wode. Wlasnie moj maz wyczail ze w klobudzku jest jeszcze fajny basen dla niemowlat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Nurkowanie mówisz?? To super - wybierzemy się w takim razie w sobotę na zajęcia, bo widzę, że nowe rzeczy są :) O Klobucku słyszałam, ale my mamy zdecydowanie bliżej do Taurusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
małaRybko -->> tak jak piszesz z tymi wieczorami, to u nas tak było jak Michałowi zęby szły, że właśnie wieczorem się nie chciał kłaść spać, w łóżeczku płakał , a na rękach czy łóżku naszym to się wściekał zamiast do spania układać, ale to ogólnie całe noce wtedy cyrki robił, a przy górnych zębach to nawet cyca nie chciał do buzi brać, tak mu uwierały, może pozaglądaj w paszczę, bo coś tam idzie;) U nas Michał ma opory jeżeli idzie o kosi kosi, czy bicie brawo, czasem robi papa, ale tylko do cioci, bo ją bardzo lubi:) Za to woła mama i am am, zwłaszcza w nocy... A na tatę krzyczy nie nie nie jak mu za bardzo dokucza. Wczoraj sam przeszedł do mnie jakieś pół metra i nawet nie upadł, tylko doszedł do moich nóg i woła mama, rozkoszny bywa:) a dziś wstał bez podpierania się, pierwszy raz. Rozwój pełną parą, aż miło patrzeć ;) Co do spotkania to ja tez chętnie, zawsze to jakieś oderwanie od codzienności, choć ja dziś do kina idę się oderwać trochę:) mąż mnie wygania z domu, bo dziczeję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
No to kiedy? Poniedziałek czy środa? 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaOlgierda-> nie wiem czy nowe rzeczy sa bo chyba tylko to bylo a reszta ta sama wiec juz wiecej powiedzial ze na to nie pojdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie,poradźcie jak oduczyć małą od gryzienia w cycek przy karmieniu. Lena ma 6 ząbków a jak ugryzie to mam ochotę krzyczeć. Wogóle to najchętniej oduczyłabym już ją cycysia,bo ma 10 miesięcy a karmię ją tylko jak idzie spać,nie uśnie bez cycunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaxxx
Machonka ja jak mnie mały ugryzie w dydek odstawiam go i mówię że nie wolno zdecydowanym głosem on oczywiście wyje ale jestem stanowcza i nie powiem daje efekt. Od lutego też chce przejsc na mm ho Mati będzie mieć 11 mięsiecy. Mam pytanko do was mamusie będę teraz eleminowac Matiemu cycka w dzień i wzamian wprowadzać drugie danie. Macie jakieś fajne prEpisy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
machońka -->> ja krzyczę jak Michał dziabnie ;) działa rewelacyjnie, ugryziona zostałam póki co 2 razy, zębów mamy 4. Nie wiem jak Wy, ale ja póki co nie zamierzam odstawiać, Młody je właściwie tylko wieczorem i nad ranem cycusia i nie wpływa to jakoś na moje życie. Jak był malutki to troszkę walczyliśmy o laktacje i teraz mi szkoda z tego rezygnować. Spotkanie może mogło by być w środę kolo 14, bo się mąż do kina wybiera, na raty chodzimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Hej Kochane, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!:-) Moja Mała nadal chodzi spać po 23:00 ale za to śpi do ok 11:00, znów mamy katarek, podlapala w Świeta i znów nie możemy zaszczepić:-( Mała w Sylwestra zaczęła sama siedzieć :-) a z podgryzaniem cycka to jak Mała mnie ugryzie, to znaczy że idzie lub już jest kupa i zawsze się sprawdza:-D Też piszemy się na spotkanko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka030
chloe28 - trzymasz się jeszcze? :) Ja po wizycie skierowania na żadne badania nie dostałam, miałam zrobione USG, za tydzień mam kolejną wizytę pod warunkiem że się nie wysypę bo szyjkę mam całkowicie zgładzoną, a rozwarcie nadal na 1cm. Więc ściskam nogi żeby chociaż do 38 tc dotrwać a później niech się dzieje co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa...napisalam sie i zazarlo mi post nie wiem gdzie, poszedl w kosmos :) Witam wszystkie mamusie :) Kajka, myslalam dzis o Tobie :) jak sie czujesz, masz juz meza zwartego i gotowego w razie rozpoczecia akcji?? Jeszcze pare dni i niech sie dzieje wola nieba , dzidzie juz daja sobie rade i my tez Kajka damy rade :)) musimy :) U mnie juz coraz ciezej, w nocy brzuch jak skala twardy i napiety, a w dzien maly sie przeciaga leniwie tylko , ciekawa jestem ile wazy... ostatnia wizyta 12 go i wtedy ustalimy termin cc. Wkurzam sie bo nie zlecil mi ginekolog ani-badan na paciorkowca ani powtorzyc te z poczatku ciazy... i jak zaczelaby sie akcja porodowa sn gdzie za pozno-by bylo na cesare to co ja zrobie... bez badania na paciorkowca podaja antybiotyk?? Tyle mysli w glowie...Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przed chwila dogodzilam sobie i zjadlam paczke drazy kokosowych a teraz leze i razem ze mna moja przyjaciolka-ZGAGA :Dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny, może któraś z Was zna dobrego okulistę od niemowlaków, którego mogłaby polecić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krotar z Was polecala mi sol morska do nasa i ja kupilam, byla rewelacyjna potem maz chcial kupic nie bylo i kupil puri nasin, beznadziejny, z jakas substancja lagadzaca, nie byl to sterimar, disnemar, marimer tylko co to bylo? Moze ktoras podpowie, pamietam ze starimar drogi i sie zacinal a tamto bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Ja polecam dr Rezę - cudowny facet. Przyjmuje prywatnie na Loretanskiej. Bada nawet miesięczne maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
husky - ja polecalam Physiomer Baby. Mamuśka - spotkanie w środę o godz 14 w Jurajskiej, przy Empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Mam nadzieje, ze tym razem będzie nas więcej :) ja pewnie standardowo będę wcześniej - ok 13.15-13.30. Jakby ktoś tez się wcześniej wybierał to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
chloe28 -->> część szpitali robi swoj***adanie na paciorkowca jak się ma stare wyniki, a niektóre to robią nawet jak są średnio stare i negatywne, bo to lepiej 2 razy sprawdzić niż potem cierpieć, chociaż ja dostałam antybiotyk, a Michał i tak miał zakażenie, więc wszystko kwestia przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×